Találatok a Lens címkére

Találatok száma: 105

Ligue 1: a Lille egy lépéssel közelebb a bajnoki címhez

2021-05-07 22:55:50

A Lille sima, 3–0-s diadalt aratott a Lens vendégeként a francia élvonalbeli labdarúgó-bajnokságban, így egy lépéssel közelebb került a bajnoki trófeához.

francia labdarúgás francia foci Lille Ligue 1 Lens

Videó: Burak Yilmaz csodagólja a kommentátorok üvöltésével tökéletes!

2021-05-07 22:29:00

A francia élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (Ligue 1) 36. fordulójának nyitó mérkőzésén a Lille Burak Yilmaz góljaival kétgólos előnyre tett szert az első játékrészben. A 35 éves török támadó már a tizenegyest is felvarrta, a második találata azonban szemet gyönyörködtető volt.

videó labdarúgás gólvideó francia labdarúgás francia foci Lille

Ligue 1: Neymar vezérletével nyert a PSG, de maradt második

2021-05-01 18:15:59

A francia élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (Ligue 1) 35. fordulójának szombati nyitó mérkőzésén a PSG 2–1-ra legyőzte a Lenst. Késő este következett a nagy rivális Lille, amely szintén nyert, és a Nice elleni 2–0-val visszavette a tabella néhány órára elveszített első helyét.

labdarúgás francia labdarúgás francia foci PSG Ligue 1 Lens

Videó: arcon talpalta ellenfelét, rögtön mehetett zuhanyozni

2021-04-25 15:51:53

Azonnali piros lappal állították ki Issiaga Syllát a vasárnap délutáni Lens–Nimes francia élvonalbeli bajnoki mérkőzésén. A hazaiak guineai futballistájának meccse a 24. percben ért véget, miután arcon talpalta az ellenfél csapatkapitányát, Renaud Ripart-t, akit le is kellett cserélni. A Lens végül emberhátrányban is nyert 2–1-re.

videó piros lap kiállítás Nimes Ligue 1 Lens

Ligue 1: a Lyon és a Monaco is könnyedén nyert otthon

2021-04-11 17:07:55

A francia élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (Ligue 1) 32. fordulójának vasárnapi játéknapján a Monaco 3–0-ra legyőzte hazai pályán a Dijont, míg a Lyon szintén 3–0-ra nyert otthon az Angers ellen.

Saint-Étienne Rennes Monaco Lyon Ligue 1 Lens

Ligue 1: a szurkolói erőszak miatt elmarad az OM-meccs

2021-01-30 18:38:58

Az Olympique Marseille edzőközpontját ért szurkolói támadás következtében elhalasztották a szombat estére kiírt OM–Rennes mérkőzést a francia labdarúgó-bajnokságban.

Rennes Montpellier Marseille Ligue 1 Lens

Ligue 1: az OM bedobta Miliket, de elbukta a presztízscsatát

2021-01-23 18:16:53

Az első gólt a Marseille szerezte, de végül a Monaco nyerte meg 3–1-re a francia élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (Ligue 1) 21. fordulójának szombat esti presztízsmérkőzését.

Nice Monaco Marseille Ligue 1 Lens

Ligue 1: tovább tart a Marseille mélyrepülése

2021-01-20 22:18:17

A Marseille hazai pályán 1–0-ra kikapott a Lenstól a francia élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (Ligue 1) szerdai mérkőzésén. Az OM a legutóbbi hét fordulóban csupán egy győzelmet aratott.

Marseille Ligue 1 Lens

Ligue 1: idegenben négy gólt vágott, a tabella élén a Lyon

2020-12-19 18:28:35

A Lyon 4–1-re győzött a Nice vendégeként a francia élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (Ligue 1) 16. fordulójának szombat késő esti mérkőzésén, és ezzel átvette a vezetést a tabellán. A Marseille nem bírt odahaza a Reimsszel (1–1), míg a Metz fontos három pontot szerzett a Lens ellen (2–0).

Reims Metz Marseille Ligue 1 Lens

Ligue 1: megszenvedett, de nyerni tudott a PSG

2020-12-05 18:00:41

A Paris Saint-Germain 3–1-re legyőzte a Montpellier-t a francia élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (Ligue 1) 13. fordulójában.

francia foci Rennes Paris Saint-Germain PSG Montpellier Ligue 1

Ligue 1: remizett egymással a Lens és a Nantes

2020-11-25 21:40:25

Döntetlent játszott a Lens és a Nantes a francia élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (Ligue 1) 8. fordulójából elhalasztott bajnokin. A két csapat 2015 óta először találkozott egymással. A Lens 8., a Nantes 14. a tabellán.

francia labdarúgás Nantes Ligue 1 Lens

Ligue 1: győzelmével a PSG mögött a Lille és a Lyon

2020-11-22 15:11:08

Nem botlottak az éllovas PSG üldözői a francia élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (Ligue 1) 11. fordulójának vasárnapi játéknapján: a Lille, a Lyon és a Montpellier is győzelmet aratott.

potya gól francia labdarúgás francia foci Strasbourg Reims Nimes

Ligue 1: egy 11-es, két piros – a Lens legyőzte a Saint-Étienne-t

2020-10-03 19:00:38

A francia élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (Ligue 1) hatodik fordulójának szombati nyitó mérkőzésén a Lens hazai pályán 2–0-ra legyőzte a 64. perctől kettős emberhátrányban játszó St.-Étienne-t. Este a Nice 2–1-re megverte a Nantes-ot.

Saint-Étienne Ligue 1 Lens

Ligue 1: csodás bemutatkozás, győztes gól a 92. percben

2020-09-19 19:44:23

Hátrányban volt, de a 92. percben szerzett góllal a Rennes 2–1-re legyőzte a Monacót a francia élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (Ligue 1) 4. fordulójának szombat késő esti mérkőzésén, és sikerével a tabella élére állt. A másik szombati mérkőzésen a Lens ugyancsak 2–1-re verte meg a Bordeaux-t, azaz zsinórban harmadszor is nyert.

Steven N'Zonzi Ligue 1 Lens Bordeaux Adrien Truffert

Ligue 1: vereséggel kezdte a PSG a bajnokságot

2020-09-10 22:11:52

Vereséggel kezdte a francia labdarúgó-bajnokság (Ligue 1) 2020–2021-es idényét a Paris Saint-Germain: a címvédő párizsiak 1–0-ra kikaptak az újonc Lens otthonában csütörtök este.

PSG Ligue 1 Lens

Videó: a korábbi Chelsea-játékos cselétől mindenki álla leesett

2020-08-23 18:25:19

Gaël Kakuta neve ismerősen csenghet a futballszurkolók körében, a kongói válogatott szélső ugyanis korábban a Chelsea-ben, a Lazióban és a Sevillában is megfordult többek közt. És bár ma már nem „tehetségként” emlegetik a támadót, most megmutatta, nem felejtett el futballozni az évek alatt…

videó francia foci francia bajnokság csel Ligue 1 Lens

Ligue 1: vége a bajnokságnak, a PSG-é az aranyérem – hivatalos

2020-04-30 18:06:21

Igaznak bizonyult a L’Équipe információja: az első és másodosztályú labdarúgó-bajnokságot szervező francia liga (LFP) a hivatalos honlapján jelentette be, hogy a koronavírus-járvány miatt megszakított sorozatokat nem folytatják, ennek ellenére a Paris Saint-Germaint elismerik a 2019–2020-as idény bajnokaként. A párizsiak sorozatban harmadszor, összességében kilencedik alkalommal lettek bajnoki aranyérmesek.

koronavírus francia labdarúgás francia bajnokság Toulouse Rennes Paris Saint-Germain

Bayern: 2011-ben aprópénzért szerződtethették volna a későbbi világbajnokot

2020-04-12 17:25:01

A Bayern München kilenc évvel ezelőtt ötmillió euróért megvehette volna Raphaël Varane-t – árulta el az RMC Sportnak Willy Sagnol, a bajorok korábbi védője, aki azt is elmondta, miért hiúsult meg az üzlet a Lens és a német csapat között.

Willy Sagnol Real Madrid Raphaël Varane Lens Bayern München

Videó: az üres stadionban is megdolgozik a pénzéért a bemondó

2020-03-10 16:53:01

Mint arról beszámoltunk, Franciaországban a koronavírus miatt minden sportesemény zárt kapus lesz egészen április 15-ig. Ebbe már a hétfő esti, 1–0-ra végződő Lens–Orléans másodosztályú bajnoki is beletartozott, amelyet így üres stadionban rendeztek meg.