FÉRFI VÍZILABDA OB I, ALAPSZAKASZ 2020–2021

A 16 csapatos bajnokságban ettől az idénytől kezdve változik a lebonyolítás.

Az OSC 25 gólig jutott a Szentes ellen

Biros Barnabás és Magyar Márton egyaránt 5 góllal járult hozzá a Miskolc negyedik győzelméhez.

Egy góllal nyert az OSC a BVSC vendégeként

Varga Dániel együttese a győzelmével felzárkózott a bajnoki élmezőnyhöz.

30 gólos meccsen nyert az FTC, győzött a Szolnok is

Gólzáporos meccsen diadalmaskodott a Fradi Egerben, míg a Szolnok simán a szegediek ellen.

Az FTC és a Szolnok is hibátlan maradt

A Szolnoki Dózsa a Miskolcot, a Ferencváros a Kaposvárt, az OSC pedig a KSI-t intézte el.

„Mítosz, hogy Benedek Tibi nem volt tehetséges”

„Nem akarom én a magyar vízilabda népszerűségét rontani, ám ezekkel a szabályokkal lehetne sokkal látványosabban is játszani.”

EURÓPA-BAJNOKSÁG, 2020, BUDAPEST

A férfiak tornáját január 14. és 26. között rendezik meg a Duna Arénában.

„Minden működött és minden kifizetődött” – húsz évvel ezelőtt nyert Sydneyben a magyar pólóválogatott

Húsz év távlatából is mesés: felelevenítjük a magyar vízilabdázók sydneyi olimpiai győzelmét.

A magyar bajnokság egyértelműen Európa legerősebb ligájává vált – Filipovics

Zsivko Gocics: Ezzel a kerettel akár a bajnoki címért is küzdhetünk, és ha indulhatunk a Bajnokok Ligájában, ott is maradandót alkothatunk.

Filip Filipovics bejelentette, hogy Szolnokon folytatja!

A Pro Reccótól távozó szerb világklasszis szerződtetésével teljessé vált a Dózsa kerete.

Marca: egy magyar a 21. század 100 legjobb férfi sportolója között

Michael Phelps lett a győztes • Két labdarúgó és két teniszező is a legjobb tízben.

Varga Dénes nem edzésen, csapatépítőn szenvedett súlyos sérülést. Lesz még válogatott?

„Akkor is dühös lennék, ha ez vízilabdázás közben történt volna” – a klasszis pólós megtörte a csendet.

Varga Dénes súlyos sérülést szenvedett, meg kellett műteni

A vízilabda-válogatott kapitánya a csapat öthetes összetartásának végén sérült meg.

A nők tornáját január 12. és 25. között rendezik meg a Duna Arénában.

Ismét elhalasztották női válogatottunk olimpiai selejtezőjét

Bíró Attila szerint jó döntés volt elindulni a világligában, amelynek küzdelmei októberben érnek véget.

A női válogatott még készül, a férfiaké nem

Bíró Attila tanítványai már túl vannak egy kéthetes önkéntes házi karanténos időszakon.

Elmarad a női vízilabda-válogatott olimpiai selejtezője

A magyar válogatott szövetségi kapitánya megerősítette a sajtóhíreket. A FINA hivatalos bejelentése később várható.

A görögökkel kerültünk egy csoportba az olimpiai selejtezőn

A trieszti az utolsó kvótaszerző torna, csak a két döntős szerez indulási jogot.

Spanyolország lett az Európa-bajnok női vízilabdában

A negyedik negyed döntött az oroszok elleni kiélezett mérkőzésen a Duna Arénában.

Megvan a bronzérem a női vízilabda Eb-n

A hollandok már három góllal is vezettek, de a magyar lányok visszakapaszkodtak, és két góllal nyertek.

Amikor Benedek Tiborék az Újpesttel felértek Európa csúcsára – videó

Egy hónapon belül kétszer is lila-fehérbe öltözött Ferihegy: a BEK után a Szuperkupa-győzelmet is ott ünnepelték.

Az OSC kiütötte a Terrassát és a B-csoport élére állt

A vendég spanyolok 10–0 után, a második negyed legvégén tudtak először szépíteni. Összesen négy gólig jutottak.

Óriási bravúr, az OSC megverte idegenben a Pro Reccót

A magyar csapat az olaszok hatéves hazai veretlenségi sorozatának vetett véget.

Drámai végjátékban OSC-pont a Fradi ellen

Vámos Márton négy gólt szerzett, de az utolsó másodpercben blokkolták a lövését.

Szorosan indult, aztán magabiztos szolnoki győzelem

Egy ideig tartotta a lépést a Szolnokkal berlini ellenfele, végül azonban négygólos magyar siker született.