Felkészülés: először kezdett Balázs a Paksban, 2-2 a Vasassal

2015.01.31. 14:07
A labdarúgó NB I-ben szereplő MVM-Paks felkészülési mérkőzésen 2–2-es döntetlent játszott a Vasassal.

Balázs Zsolt, a paksiak új játékosa először volt ott Csertői Aurél csapatának kezdő tizenegyében a tesztelésen lévő Rodenbücher Istvánnal együtt. A vendégeknél a télen igazolt Debreceni András és a próbajátékon lévő Hangya Szilveszter kezdett, Murka Benedek, Kenesei Krisztián és Czvitkovics Péter a padon volt a meccs elején.

A mérkőzést eredetileg Lipóton rendezték volna meg, de az ottani időjárás miatt a találkozó átkerült Budapestre, a Vasas otthonába. A 7. percben Bartha Lászlót buktatták a tizenhatoson belül, a büntetőt Báló Tamás értékesítette (0–1)

Az 59. percben a csereként beálló Czvitkovics beadását Berecz Zsombor lőtte a jobb felsőbe, nyolc méterről (1–1). A 70. percben Remili Mohamed csípett el egy keresztpasszt, eltolta Molnár Péter mellett, majd a bal alsóba küldte a labdát (2–1). A 85. percben Könyves Norbert egyenlített, a kifutó kapus mellett a bal alsó sarokba lőtt (2–2).

FELKÉSZÜLÉSI MÉRKŐZÉS
Vasas–MVM-Paks 2–2
(Berecz 59., Remili 70., ill. Báló 7. – 11-esből, Könyves 85.)
Fáy utca, Vezette: Gyarmati II.
VASAS: Hermány – Görgyényi, Grúz, Debreceni, Hangya – Gál, Vida – Lázok, Berecz, Remili - Ferenczi. Vezetőedző: Szanyó Károly
MVM-PAKS:
Molnár – Vági, Gévay, Rodenbücher, Báló – Kesztyűs, Balázs, Kecskés – Haraszti, Simon A., Bartha. Vezetőedző: Csertői Aurél

TÉLI JÁTÉKOSMOZGÁS A PAKSI FC-NÉL
Érkezők: Balázs Zsolt (Kecskemét)
Kölcsönbe érkezők:
Kölcsönből visszatérők:

Az utánpótlásból felkerültek:
Kiszemeltek: Rodenbücher István (MTK, legutóbb kölcsönben Vasas)
Távozók: Fiola Attila (PAFC)
Kölcsönbe távozók:
Kölcsönből visszatértek klubjukhoz:
Távozhatnak: Bartha László (érdeklődnek iránta: DVTK, Balikesirspor – Törökország), Kovács Gábor (érdeklődnek iránta: DVTK)