Felkészülés: kilyukadt a labda; nem szerzett gólt a DVTK

2015.02.11. 17:48
A labdarúgó NB I-ben szereplő DVTK felkészülési mérkőzésen 0–0-s döntetlent játszott az ukrán Csornomorec Odesszával. Gól híján a találkozó legérdekesebb pillanata az volt, amikor a második félidő elején kilyukadt a labda…

Jól kezdte a találkozót a Diósgyőr (amelynél Kovács Gábor Achilles-ín problémája miatt nem lép pályára) az ukránok kapusa három perc alatt is több ziccert volt kénytelen bemutatni – számolt be a dvtk.eu Twitter-oldala. Az első 10 percben nem is veszélyeztetett a Csornomorec, a 11.-ben jutott el először a DVTK kapujáig. A szünetig nagy ziccerig nem jutottak el a felek, 0–0-s döntetlennel fordultak.

Az első félidőben a DVTK labdájával ment a meccs, a másodikban az odesszaiakéval. Utóbbi csak egy percig bírta, ezt követően ugyanis kilyukadt. A találkozó a hátralévő időben sem hozott gólt – 0–0 lett a végeredmény is.