nemzetisport.hu 2014.12.22 12:36 Frissítve: 2015.03.31 03:03

Az NB I-es csapatok téli felkészülési programja

Tekintse meg a tavaszi folytatásra készülő élvonalbeli együttesek meccsekkel tarkított téli programját! A címlapunkon a bajnoki rajtig elérhető táblázatunkat folyamatosan frissítjük az új információkkal, akárcsak az NB I-es átigazolásokról készített gyűjtésünket.

A szombathelyiekkel együtt a kispestiek kezdték el legkorábban az évet (Fotó: Szabó Miklós)

 

 

A BUDAPEST HONVÉD TÉLI FELKÉSZÜLÉSI PROGRAMJA
A felkészülés kezdete: január 5.
Edzőtábor:
FELKÉSZÜLÉSI MÉRKŐZÉSEK
Január 21.: Bp. Honvéd–Soroksár 2–1 (Youla 2)
Január 24.: Bp. Honvéd–Soproni VSE 0–1
Január 28. (Paks): Paks–Bp. Honvéd 2–0
Január 31.: Bp. Honvéd–Lombard Pápa 1–1 (Prosser)
Február 3.: Bp. Honvéd–Békéscsaba 3–4 (Punosevac, Holender, Koné)
Február 7.: Bp. Honvéd–Mezőkövesd 1–0 (Holender)
Február 11. (Bp., Illovszky-stadion): Vasas–Bp. Honvéd 3–1 (Prosser)
Február 14.: Bp. Honvéd–Nitra (Nyitra; szlovák II.) 1–0 (Holender)
Február 18., Ligakupa-nyolcaddöntő (Diósgyőr): DVTK–Bp. Honvéd 2–3 (Prosser, Ignjatovics, Hidi)
Február 19. (Telki): Magyarország U20–Bp. Honvéd 2–1 (Palacios)
Február 21., Ligakupa-nyolcaddöntő: Bp. Honvéd–DVTK 0–1
A DEBRECENI VSC-TEVA TÉLI FELKÉSZÜLÉSI PROGRAMJA
A felkészülés kezdete: január 8.
Edzőtábor: Törökország (Belek), február 5–16.
FELKÉSZÜLÉSI MÉRKŐZÉSEK
Január 24.: DVSC–Békéscsaba 1–1 (Lázár P.)
Január 31.,: DVSC–Nyíregyháza 7–1 (Kulcsár T. 2, Sós B., Sidibe 3, Bouadla)
Január 31.,: DVSC–Mezőkövesd 1–4 (Ferenczi 11-esből)
Február 7. (Belek): DVSC–Torpedo Kutaiszi (grúz) 2–2 (Mihelic, Lázár P.)
Február 7. (Belek): DVSC–Rapid Bucuresti (román) 2–1 (Tisza, Sidibe)
Február 11. (Belek): DVSC–Peliszter (macedón) 1–0 (Bereczki)
Február 11. (Belek): DVSC–FC Slovácko (cseh) 1–0 (Balogh N.)
Február 14. (Belek): DVSC–Spartak Trnava (Nagyszombat; szlovák) 0–0
Február 21.: DVSC–Ferencváros 0–0
A DIÓSGYŐRI VTK TÉLI FELKÉSZÜLÉSI PROGRAMJA
A felkészülés kezdete: január 15.
Edzőtábor: Törökország (Antalya), február 5–15.
FELKÉSZÜLÉSI MÉRKŐZÉSEK
Január 21.: DVTK–Rimavská Sobota (Rimaszombat; szlovák II.) 2–1 (Bognár, Griffiths)
Január 22.: DVTK–Mezőkövesd 1–1 (Griffiths)
Január 26.: DVTK–Tatran Presov (Eperjes; szlovák II.) 0–1
Január 31. (Fáy utca): DVTK–Ajka 3–2 (öngól, Bognár I., Krsztics)
Február 8. (Antalya): Kickers Offenbach (német IV.)–DVTK 1–1 (Egerszegi)
Február 11. (Antalya): Csornomorec Odessza (ukrán)–DVTK 0–0
Február 14. (Antalya): Otelul Galati (román)–DVTK 1–5 (Bacsa 2, Gosztonyi, Krsztics, Marjanovics)
Február 18., Ligakupa-nyolcaddöntő: DVTK–Bp. Honvéd 2–3 (Bacsa, Griffiths)
Február 21., Ligakupa-nyolcaddöntő (Bozsik-stadion): Bp. Honvéd–DVTK 0–1 (Bognár)
A DUNAÚJVÁROS PASE TÉLI FELKÉSZÜLÉSI PROGRAMJA
A felkészülés kezdete: január 8.
Edzőtábor: Törökország (Antalya), február 2–9.
FELKÉSZÜLÉSI MÉRKŐZÉSEK
Január 17.: Dunaújváros–Bölcske 6–1 (Tóth T. 2, Godslove, Böőr, Sóron, Nikházi)
Január 20. (Lendva): NK Maribor (szlovén)–Dunaújváros 3–1 (Papp M.)
Január 24.: Dunaújváros–SZTK Erima 1–2 (Hajdók)
Január 28.: Dunaújváros–Szolnok 1–1 (Jakab D.)
Január 31. (Kapronca): Slaven Koprivnica (horvát)–Dunaújváros – ELMARADT
Február 4. (Antalya): Dunaújváros–Baník Ostrava (cseh) 1–2 (Papp M.)
Február 6. (Antalya): Dunaújváros–Korona Kielce (lengyel) 0–1
Február 8. (Antalya): Dunaújváros–Sahtyor Karagandi (kazah) 1–0 (Nikházi)
Február 11. (2x60 perc): Dunaújváros–Gyirmót 1–3 (Petneházi)
Február 14.: Dunaújváros–Ajka 3–2 (Petneházi, Godslove, öngól)
Február 21.: Dunaújváros–Dukla Banská Bystrica (Besztercebánya; szlovák) 1–0 (Petneházi)
A FERENCVÁROSI TC TÉLI FELKÉSZÜLÉSI PROGRAMJA
A felkészülés kezdete: január 12.
Edzőtábor:  Törökország (Lara), január 28–február 7.
FELKÉSZÜLÉSI MÉRKŐZÉSEK
Január 21.: FTC–Iváncsa 17–0 (Lauth 3, Busai 2, Varga R. 2, Hajnal, Lamah, Böde, Somália, Mateos, Gera, Csilus Á., Kukuruzovic, Nagy D., Pavlovic)
Január 24.: FTC–FK Senica (Szenice; szlovák) 4–1 (Lamah, Hajnal, Gera, Varga R.)
Január 31. (Antalya): FTC–Bohemians 1905 Praha (cseh) 4–2 (Somália, Mateos, Lamah 2)
Február 3. (Antalya): FTC–Hobro (dán) 3–0 (Busai, Nagy D., Böde)
Február 6. (Antalya): FTC–Sonan Bellmare (japán) 5–0 (Böde 2, Busai 2, Nagy Do.)
Február 12.: FTC–Kecskeméti TE 3–1 (Lamah, Busai 2)
Február 15.: FTC–Sport Podbrezová (Zólyombrézó; szlovák) 4–1 (Ugrai, Ramírez, Lamah, Batik)
Február 18. (Hévíz): FTC–Lombard Pápa 3–0 (Lauth, Busai, Csukics)
Február 21. (Debrecen): Debreceni VSC–FTC 0–0

A GYŐRI ETO TÉLI FELKÉSZÜLÉSI PROGRAMJA
A felkészülés kezdete: január 12.
Edzőtábor: Törökország (Belek), február 6–18.
FELKÉSZÜLÉSI MÉRKŐZÉSEK
A GYŐRI ETO FELKÉSZÜLÉSI PROGRAMJA
Január 28.: Győri ETO–FK DAC 1904 (Dunaszerdahely; szlovákiai) 1–1 (Koltai)
Január 31.: Győri ETO–1. FC Slovácko (cseh) 1–0 (Priskin)
Február 3.: Győri ETO–OFC Gabcíkovo (Bős; szlovákiai III.) 1–0 (Stevanovic)
Február 8. (Belek): Győri ETO–Vojvodina (Újvidék; szerb) 0–0
Február 11. (Belek): Győri ETO–Maribor (szlovén) 2–3 (Priskin 2)
Február 13. (Belek): Győri ETO–Partizan Beograd (szerb) 0–4
Február 15. (Lara): Győri ETO–FK Minszk (fehérorosz) 2–2 (Priso, Rudolf)
Február 17. (Lara): Győri ETO–Liteksz Lovecs (bolgár) 3–2 (Priskin, Windecker, Pátkai)
Február 21.: Győri ETO–Slovan Bratislava (Pozsony; szlovák) 1–0 (Pátkai)
A HALADÁS FELKÉSZÜLÉSI PROGRAMJA
A felkészülés kezdete: január 5.
Edzőtábor: Törökország (Manavgat), január 21–29.; Olaszország (Bergamo), február 7–11.
FELKÉSZÜLÉSI MÉRKŐZÉSEK
Január 22. (Törökország ): Haladás–Tyerek Groznij (orosz) 2–0 (Radó, Gaál B.)
Január 23. (Törökország ): Haladás–Gazovik Orenburg (orosz II.) 1–4 (Rocchi)
Január 25. (Törökország ): Haladás–Qäbälä (azeri) 0–2
Január 27. (Törökország ): Haladás–Pakhtakor Tashkent (üzbég) 1–2 (Németh M.)
Január 29. (Törökország): Haladás–Universtitatea Cluj (Kolozsvár; román) 1–1 (Martínez 11-esből)
Február 10. (Bareggio): Bareggio (olasz VI.)–Haladás 1–5 (Mancini, Petró, Vieira, Rácz, Gaál)
Február 11. (La Pinetina, 2x30 perc): Internazionale (olasz)–Haladás 2–2 (Radó, L. Martínez)
Február 14. (Lapincs): SV Lafnitz (osztrák III.)–Haladás 3–4 (Gaál, Alcibiade, Rocchi, L. Martínez)
Február 21. (Nagyszombat): Spartak Trnava (szlovák)–Haladás 3–2 (L. Martínez, Németh M.)
A KECSKEMÉTI TE TÉLI FELKÉSZÜLÉSI PROGRAMJA
A felkészülés kezdete: január 12.
Edzőtábor: 
FELKÉSZÜLÉSI MÉRKŐZÉSEK
Január 21. (Szolnok): Szolnoki MÁV–KTE 4–3 (Csillag, Gyagya, Balázs Zs.)
Január 24.: KTE–Puskás Akadémia 2–0 (Bebeto, Vukaszovics 11-esből)
Január 28.: KTE–Cegléd 0–1
Január 31.: KTE–Békéscsaba 0–1
Február 3. (Paks): PaksKTE 0–1 (Laczkó)
Február 5.: KTE–Szeged 0–0
Február 7.: KTE–Siófok 1–0 (Csillag)
Február 12. (Népliget): Ferencváros–KTE 3–1 (Radoja)
Február 14.: KTE–Szpartak Szubotica (Szabadka; szerbiai) 2–3 (Radoja, Szkopljak)
Február 21. (Budaörs, 45 p): Budaörs–KTE 1–4 (Kitl, Bebeto, Szavics, Karan)
Február 21. (Budaörs, 45 p): Vác–KTE 0–1 (Bebeto)
A LOMBARD PÁPA TÉLI FELKÉSZÜLÉSI PROGRAMJA
A felkészülés kezdete: január 12.
Edzőtábor: –
FELKÉSZÜLÉSI MÉRKŐZÉSEK
Január 24.: Lombard Pápa–Ajka 4–1 (Waltner, Jagodics B., Király B., Eisenberger)
Január 31. (Bozsik-stadion): Bp. Honvéd–Lombard Pápa 1–1 (Stieber A.)
Február 4.: Lombard Pápa–Soproni VSE 0–0
Február 7.: Lombard Pápa–ZTE 2–1 (Király, Csizmadia)
Február 10. (Lipót): Lombard Pápa–Sepsiszentgyörgy (romániai III.) 2–0 (Popin, Eisenberger)
Február 14.: Lombard Pápa–Kaposvári Rákóczi 1–2 (Csizmadia)
Február 18. (Hévíz):  Ferencváros–Lombard Pápa 3–0
Február 21.: Lombard Pápa–Slovan Duslo Sala (Vágsellye; szlovák II.) 0–2
AZ MTK BUDAPEST TÉLI FELKÉSZÜLÉSI PROGRAMJA
A felkészülés kezdete: január 12.
Edzőtábor: Törökország (Belek), február 8–15.
FELKÉSZÜLÉSI MÉRKŐZÉSEK
Január 31. (Cegléd): Cegléd–MTK 1–3 (Kanta, Hrepka 2)
Február 3. (Fáy utca): Vasas–MTK 1–2 (Pölöskei Zs., Kanta)
Február 7. (Ikarus-pálya): MTK–Szigetszentmiklós 3–0 (Ramos, Kanta, Thian)
Február 10. (Belek): MTK–MFK Kosice (Kassa; szlovák) 3–0 (Pölöskei Zs., Csiki, Thian)
Február 12. (Belek): MTK–Botosani (román) 1–1 (Hrepka)
Február 14. (Belek): MTK–Metaliszt Harkiv (ukrán) 2–2 (Bese, Csiki)
Február 20. (Ipolyság): Rimavská Sobota (Rimaszombat; szlovák II.)–MTK 1–3 (Thiam, Kanta, Csiki)
A NYÍREGYHÁZA SPARTACUS TÉLI FELKÉSZÜLÉSI PROGRAMJA
A felkészülés kezdete: január 12.
Edzőtábor: Törökország (Belek), február 1–11.
FELKÉSZÜLÉSI MÉRKŐZÉSEK
Január 21.: Nyíregyháza–Nyírbátor 2–0 (Pekár, Kosztics)
Január 24. (Balmazújváros): Balmazújváros–Nyíregyháza 1–1 (Halenár)
Január 28. (Kisvárda): Kisvárda–Nyíregyháza 3–2 (Zofcák, Pákolicz)
Január 31. (Pallag): Debreceni VSC–Nyíregyháza 7–1 (Koller K.)
Február 3. (Belek): Nyíregyháza–FK Zsetiszu (kazah) 2–0 (Pekár 2)
Február 5. (Belek): Nyíregyháza–Dinamo Batumi (grúz) 1–2 (Seydi)
Február 8. (Belek): Nyíregyháza–Senica (Szenice; szlovák) 1–0 (Halenár)
Február 10. (Belek): Nyíregyháza–Spartaks Jurmala (lett) 0–0
Február 15.: Nyíregyháza–MFK Kosice (Kassa; szlovák) 1–2 (Pekár)
Február 21., elhalasztott bajnoki (Paks): Paks–Nyíregyháza 1–1 (Törtei)
Február 24.: Nyíregyháza–Ibrány 4–2 (Halenár 2, Pekár, Darcimelia)
A PAKSI FC TÉLI FELKÉSZÜLÉSI PROGRAMJA
A felkészülés kezdete: január 12.
Edzőtábor: Törökország (Belek), február 4–15.
FELKÉSZÜLÉSI MÉRKŐZÉSEK
Január 17.: Paks–Baja 4–1 (Hahn 2, Bartha, Eppel)
Január 24. (Kaposvár): Kaposvári Rákóczi–Paks 1–3 (Haraszti, Bartha, Bor)
Január 28.: Paks–Bp. Honvéd 2–0 (Báló – 11-esbõl, Haraszti Zs.)
Január 31. (Fáy utca): Vasas–Paks 2–2 (Báló, Könyves)
Február 3.: Paks–Kecskeméti TE 0–1
Február 6. (Belek): Paks–MFK Ruzomberok (Rózsahegy; szlovák) 3–2 (Könyves, Simon A., Lenzsér)
Február 9. (Belek): Paks–Zsetiszu (kazah) 1–1 (Vági)
Február 11. (Belek): Paks–OFK Beograd (szerb) 1–0 (Báló)
Február 14. (Belek): Paks–Bananc Jereván (örmény) 4–2 (Simon A. 2, Bor, Bertus)
Február 21., elhalasztott bajnoki: Paks–Nyíregyháza 1–1 (Vági)
A PÉCSI MFC TÉLI FELKÉSZÜLÉSI PROGRAMJA
A felkészülés kezdete: január 8.
Edzőtábor: Törökország (Antalya), január 30.–február 10.
FELKÉSZÜLÉSI MÉRKŐZÉSEK
Január 24.: Pécs–Kozármisleny 0–1 
Január 28. (Siófok): Siófok–Pécs 1–1 (Weitzer)
Február 2. (Antalya): Pécs–FK Skendija (macedón) 1–0 (Márkvárt)
Február 6. (Antalya): Pécs–Gazovik Orenburg (orosz II.) 1–2 (Heffler)
Február 9. (Antalya): Pécs–Merani Martvili (grúz) 2–1 (Makriev 2) 
Február 21. (Vinkovci): Cibalia Vinkovci (horvát II.)–Pécs 1–2 (Márkvárt, Weitzer)

A PUSKÁS AKADÉMIA FC TÉLI FELKÉSZÜLÉSI PROGRAMJA 
A felkészülés kezdete: január 12.
Edzőtábor: Spanyolország (Marbella), február 9–19.
FELKÉSZÜLÉSI MÉRKŐZÉSEK
Január 21.: Puskás Akadémia–Cegléd 3–2 (öngól, Tischler, Lencse)
Január 24. (Kecskemét): KTE–Puskás Akadémia 2–0
Január 28. (Mezőkövesd): Mezőkövesd–Puskás Akadémia 0–2 (Hudák, Barcsay)
Január 31.: Puskás Akadémia–Siófok 3–0 (Tischler, Lencse 2)
Február 4.: Puskás Akadémia–Újpest 1–0 (Lencse)
Február 7. (Illovszky-stadion): Vasas–Puskás Akadémia 2–0
Február 11. (Marbella): Dinamo Kijev (ukrán)–Puskás Akadémia 2–0
Február 12. (Marbella): Haugesund (norvég)–Puskás Akadémia 1–2 (Lencse, Zsótér)
Február 16. (Marbella, 2x35 perc): Atlético PR (brazil)–Puskás Akadémia 0–0

Február 18. (Marbella): UD Marbella (spanyol III.)–Puskás Akadémia 0–2 (Vaszicsku, Harsányi)


AZ ÚJPEST FC TÉLI FELKÉSZÜLÉSI PROGRAMJA
A felkészülés kezdete: január 15.
Edzőtábor: Törökország (Lara), február 6–18.
FELKÉSZÜLÉSI MÉRKŐZÉSEK
Január 31. (Szigetszentmiklós): SZTK-Erima–Újpest 1–1 (Nego)
Február 4. (Felcsút): Puskás Akadémia–Újpest 1–0 (Lencse)
Február 8. (Törökország): FK Rad (szerb)–Újpest 2–1 (Kabát)

Február 11. (Törökország): Nordsjaelland (dán)–Újpest 3–1 (Perovics)

Február 14. (Törökország): Újpest–Sonan Bellmare (japán) 2–1 (Nego, Ojo)
Február 17. (Törökország): FK Tobol (kazah)–Újpest 1–1 (Perovics)
A VIDEOTON TÉLI FELKÉSZÜLÉSI PROGRAMJA
A felkészülés kezdete: január 15.
Edzőtábor: Spanyolország (Marbella), január 17–30. és február 6–18.
FELKÉSZÜLÉSI MÉRKŐZÉSEK
Január 25. (Marbella): UD San Pedro (spanyol IV.)–Videoton 1–5 (Trebotic 9., Ivanovszki 21., Gyurcsó 55., 83., Nikolics 81.)
Január 29. (Marbella): Videoton–1860 München (német II.) 0–2
Február 8. (Marbella): Videoton–Szuvon Samsung Bluewings (dél-koreai) 1–3 (Juhász)
Február 11. (Marbella): Videoton–Lokomotiv Moszkva (orosz) 0–1
Február 14. (Marbella): Videoton–Dinamo Kijev (ukrán) 0–0
Február 17. (Marbella): Videoton–CSZKA Moszkva (orosz) 0–1
Február 21. (Dunaszerdahely): FK DAC 1904 (szlovákiai)–Videoton 0–1 (Gyurcsó)

 

2021.09.14 17:35:47

Labdarúgó NB I nemzetisport.hu

A finálét 2022. május 11-én rendezik meg a Puskás Arénában • Párosítás, időpontok, eredmények.

2021.09.13 19:05:15

Labdarúgó NB I BODNÁR ZALÁN (összefoglaló), BACSKAI JÁNOS (percről percre)

A lila-fehérek kétszer is vezettek odahaza, emberhátrányban sem adták fel, de továbbra is nyeretlenek.

2021.09.12 13:12:49

Labdarúgó NB I NAGY ZSOLT (összefoglaló), RUSZNÁK GYÖRGY (percről percre)

Claudiu Bumba kapásgólja döntött, újabb győzelmével a Várda megerősítette listavezetői pozícióját.

2021.09.11 13:15:31

Labdarúgó NB I DOROS LÁSZLÓ (összefoglaló), BACSKAI JÁNOS (percről percre)

A hazaiak szerezték a mérkőzés első és utolsó gólját is, mégis csak egy pontot ért ez a Pintér-csapatnak.

2021.09.11 13:15:31

Labdarúgó NB I SOMOGYI ZSOLT (összefoglaló), ORBÁN ISTVÁN (percről percre)

Háromgólos hátrányból támadt fel az MTK, de nem tudott egyenlíteni.