Még több jégkorong
Erste Liga: Farkas Roland marad a magyar bajnoknál
Jégkorong: ponterős hátvédjével hosszabbított a DEAC, marad a Fradinál Horváth Milán
Jégkorong: Olimpiai Érdemrendet vehetett át az IIHF leköszönő elnöke
Népszerű cikkek
Három finn csatár marad a Ferencváros jégkorongcsapatánál
Erste Liga: a BJA, a Brassó és a Miskolc is hosszabbított egy játékosával
„Nagyon várom, izgalmas feladat előtt állok” – Szélig Viktor a rá váró milánói kihívásról

Jégkorong
2009.04.07. 21:51
Jégkorong: vb-mezüket dedikálják a válogatott hokisok
Az A-csoportos jégkorong-világbajnokságra készülő magyar játékosok közül Kangyal Balázs, Kovács Csaba és Benk András szerdán 17.30 és 18.30 között dedikálja az újonnan bemutatott vb-mezét (vagy bármilyen szurkolói relikviát) a Váci utca 28. alatt lévő Nike-márkaüzletben.

Jégkorong
2009.04.07. 21:51
<b>Jégkorong: ezúttal a rendes játékidőben győztük le a norvégokat</b>
A magyar jégkorong-válogatott hétfőn kiválóan játszott, és szétlövéssel győzött Norvégia ellen. Kedden ismét találkozott a két válogatott, és a mieink ez alkalommal is megalkuvást nem tűrően korongoztak, és ezúttal a rendes játékidőben nyertek, úgy, hogy az északiak szereztek vezetést, ám Ladányi és Peterdi góljaival sikerült fordítani, a záró harmadban pedig Benk találata után Horváth András állította be a 4–1-es végeredményt.

Jégkorong
2009.04.07. 13:12
Jégkorong: Szuper pihen, Budai kezd a norvégok ellen
Énekes Lajos, a magyar jégkorong-válogatott másodedzője a Nemzeti Sportnak elmondta, hogy a norvégok elleni mai meccsen Szuper Levente pihen, a kapuba Budai Krisztián áll majd kezdőként. A találkozót 19.15 órától rendezik Káposztásmegyeren.

Jégkorong
2009.04.07. 07:53
NHL: a Detroit Red Wings és a Calgary Flames is 4-1-re nyert
Az észak-amerikai jégkorongbajnokság 174. játéknapján három mérkőzést rendeztek. A Detroit idegenben a Buffalo, míg a Calgary hazai pályán a Los Angeles ellen nyert 4–1-re. A Montreal otthon kapott ki 3–2-re az Ottawától.

Jégkorong
2009.04.06. 22:02
Jégkorong: a norvégokat is legyőzte az első meccsen a magyar csapat
Az egyaránt az A-csoportos jégkorong világbajnokságra készülő magyar és norvég válogatott a héten Magyarországon játszik páros meccset, az első felvonást hétfőn este a káposztásmegyeri Jégcsarnokban rendezték. A magyar válogatott az utolsó perceket leszámítva végig jobb volt a norvégnál, amely szerencsés góllal szerzett vezetést, majd szerencsés találattal egyenlített öt perccel a vége előtt. A hosszabbítás során nem esett újabb gól, a szétlövésben pedig 2–1-re a magyar válogatott bizonyult jobbnak.

Jégkorong
2009.04.06. 07:54
NHL: nyert a San Jose, a Detroit és a Washington is
Az észak-amerikai jégkorongbajnokság, az NHL 172. játéknapján nem volt nagy meglepetés. A San Jose, a Detroit és a Washington is nyert, a Vancouver viszont hazai pályán kapott ki a gyengécske Coloradótól. A Florida fontos pontokat gyűjtött a Pittsburgh ellen.

Jégkorong
2009.04.06. 07:54
NHL: hazai pályán kapott nagy verést a San Jose Sharks
Az NHL 172. játéknapjának legnagyobb meglepetését az Anaheim szerezte azzal, hogy idegenben legyőzte a Nyugati főcsoport éllovasát a San Josét. A rájátszásért harcoló Buffalo otthon kapott ki a New Jerseytől, míg egyik közvetlen riválisa, a NewYork Rangers Bostonban szenvedett vereséget. A Carolina már zsinórban nyolc győzelemnél jár.
833
/
1145





























