Felkészülés: Hahn duplázott, négy gólt szerzett a Paks

2015.01.17. 13:19
A labdarúgó NB I-ben szereplő MVM-Paks felkészülési mérkőzésen 4–1-re legyőzte a Baját.

Az ötödik percben szerezte meg a vezetést a Paks az NB III Középcsoportjában szereplő Baja ellen. Egy kapusról kipattanó, felpördülő labdára csapott le Bartha László, majd a kapuba passzolt (1–0). A 13. percben Vági András kézzel blokkolt egy lövést a tizenhatoson belül, a büntetőt Princz Gilbert a jobb felsőbe lőtte. Molnár ugyan még beleért, de hárítani nem tudott. (1–1)Bartha László, majd a kapuba passzolt (1–0). A 13. percben Vági András kézzel blokkolt egy lövést a tizenhatoson belül, a büntetőt Princz Gilbert a jobb felsőbe lőtte. Molnár ugyan még beleért, de hárítani nem tudott. (1–1)

A második félidőben újra előnybe kerültek a hazaiak. Eppel Márton kényszerítőzött Kiss Tamással, majd a visszakapott labdát a jobb alsó sarokba lőtte. (2–1) A 73. percben egy röviden kifejelt labdát emelt a kapus fölött a hálóba Hahn János (3–1), aki duplázni tudott: a 88. percben Kiss Tamás jobbról, az alapvonaltól adott be, az érkező Hahn a rövid oldalon a kapuba fejelt (4–1).