H. Á. 2022.07.06 10:37 Frissítve: 2022.08.17 23:13

BAJNOKOK LIGÁJA, SELEJTEZŐ 2022-23 – ADATBANK

A Bajnokok Ligája selejtezősorozatának menetrendje, eredményei egy helyen.

 

BAJNOKOK LIGÁJA 2022–2023

RÁJÁTSZÁS
BAJNOKI ÁG
ELSŐ MÉRKŐZÉSEK

Augusztus 16.
Bodö/Glimt (norvég)–Dinamo Zagreb (horvát) 1–0
Köbenhavn (dán)–Trabzonspor (török) 2–1 

Augusztus 17.
Qarabag (azeri)–Viktoria Plzen (cseh) 0–0
Maccabi Haifa (izraeli)–Crvena zvezda (szerb) 3–2

VISSZAVÁGÓK
Augusztus 23.

21.00: Viktoria Plzen (cseh)–Qarabag (azeri)
21.00: Crvena zvezda (szerb)–Maccabi Haifa (izraeli)

Augusztus 24.
21.00:
Dinamo Zagreb (horvát)–Bodö/Glimt (norvég)
21.00: Trabzonspor (török)–Köbenhavn (dán)

NEM BAJNOKI ÁG
ELSŐ MÉRKŐZÉSEK
Augusztus 16.

Rangers FC (skót)–PSV (holland) 2–2

Augusztus 17.

Dinamo Kijev (ukrán)–Benfica (portugál) 0–2

VISSZAVÁGÓK
Augusztus 23.
21.00:
Benfica (portugál)–Dinamo Kijev (ukrán)

Augusztus 24.
21.00:
PSV (holland)–Rangers FC (skót)

SELEJTEZŐ, 3. FORDULÓ
BAJNOKI ÁG
ELSŐ MÉRKŐZÉSEK
Augusztus 2., kedd
Ludogorec (bolgár)–Dinamo Zagreb (horvát) 1–2
Sheriff Tiraspol (moldovai)–Viktoria Plzen (cseh) 1–2
Augusztus 3., szerda
Qarabag (azeri)–FERENCVÁROSI TC 1–1 
Bodö/Glimt (norvég)–Zalgiris Vilnius (litván) 5–0
Maccabi Haifa (izraeli)–Apollon Limassol (ciprusi) 4–0
Dinamo Kijev (ukrán)–Sturm Graz (osztrák) 1–0
Crvena zvezda (szerb)–Pjunik (örmény) 5–0

VISSZAVÁGÓK
Augusztus 9., kedd

Zalgiris Vilnius (litván)–Bodö/Glimt (norvég) 1–1
Továbbjutott: a Bodö/Glimt, 6–1-es összesítéssel.

Apollon Limassol (ciprusi)–Maccabi Haifa (izraeli) 2–0
Továbbjutott: a Maccabi Haifa, 4–2-es összesítéssel.

Viktoria Plzen (cseh)–Sheriff Tiraspol (moldovai) 2–1
Továbbjutott: a Viktoria Plzen, 4–2-es összesítéssel.

Pjunik (örmény)–Crvena zvezda (szerb) 0–2
Továbbjutott: a Crvena zvezda, 7–0-s összesítéssel.

Ferencvárosi TC–Qarabag (azeri) 1–3
Továbbjutott: a Qarabag, 4–2-es összesítéssel.

Dinamo Zagreb (horvát)–Ludogorec Razgrad (bolgár) 4–2
Továbbjutott:
a Dinamo Zagreb, 6–3-as összesítéssel.

Sturm Graz (osztrák)–Dinamo Kijev (ukrán) 1–2
Továbbjutott: a Dinamo Kijev, 3–1-es összesítéssel. 

NEM BAJNOKI ÁG
ELSŐ MÉRKŐZÉSEK
Augusztus 2., kedd

Monaco (francia)–PSV (holland) 1–1
Union Saint-Gilloise (belga)–Rangers (skót) 2–0
Benfica (portugál)–Midtjylland (dán) 4–1

VISSZAVÁGÓK
Augusztus 9., kedd
Midtjylland (dán)–Benfica (portugál) 1–3
Továbbjutott: a Benfica, 7–2-es összesítéssel.
PSV (holland)–Monaco (francia) 3–2 – hosszabbítás után
Továbbjutott:
a PSV, 4–3-as összesítéssel.
Rangers FC (skót)–Union Saint-Gilloise (belga) 3–0
Továbbjutott:
a Rangers FC, 3–2-es összesítéssel.

SELEJTEZŐ, 2. FORDULÓ
BAJNOKI ÁG
ELSŐ MÉRKŐZÉSEK
JÚLIUS 19.
Qarabag (azeri)–FC Zürich (svájci) 3–2
Zalgiris Vilnius (litván)–Malmö (svéd) 1–0
Pjunik (örmény)–Dudelange (luxemburgi) 0–1
Ludogorec (bolgár)–Shamrock Rovers (ír) 3–0
Linfield (északír)–Bodö/Glimt (norvég) 1–0
Dinamo Zagreb (horvát)–Skupi (északmacedón) 2–2

JÚLIUS 20.
HJK (finn)–Viktoria Plzen (cseh) 1–2
Maccabi Haifa (izraeli)–Olympiakosz Pireusz (görög)
1–1
FERENCVÁROS
–Slovan Bratislava (szlovák) 1–2
Maribor (szlovén)–Sheriff (moldovai) 0–0

VISSZAVÁGÓK
JÚLIUS 26.

Viktoria Plzen (cseh)–HJK (finn) 5–0

Továbbjutott: a Viktoria Plzen, 7–1-es összesítéssel

Sheriff Tiraspol (moldovai)–NK Maribor (szlovén) 1–0
Továbbjutott: a Sheriff Tiraspol, 1–0-s összesítéssel

Dudelange (luxemburgi)–Pjunik (örmény) 1–4
Továbbjutott: a Pjunik, 4–2-es összesítéssel

Skupi (északmacedón)–Dinamo Zagreb (horvát) 0–1
Továbbjutott: a Dinamo Zagreb, 3–2-es összesítéssel

Shamrock Rovers (ír)–Ludogorec Razgrad (bolgár) 2–1
Továbbjutott: a Ludogorec, 4–2-es összesítéssel

JÚLIUS 27.
Bodö/Glimt (norvég)–Linfield (északír) 8–0
Továbbjutó: a Bodö/Glimt 8–1-es összesítéssel.

Malmö (svéd)–Zalgiris (litván) 0–2
Továbbjutó: a Zalgiris 3–0-s összesítéssel.

FC Zürich (svájci)–Qarabag (azeri) 2–2 – hosszabbítás után
Továbbjutó: a Qarabag 5–4-es összesítéssel.

Slovan Bratislava (szlovák)–Ferencváros 1–4
Továbbjutó: a Ferencváros 5–3-as összesítéssel.

Olympiakosz (görög)–Maccabi Haifa (izraeli) 0–4
Továbbjutó: a Maccabi Haifa 5–1-es összesítéssel.

NEM BAJNOKI ÁG
ELSŐ MÉRKŐZÉSEK
JÚLIUS 19.
FC Midtjylland (dán)–AEK Larnaca (ciprusi) 1–1
JÚLIUS 20.
Dinamo Kijev (ukrán)–Fenerbahce (török) 0–0
VISSZAVÁGÓK
JÚLIUS 26.
AEK Larnaca (ciprusi)–FC Midtjylland (dán) 1–1– 11-esekkel 3–4
Továbbjutott: a Midtjylland, 2–2-es összesítéssel, tizenegyesekkel
JÚLIUS 27.
Fenerbahce (török)–Dinamo Kijev (ukrán) 1–2 – hosszabbítás után
Továbbjutó: a Dinamo Kijev 2–1-es összesítéssel.

1. FORDULÓ VISSZAVÁGÓK

JÚLIUS 13.

Ferencváros–Tobol (kazah) 5–1
Továbbjutott: a Ferencváros 5–1-es összesítéssel

KÍ (feröeri)–Bodö/Glimt (norvég) 3–1
Továbbjutott: a Bodö/Glimt 4–3-as összesítéssel

Sahtyor Szoligorszk (fehérorosz)–Maribor (szlovén) 0–2
Továbbjutott: a Maribor 2–0-s összesítéssel

Dinamo Batumi (grúz)–Slovan Bratislava (szlovák) 1–2 – hosszabbítás után

Továbbjutott: a Slovan Bratislava 2–1-es összesítéssel

CFR (román)–Pjunik (örmény) 2–2 – tizenegyesekkel: 3–4
Továbbjutott: a Pjunik Jereván tizenegyesekkel

Linfield (északír)–The New Saints (walesi) 2–0 – hosszabbítás után

Továbbjutott: a Linfield 2–1-es összesítéssel

JÚLIUS 12.

RFS (lett)–HJK (finn) 2–1
Továbbjutott: a HJK 2–2-es összesítéssel, 11-esekkel: 4–5.

Lincoln Red Imps (gibraltári)–Skupi (északmacedón) 2–0
Továbbjutott: a Skupi 3–2-es összesítéssel.

Zalgiris Vilnius (litván)–KF Ballkani (koszovói) 1–0
Továbbjutott: a Zalgiris 2–1-es összesítéssel, hosszabbítás után.

Qarabag (azeri)–Lech Poznan (lengyel) 5–1
Továbbjutott: a Qarabag 5–2-es összesítéssel.

Sheriff (moldovai)–Zrinjski Mostar (bosnyák) 1–0
Továbbjutott:
a Sheriff 1–0-s összesítéssel.

KF Tirana (albán)–Dudelange (luxemburgi) 1–2
Továbbjutott: a Dudelange 3–1-es összesítéssel.

Hibernians (máltai)–Shamrock Rovers (ír) 0–0
Továbbjutott: a Shamrock Rovers 3–0-s összesítéssel.

Szutjeszka Niksics (montenegrói)–Ludogorec (bolgár) 0–1
Továbbjutott: a Ludogorec 3–0-s összesítéssel.

Vikingur (izlandi)–Malmö (svéd) 3–3
Továbbjutott: a Malmö 6–5-ös összesítéssel.

 

1. FORDULÓ, ELSŐ MÉRKŐZÉSEK
JÚLIUS 5.

Pjunik (örmény)–CFR (román) 0–0
Malmö (svéd)–Vikingur (izlandi) 3–2
Ludogorec (bolgár)–Szutjeszka Niksics (montenegrói) 2–0
KF Ballkani (koszovói)–Zalgiris Vilnius (litván) 1–1
Lech Poznan (lengyel)–Qarabag (azeri) 1–0
The New Saints (walesi)–Linfield (északír) 1–0
Shamrock Rovers (ír)–Hibernians (máltai) 3–0
Skupi (északmacedón)–Lincoln Red Imps (gibraltári) 3–0

JÚLIUS 6.
Tobol (kazah)–Ferencváros 0–0
Bodö/Glimt (norvég)–KÍ (feröeri) 3–0
HJK (finn)–RFS (lett) 1–0
Dudelange (luxemburgi)–KF Tirana (albán) 1–0
Zrinjski Mostar (bosnyák)–Sheriff (moldovai) 0–0
Maribor (szlovén)–Sahtyor Szoligorszk (fehérorosz) 0–0
Slovan Bratislava (szlovák)–Dinamo Batumi (grúz) 0–0

ELŐSELEJTEZŐ
DÖNTŐ
JÚNIUS 24.

Inter Escaldes (andorrai)–Víkingur Reykjavík (izlandi) 0–1 

ELŐDÖNTŐK
JÚNIUS 21.

La Fiorita (San Marinó-i)–Inter Escaldes (andorrai) 1–2
Levadia Tallinn (észt)–Víkingur Reykjavík (izlandi) 1–6

BAJNOKOK LIGÁJA 2022–2023, KULCSDÁTUMOK
  Sorsolás Játéknapok
Előselejtező június 7. június 21. és június 24.
Selejtező, 1. forduló június 14. július 5–6. és 12–13.
Selejtező, 2. forduló június 15. július 19–20. és 26–27.
Selejtező, 3. forduló július 18. augusztus 2–3. és 9.
Selejtező, rájátszás augusztus 1. augusztus 16–17. és 23–24.
Csoportkör augusztus 25. szeptember 6. és november 2. között
Nyolcaddöntő november 7. 2023. február 14. és március 15. között
Negyeddöntő 2023. március  17. április 11–12. és 18–19.
Elődöntő március 17. május 9–10. és 16–17.
Döntő június 10. (Isztambul)

 

2022.08.10 22:03:29

Bajnokok Ligája SOMOGYI ZSOLT

NS-VÉLEMÉNY. A csúcsfutballhoz sok pénz kell, ez nem kérdés.

2022.08.09 19:31:31

Bajnokok Ligája BORSOS LÁSZLÓ (összefoglaló), BACSKAI JÁNOS (percről percre)

Sokkal lelkesebb, összeszedettebb volt az azeri csapat, a magyar bajnok az Európa-liga csoportköréért harcol tovább.

2022.08.03 23:05:48

Bajnokok Ligája MALONYAI PÉTER

NS-VÉLEMÉNY. A jövőnek csak az eredmény marad, akármit is gondolunk most, a lefújás utáni órákban.