M. D. 2020.07.16 13:18 Frissítve: 2021.04.11 22:22

NB II: a Vasas a Barcika, a DVSC a Budaörs ellen kezd – a teljes sorsolás

Két nappal az NB I-es bajnokság sorsolása után a Magyar Labdarúgó-szövetség (MLSZ) elkészítette az NB II menetrendjét is. Az első fordulóban többek között Vasas–Kazincbarcika, DVSC–Budaörs és Kaposvár–Nyíregyháza mérkőzésre kerül sor. A pontos kezdési időpontok egyelőre nem ismertek, így még azt sem lehet tudni, hogy minden meccsre vasárnap kerül-e sor. Az első kör hivatalos játéknapja: augusztus 2.


 

Az NB I-ből az előző idény végén kieső két csapat, a Kaposvár és a DVSC először a 9. fordulóban, a szeptember 16-i hétvégén találkozik egymással. Az őszi szezon a 21. fordulóval december 13-án ér véget, majd a téli szünet után, január 31-én folytatódnak a másodosztály küzdelmei.

A DEAC a saját stadionja átadásáig a Nagyerdei Stadionban játssza majd a hazai mérkőzéseit, a Szentlőrincnek pedig Kozármislenyben vagy Kaposváron lesz az „otthona”.

Az NB II-es bajnokság 2021. május 16-ig tart.

 AZ ÁLLÁS
  1. Vasas FC 32 19 8 5 52–30 +22 65
  2. Debreceni VSC 32 19 7 6 67–28 +39 64
  3. Gyirmót FC Győr 32 18 6 8 47–28 +19 60
  4. Pécsi MFC 32 16 11 5 45–23 +22 59
  5. Nyíregyháza Spartacus 32 14 9 9 35–23 +12 51
  6. FC Ajka 32 15 4 13 58–44 +14 49
  7. Soroksár SC 32 14 7 11 43–38   +5 49
  8. Szombathelyi Haladás 32 12 11 9 40–30 +10 47
  9. Budaörs 32 14 4 14 51–52   –1 46
10. Szolnoki MÁV FC 32 12 10 10 32–32     0 46
11. ETO FC Győr 32 12 9 11 46–33 +13 45
12. Szeged-Csanád Grosics Akadémia 32 11 7 14 34–50 –16 40
13. Dorogi FC 32 10 10 12 29–39 –10 40
14. Békéscsaba 1912 Előre 32 10 10 12 35–46 –11 40
15. FC Csákvár 32 8 11 13 48–54   –6 35
16. Szentlőrinc 32 9 7 16 27–46 –19 34
17. Kaposvári Rákóczi FC 32 7 12 13 30–50 –20 33
18. Kazincbarcika SC 32 8 8 16 27–49 –22 32
19. BFC Siófok 32 9 4 19 40–53 –13 31
20. Debreceni EAC 32 5 1 26 24–62 –38 16

LABDARÚGÓ NB II
1. FORDULÓ
Augusztus 1.

Kaposvári Rákóczi FC–Nyíregyháza Spartacus 0–1
Augusztus 2.
Soroksár–Debreceni EAC 1–0
Debreceni VSC–Budaörs 1–0
Pécsi MFC–Dorogi FC 4–0
FC Ajka–ETO FC Győr 2–1
Szeged-Csanád Grosics Akadémia–Békéscsaba 1912 Előre 1–2
Gyirmót FC Győr–Aqvital FC Csákvár 3–0
Szolnoki MÁV FC–Szentlőrinc 1–0
BFC Siófok–Szombathelyi Haladás 1–5
Vasas FC–Kazincbarcika SC 1–1

2. FORDULÓ
Augusztus 5.

Békéscsaba 1912 Előre–Vasas FC 1–1
DEAC–DVSC 0–3
Budaörs–BFC Siófok 3–2
Szentlőrinc–Gyirmót FC Győr 2–0
Dorogi FC–Soroksár 1–0
Szombathelyi Haladás–Szolnoki MÁV FC 1–1
Aqvital FC Csákvár–Szeged-Csanád Grosics Akadémia 1–1
FC Ajka–Kazincbarcika SC 3–1
ETO FC Győr–Kaposvári Rákóczi FC 1–1
Nyíregyháza Spartacus–PMFC 2–0

3. FORDULÓ
Augusztus 8.

PMFC–ETO FC Győr 2–2
Augusztus 9.
Soroksár–Nyíregyháza Spartacus 0–1
DEAC–Dorogi FC 1–2
BFC Siófok–DVSC 1–1
Kaposvári Rákóczi FC–Kazincbarcika SC 1–1
FC Ajka–Békéscsaba 1912 Előre 0–1
Vasas FC–Aqvital FC Csákvár 2–1
Szeged-Csanád Grosics Akadémia–Szentlőrinc 1–1
Gyirmót FC Győr–Szombathelyi Haladás 2–1
Szolnoki MÁV FC–Budaörs 1–0

4. FORDULÓ
Augusztus 16.

DVSC–Szolnoki MÁV FC 3–0
Budaörs–Gyirmót FC Győr 1–3
Szentlőrinc–Vasas FC 1–5
BFC Siófok–DEAC 3–2
Szombathelyi Haladás–Szeged-Csanád Grosics Akadémia 2–0
Aqvital FC Csákvár–FC Ajka 0–5
Békéscsaba 1912 Előre–Kaposvári Rákóczi FC 2–2
Kazincbarcika SC–PMFC 0–1
ETO FC Győr–Soroksár 1–1
Nyíregyháza Spartacus–Dorogi FC 1–1

5. FORDULÓ
Augusztus 23.

Vasas FC–Szombathelyi Haladás 2–2
Soroksár–Kazincbarcika SC 0–2
Dorogi FC–ETO FC Győr 2–0
DEAC–Nyíregyháza Spartacus 1–0
PMFC–Békéscsaba 1912 Előre 0–0
Kaposvári Rákóczi FC–Aqvital FC Csákvár 2–2
FC Ajka–Szentlőrinc 4–0
Szeged-Csanád Grosics Akadémia–Budaörs 0–2
Gyirmót FC Győr–DVSC 1–0
Szolnoki MÁV FC–BFC Siófok 3–1

6. FORDULÓ
Augusztus 26.
Budaörs–Vasas FC 3–1
Szentlőrinc–Kaposvári Rákóczi FC 3–1
DVSC–Szeged-Csanád Grosics Akadémia 3–0
Szolnoki MÁV FC–DEAC 1–0
BFC Siófok–Gyirmót FC Győr 2–1
Szombathelyi Haladás–FC Ajka 1–0
Aqvital FC Csákvár–PMFC 0–0
Békéscsaba 1912 Előre–Soroksár 1–1
Kazincbarcika SC–Dorogi FC 1–1
ETO FC Győr–Nyíregyháza Spartacus 1–0

7. FORDULÓ
Augusztus 29.

Vasas FC–DVSC 1–1
Augusztus 30.
Soroksár–Aqvital FC Csákvár 4–3
Dorogi FC–Békéscsaba 1912 Előre 0–2
DEAC–ETO FC Győr 3–2
Gyirmót FC Győr–Szolnoki MÁV FC 1–1
PMFC–Szentlőrinc 2–0
Kaposvári Rákóczi FC–Szombathelyi Haladás 0–0
FC Ajka–Budaörs 1–5
Szeged-Csanád Grosics Akadémia–BFC Siófok 2–1
Nyíregyháza Spartacus–Kazincbarcika SC 1–0

8. FORDULÓ
Szeptember 13.
Budaörs–Kaposvári Rákóczi FC 0–3
Szentlőrinc–Soroksár 1–2
Gyirmót FC Győr–DEAC 3–0
Szolnoki MÁV FC–Szeged-Csanád Grosics Akadémia 0–2
BFC Siófok–Vasas FC 2–0
DVSC–FC Ajka 5–3
Szombathelyi Haladás–PMFC 0–0
Békéscsaba 1912 Előre–Nyíregyháza Spartacus 2–0
Kazincbarcika SC–ETO FC Győr 0–5
Október 9.
Aqvital FC Csákvár–Dorogi FC 2–2

9. FORDULÓ
Szeptember 16.
Soroksár–Szombathelyi Haladás 2–1
Dorogi FC–Szentlőrinc 0–0
DEAC–Kazincbarcika SC 0–1
PMFC–Budaörs 0–1
Kaposvári Rákóczi FC–DVSC 1–3
FC Ajka–BFC Siófok 1–1 
Vasas FC–Szolnoki MÁV FC 1–1
ETO FC Győr–Békéscsaba 1912 Előre 0–0
Nyíregyháza Spartacus–Aqvital FC Csákvár 2–1
Október 21.
Szeged-Csanád Grosics Akadémia–Gyirmót FC Győr 0–1

10. FORDULÓ
Szeptember 27.
Budaörs–Soroksár 1–0
Szentlőrinc–Nyíregyháza Spartacus 1–2
Szeged-Csanád Grosics Akadémia–DEAC 2–1
Gyirmót FC Győr–Vasas FC 2–0
Szolnoki MÁV FC–FC Ajka 1–0
BFC Siófok–Kaposvári Rákóczi FC 1–2
Szombathelyi Haladás–Dorogi FC 1–2
Aqvital FC Csákvár–ETO FC Győr 1–3
Békéscsaba 1912 Előre–Kazincbarcika SC 1–3
Szeptember 28.
DVSC–PMFC 3–1

11. FORDULÓ
Október 4.
Soroksár–DVSC 1–1
Dorogi FC–Budaörs 0–2
DEAC–Békéscsaba 1912 Előre 0–2
PMFC–BFC Siófok 1–0
Kaposvári Rákóczi FC–Szolnoki MÁV FC 1–0
FC Ajka–Gyirmót FC Győr 2–0
Vasas FC–Szeged-Csanád Grosics Akadémia 3–1
Kazincbarcika SC–Aqvital FC Csákvár 2–1
ETO FC Győr–Szentlőrinc 0–1
Nyíregyháza Spartacus–Szombathelyi Haladás 0–1

12. FORDULÓ
Október 18.

BFC Siófok–Soroksár 2–3
Budaörs–Nyíregyháza Spartacus 3–2
Szentlőrinc–Kazincbarcika SC 0–1
Vasas FC–DEAC 4–1
Szeged-Csanád Grosics Akadémia–FC Ajka 2–1
Gyirmót FC Győr–Kaposvári Rákóczi FC 0–0
Szolnoki MÁV FC–PMFC 0–1
Aqvital FC Csákvár–Békéscsaba 1912 Előre 3–5
DVSC–Dorogi FC 3–0
Október 19.
Szombathelyi Haladás–ETO FC Győr 1–1

13. FORDULÓ
Október 25.
Soroksár–Szolnoki MÁV FC 2–0
Dorogi FC–BFC Siófok 1–2
DEAC–Aqvital FC Csákvár 1–2
PMFC–Gyirmót FC Győr 1–0
Kaposvári Rákóczi FC–Szeged-Csanád Grosics Akadémia 1–2
FC Ajka–Vasas FC 1–2
Békéscsaba 1912 Előre–Szentlőrinc 0–3
Kazincbarcika SC–Szombathelyi Haladás 0–1
Nyíregyháza Spartacus–DVSC 1–1
November 13.
ETO FC Győr–Budaörs 1–0

14. FORDULÓ
November 1.
BFC Siófok–Nyíregyháza Spartacus 1–2
Szentlőrinc–Aqvital FC Csákvár 1–4
Kazincbarcika SC–Budaörs 0–2
FC Ajka–DEAC 3–0
Vasas FC–Kaposvári Rákóczi FC 1–0
Szeged-Csanád Grosics Akadémia–PMFC 0–1
Gyirmót FC Győr–Soroksár 1–0
Szolnoki MÁV FC–Dorogi FC 3–2
Szombathelyi Haladás–Békéscsaba 1912 Előre 5–0
DVSC–ETO FC Győr 3–0

15. FORDULÓ
November 4.
Soroksár–Szeged-Csanád Grosics Akadémia – elmaradt, a meccset 3–0-val a Soroksárnak írta jóvá az MLSZ.
Dorogi FC–Gyirmót FC Győr 0–1
DEAC–Szentlőrinc 1–0
ETO FC Győr–BFC Siófok 2–1
PMFC–Vasas FC 0–0
Kaposvári Rákóczi FC–FC Ajka 3–1
Aqvital FC Csákvár–Szombathelyi Haladás 3–1
Békéscsaba 1912 Előre–Budaörs 0–2
Kazincbarcika SC–DVSC 0–3
Nyíregyháza Spartacus–Szolnoki MÁV FC 1–1

16. FORDULÓ
November 8.
Szolnoki MÁV FC–ETO FC Győr 2–1 
BFC Siófok–Kazincbarcika SC 3–0
Budaörs–Aqvital FC Csákvár 3–1
Kaposvári Rákóczi FC–DEAC 2–1
FC Ajka–PMFC 0–3
Vasas FC–Soroksár 3–1
Szeged-Csanád Grosics Akadémia–Dorogi FC 1–1
Szombathelyi Haladás–Szentlőrinc 4–0
Gyirmót FC Győr–Nyíregyháza Spartacus 0–1
DVSC–Békéscsaba 1912 Előre 3–0 – játék nélkül

17. FORDULÓ
November 22.
Soroksár–FC Ajka 2–2
Szentlőrinc–Budaörs 1–0
Békéscsaba 1912 Előre–BFC Siófok 0–1
Dorogi FC–Vasas FC 0–2
DEAC–Szombathelyi Haladás 0–1
PMFC–Kaposvári Rákóczi FC  – elmaradt, a meccset 3–0-val a PMFC-nek írta jóvá az MLSZ.
Aqvital FC Csákvár–DVSC 1–1
Kazincbarcika SC–Szolnoki MÁV FC 1–1
ETO FC Győr–Gyirmót FC Győr 4–1
Nyíregyháza Spartacus–Szeged-Csanád Grosics Akadémia 0–2

18. FORDULÓ
November 25.
Szolnoki MÁV FC–Békéscsaba 1912 Előre 0–0
BFC Siófok–Aqvital FC Csákvár 2–1
Budaörs–Szombathelyi Haladás 4–0
PMFC–DEAC 2–1
Kaposvári Rákóczi FC–Soroksár 0–4
FC Ajka–Dorogi FC 2–0
Vasas FC–Nyíregyháza Spartacus 1–0
Szeged-Csanád Grosics Akadémia–ETO FC Győr 0–4
Gyirmót FC Győr–Kazincbarcika SC 2–1
DVSC–Szentlőrinc 4–1

19. FORDULÓ
November 29.
Soroksár–PMFC 2–2
Szentlőrinc–BFC Siófok 1–0
Békéscsaba 1912 Előre–Gyirmót FC Győr 0–1
ETO FC Győr–Vasas FC 0–1
Dorogi FC–Kaposvári Rákóczi FC 3–0
DEAC–Budaörs 2–3
Szombathelyi Haladás–DVSC 0–0
Aqvital FC Csákvár–Szolnoki MÁV FC 2–2
Kazincbarcika SC–Szeged-Csanád Grosics Akadémia 0–1
Nyíregyháza Spartacus–FC Ajka 1–2

20. FORDULÓ
December 6.

Debreceni EAC–Soroksár 1–0
Dorogi FC–Pécsi MFC 0–4
ETO FC Győr–FC Ajka 3–1
Békéscsaba 1912 Előre–Szeged-Csanád Grosics Akadémia 4–1
Szentlőrinc–Szolnoki MÁV FC 0–0
Nyíregyháza Spartacus–Kaposvári Rákóczi FC 1–1
Kazincbarcika SC–Vasas FC 1–2
Aqvital FC Csákvár–Gyirmót FC Győr 2–1
Budaörs–Debreceni VSC 3–4
December 7.
Szombathelyi Haladás–BFC Siófok 2–0

21. FORDULÓ
December 13.

BFC Siófok–Budaörs 2–1
Szolnoki MÁV FC–Szombathelyi Haladás 2–0
Soroksár–Dorogi FC 2–0
Gyirmót FC Győr–Szentlőrinc 1–2
DVSC–DEAC 4–1
Kaposvári Rákóczi FC–ETO FC Győr 2–1
Szeged-Csanád Grosics Akadémia–Aqvital FC Csákvár 0–0
Kazincbarcika SC–FC Ajka 1–0
Vasas FC–Békéscsaba 1912 Előre 2–3
December 14.
PMFC–Nyíregyháza Spartacus 0–0

22. FORDULÓ
Január 31.
Nyíregyháza Spartacus–Soroksár 0–0
Békéscsaba 1912 Előre–FC Ajka 0–3
Aqvital FC Csákvár–Vasas FC 2–3
Szentlőrinc–Szeged-Csanád Grosics Akadémia 2–1
Budaörs–Szolnoki MÁV FC 0–0
Dorogi FC–Debreceni EAC 2–1
Kazincbarcika SC–Kaposvári Rákóczi FC 0–0
Szombathelyi Haladás–Gyirmót FC Győr 1–2
Debreceni VSC–BFC Siófok 2–1
ETO FC Győr–Pécsi MFC 2–1

23. FORDULÓ
Február 6.

Szolnoki MÁV FC–DVSC 2–1
Február 7.
DEAC–BFC Siófok 1–5
FC Ajka–Aqvital FC Csákvár 2–2
Gyirmót FC Győr–Budaörs 2–0
PMFC–Kazincbarcika SC 4–2
Soroksár–ETO FC Győr 1–0
Dorogi FC–Nyíregyháza Spartacus 1–0
Kaposvári Rákóczi FC–Békéscsaba 1912 Előre 1–1
Szeged-Csanád Grosics Akadémia–Szombathelyi Haladás 1–2
Vasas FC–Szentlőrinc 3–0

24. FORDULÓ
Február 14.

Békéscsaba 1912 Előre–PMFC 1–1
Aqvital FC Csákvár–Kaposvári Rákóczi FC 2–0
Budaörs–Szeged-Csanád Grosics Akadémia 1–1
BFC Siófok–Szolnoki MÁV FC 0–1
ETO FC Győr–Dorogi FC 1–1
Nyíregyháza Spartacus–DEAC 2–0
Szombathelyi Haladás–Vasas FC 0–0
Február 15.
DVSC–Gyirmót FC Győr 0–2
Március 10.
Szentlőrinc–FC Ajka 0–1
Kazincbarcika SC–Soroksár 0–2

25. FORDULÓ
Február 21.

DEAC–Szolnoki MÁV FC 2–0
PMFC–Aqvital FC Csákvár 1–0
Soroksár–Békéscsaba 1912 Előre 2–0
Dorogi FC–Kazincbarcika SC 0–0
Nyíregyháza Spartacus–ETO FC Győr 1–0
Gyirmót FC Győr–BFC Siófok 2–0
FC Ajka–Szombathelyi Haladás 1–0
Szeged-Csanád Grosics Akadémia–DVSC 0–5
Kaposvári Rákóczi FC–Szentlőrinc 3–1
Vasas FC–Budaörs 3–1

26. FORDULÓ
Február 28.

Aqvital FC Csákvár–Soroksár 3–0
Szentlőrinc–PMFC 0–0
Budaörs–FC Ajka 2–7
BFC Siófok–Szeged-Csanád Grosics Akadémia 2–3
Kazincbarcika SC–Nyíregyháza Spartacus 0–2
Szolnoki MÁV FC–Gyirmót FC Győr 1–2
Békéscsaba 1912 Előre–Dorogi FC 1–1
ETO FC Győr–DEAC 1–0
Szombathelyi Haladás–Kaposvári Rákóczi FC 4–0
DVSC–Vasas FC 1–2

27. FORDULÓ
Március 3.
DEAC–Gyirmót FC Győr 1–1
PMFC–Szombathelyi Haladás 0–0
Soroksár–Szentlőrinc 2–1
Dorogi FC–Aqvital FC Csákvár 1–1
Nyíregyháza Spartacus–Békéscsaba 1912 Előre 4–1
ETO FC Győr–Kazincbarcika SC 3–0
Szeged-Csanád Grosics Akadémia–Szolnoki MÁV FC 3–2
Vasas FC–BFC Siófok 1–0
FC Ajka–DVSC 2–1
Kaposvári Rákóczi FC–Budaörs 1–1

28. FORDULÓ
Március 6.
DVSC–Kaposvári Rákóczi FC 2–0
Március 7. 
Budaörs–PMFC 0–1
BFC Siófok–FC Ajka 1–3
Szolnoki MÁV FC–Vasas FC 1–0
Gyirmót FC Győr–Szeged-Csanád Grosics Akadémia 0–0
Békéscsaba 1912 Előre–ETO FC Győr 1–0
Aqvital FC Csákvár–Nyíregyháza Spartacus 0–1
Szentlőrinc–Dorogi FC 2–0
Kazincbarcika SC–DEAC 3–1
Szombathelyi Haladás–Soroksár 1–0

29. FORDULÓ
Március 14.
PMFC–DVSC 0–2
DEAC–Szeged-Csanád Grosics Akadémia 1–2
Soroksár–Budaörs 5–4
Dorogi FC–Szombathelyi Haladás 0–0
Vasas FC–Gyirmót FC Győr 1–1
FC Ajka–Szolnoki MÁV FC 2–0
Kaposvári Rákóczi FC–BFC Siófok 1–1
Nyíregyháza Spartacus–Szentlőrinc 0–0
ETO FC Győr–Aqvital FC Csákvár 1–1
Kazincbarcika SC–Békéscsaba 1912 Előre 1–0

30. FORDULÓ
Április 2.
Szeged-Csanád Grosics Akadémia–Vasas FC 0–1
Április 4.

Budaörs–Dorogi FC 1–0
Gyirmót FC Győr–FC Ajka 1–0
Szentlőrinc–ETO FC Győr 0–0
DVSC–Soroksár 2–0
BFC Siófok–PMFC 1–4
Szolnoki MÁV FC–Kaposvári Rákóczi FC 0–0
Aqvital FC Csákvár–Kazincbarcika SC 4–1
Szombathelyi Haladás–Nyíregyháza Spartacus 0–0
Békéscsaba 1912 Előre–DEAC 3–0

31. FORDULÓ
Április 7.

DEAC–Vasas FC 0–1
Soroksár–BFC Siófok 0–0
Dorogi FC–DVSC, Tatabánya 2–0
FC Ajka–Szeged-Csanád Grosics Akadémia 2–2
Kaposvári Rákóczi FC–Gyirmót FC Győr 1–5
Nyíregyháza Spartacus–Budaörs 5–0
ETO FC Győr–Szombathelyi Haladás 3–0
Kazincbarcika SC–Szentlőrinc 1–1
Békéscsaba 1912 Előre–Aqvital FC Csákvár 1–1
PMFC–Szolnoki MÁV FC 2–1

32. FORDULÓ
Április 11.
DVSC–Nyíregyháza Spartacus 1–1
Gyirmót FC Győr–PMFC 3–3
Budaörs–ETO FC Győr 2–2
Szentlőrinc–Békéscsaba 1912 Előre 3–0
Szolnoki MÁV FC–Soroksár 3–0
Szeged-Csanád Grosics Akadémia–Kaposvári Rákóczi FC 2–0
Vasas FC–FC Ajka 2–1
Szombathelyi Haladás–Kazincbarcika SC 2–2
BFC Siófok–Dorogi FC 0–1
Aqvital FC Csákvár–DEAC 1–1

33. FORDULÓ
Április 18.

17.00: DEAC–FC Ajka
17.00: Kaposvári Rákóczi FC–Vasas FC
17.00: PMFC–Szeged-Csanád Grosics Akadémia
17.00: Soroksár–Gyirmót FC Győr
17.00: Dorogi FC–Szolnoki MÁV FC
17.00: Nyíregyháza Spartacus–BFC Siófok
17.00: Budaörs–Kazincbarcika SC
17.00: Békéscsaba 1912 Előre–Szombathelyi Haladás
17.00: Aqvital FC Csákvár–Szentlőrinc
20.00: ETO FC Győr–DVSC

34. FORDULÓ
Április 23.

20.00: Vasas FC–PMFC
Április 25.
17.00: Szeged-Csanád Grosics Akadémia–Soroksár
17.00: FC Ajka–Kaposvári Rákóczi FC
17.00: Szombathelyi Haladás–Aqvital FC Csákvár
17.00: Budaörs–Békéscsaba 1912 Előre
17.00: DVSC–Kazincbarcika SC
17.00: BFC Siófok–ETO FC Győr
17.00: Szolnoki MÁV FC–Nyíregyháza Spartacus
17.00: Gyirmót FC Győr–Dorogi FC
17.00: Szentlőrinc–DEAC

35. FORDULÓ
Április 28.

17.00: DEAC–Kaposvári Rákóczi FC
17.00: PMFC–FC Ajka
17.00: Soroksár–Vasas FC
17.00: Szentlőrinc–Szombathelyi Haladás
17.00: Dorogi FC–Szeged-Csanád Grosics Akadémia
17.00: Szentlőrinc–Szombathelyi Haladás
18.00: Nyíregyháza Spartacus–Gyirmót FC Győr
18.00: ETO FC Győr–Szolnoki MÁV FC
18.00: Kazincbarcika SC–BFC Siófok
18.00: Békéscsaba 1912 Előre–DVSC
18.00: Aqvital FC Csákvár–Budaörs

36. FORDULÓ
Május 2.

17.00: FC Ajka–Soroksár
17.00: Kaposvári Rákóczi FC–PMFC
17.00: Budaörs–Szentlőrinc
17.00: DVSC–Aqvital FC Csákvár
17.00: BFC Siófok–Békéscsaba 1912 Előre
17.00: Szolnoki MÁV FC–Kazincbarcika SC
17.00: Gyirmót FC Győr–ETO FC Győr
17.00: Szeged-Csanád Grosics Akadémia–Nyíregyháza Spartacus
17.00: Vasas FC–Dorogi FC
17.00: Szombathelyi Haladás–DEAC

37. FORDULÓ
Május 9.

17.00: DEAC–PMFC
17.00: Soroksár–Kaposvári Rákóczi FC
17.00: Dorogi FC–FC Ajka
17.00: Nyíregyháza Spartacus–Vasas FC
17.00: ETO FC Győr–Szeged-Csanád Grosics Akadémia
17.00: Kazincbarcika SC–Gyirmót FC Győr
17.00: Békéscsaba 1912 Előre–Szolnoki MÁV FC
17.00: Aqvital FC Csákvár–BFC Siófok
17.00: Szentlőrinc–DVSC
17.00: Szombathelyi Haladás–Budaörs

38. FORDULÓ
Május 16.

17.00: PMFC–Soroksár
17.00: DVSC–Szombathelyi Haladás
17.00: BFC Siófok–Szentlőrinc
17.00: Szolnoki MÁV FC–Aqvital FC Csákvár
17.00: Gyirmót FC Győr–Békéscsaba 1912 Előre
17.00: Szeged-Csanád Grosics Akadémia–Kazincbarcika SC
17.00: Vasas FC–ETO FC Győr
17.00: FC Ajka–Nyíregyháza Spartacus
17.00: Kaposvári Rákóczi FC–Dorogi FC
17.00: Budaörs–DEAC

2021.04.12 20:52:26

Labdarúgó NB II THURY GÁBOR

NS-VÉLEMÉNY. A Fáy utcában bajnokként akarják kivívni az NB I-et.

2021.04.10 10:20:49

Labdarúgó NB II F. B., P. Gy.

A ráadásban egyenlített a Hali • Hármat vágott a Szentlőrinc és a Szolnok • Priskin mentett pontot az ETO-nak.

2021.04.09 21:06:49

Labdarúgó NB II VARGA BALÁZS

Meglepetésre a Tisza-partiak három góllal győzték le a fővárosiakat, Novák Csanád kettőt vállalt.

2021.04.09 21:44:55

Labdarúgó NB II MÁDI JÓZSEF

A Tisza-partiak két nyeretlen mérkőzés után gyűjtötték be újra a három pontot.

2021.04.09 22:12:49

Labdarúgó NB II RÓTH ZOLTÁN

Rendkívül bátran játszott az Ajka az angyalföldiek otthonában, de ez nem ért pontot.