nemzetisport.hu 2019.06.27 15:24 Frissítve: 2020.02.22 22:04

AZ NB I 2019–2020-AS IDÉNYÉNEK TELJES MENETRENDJE ÉS EREDMÉNYEI

A Magyar Labdarúgó-szövetség elkészítette a labdarúgó NB I 2019–2020-as kiírásának menetrendjét. Az új idény is 33 fordulóból áll, augusztus 3-án kezdődött, az utolsó fordulót május 16-án rendezik meg. Az NB I-ben pontegyenlőség esetén továbbra is a győzelmek száma rangsorolt. A 12 csapatból a 11. és a 12. helyezett esik ki az NB II-be.

 

AZ ÁLLÁS
1. Ferencvárosi TC 20 14 4 2 36–18 +18  46
2. Mol Fehérvár FC 22 13 4 5 39–21 +18  43
3. Mezőkövesd Zsóry FC 22 12 5 5 32–19 +13  41
4. Puskás Akadémia FC 22 9 8 5 35–25 +10  35
5. Budapest Honvéd 22 9 6 7 24–23 +1  33
6. Diósgyőri VTK 22 9 3 10 28–31 –3  30
7. Újpest FC 21 8 4 9 27–31 –4  28
8. Debreceni VSC 21 8 3 10 35–39 –4  27
9. Paksi FC 22 8 2 12 29–39 –10  26
10. Kisvárda 22 7 4 11 28–34 –6  25
11. Zalaegerszegi TE FC 22 5 6 11 28–35 –7  21
12. Kaposvári Rákóczi FC 22 3 1 18 19–45 –26  10

NB I, 2019–2020

1. FORDULÓ
Augusztus 3., szombat

Kisvárda–Paks 1–0
Mezőkövesd–Zalaegerszeg 1–0
Újpest–Puskás Akadémia 1–3
Augusztus 4., vasárnap
Diósgyőri VTK–Bp. Honvéd 2–1
Mol Fehérvár FC–Kaposvári Rákóczi FC 4–2
Április 7., kedd
18.00:
Ferencvárosi TC–Debreceni VSC

2. FORDULÓ
Augusztus 10., szombat

Kaposvár–Mezőkövesd 1–2
Diósgyőri VTK–Újpest FC 1–2
Augusztus 11., vasárnap
Debreceni VSC–Kisvárda 4–1
Paksi FC–Bp. Honvéd 3–1
Puskás Akadémia–Mol Fehérvár FC 0–2
Szeptember 22., vasárnap
ZTE FC–Ferencváros 1–2

3. FORDULÓ
Augusztus 17., szombat

Debreceni VSC–ZTE FC 3–2
Ferencváros–Kaposvár 1–0
Mezőkövesd–Puskás Akadémia 1–0
Mol Fehérvár FC–Diósgyőri VTK 5–1
Újpest FC–Paksi FC 1–1
Bp. Honvéd–Kisvárda 1–3

4. FORDULÓ
Augusztus 24., szombat

Kisvárda–Újpest FC 2–0
Paksi FC–Mol Fehérvár FC 0–2
Diósgyőri VTK–Mezőkövesd 0–3
Bp. Honvéd–Debreceni VSC 2–3
Kaposvár–ZTE FC 0–4
Augusztus 25., vasárnap
Puskás Akadémia–Ferencváros 4–1

5. FORDULÓ
Augusztus 31., szombat

Mezőkövesd–Paksi FC 0–2
Mol Fehérvár FC–Kisvárda 3–0
Újpest FC–Bp. Honvéd 2–3
ZTE FC–Puskás Akadémia 1–1
Debreceni VSC–Kaposvár 0–1
Szeptember 1., vasárnap
Ferencváros–Diósgyőri VTK 1–0

6. FORDULÓ
Szeptember 14., szombat

Újpest FC–Debreceni VSC 3–2
Bp. Honvéd–Mol Fehérvár FC 0–1
Kisvárda–Mezőkövesd 1–2
Diósgyőri VTK–ZTE FC 1–0
Puskás Akadémia–Kaposvár 2–0
Paksi FC–Ferencváros 0–4

7. FORDULÓ
Szeptember 28., szombat

Mezőkövesd–Bp. Honvéd 1–2
Kaposvár–Diósgyőri VTK 2–0
ZTE FC–Paksi FC 3–1
Debreceni VSC–Puskás Akadémia 1–2
Mol Fehérvár FC–Újpest FC 0–2
Szeptember 29., vasárnap
Ferencváros–Kisvárda 1–0

8. FORDULÓ
Október 5., szombat

Újpest FC–Mezőkövesd 1–2
Kisvárda–ZTE 3–3
Paksi FC–Kaposvár 2–1
DVTK–Puskás Akadémia 1–1
Mol Fehérvár–DVSC 2–1
Október 6., vasárnap
Bp. Honvéd–Ferencváros 0–0

9. FORDULÓ
Október 19., szombat

Mezőkövesd–Mol Fehérvár FC 0–0
Puskás Akadémia–Paksi FC 4–2
Kaposvár–Kisvárda 0–2
ZTE FC–Bp. Honvéd 0–1
Debreceni VSC–Diósgyőri VTK 2–1
Ferencváros–Újpest FC 1–0

10. FORDULÓ
Október 26., szombat

Mezőkövesd–Debreceni VSC 3–1
Újpest FC–ZTE FC 0–0
Bp. Honvéd–Kaposvár 2–0
Kisvárda–Puskás Akadémia 0–1
Paksi FC–Diósgyőri VTK 1–2
Október 27., vasárnap
Mol Fehérvár FC–Ferencváros 1–2

11. FORDULÓ
November 2., szombat

Puskás Akadémia–Bp. Honvéd 1–2
Ferencváros–Mezőkövesd 1–1
Diósgyőri VTK–Kisvárda 3–1
Kaposvár–Újpest FC 2–3
ZTE FC–Mol Fehérvár FC 3–3
Debreceni VSC–Paksi FC 3–1

12. FORDULÓ
November 9., szombat

ZTE FC–Mezőkövesd 1–1
Kaposvár–Mol Fehérvár 0–2
Puskás Akadémia–Újpest 1–3
Paksi FC–Kisvárda 1–1
Bp. Honvéd–Diósgyőri VTK 1–0
November 10., vasárnap
Debreceni VSC–Ferencváros 1–6

13. FORDULÓ
November 23., szombat

Bp. Honvéd–Paksi FC 2–1
Mol Fehérvár FC–Puskás Akadémia 1–3
Mezőkövesd–Kaposvár 2–0
Kisvárda–Debreceni VSC 1–0

Újpest FC–Diósgyőri VTK 0–2
November 24., vasárnap
Ferencváros–ZTE FC 3–2

14. FORDULÓ
November 30., szombat
ZTE FC–Debreceni VSC 0–2
Puskás Akadémia–Mezőkövesd 1–1
Paksi FC–Újpest FC 2–4
Kisvárda–Bp. Honvéd 2–0
Diósgyőri VTK–Mol Fehérvár FC 1–3
December 1., vasárnap
Kaposvár–Ferencváros 2–3

15. FORDULÓ
December 7., szombat

Mezőkövesd–Diósgyőr 0–1
Debrecen–Bp. Honvéd 1–1
Újpest–Kisvárda 1–0
Fehérvár–Paks 0–2
Zalaegerszeg–Kaposvár 2–0
December 8., vasárnap
Ferencváros–Puskás Akadémia 2–2

16. FORDULÓ
December 14., szombat

Paksi FC–Mezőkövesd 1–0
Kisvárda–Mol Fehérvár FC 0–2
Puskás Akadémia–ZTE FC 0–1
Kaposvár–Debreceni VSC 4–1
Bp. Honvéd–Újpest FC 0–0
December 15., vasárnap
Diósgyőri VTK–Ferencváros 0–1

17. FORDULÓ
2020. január 25., szombat

Ferencváros–Paksi FC 4–0
Mol Fehérvár FC–Bp. Honvéd 0–0
Mezőkövesd–Kisvárda 1–0
ZTE FC–Diósgyőri VTK 1–3
Kaposvár–Puskás Akadémia 1–1
Debreceni VSC–Újpest FC 4–0

18. FORDULÓ
Február 1., szombat

Kisvárda–Ferencváros 1–2
Bp. Honvéd–Mezőkövesd 1–2
Diósgyőri VTK–Kaposvár 2–0
Paksi FC–ZTE FC 2–0
Puskás Akadémia–Debreceni VSC 0–0
Újpest FC–Mol Fehérvár FC 0–1

19. FORDULÓ
Február 4., kedd

Mezőkövesd–Újpest FC 2–2
Február 5., szerda
Debreceni VSC–Mol Fehérvár FC 1–1
ZTE FC–Kisvárda 1–1
Kaposvár–Paksi FC 0–3
Puskás Akadémia–Diósgyőri VTK 2–2
Ferencváros–Bp. Honvéd 0–0

20. FORDULÓ
Február 8., szombat

Mol Fehérvár FC–Mezőkövesd 2–1
Paksi FC–Puskás Akadémia 0–2
Kisvárda–Kaposvár 5–3
Bp. Honvéd–ZTE FC 2–0
Diósgyőri VTK–Debreceni VSC 1–2
Újpest FC–Ferencváros – későbbre halasztották

21. FORDULÓ
Február 15., szombat

DVSC–Mezőkövesd 1–3
ZTE–Újpest 2–1
Kaposvár–Bp. Honvéd 0–1
Puskás Akadémia–Kisvárda 3–1
DVTK–Paksi 2–0
Ferencváros–Mol Fehérvár FC 1–0

22. FORDULÓ
Február 22., szombat

Kisvárda–Diósgyőri VTK 2–2
Bp. Honvéd–Puskás Akadémia 1–1
Kaposvár–Újpest FC 0–1
Mol Fehérvár FC–ZTE FC 4–1
Paksi FC–Debreceni VSC 4–2
Mezőkövesd–Ferencváros 3–0

23. FORDULÓ
Február 29., szombat

17.00: Mezőkövesd–ZTE FC
17.00: Mol Fehérvár FC–Kaposvár
17.00: Újpest FC–Puskás Akadémia
17.00: Bp. Honvéd–Diósgyőri VTK (Tv: M4 Sport)
17.00: Kisvárda–Paksi FC
19.30: Ferencváros–Debreceni VSC (Tv: M4 Sport)

24. FORDULÓ
Március 7., szombat

17.00: Paksi FC–Bp. Honvéd
17.00: Diósgyőri VTK–Újpest FC
17.00: Puskás Akadémia–Mol Fehérvár FC (Tv: M4 Sport)
17.00: Kaposvár–Mezőkövesd
17.00: Debreceni VSC–Kisvárda
19.30: ZTE FC–Ferencváros (Tv: M4 Sport)

25. FORDULÓ
Március 14., szombat

17.00: Ferencváros–Kaposvár
17.00: Mezőkövesd–Puskás Akadémia
17.00: Újpest FC–Paksi FC
17.00: Bp. Honvéd–Kisvárda (Tv: M4 Sport)
17.00: Debreceni VSC–ZTE FC
19.30: Mol Fehérvár FC–Diósgyőri VTK (Tv: M4 Sport)

26. FORDULÓ
Március 21., szombat

Bp. Honvéd–Debreceni VSC
Kisvárda–Újpest FC
Paksi FC–Mol Fehérvár FC
Diósgyőri VTK–Mezőkövesd
Puskás Akadémia–Ferencváros
Kaposvár–ZTE FC

27. FORDULÓ
Április 4., szombat

Ferencváros–Diósgyőri VTK
Mezőkövesd–Paksi FC
Mol Fehérvár FC–Kisvárda
Újpest FC–Bp. Honvéd
ZTE FC–Puskás Akadémia
Debreceni VSC–Kaposvár

28. FORDULÓ
Április 11., szombat

Újpest FC–Debreceni VSC
Bp. Honvéd–Mol Fehérvár FC
Kisvárda–Mezőkövesd
Paksi FC–Ferencváros
Diósgyőri VTK–ZTE FC
Puskás Akadémia–Kaposvár

29. FORDULÓ
Április 18., szombat

Ferencváros–Kisvárda
Mezőkövesd–Bp. Honvéd
Mol Fehérvár FC–Újpest FC
Kaposvár–Diósgyőri VTK
ZTE FC–Paksi FC
Debreceni VSC–Puskás Akadémia

30. FORDULÓ
Április 25., szombat

Mol Fehérvár FC–Debreceni VSC
Újpest FC–Mezőkövesd
Bp. Honvéd–Ferencváros
Kisvárda–ZTE FC
Paksi FC–Kaposvár
Diósgyőri VTK–Puskás Akadémia

31. FORDULÓ
Május 2., szombat

Ferencváros–Újpest FC
Mezőkövesd–Mol Fehérvár FC
Puskás Akadémia–Paksi FC
Kaposvár–Kisvárda
ZTE FC–Bp. Honvéd
Debreceni VSC–Diósgyőri VTK

32. FORDULÓ
Május 9., szombat

Mezőkövesd–Debreceni VSC
Mol Fehérvár FC–Ferencváros
Újpest FC–ZTE FC
Bp. Honvéd–Kaposvár
Kisvárda–Puskás Akadémia
Paksi FC–Disógyőri VTK

33. FORDULÓ
Május 16., szombat

Ferencváros–Mezőkövesd
Diósgyőri VTK–Kisvárda
Puskás Akadémia–Bp. Honvéd
Kaposvári Rákóczi–Újpest FC
ZTE FC–Mol Fehérvár FC
Debreceni VSC–Paksi FC

2020.02.28 00:14:13

Labdarúgó NB I BORBOLA BENCE

Az FTC ukrán edzője biztos benne, hogy csapata a szebbik arcát mutatja a Debrecen ellen.

2020.02.24 22:16:42

Labdarúgó NB I L. P. I.

2020.02.24 13:35:06

Labdarúgó NB I nemzetisport.hu

Nikolics megszenved az első gólért, megvan Petrjak első mesterhármasa. Szépségdíjas paksi találatok.