NSO.HU 2021.11.24 22:55 Frissítve: 2021.11.24 23:31

BL, A-csoport: díszlépésben nyert a Leipzig, megverte a PSG-t a City

Gulácsi Péter, Willi Orbán és Szoboszlai Dominik nélkül is magabiztosan nyert a labdarúgó Bajnokok Ligája A-csoportjának 5. fordulójában az FC Bruges otthonában az RB Leipzig (0–5). A csoport másik mérkőzésén a Manchester City 2–1-re legyőzte a PSG-t, ezzel biztosította magának az első helyet e négyesben, de a franciák is továbbjutottak a belga csapat vereségével.

BAJNOKOK LIGÁJA, CSOPORTKÖR
5. FORDULÓ

A-CSOPORT
FC Bruges (belga)–RB Leipzig (német) 0–5 (Nkunku 12., 90+3., Forsberg 17. – 11-esből, 45+1., André Silva 27.)

A MÉRKŐZÉSRŐL BŐVEBBEN ITT OLVASHAT!

Manchester City (angol)–Paris Saint-Germain (francia) 2–1 (Sterling 63., Gabriel Jesus 76., ill. Mbappé 50.)

Bajnokok Ligája P. K.

Az angol bajnok Kevin De Bruyne nélkül is győzött 2–1-re, így már biztos, hogy csoportelsőként jut tovább.

2021.11.24 20:33:07

Bajnokok Ligája B. Á.

Carlo Ancelotti csapata magabiztos, háromgólos győzelmet aratott Tiraszpolban.

2021.11.24 19:08:55

Bajnokok Ligája NSO

Egy magyar sem léphetett pályára az FC Bruges ellen, nagy lépést tett a harmadik hely és az El felé a Lipcse.

2021.11.23 20:41:46

Bajnokok Ligája K. T. I.

Allegri együttese a 82. percben találta el először a londoni csapat kapuját, ekkor már hárommal vezetett az ellenfél...

2021.11.23 15:48:03

Bajnokok Ligája BACSKAI JÁNOS

Xavi először vezette edzőként a katalánokat a Bajnokok Ligájában, a döntetlennel a Benfica került lépéselőnybe.