I. SZ. 2020.12.10 10:26 Frissítve: 2021.10.13 12:58

2022-ES FIFA-VILÁGBAJNOKSÁG, EURÓPAI SELEJTEZŐ

A 2022-es katari világbajnokság európai selejtezőjének tudnivalói. Menetrend, később eredményekkel és tabellákkal kiegészítve.

Fotó: AFP

 

A 2022-es, 32 csapatos katari világbajnokságra Európából 13 válogatott kvalifikálja magát. A selejtező csoportkörét 2021 márciusa és novembere között rendezik meg. Kijut a 10 csoportgyőztes, illetve a pótselejtezőből (amelyet a 10 csoportmásodik, továbbá a Nemzetek Ligája alapján kialakuló ranglistáról még két válogatott vív) 3 csapat.

Ha a magyar válogatott nem végez a csoportja első két helyén, akkor a pótselejtezőhöz az kell, hogy az NL összesített rangsorában előtte álló hét csoportelső közül legalább hat az első vagy a második helyen zárjon vb-selejtezős csoportjában.

Az NL-rangsor élcsoportja: 1. Belgium, 2. Franciaország, 3. Olaszország, 4. Spanyolország, 5. Wales, 6. Ausztria, 7. Csehország, 8. Magyarország.

A belga, walesi, cseh hármasból egy mindenképpen az NL-szereplése jogán lesz pótselejtezős. A másik helyet akkor kapja meg a magyar válogatott, ha (amellett, hogy a fehéroroszok vagy az észtek nem jönnek be az E-csoport első két helyének valamelyikére) a franciák, az olaszok, a spanyolok és az osztrákok is az első két hely valamelyikén zárják a csoportjukat.

Az európai vb-pótselejtező három ágon, négy-négy csapat részvételével, elődöntő-döntő rendszerben zajlik 2022 márciusában.

A PÓTSELEJTEZŐ DÁTUMAI
Elődöntő: 2022. március 24., 25.
Döntő: 2022. március 28., 29.

AZ EURÓPAI SELEJTEZŐ CSOPORTJAI, MENETRENDJE

A MAGYAR VÁLOGATOTT CSOPORTJA

AZ I-CSOPORT ÁLLÁSA
1. Anglia 8 6 2 24–3 +21  20
2. Lengyelország 8 5 2 1 25–8 +17  17
3. Albánia 8 5 3 11–7 +4  15
4. MAGYARORSZÁG 8 3 2 3 13–12 +1  11
5. Andorra 8 2 6 7–19 –12  6
6. San Marino8 81–32–31 0


1. FORDULÓ, MÁRCIUS 25., CSÜTÖRTÖK
MAGYARORSZÁG–Lengyelország 3–3 (Sallai 6., Szalai Á. 53., Orbán 78., ill. Piatek 60., Józwiak 61., Lewandowski 82.)
Anglia–San Marino 5–0 (Ward-Prowse 14., Calvert-Lewin 21., 53., Sterling 31., Watkins 83.)
Andorra–Albánia 0–1 (Lenjani 41.)

2. FORDULÓ, MÁRCIUS 28., VASÁRNAP
Albánia–Anglia 0–2 (Kane 38., Mount 63.)
San Marino–MAGYARORSZÁG 0–3 (Szalai Á. 13. – 11-esből, Sallai 71., Nikolics 88. – 11-esből)
Lengyelország–Andorra 3–0 (Lewandowski 30., 55., Swiderski 88.)

3. FORDULÓ, MÁRCIUS 31., SZERDA
Andorra–MAGYARORSZÁG 1–4 (M. Pujol 90+2. – 11-esből, ill. Fiola 45+2., Gazdag 51., Kleinheisler 58., Nego 90.)
Anglia–Lengyelország 2–1
(Kane 19. – 11-esből, Maguire 85., ill. Moder 58.)
San Marino–Albánia 0–2 (Manaj 63., Uzuni 85.)

4. FORDULÓ, SZEPTEMBER 2., CSÜTÖRTÖK
MAGYARORSZÁG–Anglia 0–4 (Sterling 55., Kane 63., Maguire 69., Rice 87.)
Andorra–San Marino 2–0 (Vales 18., 24.)
Lengyelország–Albánia 4–1 (Lewandowski 12., Buksa 44., Krychowiak 54., Linetty 89., ill. Cikalleshi 25.)

5. FORDULÓ, SZEPTEMBER 5., VASÁRNAP
Albánia–MAGYARORSZÁG 1–0
(Broja 87.)
Anglia–Andorra 4–0 (Lingard 18., 78., Kane 72. – 11-esből, Saka 85.)
San Marino–Lengyelország, 1–7 (Nanni 48., ill. Lewandowski, 5., 21., Swiderski 16., Linetty 44., Buksa 67., 90+2., 90+4.)

6. FORDULÓ, SZEPTEMBER 8., SZERDA
MAGYARORSZÁG–Andorra 2–1
(Szalai Á. 9. – 11-esből, Botka 18., ill. Llovera 81.)
Lengyelország–Anglia 1–1
(Szymanski 90+2., ill. Kane 72.)
Albánia–San Marino 5–0 (Manaj 32., Laci 58., Broja 61., Hysaj 68., Uzuni 80.)

7. FORDULÓ, OKTÓBER 9., SZOMBAT
MAGYARORSZÁG–Albánia 0–1
(Broja 80.)
Lengyelország–San Marino 5–0 (Swiderski 10., Brolli 20. – öngól, Kedziora 50., Buksa 84., Piatek 90+1.)
Andorra–Anglia 0–5 (Chilwell 17., B. Saka 40., T. Abraham 59., Ward-Prowse 79., Grealish 86.)

8. FORDULÓ, OKTÓBER 12., KEDD
Anglia–MAGYARORSZÁG 1–1
(Stones 37., ill. Sallai 24. – 11-esből)
San Marino–Andorra 0–3 (Pujol 10., S. Moreno 53., Betriu 89.)
Albánia–Lengyelország 0–1 (Swiderski 77.)

9. FORDULÓ, NOVEMBER 12., PÉNTEK
20.45:
MAGYARORSZÁG–San Marino
20.45: Andorra–Lengyelország
20.45: Anglia–Albánia

10. FORDULÓ, NOVEMBER 15., HÉTFŐ
20.45:
Lengyelország–MAGYARORSZÁG
20.45: San Marino–Anglia
20.45: Albánia–Andorra

 

A TÖBBI CSOPORT

A-CSOPORT
1. Szerbia 7 5 2 16–8 +8  17
2. Portugália 6 5 1 16–4 +12  16
3. Luxemburg 6 2 4 5–14 –9  6
4. Írország 6 1 2 3 8–8 0 5
5. Azerbajdzsán 7 1 6 4–15 –11  1

(Ennek a csoportnak a szabadnapos tagja minden fordulóban felkészülési mérkőzést játszik a vb-rendező Katarral.)

1. FORDULÓ, MÁRCIUS 24., SZERDA
Portugália–Azerbajdzsán 1–0
Szerbia–Írország 3–2

2. FORDULÓ, MÁRCIUS 27., SZOMBAT
Írország–Luxemburg 0–1
Szerbia–Portugália 2–2

3. FORDULÓ, MÁRCIUS 30., KEDD
Azerbajdzsán–Szerbia 1–2
Luxemburg–Portugália 1–3

4. FORDULÓ, SZEPTEMBER 1., SZERDA
Luxemburg–Azerbajdzsán 2–1
Portugália–Írország 2–1

5. FORDULÓ, SZEPTEMBER 4., SZOMBAT
Írország–Azerbajdzsán 1–1
Szerbia–Luxemburg 4–1

6. FORDULÓ, SZEPTEMBER 7., KEDD
Azerbajdzsán–Portugália 0–3
Írország–Szerbia 1–1

7. FORDULÓ, OKTÓBER 9., SZOMBAT
Azerbajdzsán–Írország 0–3
Luxemburg–Szerbia 0–1

8. FORDULÓ, OKTÓBER 12., KEDD
Portugália–Luxemburg 5–0
Szerbia–Azerbajdzsán 3–1

9. FORDULÓ, NOVEMBER 11., CSÜTÖRTÖK
18.00:
Azerbajdzsán–Luxemburg
20.45: Írország–Portugália

10. FORDULÓ, NOVEMBER 14., VASÁRNAP
20.45:
Luxemburg–Írország
20.45:
Portugália–Szerbia

B-CSOPORT
1. Svédország 6 5 1 12–3 +9  15
2. Spanyolország 6 4 1 1 13–5 +8  13
3. Görögország 6 2 3 1 7–6 +1  9
4. Grúzia 7 1 1 5 4–12 –8  4
5. Koszovó 7 1 1 5 4–14 –10  4


1. FORDULÓ, MÁRCIUS 25., CSÜTÖRTÖK
Spanyolország–Görögország 1–1
Svédország–Grúzia 1–0

2. FORDULÓ, MÁRCIUS 28., VASÁRNAP
Grúzia–Spanyolország 1–2
Koszovó–Svédország 0–3

3. FORDULÓ, MÁRCIUS 31., SZERDA
Görögország–Grúzia 1–1
Spanyolország–Koszovó 3–1

4. FORDULÓ, SZEPTEMBER 2., CSÜTÖRTÖK
Grúzia–Koszovó 0–1
Svédország–Spanyolország 2–1

5. FORDULÓ, SZEPTEMBER 5., VASÁRNAP
Koszovó–Görögország 1–1
Spanyolország–Grúzia 4–0

6. FORDULÓ, SZEPTEMBER 8., SZERDA
Görögország–Svédország 2–1
Koszovó–Spanyolország 0–2

7. FORDULÓ, OKTÓBER 9., SZOMBAT
Grúzia–Görögország 0–2
Svédország–Koszovó 3–0

8. FORDULÓ, OKTÓBER 12., KEDD
Svédország–Görögország 2–0
Koszovó–Grúzia 1–2

9. FORDULÓ, NOVEMBER 11., CSÜTÖRTÖK
18.00:
Grúzia– Svédország
20.45: Görögország–Spanyolország

10. FORDULÓ, NOVEMBER 14., VASÁRNAP
20.45:
Görögország–Koszovó
20.45: Spanyolország–Svédország

C-CSOPORT
1. Olaszország 6 4 2 12–1 +11  14
2. Svájc 6 4 2 10–1 +9  14
3. Bulgária 7 2 2 3 6–10 –4  8
4. Észak-Írország 6 1 2 3 5–7 –2  5
5. Litvánia 7 1 6 4–18 –14  3


1. FORDULÓ, MÁRCIUS 25., CSÜTÖRTÖK
Bulgária–Svájc 1–3
Olaszország–Észak-Írország 2–0

2. FORDULÓ, MÁRCIUS 28., VASÁRNAP
Bulgária–Olaszország 0–2
Svájc–Litvánia 1–0

3. FORDULÓ, MÁRCIUS 31., SZERDA
Litvánia–Olaszország 0–2
Észak-Írország–Bulgária 0–0

4. FORDULÓ, SZEPTEMBER 2., CSÜTÖRTÖK
Olaszország–Bulgária 1–1
Litvánia–Észak-Írország 1–4

5. FORDULÓ, SZEPTEMBER 5., VASÁRNAP
Bulgária–Litvánia 1–0
Svájc–Olaszország 0–0

6. FORDULÓ, SZEPTEMBER 8., SZERDA
Olaszország–Litvánia 5–0
Észak-Írország–Svájc 0–0

7. FORDULÓ, OKTÓBER 9., SZOMBAT
Litvánia–Bulgária 3–1
Svájc–Észak-Írország 2–0

8. FORDULÓ, OKTÓBER 12., KEDD
Bulgária–Észak-Írország 2–1
Litvánia–Svájc 0–4

9. FORDULÓ, NOVEMBER 12., PÉNTEK
20.45:
Olaszország–Svájc
20.45: Észak-Írország–Litvánia

10. FORDULÓ, NOVEMBER 15., HÉTFŐ
20.45:
Svájc–Bulgária
20.45: Észak-Írország–Olaszország

D-CSOPORT
1. Franciaország 6 3 3 8–3 +5  12
2. Ukrajna 7 1 6 9–8 +1  9
3. Finnország 6 2 2 2 7–7 0 8
4. Bosznia-Hercegovina 6 1 4 1 8–7 +1  7
5. Kazahsztán 7 3 4 5–12 –7  3


1. FORDULÓ, MÁRCIUS 24., SZERDA
Finnország–Bosznia-Hercegovina 2–2
Franciaország–Ukrajna 1–1

2. FORDULÓ, MÁRCIUS 28., VASÁRNAP
Kazahsztán–Franciaország 0–2
Ukrajna–Finnország 1–1

3. FORDULÓ, MÁRCIUS 31., SZERDA
Ukrajna–Kazahsztán 1–1
Bosznia-Hercegovina–Franciaország 0–1

4. FORDULÓ, SZEPTEMBER 1., SZERDA
Kazahsztán–Ukrajna 2–2
Franciaország–Bosznia-Hercegovina 1–1

5. FORDULÓ, SZEPTEMBER 4., SZOMBAT
Finnország–Kazahsztán 1–0
Ukrajna–Franciaország 1–1

6. FORDULÓ, SZEPTEMBER 7., KEDD
Bosznia-Hercegovina–Kazahsztán 2–2
Franciaország–Finnország 2–0

7. FORDULÓ, OKTÓBER 9., SZOMBAT
Kazahsztán–Bosznia-Hercegovina 0–2
Finnország–Ukrajna 1–2

8. FORDULÓ, OKTÓBER 12., KEDD
Kazahsztán–Finnország 0–2
Ukrajna–Bosznia-Hercegovina 1–1

9. FORDULÓ, NOVEMBER 13., SZOMBAT
15.00:
Bosznia-Hercegovina–Finnország
20.45: Franciaország–Kazahsztán

10. FORDULÓ, NOVEMBER 16., KEDD
20.45:
Bosznia-Hercegovina–Ukrajna
20.45:
Finnország–Franciaország

E-CSOPORT
1. Belgium 6 5 1 21–  4 +17 16
2. Csehország 7 3 2 2 12–  9   +3 11
3. Wales 6 3 2 1   8–  7   +1 11
4. Észtország 6 1 1 4   8–16   –8   4
5. Fehéroroszország 7 1 6   6–19 –13   3


1. FORDULÓ, MÁRCIUS 24., SZERDA
BelgiumWales 3–1
Észtország–Csehország 2–6

2. FORDULÓ, MÁRCIUS 27., SZOMBAT
FehéroroszországÉsztország 4–2
Csehország–Belgium 1–1

3. FORDULÓ, MÁRCIUS 30., KEDD
BelgiumFehéroroszország 8–0
Wales–Csehország 1–0

4. FORDULÓ, SZEPTEMBER 2., CSÜTÖRTÖK
Csehország–Fehéroroszország 1–0
Észtország–Belgium 2–5

5. FORDULÓ, SZEPTEMBER 5., VASÁRNAP
Fehéroroszország–Wales 2–3
Belgium–Csehország 3–0

6. FORDULÓ, SZEPTEMBER 8., SZERDA
Fehéroroszország–Belgium 0–1
Wales–Észtország 0–0

7. FORDULÓ, OKTÓBER 8., PÉNTEK
Csehország–Wales 2–2
Észtország–Fehéroroszország 2–0

8. FORDULÓ, OKTÓBER 11., HÉTFŐ
FehéroroszországCsehország 0–2
Észtország–Wales 0–1

9. FORDULÓ, NOVEMBER 13., SZOMBAT
20.45:
Belgium–Észtország
20.45: Wales–Fehéroroszország

10. FORDULÓ, NOVEMBER 16., KEDD
20.45: Wales–Belgium
20.45: Csehország–Észtország



F-CSOPORT
1. Dánia 8 8 27–0 +27  24
2. Skócia 8 5 2 1 13–7 +6  17
3. Izrael 8 4 1 3 18–15 +3  13
4. Ausztria 8 3 1 4 11–14 –3  10
5. Feröer 8 1 1 6 4–17 –13  4
6. Moldova 8 1 7 4–24 –20  1


1. FORDULÓ, MÁRCIUS 25., CSÜTÖRTÖK
Skócia–Ausztria 1–1
Moldova–Feröer 2–2

Izrael–Dánia 0–2

2. FORDULÓ, MÁRCIUS 28., VASÁRNAP
Dánia–Moldova 8–0
Ausztria–Feröer 3–1
Izrael–Skócia 1–1

3. FORDULÓ, MÁRCIUS 31., SZERDA
Skócia–Feröer 4–0
Moldova–Izrael 1–4
Ausztria–Dánia 0–4

4. FORDULÓ, SZEPTEMBER 1., SZERDA
Dánia–Skócia 2–0
Feröer–Izrael 0–4
Moldova–Ausztria 0–2

5. FORDULÓ, SZEPTEMBER 4., SZOMBAT
Skócia–Moldova 1–0
Izrael–Ausztria 5–2
Feröer–Dánia 0–1

6. FORDULÓ, SZEPTEMBER 7., KEDD
Ausztria–Skócia 0–1
Dánia–Izrael 5–0
Feröer–Moldova 2–1

7. FORDULÓ, OKTÓBER 9., SZOMBAT
Skócia–Izrael 3–2
Feröer–Ausztria 0–2
Moldova–Dánia 0–4

8. FORDULÓ, OKTÓBER 12., KEDD
Feröer–Skócia 0–1
Izrael–Moldova 2–1
Dánia–Ausztria 1–0

9. FORDULÓ, NOVEMBER 12., PÉNTEK
20.45:
Ausztria– Izrael
20.45: Dánia–Feröer
20.45: Moldova–Skócia

10. FORDULÓ, NOVEMBER 15., HÉTFŐ
20.45:
Ausztria–Moldova
20.45: Izrael–Feröer
20.45: Skócia–Dánia

G-CSOPORT
1. Hollandia 8 6 1 1 29–6 +23 19
2. Norvégia 8 5 2 1 15–6   +9 17
3. Törökország 8 4 3 1 19–15   +4 15
4. Montenegró 8 3 2 3 11–11     0 11
5. Lettország 8 1 2 5 8–13   –5   5
6. Gibraltár 8 8 3–34 –31   0

 
1. FORDULÓ, MÁRCIUS 24., SZERDA
Gibraltár–Norvégia 0–3
Lettország–Montenegró 1–2

Törökország–Hollandia 4–2

2. FORDULÓ, MÁRCIUS 27., SZOMBAT
Montenegró–Gibraltár 4–1
Norvégia–Törökország 0–3
Hollandia–Lettország 2–0

3. FORDULÓ, MÁRCIUS 30., KEDD
Gibraltár–Hollandia 0–7
Montenegró–Norvégia 0–1
Törökország–Lettország 3–3

4. FORDULÓ, SZEPTEMBER 1., SZERDA
Lettország–Gibraltár 3–1
Törökország–Montenegró 2–2
Norvégia–Hollandia 1–1

5. FORDULÓ, SZEPTEMBER 4., SZOMBAT
Lettország–Norvégia 0–2
Gibraltár–Törökország 0–3
Hollandia–Montenegró 4–0

6. FORDULÓ, SZEPTEMBER 7., KEDD
Montenegró–Lettország 0–0
Hollandia–Törökország 6–1
Norvégia–Gibraltár 5–1

7. FORDULÓ, OKTÓBER 8., PÉNTEK
Lettország–Hollandia 0–1
Gibraltár–Montenegró 0–3
Törökország–Norvégia 1–1

8. FORDULÓ, OKTÓBER 11., HÉTFŐ
Lettország–Törökország 1–2
Hollandia–Gibraltár 6–0
Norvégia–Montenegró 2–0

9. FORDULÓ, NOVEMBER 13., SZOMBAT
18.00:
Törökország–Gibraltár
18.00: Norvégia–Lettország
20.45: Montenegró–Hollandia

10. FORDULÓ, NOVEMBER 16., KEDD
20.45:
Hollandia–Norvégia
20.45:
Gibraltár–Lettország
20.45: Montenegró–Törökország

H-CSOPORT
1. Oroszország 8 6 1 1 13–  5   +8 19
2. Horvátország 8 5 2 1 13–  3 +10 17
3. Szlovákia 8 2 4 2   9–  8   +1 10
4. Szlovénia 8 3 1 4   9–  9     0 10
5. Málta 8 1 2 5   8–17   –9   5
6. Ciprus8 125  3–13–10  5


1. FORDULÓ, MÁRCIUS 24., SZERDA
Ciprus–Szlovákia 0–0
Málta–Oroszország 1–3
Szlovénia–Horvátország 1–0

2. FORDULÓ, MÁRCIUS 27., SZOMBAT
Oroszország–Szlovénia 2–1
Horvátország–Ciprus 1–0
Szlovákia–Málta 2–2

3. FORDULÓ, MÁRCIUS 30., KEDD
Ciprus–Szlovénia 1–0
Horvátország–Málta  3–0
Szlovákia–Oroszország 2–1

4. FORDULÓ, SZEPTEMBER 1., SZERDA
Málta–Ciprus 3–0
Oroszország–Horvátország 0–0
Szlovénia–Szlovákia 1–1

5. FORDULÓ, SZEPTEMBER 4., SZOMBAT
Ciprus–Oroszország 0–2
Szlovénia–Málta 1–0

Szlovákia–Horvátország 0–1

6. FORDULÓ, SZEPTEMBER 7., KEDD
Szlovákia–Ciprus 2–0
Oroszország–Málta 2–0
Horvátország–Szlovénia 3–0

7. FORDULÓ, OKTÓBER 8., PÉNTEK
Oroszország–Szlovákia 1–0
Ciprus–Horvátország 0–3
Málta–Szlovénia 0–4

8. FORDULÓ, OKTÓBER 11., HÉTFŐ
Horvátország–Szlovákia 2–2
Ciprus–Málta 2–2
Szlovénia–Oroszország 1–2

9. FORDULÓ, NOVEMBER 11., CSÜTÖRTÖK
18.00:
Oroszország–Ciprus
20.45: Málta–Horvátország
20.45: Szlovákia–Szlovénia

10. FORDULÓ, NOVEMBER 14., VASÁRNAP
15.00:
Horvátország–Oroszország
15.00:
Szlovénia–Ciprus
15.00: Málta–Szlovákia

J-CSOPORT
1. Németország 8 7 1 23–  3 +20 21
2. Románia 8 4 1 3 11–  8   +3 13
3. Észak-Macedónia 8 3 3 2 15–10   +5 12
4. Örményország 8 3 3 2   8–11   –3 12
5. Izland 8 2 2 4 11–15   –4   8
6. Liechtenstein8 17  2–23–21  1

1. FORDULÓ, MÁRCIUS 25., CSÜTÖRTÖK
Németország–Izland 3–0
Liechtenstein–Örményország 0–1
Románia–Észak-Macedónia 3–2

2. FORDULÓ, MÁRCIUS 28., VASÁRNAP
Örményország–Izland 2–0
Észak-Macedónia–Liechtenstein 5–0
RomániaNémetország 0–1

3. FORDULÓ, MÁRCIUS 31., SZERDA
Örményország–Románia 3–2
Németország–Észak-Macedónia 1–2
Liechtenstein–Izland 1–4

4. FORDULÓ, SZEPTEMBER 2., CSÜTÖRTÖK
Liechtenstein–Németország 0–2
Észak-Macedónia–Örményország 0–0
Izland–Románia 0–2

5. FORDULÓ, SZEPTEMBER 5., VASÁRNAP
Izland–Észak-Macedónia 2–2
Németország–Örményország 6–0
Románia–Liechtenstein 2–0

6. FORDULÓ, SZEPTEMBER 8., SZERDA
Örményország–Liechtenstein 1–1
Izland–Németország 0–4
Észak-Macedónia–Románia 0–0

7. FORDULÓ, OKTÓBER 8., PÉNTEK
Németország–Románia 2–1
Liechtenstein–Észak-Macedónia 0–4
Izland–Örményország 1–1

8. FORDULÓ, OKTÓBER 11., HÉTFŐ
Észak-Macedónia–Németország 0–4
Izland–Liechtenstein 4–0
Románia–Örményország 1–0

9. FORDULÓ, NOVEMBER 11., CSÜTÖRTÖK
18.00:
Örményország–Észak-Macedónia
20.45:
Németország–Liechtenstein
20.45: Románia–Izland

10. FORDULÓ, NOVEMBER 14., VASÁRNAP
18.00:
Örményország–Németország
18.00:
Liechtenstein–Románia
18.00: Észak-Macedónia–Izland

2021.10.09 20:18:19

Foci vb 2022 VÉGH JÁNOS

Robert Lewandowskiék hozták a kötelező győzelmet nyeretlen vendégeik felett.

2021.10.09 20:18:19

Foci vb 2022 R. Gy.

Hiába küzdött a miniállam csapata, a tartalékos angolok könnyed győzelmet arattak.

2021.10.07 23:38:38

Foci vb 2022 PIETSCH TIBOR, BORBOLA BENCE

A vb-selejtező egyik csemegéjének ígérkezik a két ferencvárosi, Botka Endre és Myrto Uzuni csatája.

2021.09.28 11:10:02

Foci vb 2022 CS. B.

Előbbi a szigorú karanténintézkedések miatt, utóbbi biztonsági megfontolásokból nem rendezhet találkozót.

2021.09.21 16:35:00

Foci vb 2022 BABJÁK BENCE

Az aranycipős lengyel támadó elismerően beszélt a magyar válogatottról.