Felkészülés: győri próbázóval, büntetőgóllal nyert a Paks

2015.02.11. 18:11
A labdarúgó NB I-ben szereplő MVM-Paks felkészülési mérkőzésen 1–0-ra nyert a szerb OFK Beograd ellen.

Helyenként igen durván játszott a Paks szerb ellenfele, de így is magabiztosan kezdte a magyar csapat a találkozót – írja a paksifc.hu. Az OFK-nak egy helyzete adódott csak az első félidőben, amit kihagyott, míg a paksiak azonban megszerezték a vezetést. A 35. percben Haraszti Zsolt kilépett, de a kapus buktatta őt – a büntetőt Báló Tamás értékesítette (1–0). Báló Tamás értékesítette (1–0).

A szünetben szinte teljesen lecserélte a játékosait az OFK, a második félidő elején a szerbek domináltak, de a magyar csapat jól védekezett, így ellenfele nem jutott ziccerig. Több gól már nem esett a találkozón, megérdemelten nyert a Paks, amelynél a 83. percben lépett pályára a Győri ETO-tól próbajátékra érkező Lenzsér Bence.

FELKÉSZÜLÉSI MÉRKŐZÉS
MVM-Paks–OFK Beograd (szerb) 1–0
MVM-Paks: Molnár – Kulcsár, Rodenbücher, Gévay (Lenzsér, 83.), Báló (Kiss T., 83.) – Bertus (Bor, 80.), Kecskés (Bagó, 83.), Tamási – Hahn, Haraszti (Nagy R., 80.), Bartha (Vági 80.)
Vezetőedző: Csertői Aurél
G:
Báló (35. – 11-esből)

TÉLI JÁTÉKOSMOZGÁS A PAKSI FC-NÉL
Érkezők: Balázs Zsolt (Kecskemét), Rodenbücher István (MTK, legutóbb kölcsönben Vasas)
Kölcsönbe érkezők:
Kölcsönből visszatérők:

Az utánpótlásból felkerültek:
Kiszemeltek: Lenzsér Bence (Győri ETO, próbajáték)
Távozók: Eppel Márton ( Dunaújváros PASE), Fiola Attila (PAFC), Kovács Gábor (DVTK)