H. D. 2021.06.22 12:08 Frissítve: 2021.10.19 23:37

BAJNOKOK LIGÁJA 2021–2022, PROGRAM, KULCSDÁTUMOK

A labdarúgó Bajnokok Ligája 2021–2022-es kiírásának menetrendje, eredményei egy helyen.

A Bajnokok Ligája-selejtező adatbankja (Fotó: Getty Images)

 

BAJNOKOK LIGÁJA, CSOPORTKÖR
A-CSOPORT

A CSOPORT ÁLLÁSA
1. Paris SG 3 2 1 0 6–3 +3  7
2. Manchester City 3 2 0 1 11–6 +5  6
3. FC Bruges 3 1 1 1 4–7 –3  4
4. RB Leipzig 3 0 0 3 6–11 –5  0

1. FORDULÓ
SZEPTEMBER 15., SZERDA
Manchester City–RB Leipzig 6–3
FC Bruges–PSG 1–1

2. FORDULÓ
SZEPTEMBER 28., KEDD
PSG–Manchester City 2–0
RB Leipzig–FC Bruges 1–2

3. FORDULÓ
OKTÓBER 19., KEDD
FC Bruges–Manchester City 1–5
PSG–RB Leipzig 3–2

4. FORDULÓ
NOVEMBER 3., SZERDA
21.00:
Manchester City–FC Bruges
21.00: RB Leipzig–PSG

5. FORDULÓ
NOVEMBER 24., SZERDA
21.00:
Manchester City–PSG
21.00: FC Bruges–RB Leipzig

6. FORDULÓ
DECEMBER 7., KEDD
18.45:
PSG–FC Bruges
18.45: RB Leipzig–Manchester City

B-CSOPORT

A CSOPORT ÁLLÁSA
1. Liverpool 3 3 0 0 11–5 +6  9
2. Atlético Madrid 3 1 1 1 4–4 0 4
3. Porto 3 1 1 1 2–5 –3  4
4. Milan 3 0 0 3 3–6 –3  0
1. FORDULÓ

SZEPTEMBER 15., SZERDA
Atlético Madrid–Porto 0–0
Liverpool–Milan 3–2

2. FORDULÓ
SZEPTEMBER 28., KEDD

Milan–Atlético Madrid 1–2
Porto–Liverpool 1–5

3. FORDULÓ
OKTÓBER 19., KEDD

Atlético Madrid–Liverpool 2–3
Porto–Milan 1–0

4. FORDULÓ
NOVEMBER 3., SZERDA
18.45: Milan–Porto
21.00: Liverpool–Atlético Madrid

5. FORDULÓ
NOVEMBER 24., SZERDA
21.00: Atlético Madrid–Milan
21.00: Liverpool–Porto

6. FORDULÓ
DECEMBER 7., KEDD
21.00: Porto–Atlético Madrid
21.00: Milan–Liverpool

C-CSOPORT

 

A CSOPORT ÁLLÁSA
1. Ajax 3 3 0 0 11–1 +10  9
2. Borussia Dortmund 3 2 0 1 3–5 –2  6
3. Sporting CP 3 1 0 2 5–7 –2  3
4. Besiktas 3 0 0 3 2–8 –6  0

1. FORDULÓ
SZEPTEMBER 15., SZERDA

Besiktas–Dortmund 1–2
Sporting CP–Ajax 1–5

2. FORDULÓ
SZEPTEMBER 28., KEDD

Ajax–Besiktas 2–0
Dortmund–Sporting CP 1–0

3. FORDULÓ
OKTÓBER 19., KEDD

Besiktas–Sporting CP 1–4
Ajax–Dortmund 4–0

4. FORDULÓ
NOVEMBER 3., SZERDA

21.00:
Sporting CP–Besiktas
21.00: Dortmund–Ajax

5. FORDULÓ
NOVEMBER 24., SZERDA
18.45: Besiktas–Ajax
21.00: Sporting CP–Dortmund

6. FORDULÓ
DECEMBER 7., KEDD

21.00:
Dortmund–Besiktas
21.00: Ajax–Sporting CP

D-CSOPORT

A CSOPORT ÁLLÁSA
1. Sheriff Tiraspol 3 2 0 1 5–4 +1  6
2. Real Madrid 3 2 0 1 7–2 +5  6
3. Internazionale 3 1 1 1 3–2 +1  4
4. Sahtar Doneck 3 0 1 2 0–7 –7  1
1. FORDULÓ

SZEPTEMBER 15., SZERDA
Sheriff Tiraspol–Sahtar Doneck 2–0
Inter–Real Madrid 0–1

2. FORDULÓ
SZEPTEMBER 28., KEDD

Sahtar Doneck–Inter 0–0
Real Madrid–Sheriff Tiraspol 1–2

3. FORDULÓ
OKTÓBER 19., KEDD

Sahtar Doneck–Real Madrid 0–5
Inter–Sheriff Tiraspol 3–1

4. FORDULÓ
NOVEMBER 3., SZERDA
18.45: Real Madrid–Sahtar Doneck
21.00: Sheriff Tiraspol–Inter

5. FORDULÓ
NOVEMBER 24., SZERDA
18.45: Inter–Sahtar Doneck
21.00: Sheriff Tiraspol–Real Madrid

6. FORDULÓ
DECEMBER 7., KEDD

21.00:
Real Madrid–Inter
21.00: Sahtar Doneck–Sheriff Tiraspol

E-CSOPORT

AZ ÁLLÁS 
1. Bayern München 2 2 8–0 +8 6
2. Benfica 2 1 1 3–0 +3 4
3. Dinamo Kijev 2 1 1 0–5 –5 1
4. FC Barcelona 2 2 0–6 –6 0

 

1. FORDULÓ
SZEPTEMBER 14., KEDD

Dinamo Kijev (ukrán)–Benfica (portugál) 0–0

Barcelona (spanyol)–Bayern München (német) 0–3 (Th. Müller 34., Lewandowski 56., 85.)

2. FORDULÓ
SZEPTEMBER 29., SZERDA
Bayern München (német)–Dinamo Kijev (ukrán) 5–0 (Lewandowski 12. – 11-esből, 27., Gnabry 68., L. Sané 75., Choupo-Moting 87.)
Benfica (portugál)–FC Barcelona (spanyol) 3–0 (D. Núnez 3., 79. – 11-esből, Rafa Silva 69.)
Kiállítva:
Eric García (87., FC Barcelona)

3. FORDULÓ
OKTÓBER 20., SZERDA
18.45:
Barcelona–Dinamo Kijev
21.00: Benfica–Bayern München

4. FORDULÓ
NOVEMBER 2., KEDD
21.00:
Dinamo Kijev–Barcelona
21.00: Bayern München–Benfica

5. FORDULÓ
NOVEMBER 23., KEDD
18.45:
Dinamo Kijev–Bayern München
21.00: Barcelona–Benfica

6. FORDULÓ
DECEMBER 8., SZERDA
21.00:
Benfica–Dinamo Kijev
21.00: Bayern München–Barcelona

F-CSOPORT

AZ ÁLLÁS 
1. Atalanta 2 1 1 3–2 +1 4
2. Young Boys 2 1 1 2–2   0 3
3. Manchester United 2 1 1 3–3   0 3
4. Villarreal 2 1 1 3–4 –1 1

1. FORDULÓ
SZEPTEMBER 14., KEDD

Young Boys (svájci)–Manchester United (angol) 2–1
Villarreal (spanyol)–Atalanta (olasz) 22 (Trigueros 39., Danjuma 74., ill. Freuler 6., Gosens 83.)

2. FORDULÓ
SZEPTEMBER 29., SZERDA
Atalanta (olasz)–Young Boys (svájci) 1–0 (Pessina 68.)
Manchester United (angol)–Villarreal (spanyol) 2–1
(Alex Telles 60., C. Ronaldo 90+5. ill. Alcácer 53.)

3. FORDULÓ
OKTÓBER 20., SZERDA
21.00:
Young Boys–Villarreal
21.00: Manchester United–Atalanta

4. FORDULÓ
NOVEMBER 2., KEDD

21.00:
Villarreal–Young Boys
21.00: Atalanta–Manchester United

5. FORDULÓ
NOVEMBER 23., KEDD
18.45: Villarreal–Manchester United
21.00: Young Boys–Atalanta

6. FORDULÓ
DECEMBER 8., SZERDA
21.00: Manchester United–Young Boys
21.00: Atalanta–Villarreal

G-CSOPORT

 AZ ÁLLÁS
1. Salzburg 2 1 1 3–2 +1 4
2. Sevilla 2 2 2–2   0 2
3. Wolfsburg 2 2 1–1   0 2
4. Lille 2 1 1 1–2 –1 1

 

1. FORDULÓ
SZEPTEMBER 14., KEDD

Sevilla (spanyol)–Salzburg (osztrák) 1–1 (Rakitic 42. – 11-esből, ill. Sucic 21. – 11-esből)
Lille (francia)–Wolfsburg (német) 0–0

2. FORDULÓ
SZEPTEMBER 29., SZERDA
Salzburg (osztrák)–Lille (francia) 2–1 (Adeyemi 31., 53. – mind a kettőt 11-esből, ill. B. Yilmaz 63.)
Wolfsburg (német)–Sevilla (spanyol) 1–1 (R. Steffen 48., ill. Rakitic 86. – 11-esből)
Kiállítva: Guilavogui (86., Wolfsburg)

3. FORDULÓ
OKTÓBER 20., SZERDA
18.45:
Salzburg–Wolfsburg
21.00: Lille–Sevilla

4. FORDULÓ
NOVEMBER 2., KEDD

18.45:
Wolfsburg–Salzburg
21.00: Sevilla–Lille

5. FORDULÓ
NOVEMBER 23., KEDD

21.00:
Sevilla–Wolfsburg
21.00: Lille–Salzburg

6. FORDULÓ
DECEMBER 8., SZERDA
21.00: Salzburg–Sevilla
21.00: Wolfsburg–Lille

H-CSOPORT

 AZ ÁLLÁS
1. Juventus 2 2 4–0 +4 6
2. Chelsea 2 1 1 1–1   0 3
3. Zenit 2 1 1 4–1 +3 3
4. Malmö 2 2 0–7 –7 0

1. FORDULÓ
SZEPTEMBER 14., KEDD

Chelsea (angol)–Zenit (orosz) 1–0
(Lukaku 69.)
Malmö (svéd)–Juventus (olasz) 0–3 (A. Sandro 23., Dybala 45. – 11-esből, Morata 45+1.)

2. FORDULÓ
SZEPTEMBER 29., SZERDA
Zenit (orosz)–Malmö FF (svéd) 4–0 (Claudinho 9., Kuzjajev 49., Szutormin 80., Wendel 90+4.)
Kiállítva: Ahmedhodzic (53., Malmö)

Juventus (olasz)–Chelsea (angol) 1–0 (F. Chiesa 46.)

3. FORDULÓ
OKTÓBER 20., SZERDA
21.00:
Chelsea–Malmö
21.00: Zenit–Juventus

4. FORDULÓ
NOVEMBER 2., KEDD

18.45: Malmö–Chelsea
21.00: Juventus–Zenit

5. FORDULÓ
NOVEMBER 23., KEDD

21.00: Malmö–Zenit
21.00: Chelsea–Juventus

6. FORDULÓ
DECEMBER 8., SZERDA
18.45: Juventus–Malmö
18.45: Zenit–Chelsea

A CSOPORTBEOSZTÁS
A-CSOPORT
: Manchester City (angol), PSG (francia), RB Leipzig (német), FC Bruges (belga)
B-CSOPORT
: Atlético Madrid (spanyol), Liverpool (angol), Porto (portugál), Milan (olasz)
C-CSOPORT
: Sporting CP (portugál), Dortmund (német), Ajax (holland), Besiktas (török)
D-CSOPORT
: Internazionale (olasz), Real Madrid (spanyol), Sahtar Doneck (ukrán), Sheriff Tiraspol (moldovai)
E-CSOPORT
: Bayern München (német), Barcelona (spanyol), Benfica (portugál), Dinamo Kijev (ukrán)
F-CSOPORT
: Villarreal (spanyol), Manchester United (angol), Atalanta (olasz), Young Boys (svájci)
G-CSOPORT
: Lille (francia), Sevilla (spanyol), Salzburg (osztrák), Wolfsburg (német)
H-CSOPORT
: Chelsea (angol), Juventus (olasz), Zenit (orosz), Malmö (svéd)

SELEJTEZŐ

BAJNOKOK LIGÁJA-SELEJTEZŐ
PLAYOFF – VISSZAVÁGÓK
BAJNOKI ÁG

FERENCVÁROS–YOUNG BOYS (svájci) 2–3 (2–1)
Továbbjutott:
a Young Boys, 6–4-es összesítéssel

Ludogorec (bolgár)–Malmö (svéd) 2–1

Továbbjutott: a Malmö, 3–2-es összesítéssel

Bröndby (dán)–Salzburg (osztrák) 1–2 (Maxsö 62., ill. Sesko 4., Aaronson 10.)
Továbbjutott: a Salzburg, két győzelemmel (4–2)
Dinamo Zagreb (horvát)–Sheriff Tiraspol (moldovai) 0–0
Továbbjutott:
a Sheriff, 3–0-s összesítéssel

NEM BAJNOKI ÁG
PSV (holland)–Benfica (portugál) 0–0

Továbbjutott: a Benfica, 2–1-es összesítéssel

Sahtar Doneck (ukrán)–Monaco (francia) 2–2
(Marlos 74., Rubén Aguilar 114. – öngól, ill. Ben Yedder 18., 39.) – hosszabbítás után
Továbbjutott: a Sahtar,
3–2-es összesítéssel

BAJNOKOK LIGÁJA-SELEJTEZŐ
PLAYOFF – ELSŐ MÉRKŐZÉSEK
BAJNOKI ÁG

Salzburg (osztrák)–Bröndby (dán) 2–1
Sheriff Tiraspol (moldovai)–Dinamo Zagreb (horvát) 3–0

Young Boys (svájci)–FERENCVÁROS (magyar) 3–2
Malmö FF (svéd)–Ludogorec (bolgár) 2–0
NEM BAJNOKI ÁG
AS Monaco (francia)–Sahtar Doneck (ukrán) 0–1
Benfica (portugál)–PSV (holland) 2–1

3. FORDULÓ, VISSZAVÁGÓ
BAJNOKI ÁG
Slavia Praha (cseh)–Ferencváros 1–0
Továbbjutott: a Ferencváros, 2–1-es összesítéssel
Young Boys (svájci)–CFR Cluj (Kolozsvár, romániai) 3–1
Továbbjutott: a Young Boys, 4–2-es összesítéssel
Sheriff Tiraspol (moldovai)–Crvena zvezda (szerb) 1–0
Továbbjutott: a Sheriff Tiraspol, 2–1-es összesítéssel
Ludogorec (bolgár)–Olympiakosz Pireusz (görög) 2–2 – 11-esekkel 4–1
Továbbjutott: a Ludogorec, 3–3-mal, 11-esekkel
Rangers FC (skót)–Malmö (svéd) 1–2
Továbbjutott: a Malmö, 4–2-es összesítéssel
Legia Warszawa (lengyel)–Dinamo Zagreb (horvát) 0–1
Továbbjutott: a Dinamo Zagreb, 2–1-es összesítéssel

NEM BAJNOKI ÁG
Sahtar Doneck (ukrán)–Genk (belga) 2–1
Továbbjutott: a Sahtar, 4–2-es összesítéssel
Midtjylland (dán)–PSV (holland) 0–1
Továbbjutott: a PSV, 4–0-s összesítéssel
Monaco (francia)–Sparta Praha (cseh) 3–1
Továbbjutott: a Monaco, 5–1-es összesítéssel
Benfica (portugál)–Szpartak Moszkva (orosz) 2–0
Továbbjutott: a Benfica, 4–0-s összesítéssel

3. FORDULÓ, ELSŐ MÉRKŐZÉSEK
BAJNOKI ÁG

FERENCVÁROS (magyar)–Slavia Praha (cseh) 2–0
Crvena zvezda (szerb)–Sheriff Tiraspol (moldovai) 1–1
Malmö FF (svéd)–Rangers FC (skót) 2–1
Dinamo Zagreb (horvát)–Legia Warszawa (lengyel) 1–1
CFR Cluj (Kolozsvár, romániai)–Young Boys (svájci) 1–1
Olympiakosz Pireusz (görög–Ludogorec (bolgár) 1–1

NEM BAJNOKI ÁG
Szpartak Moszkva (orosz)–Benfica (portugál) 0–2
Genk (belga)–Sahtar Doneck (ukrán) 1–2
PSV (holland)–Midtjylland (dán) 3–0
Sparta Praha–AS Monaco (francia) (cseh) 0–2

2. FORDULÓ, ELSŐ MÉRKŐZÉSEK
BAJNOKI ÁG
Ferencváros–FK Zalgiris Vilnius (litván) 2–0 (Uzuni 25., Nguen 39.)
Alaskert (örmény)–Sheriff Tiraspol (moldovai) 0–1
Lincoln Red Imps (gibraltári)–CFR Cluj (Kolozsvár, romániai) 1–2
Dinamo Zagreb (horvát)–Omonia (ciprusi) 2–0

Kajrat Almati (kazah)–Crvena zvezda (szerb) 2–1
Malmö FF (svéd)–HJK (finn) 2–1
NS Mura (szlovén)–Ludogorec Razgdad (bolgár) 0–0
Slovan Bratislava (szlovák)–Young Boys (svájci) 0–0
Legia Warszawa (lengyel)–Flora Tallinn (észt) 2–1
Olympiakosz Pireusz (görög)–Neftci (azeri) 1–0

NEM BAJNOKI ÁG

Rapid Wien (osztrák)–Sparta Praha (cseh) 2–1
Celtic (skót)–Midtjylland (dán) 1–1

PSV (holland)–Galatasaray (török) 5–1

BAJNOKOK LIGÁJA, SELEJTEZŐ
2. FORDULÓ, VISSZAVÁGÓ
Neftci (azeri)–Olympiakosz Pireusz (görög) 0–1
Továbbjutott: az Olympiakosz, kettős győzelemmel, 2–0-s összesítéssel
Sheriff Tiraspol (moldovai)–Alaskert (örmény) 3–1
Továbbjutott: a Sheriff Tiraspol, kettős győzelemmel, 4–1-es összesítéssel
CFR Cluj (Kolozsvár, romániai)–Lincoln Red Imps (gibraltári) 2–0
Továbbjutott: a CFR, kettős győzelemmel, 4–1-es összesítéssel
Ludogorec Razgrad (bolgár)–Mura (szlovén) 3–1
Továbbjutott:
a Ludogorec, 3–1-es összesítéssel
Young Boys (svájci)–Slovan Bratislava (szlovák) 3–2
Továbbjutott: a Young Boys, 3–2-es összesítéssel
Crvena zvezda (szerb)–Kajrat Almati (kazah) 5–0
Továbbjutott: a Crvena zvezda, 6–2-es összesítéssel
HJK (finn)–Malmö FF (svéd) 2–2
Továbbjutott: a Malmö, 4–3-as összesítéssel
Flora Tallinn (észt)–Legia Warszawa (lengyel) 0–1
Továbbjutott: a Legia Warszawa, kettős győzelemmel, 3–1-es összesítéssel
Omonia (ciprusi)–Dinamo Zagreb (horvát) 0–1
Továbbjutott: a Dinamo Zagreb, kettős győzelemmel, 3–0-s összesítéssel
FK Zalgiris Vilnius (litván)–Ferencváros 1–3
Továbbjutott: a Ferencváros, kettős győzelemmel, 5–1-es összesítéssel

NEM BAJNOKI ÁG
Galatasaray (török)–PSV (holland) 1–2
Továbbjutott: a PSV, kettős győzelemmel, 7–2-es összesítéssel
Sparta Praha (cseh)–Rapid Wien (osztrák) 2–0
Továbbjutott: a Sparta Praha, 3–2-es összesítéssel
Midtjylland (dán)–Celtic (skót) 2–1 – hosszabbítás után
Továbbjutott: a Midtjylland, 3–2-es összesítéssel

1. FORDULÓ, VISSZAVÁGÓK
FC Prishtina (koszovói)–Ferencvárosi TC 1–3 (Hoti 67., ill. Uzuni 49., 80., 86.)
Továbbjutott: a Ferencváros, kettős győzelemmel, 6–1-es összesítéssel

Linfield (északír)–Zalgiris Vilnius (litván) 1–2
Továbbjutott: a Zalgiris Vilnius, kettős győzelemmel, 5–2-es összesítéssel
Lincoln Red Imps (gibraltári)–Fola Esch (luxemburgi) 5–0
Továbbjutott: a Lincoln Red Imps, 7–2-es összesítéssel
Riga FC (lett)–Malmö (svéd) 1–1
Továbbjutott: a Malmö, 2–1-es összesítéssel
Hibernians (máltai)–Flora Tallinn (észt) 0–3
Továbbjutott: a Flora Tallinn, kettős győzelemmel, 5–0-s összesítéssel
Sheriff Tiraspol (moldovai)–Teuta (albán) 1–0
Továbbjutott: a Sheriff Tiraspol, kettős győzelemmel, 5–0-s összesítéssel
Borac Banja Luka (bosnyák)–CFR Cluj (román) 2–1 – hosszabbítás után
Továbbjutott: a CFR, 4–3-as összesítéssel
Mura (szlovén)–Shkëndija (északmacedón) 5–0
Továbbjutott: a Mura, kettős győzelemmel, 6–0-s összesítéssel
Buducsnoszt Podgorica (montenegrói)–HJK (finn) 0–4
Továbbjutott: a HJK, kettős győzelemmel, 7–1-es összesítéssel
Shamrock Rovers (ír)–Slovan Bratislava (szlovák) 2–1
Továbbjutott: a Slovan, 3–2-es összesítéssel
Sahtyor Szoligorszk (fehérorosz)–Ludogorec (bolgár) 0–1
Továbbjutott: a Ludogorec, 2–0-s összesítéssel

Valur (izlandi)–Dinamo Zagreb (horvát) 0–2
Továbbjutott: a Dinamo, 5–2-es összesítéssel

Kajrat Almati (kazah)–Maccabi Haifa (izraeli) 2–0

Továbbjutott: Kajrat Almati, 3–1-es összesítéssel
Alaskert (örmény)–Connah's Quay Nomads (walesi) 1–0 – h. u.
Továbbjutott: az Alaskert, 3–2-es összesítéssel
Neftci (azeri)–Dinamo Tbiliszi (grúz) 2–1
Továbbjutott: Neftci, kettős győzelemmel, 4–2-es összesítéssel
Legia Warszawa (lengyel)–Bodö/Glimt (norvég) 2–0
Továbbjutott: Legia Warszawa, kettős győzelemmel, 5–2-es összesítéssel

1. FORDULÓ
BAJNOKI ÁG

FERENCVÁROS (magyar)–FC Prishtina (koszovói) 3–0
Fola Esch (luxemburgi)–Lincoln Red Imps (gibraltári) 2–2
Slovan Bratislava (szlovák)–Shamrock Rovers (ír) 2–0
Malmö (svéd)–Riga FC (lett) 1–0
Bodö/Glimt (norvég)–Legia Warszawa (lengyel) 2–3
Connah's Quay Nomads (walesi)–Alaskert (örmény) 2–2

HJK Helsinki (finn)–Buducsnoszt Podgorica (montenegrói) 3–1
CFR Cluj (román)–Borac Banja Luka (bosnyák) 3–1
Shkëndija (északmacedón)–Mura (szlovén) 0–1
Teuta (albán)–Sheriff Tiraspol (moldovai) 0–4
Dinamo Tbiliszi (grúz)–Neftci (azeri) 1–2
Maccabi Haifa (izraeli)–Kajrat Almati (kazah) 1–1
Ludogorec (bolgár)–Sahtyor Szoligorszk (fehérorosz) 1–0

Zalgiris Vilnius (litván)–Linfield (északír) 3–1
Flora Tallinn (észt)–Hibernians (máltai) 2–0

Dinamo Zagreb (horvát)–Valur (izlandi) 3–2

A selejtező 1. fordulójának első mérkőzéseit július 6-án és 7-én, a visszavágókat 13-án és 14-én rendezik meg. A párharcokat az elöl álló csapatok kezdik hazai pályán.

ELŐSELEJTEZŐ (Elbasan és Durrës, Albánia)
ELŐDÖNTŐ
Június 22., kedd

Folgore (San Marinó-i)–Prishtina (koszovói) 0–2
HB Tórshavn (feröeri)–Inter Club d'Escaldes (andorrai) 0–1
DÖNTŐ
Június 25., péntek

Prishtina (koszovói)–Inter Club d'Escaldes (andorrai) 2–0

KULCSDÁTUMOK
Előselejtező-torna
Sorsolás:
 2021. június 8.
Mérkőzések: június 22–25.

Selejtező, 1. forduló
Itt kapcsolódik be a Ferencváros, innentől a párharcok két mérkőzésen dőlnek el.
Sorsolás időpontja: 
június 15.
Játéknapok: július 6–7. és 13–14.

Selejtező, 2. forduló
Sorsolás időpontja: 
június 16.
Játéknapok: július 20–21. és 27–28.

Selejtező, 3. forduló
Sorsolás időpontja: július 19.
Játéknapok: augusztus 3–4. és 10.

Selejtező, playoffkör
Sorsolás időpontja: 
augusztus 2.
Játéknapok: augusztus 17–18. és 24–25.

A csoportkör sorsolását augusztus 26-án rendezik, a csoportkör első játéknapja szeptember 14.

2021.10.19 22:45:20

Bajnokok Ligája B. D. K.

A hatszoros aranylabdás játékos a tizenegyes értékesítésénél nagyon higgadt volt.

2021.10.19 16:28:34

Bajnokok Ligája P. K.

Öt gól, egy megadott és egy visszaont 11-es, meg egy kiállítás. A Liverpool 3–2-re nyert az Atlético vendégeként.

2021.10.19 20:26:31

Bajnokok Ligája K. T. I.

A francia klasszis a hajrában kihagyott büntető ellenére is hős lett, gólt lőtt, kulcspasszt adott, és kiharcolt egy tizenegyest Messinek.

2021.10.02 22:30:07

Bajnokok Ligája BALLAI ATTILA

ALAPVONAL. A harmadik évezred ugyanis a sportban is egyre kevésbé a csodák kora. Még azt sem állíthatom, hogy mindent a racionalitás ural, mert egyre több nyugtalanító, irracionális elemmel kényszerülünk szembesülni. Ezért inkább maradjunk annyiban, a hősök és a hőstettek mintha kiveszőben lennének.

2021.09.30 21:59:35

Bajnokok Ligája BODNÁR ZALÁN

NS-VÉLEMÉNY. A mérgek a háttérből pusztítanak.