V. Á. 2021.09.28 20:37 Frissítve: 2021.09.28 23:03

BL, D-csoport: az Inter gól nélküli döntetlent játszott Kijevben

Az Internazionale 0–0-s döntetlent játszott Kijevben a Sahtar Doneck vendégeként a Bajnokok Ligája D-csoportjának 2. fordulójában.

Nem bírt egymással a Sahtar Doneck és az Inter (Fotó: AFP)

A mérkőzés 11. percében a hazaiak csatára, Lassina Traoré egy ütközést követően lent maradt a földön, és hosszú ápolás után hordágyon vitték le a pályáról. Négy perccel később történt az első félidő talán legnagyobb lehetősége, az Inter középpályása, Nicolo Barella távoli lövése találta el a lécet. A 33. percben Edin Dzeko előtt kínálkozott hatalmas lehetőség, de pár méterről a kapu felé tüzelt.

A második félidő elején közel járt a gólszerzéshez a Sahtar, de nem sikerült a kapuba kotorni a labdát. A 65. percben Pjatov kapus nagy hibája után Lautaro Martínez fölé bombázott. A 86. percben a csereként beálló Joaquín Correa lehetett volna a hős, de lövését bravúrral védte Pjatov, aki az ezt követő szögletnél is nagyot mentett.

Két fordulót követően egy-egy ponttal és szerzett gól nélkül áll mindkét csapat a tabellán.

BAJNOKOK LIGÁJA
CSOPORTKÖR, 2. FORDULÓ

D-CSOPORT
Sahtar Doneck (ukrán)–Internazionale (olasz) 0–0

Real Madrid (spanyol)–Sheriff Tiraspol (moldovai) 1–2 (Benzema 63. – 11-esből, ill. Yakhshiboev 25., Thill 90.)

Bajnokok Ligája P. K.

Az Atalanta az első két helyzetéből két gólt szerzett, a végén mégis vereséget szenvedett Manchesterben.

2021.10.20 14:57:54

Bajnokok Ligája B. Á.

A német bajnok két meg nem adott gól után az utolsó húsz percben ütötte ki a Benficát.

2021.10.20 18:06:37

Bajnokok Ligája KOCSMÁR-TÓTH ISTVÁN

A Dinamo Kijev a meccsen háromszor próbálkozott gólszerzéssel és ezek egyike sem találta el Ter Stegen kapuját.

2021.10.19 22:45:20

Bajnokok Ligája B. D. K.

A hatszoros aranylabdás játékos a tizenegyes értékesítésénél nagyon higgadt volt.

2021.10.19 16:28:34

Öt gól, egy megadott és egy visszaont 11-es, meg egy kiállítás. A Liverpool 3–2-re nyert az Atlético vendégeként.