I. SZ.
2022.09.06 17:13 Frissítve: 2022.10.05 23:50

BAJNOKOK LIGÁJA 2022–2023

A Bajnokok Ligája csoportkörének menetrendje, eredményei és tabellái. A csoportok első két helyezettjei tavasszal a nyolcaddöntőben folytatják szereplésüket, a harmadikok az Európa-liga egyenes kieséses szakaszába kerülnek át.

 

A selejtező adatbankját ide kattintva nézheti meg.

BAJNOKOK LIGÁJA
CSOPORTKÖR

A menetrend dátum szerint

CSOPORTOK SZERINT

A-CSOPORT
1. FORDULÓ
Szeptember 7., szerda

Ajax (holland)–Rangers (skót) 4–0
Napoli (olasz)–Liverpool (angol) 4–1
2. FORDULÓ
Szeptember 13., kedd
Liverpool–Ajax 2–1
Rangers (skót)–Napoli (olasz) 0–3
3. FORDULÓ
Október 4., kedd
Liverpool (angol)–Rangers (skót) 2–0
Ajax (holland)–Napoli (olasz) 1–6
4. FORDULÓ
Október 12., szerda
18.45: Napoli–Ajax
21.00: Rangers FC–Liverpool
5. FORDULÓ
Október 26., szerda
21.00: Napoli–Rangers FC
21.00: Ajax–Liverpool
6. FORDULÓ
November 1., kedd
21.00: Liverpool–Napoli
21.00: Rangers FC–Ajax


AZ A-CSOPORT ÁLLÁSA
1. Napoli 3 3

13–2 +11  9
2. Liverpool 3 2
1 5–5 0 6
3. Ajax 3 1
2 6–8 –2  3
4. Rangers 3

3 0–9 –9  0


B-CSOPORT
1. FORDULÓ
Szeptember 7., szerda
Atlético Madrid (spanyol)–Porto (portugál) 2–1
FC Bruges (belga)–Bayer Leverkusen (német) 1–0

2. FORDULÓ

Szeptember 13., kedd
Porto–FC Bruges 0–4
Bayer Leverkusen–Atlético Madrid 2–0
3. FORDULÓ

Október 4., kedd
FC Bruges (belga)–Atlético Madrid (spanyol) 2–0
Porto (portugál)–Bayer Leverkusen (német) 2–0

4. FORDULÓ

Október 12., szerda
18.45: Atlético Madrid–FC Bruges
21.00: Bayer Leverkusen–Porto
5. FORDULÓ
Október 26., szerda
18.45: FC Bruges–Porto
21.00: Atlético Madrid–Bayer Leverkusen
6. FORDULÓ

November 1., kedd
18.45: Porto–Atlético Madrid
18.45: Bayer Leverkusen–FC Bruges


A B-CSOPORT ÁLLÁSA 
1. FC Bruges 3 3

7–0 +7  9
2. FC Porto 3 1
2 3–6 –3  3
3. Bayer Leverkusen 3 1
2 2–3 –1  3
4. Atlético Madrid 3 1
2 2–5 –3  3


C-CSOPORT
1. FORDULÓ
Szeptember 7., szerda
Barcelona (spanyol)–Viktoria Plzen (cseh) 5–1
Internazionale (olasz)–Bayern München (német) 0–2
2. FORDULÓ
Szeptember 13., kedd
Viktoria Plzen–Internazionale 0–2
Bayern München–Barcelona 2–0
3. FORDULÓ

Október 4., kedd
Bayern München–Viktoria Plzen 5–0
Internazionale–Barcelona 1–0
4. FORDULÓ
Október 12., szerda
21.00: Barcelona–Internazionale
21.00: Viktoria Plzen–Bayern München
5. FORDULÓ
Október 26., szerda
18.45: Internazionale–Viktoria Plzen
21.00: Barcelona–Bayern München
6. FORDULÓ

November 1., kedd
21.00: Bayern München–Internazionale
21.00: Viktoria Plzen–Barcelona


A C-CSOPORT ÁLLÁSA
1. Bayern München 3 3 9–0 +9  9
2. Internazionale 3 2 1 3–2 +1  6
3. Barcelona 3 1 2 5–4 +1  3
4. Viktoria Plzen 3 3 1–12 –11  0


D-CSOPORT
1. FORDULÓ
Szeptember 7., szerda
Eintracht Frankfurt (német)–Sporting CP (portugál) 0–3
Tottenham Hotspur (angol)–Olympique Marseille (francia) 2–0

2. FORDULÓ
Szeptember 13., kedd
Sporting CP–Tottenham Hotspur 2–0
Marseille–Eintracht Frankfurt 0–1

3. FORDULÓ
Október 4., kedd
Marseille–Sporting CP 4–1
Eintracht Frankfurt–Tottenham Hotspur 0–0
4. FORDULÓ

Október 12., szerda
21.00: Tottenham Hotspur–Eintracht Frankfurt
21.00: Sporting CP–Marseille
5. FORDULÓ
Október 26., szerda
21.00: Tottenham Hotspur–Sporting CP
21.00: Eintracht Frankfurt–Marseille
6. FORDULÓ

November 1., kedd
21.00: Sporting CP–Eintracht Frankfurt
21.00: Marseille–Tottenham Hotspur


A D-CSOPORT ÁLLÁSA
1. Sporting CP 3 2
1 6–4 +2  6
2. Tottenham 3 1 1 1 2–2 0 4
3. Eintracht Frankfurt 3 1 1 1 1–3 –2  4
4. Marseille 3 1
2 4–4 0 3


E-CSOPORT
1. FORDULÓ
Szeptember 6., kedd
Dinamo Zagreb (horvát)–Chelsea (angol) 1–0
Salzburg (osztrák)–Milan (olasz) 1–1
2. FORDULÓ
Szeptember 14., szerda

Milan (olasz)–Dinamo Zagreb (horvát) 3–1
Chelsea (angol)–Salzburg (osztrák) 1–1

3. FORDULÓ
Október 5., szerda

Salzburg (osztrák)–Dinamo Zagreb (horvát) 1–0
Chelsea (angol)–Milan (olasz) 3–0

4. FORDULÓ
Október 11., kedd

21.00: Dinamo Zagreb–FC Salzburg
21.00: Milan–Chelsea
5. FORDULÓ
Október 25., kedd
18.45: FC Salzburg–Chelsea
21.00: Dinamo Zagreb–Milan
6. FORDULÓ
November 2., szerda

21.00: Chelsea–Dinamo Zagreb
21.00: Milan–FC Salzburg

AZ E-CSOPORT ÁLLÁSA
1. Salzburg 3 1 2 0 3–2 +1  5
2. Chelsea 3 1 1 1 4–2 +2  4
3. AC Milan 3 1 1 1 4–5 –1  4
4. Dinamo Zagreb 3 1 0 2 2–4 –2  3

F-CSOPORT
1. FORDULÓ
Szeptember 6., kedd
Celtic (skót)–Real Madrid (spanyol) 0–3
RB Leipzig (német)–Sahtar Doneck (ukrán) 1–4
2. FORDULÓ
Szeptember 14., szerda

Real Madrid (spanyol)–RB Leipzig (német) 2–0
Sahtar Doneck (ukrán)–Celtic (skót) 1–1

3. FORDULÓ
Október 5., szerda

Real Madrid (spanyol)–Sahtar Doneck (ukrán) 2–1 (Rodrygo 13., Vinícius 28., ill. Zubkov 39.)
RB Leipzig (német)–Celtic (skót) 3–1 (Nkunku 27., André Silva 64., 77., ill. Jota 48.)
4. FORDULÓ
Október 11., kedd

21.00: Sahtar Doneck–Real Madrid, Lódz
21.00: Celtic–RB Leipzig
5. FORDULÓ

Október 25., kedd
21.00: Celtic–Sahtar Doneck
21.00: RB Leipzig–Real Madrid
6. FORDULÓ
November 2., szerda

18.45: Real Madrid–Celtic
18.45: Sahtar Doneck–RB Leipzig, Lódz

AZ F-CSOPORT ÁLLÁSA
1. Real Madrid 3 3 0 0 7–1 +6  9
2. Sahtar Doneck 3 1 1 1 6–4 +2  4
3. RB Leipzig 3 1 0 2 4–7 –3  3
4. Celtic 3 0 1 2 2–7 –5  1

G-CSOPORT
1. FORDULÓ
Szeptember 6., kedd
Sevilla (spanyol)–Manchester City (angol) 0–4
Borussia Dortmund (német)–Köbenhavn (dán) 3–0

2. FORDULÓ
Szeptember 14., szerda

Manchester City (angol)–Borussia Dortmund (német) 2–1
Köbenhavn (dán)–Sevilla (spanyol) 0–0

3. FORDULÓ
Október 5., szerda

Manchester City (angol)–Köbenhavn (dán) 5–0
Sevilla (spanyol)–Borussia Dortmund (német) 1–4

4. FORDULÓ
Október 11., kedd

18.45: FC Köbenhavn–Manchester City
21.00: Borussia Dortmund–Sevilla
5. FORDULÓ

Október 25., kedd
18.45: Sevilla–FC Köbenhavn
21.00: Borussia Dortmund–Manchester City
6. FORDULÓ
November 2., szerda

21.00: Manchester City–Sevilla
21.00: FC Köbenhavn–Borussia Dortmund

A G-CSOPORT ÁLLÁSA
1. Manchester City 3 3 0 0 11–1 +10  9
2. Borussia Dortmund 3 2 0 1 8–3 +5  6
3. Sevilla 3 0 1 2 1–8 –7  1
4. FC Köbenhavn 3 0 1 2 0–8 –8  1

H-CSOPORT
1. FORDULÓ
Szeptember 6., kedd
Paris Saint-Germain (francia)–Juventus (olasz) 2–1
Benfica (portugál)–Maccabi Haifa (izrael) 2–0
2. FORDULÓ
Szeptember 14., szerda

Maccabi Haifa (izraeli)–Paris Saint-Germain (francia) 1–3
Juventus (olasz)–Benfica (portugál) 1–2

3. FORDULÓ
Október 5., szerda

Juventus (olasz)–Maccabi Haifa (izraeli) 3–1
Benfica (portugál)–Paris Saint-Germain (francia) 1–1

4. FORDULÓ
Október 11., kedd

18.45: Maccabi Haifa–Juventus
21.00: Paris Saint-Germain–Benfica
5. FORDULÓ

Október 25., kedd
21.00: Paris Saint-Germain–Maccabi Haifa
21.00: Benfica–Juventus
6. FORDULÓ
November 2., szerda

21.00: Juventus–Paris Saint-Germain
21.00: Maccabi Haifa–Benfica

A H-CSOPORT ÁLLÁSA
1. Paris SG 3 2 1 0 6–3 +3  7
2. Benfica 3 2 1 0 5–2 +3  7
3. Juventus 3 1 0 2 5–5 0 3
4. Maccabi Haifa 3 0 0 3 2–8 –6  0

DÁTUM SZERINT

1. FORDULÓ
Szeptember 6., kedd
E-CSOPORT
Dinamo Zagreb (horvát)–Chelsea (angol) 1–0

Salzburg (osztrák)–Milan (olasz) 1–1
F-CSOPORT

Celtic (skót)–Real Madrid (spanyol) 0–3
RB Leipzig (német)–Sahtar Doneck (ukrán) 1–4
G-CSOPORT
Sevilla (spanyol)–Manchester City (angol) 0–4
Borussia Dortmund (német)–Köbenhavn (dán) 3–0
H-CSOPORT

Paris Saint-Germain (francia)–Juventus (olasz) 2–1
Benfica (portugál)–Maccabi Haifa (izrael) 2–0
Szeptember 7., szerda
A-CSOPORT
Ajax (holland)–Rangers (skót) 4–0
Napoli (olasz)–Liverpool (angol) 4–1
B-CSOPORT
Atlético Madrid (spanyol)–Porto (portugál) 2–1
FC Bruges (belga)–Bayer Leverkusen (német) 1–0

C-CSOPORT
Barcelona (spanyol)–Viktoria Plzen (cseh) 5–1
Internazionale (olasz)–Bayern München (német) 0–2
D-CSOPORT
Eintracht Frankfurt (német)–Sporting CP (portugál) 0–3
Tottenham Hotspur (angol)–Olympique Marseille (francia) 2–0

2. FORDULÓ
Szeptember 13., kedd
A-CSOPORT
Liverpool–Ajax 2–1
Rangers–Napoli 0–3
B-CSOPORT
Porto–FC Bruges 0–4
Bayer Leverkusen–Atlético Madrid 2–0
C-CSOPORT
Viktoria Plzen–Internazionale 0–2
Bayern München–Barcelona 2–0
D-CSOPORT
Sporting CP–Tottenham Hotspur 2–0
Marseille–Eintracht Frankfurt 0–1

Szeptember 14., szerda
E-CSOPORT
Milan–Dinamo Zagreb 3–1
Chelsea–Salzburg 1–1

F-CSOPORT
Real Madrid–RB Leipzig 2–0
Sahtar Doneck–Celtic 1–1

G-CSOPORT
Manchester City–Borussia Dortmund 2–1
Köbenhavn–Sevilla 0–0

H-CSOPORT
Maccabi Haifa–Paris Saint-Germain 1–3
Juventus–Benfica 1–2

3. FORDULÓ
Október 4., kedd
A-CSOPORT
Liverpool (angol)–Rangers (skót) 2–0
Ajax (holland)–Napoli (olasz) 1–6
B-CSOPORT
FC Bruges (belga)–Atlético Madrid (spanyol) 2–0
Porto (portugál)–Bayer Leverkusen (német) 2–0

C-CSOPORT
Bayern München–Viktoria Plzen 5–0
Internazionale–Barcelona 1–0
D-CSOPORT
Marseille–Sporting CP 4–1
Eintracht Frankfurt–Tottenham Hotspur 0–0
Október 5., szerda
E-CSOPORT
18.45: FC Salzburg–Dinamo Zagreb
21.00: Chelsea–Milan
F-CSOPORT
18.45: RB Leipzig–Celtic
21.00: Real Madrid–Sahtar Doneck
G-CSOPORT
21.00: Manchester City–FC Köbenhavn
21.00: Sevilla–Borussia Dortmund
H-CSOPORT
21.00: Juventus–Maccabi Haifa
21.00: Benfica–Paris Saint-Germain

4. FORDULÓ
Október 11., kedd
E-CSOPORT
21.00: Dinamo Zagreb–FC Salzburg
21.00: Milan–Chelsea
F-CSOPORT
21.00: Sahtar Doneck–Real Madrid, Lódz
21.00: Celtic–RB Leipzig
G-CSOPORT
18.45: FC Köbenhavn–Manchester City
21.00: Borussia Dortmund–Sevilla
H-CSOPORT
18.45: Maccabi Haifa–Juventus
21.00: Paris Saint-Germain–Benfica
Október 12., szerda
A-CSOPORT
18.45: Napoli–Ajax
21.00: Rangers FC–Liverpool
B-CSOPORT
18.45: Atlético Madrid–FC Bruges
21.00: Bayer Leverkusen–Porto
C-CSOPORT
21.00: Barcelona–Internazionale
21.00: Viktoria Plzen–Bayern München
D-CSOPORT
21.00: Tottenham Hotspur–Eintracht Frankfurt
21.00: Sporting CP–Marseille

5. FORDULÓ
Október 25., kedd
E-CSOPORT
18.45: FC Salzburg–Chelsea
21.00: Dinamo Zagreb–Milan
F-CSOPORT
21.00: Celtic–Sahtar Doneck
21.00: RB Leipzig–Real Madrid
G-CSOPORT
18.45: Sevilla–FC Köbenhavn
21.00: Borussia Dortmund–Manchester City
H-CSOPORT
21.00: Paris Saint-Germain–Maccabi Haifa
21.00: Benfica–Juventus
Október 26., szerda
A-CSOPORT
21.00: Napoli–Rangers FC
21.00: Ajax–Liverpool
B-CSOPORT
18.45: FC Bruges–Porto
21.00: Atlético Madrid–Bayer Leverkusen
C-CSOPORT
18.45: Internazionale–Viktoria Plzen
21.00: Barcelona–Bayern München
D-CSOPORT
21.00: Tottenham Hotspur–Sporting CP
21.00: Eintracht Frankfurt–Marseille

6. (UTOLSÓ) FORDULÓ
November 1., kedd
A-CSOPORT
21.00: Liverpool–Napoli
21.00: Rangers FC–Ajax
B-CSOPORT
18.45: Porto–Atlético Madrid
18.45: Bayer Leverkusen–FC Bruges
C-CSOPORT
21.00: Bayern München–Internazionale
21.00: Viktoria Plzen–Barcelona
D-CSOPORT
21.00: Sporting CP–Eintracht Frankfurt
21.00: Marseille–Tottenham Hotspur
November 2., szerda
E-CSOPORT
21.00: Chelsea–Dinamo Zagreb
21.00: Milan–FC Salzburg
F-CSOPORT
18.45: Real Madrid–Celtic
18.45: Sahtar Doneck–RB Leipzig
G-CSOPORT
21.00: Manchester City–Sevilla
21.00: FC Köbenhavn–Borussia Dortmund
H-CSOPORT
21.00: Juventus–Paris Saint-Germain
21.00: Maccabi Haifa–Benfica

2022.10.05 17:34:23

Bajnokok Ligája nemzetisport.hu

A címvédő bő fél óráig zseniálisan futballozott, majd a semmiből szépített a Sahtar…

2022.10.05 20:33:49

Bajnokok Ligája nemzetisport.hu

Az angolok az első félidőben egy, a másodikban két gól szereztek a tartalékos olaszok ellen.

2022.10.05 17:37:19

Bajnokok Ligája nemzetisport.hu

Megszerezte első pontjait a BL-ben a lipcsei csapat, Szoboszlai és Orbán jól játszott, de Gulácsit hordágyon vitték le.

2022.10.05 12:20:33

Bajnokok Ligája nemzetisport.hu

A rengeteg helyzetet kidolgozó budapestiek kettős győzelemmel jutottak be a 2. fordulóba.

2022.10.04 19:36:09

Bajnokok Ligája nemzetisport.hu

Alexander-Arnold pazar szabadrúgásgólt lőtt, Szalah büntetőből volt eredményes. Núnez mindent kihagyott.