M. D. 2020.07.16 13:18 Frissítve: 2021.07.30 00:28

NB II: a Vasas a Barcika, a DVSC a Budaörs ellen kezd – a teljes sorsolás

Két nappal az NB I-es bajnokság sorsolása után a Magyar Labdarúgó-szövetség (MLSZ) elkészítette az NB II menetrendjét is. Az első fordulóban többek között Vasas–Kazincbarcika, DVSC–Budaörs és Kaposvár–Nyíregyháza mérkőzésre került sor.


 

Az NB I-ből az előző idény végén kieső két csapat, a Kaposvár és a DVSC először a 9. fordulóban, a szeptember 16-i hétvégén találkozott egymással. Az őszi szezon a 21. fordulóval december 13-án ért véget, majd a téli szünet után, január 31-én folytatódtak a másodosztály küzdelmei.

Az NB II-es bajnokság 2021. május 16-ig tartott.

A BAJNOKSÁG VÉGEREDMÉNYE
1. Debreceni VSC 38 24 8 6 89–40 +49  80
2. Gyirmót FC Győr 38 24 6 8 60–31 +29  78
3. Vasas FC 38 23 9 6 65–35 +30  78
4. Pécsi MFC 38 17 13 8 51–33 +18  64
5. FC Ajka 38 19 5 14 65–47 +18  62
6. Budaörs 38 18 5 15 62–59 +3  59
7. Nyíregyháza Spartacus 38 16 9 13 40–31 +9  57
8. Soroksár SC 38 16 9 13 51–44 +7  57
9. Szolnoki MÁV FC 38 15 12 11 43–40 +3  57
10. Szeged-Csanád Grosics Akadémia 38 16 8 14 46–54 –8  56
11. Szombathelyi Haladás 38 14 12 12 50–42 +8  54
12. ETO FC Győr 38 12 10 16 53–48 +5  46
13. BFC Siófok 38 13 6 19 49–58 –9  45
14. Dorogi FC 38 11 11 16 34–50 –16  44
15. Békéscsaba 1912 Előre 38 11 11 16 43–60 –17  44
16. Szentlőrinc 38 11 9 18 32–52 –20  42
17. FC Csákvár 38 9 11 18 54–66 –12  38
18. Kazincbarcika SC 38 8 9 21 32–61 –29  33
19. Kaposvári Rákóczi FC 38 7 12 19 33–65 –32  32
20. Debreceni EAC 38 6 5 27 32–68 –36  23
*A Kaposvári Rákóczitól egy játékos jogosulatlan szerepeltetése miatt egy pontot levontak.

LABDARÚGÓ NB II
1. FORDULÓ
Augusztus 1.

Kaposvári Rákóczi FC–Nyíregyháza Spartacus 0–1
Augusztus 2.
Soroksár–Debreceni EAC 1–0
Debreceni VSC–Budaörs 1–0
Pécsi MFC–Dorogi FC 4–0
FC Ajka–ETO FC Győr 2–1
Szeged-Csanád Grosics Akadémia–Békéscsaba 1912 Előre 1–2
Gyirmót FC Győr–Aqvital FC Csákvár 3–0
Szolnoki MÁV FC–Szentlőrinc 1–0
BFC Siófok–Szombathelyi Haladás 1–5
Vasas FC–Kazincbarcika SC 1–1

2. FORDULÓ
Augusztus 5.

Békéscsaba 1912 Előre–Vasas FC 1–1
DEAC–DVSC 0–3
Budaörs–BFC Siófok 3–2
Szentlőrinc–Gyirmót FC Győr 2–0
Dorogi FC–Soroksár 1–0
Szombathelyi Haladás–Szolnoki MÁV FC 1–1
Aqvital FC Csákvár–Szeged-Csanád Grosics Akadémia 1–1
FC Ajka–Kazincbarcika SC 3–1
ETO FC Győr–Kaposvári Rákóczi FC 1–1
Nyíregyháza Spartacus–PMFC 2–0

3. FORDULÓ
Augusztus 8.

PMFC–ETO FC Győr 2–2
Augusztus 9.
Soroksár–Nyíregyháza Spartacus 0–1
DEAC–Dorogi FC 1–2
BFC Siófok–DVSC 1–1
Kaposvári Rákóczi FC–Kazincbarcika SC 1–1
FC Ajka–Békéscsaba 1912 Előre 0–1
Vasas FC–Aqvital FC Csákvár 2–1
Szeged-Csanád Grosics Akadémia–Szentlőrinc 1–1
Gyirmót FC Győr–Szombathelyi Haladás 2–1
Szolnoki MÁV FC–Budaörs 1–0

4. FORDULÓ
Augusztus 16.

DVSC–Szolnoki MÁV FC 3–0
Budaörs–Gyirmót FC Győr 1–3
Szentlőrinc–Vasas FC 1–5
BFC Siófok–DEAC 3–2
Szombathelyi Haladás–Szeged-Csanád Grosics Akadémia 2–0
Aqvital FC Csákvár–FC Ajka 0–5
Békéscsaba 1912 Előre–Kaposvári Rákóczi FC 2–2
Kazincbarcika SC–PMFC 0–1
ETO FC Győr–Soroksár 1–1
Nyíregyháza Spartacus–Dorogi FC 1–1

5. FORDULÓ
Augusztus 23.

Vasas FC–Szombathelyi Haladás 2–2
Soroksár–Kazincbarcika SC 0–2
Dorogi FC–ETO FC Győr 2–0
DEAC–Nyíregyháza Spartacus 1–0
PMFC–Békéscsaba 1912 Előre 0–0
Kaposvári Rákóczi FC–Aqvital FC Csákvár 2–2
FC Ajka–Szentlőrinc 4–0
Szeged-Csanád Grosics Akadémia–Budaörs 0–2
Gyirmót FC Győr–DVSC 1–0
Szolnoki MÁV FC–BFC Siófok 3–1

6. FORDULÓ
Augusztus 26.
Budaörs–Vasas FC 3–1
Szentlőrinc–Kaposvári Rákóczi FC 3–1
DVSC–Szeged-Csanád Grosics Akadémia 3–0
Szolnoki MÁV FC–DEAC 1–0
BFC Siófok–Gyirmót FC Győr 2–1
Szombathelyi Haladás–FC Ajka 1–0
Aqvital FC Csákvár–PMFC 0–0
Békéscsaba 1912 Előre–Soroksár 1–1
Kazincbarcika SC–Dorogi FC 1–1
ETO FC Győr–Nyíregyháza Spartacus 1–0

7. FORDULÓ
Augusztus 29.

Vasas FC–DVSC 1–1
Augusztus 30.
Soroksár–Aqvital FC Csákvár 4–3
Dorogi FC–Békéscsaba 1912 Előre 0–2
DEAC–ETO FC Győr 3–2
Gyirmót FC Győr–Szolnoki MÁV FC 1–1
PMFC–Szentlőrinc 2–0
Kaposvári Rákóczi FC–Szombathelyi Haladás 0–0
FC Ajka–Budaörs 1–5
Szeged-Csanád Grosics Akadémia–BFC Siófok 2–1
Nyíregyháza Spartacus–Kazincbarcika SC 1–0

8. FORDULÓ
Szeptember 13.
Budaörs–Kaposvári Rákóczi FC 0–3
Szentlőrinc–Soroksár 1–2
Gyirmót FC Győr–DEAC 3–0
Szolnoki MÁV FC–Szeged-Csanád Grosics Akadémia 0–2
BFC Siófok–Vasas FC 2–0
DVSC–FC Ajka 5–3
Szombathelyi Haladás–PMFC 0–0
Békéscsaba 1912 Előre–Nyíregyháza Spartacus 2–0
Kazincbarcika SC–ETO FC Győr 0–5
Október 9.
Aqvital FC Csákvár–Dorogi FC 2–2

9. FORDULÓ
Szeptember 16.
Soroksár–Szombathelyi Haladás 2–1
Dorogi FC–Szentlőrinc 0–0
DEAC–Kazincbarcika SC 0–1
PMFC–Budaörs 0–1
Kaposvári Rákóczi FC–DVSC 1–3
FC Ajka–BFC Siófok 1–1 
Vasas FC–Szolnoki MÁV FC 1–1
ETO FC Győr–Békéscsaba 1912 Előre 0–0
Nyíregyháza Spartacus–Aqvital FC Csákvár 2–1
Október 21.
Szeged-Csanád Grosics Akadémia–Gyirmót FC Győr 0–1

10. FORDULÓ
Szeptember 27.
Budaörs–Soroksár 1–0
Szentlőrinc–Nyíregyháza Spartacus 1–2
Szeged-Csanád Grosics Akadémia–DEAC 2–1
Gyirmót FC Győr–Vasas FC 2–0
Szolnoki MÁV FC–FC Ajka 1–0
BFC Siófok–Kaposvári Rákóczi FC 1–2
Szombathelyi Haladás–Dorogi FC 1–2
Aqvital FC Csákvár–ETO FC Győr 1–3
Békéscsaba 1912 Előre–Kazincbarcika SC 1–3
Szeptember 28.
DVSC–PMFC 3–1

11. FORDULÓ
Október 4.
Soroksár–DVSC 1–1
Dorogi FC–Budaörs 0–2
DEAC–Békéscsaba 1912 Előre 0–2
PMFC–BFC Siófok 1–0
Kaposvári Rákóczi FC–Szolnoki MÁV FC 1–0
FC Ajka–Gyirmót FC Győr 2–0
Vasas FC–Szeged-Csanád Grosics Akadémia 3–1
Kazincbarcika SC–Aqvital FC Csákvár 2–1
ETO FC Győr–Szentlőrinc 0–1
Nyíregyháza Spartacus–Szombathelyi Haladás 0–1

12. FORDULÓ
Október 18.

BFC Siófok–Soroksár 2–3
Budaörs–Nyíregyháza Spartacus 3–2
Szentlőrinc–Kazincbarcika SC 0–1
Vasas FC–DEAC 4–1
Szeged-Csanád Grosics Akadémia–FC Ajka 2–1
Gyirmót FC Győr–Kaposvári Rákóczi FC 0–0
Szolnoki MÁV FC–PMFC 0–1
Aqvital FC Csákvár–Békéscsaba 1912 Előre 3–5
DVSC–Dorogi FC 3–0
Október 19.
Szombathelyi Haladás–ETO FC Győr 1–1

13. FORDULÓ
Október 25.
Soroksár–Szolnoki MÁV FC 2–0
Dorogi FC–BFC Siófok 1–2
DEAC–Aqvital FC Csákvár 1–2
PMFC–Gyirmót FC Győr 1–0
Kaposvári Rákóczi FC–Szeged-Csanád Grosics Akadémia 1–2
FC Ajka–Vasas FC 1–2
Békéscsaba 1912 Előre–Szentlőrinc 0–3
Kazincbarcika SC–Szombathelyi Haladás 0–1
Nyíregyháza Spartacus–DVSC 1–1
November 13.
ETO FC Győr–Budaörs 1–0

14. FORDULÓ
November 1.
BFC Siófok–Nyíregyháza Spartacus 1–2
Szentlőrinc–Aqvital FC Csákvár 1–4
Kazincbarcika SC–Budaörs 0–2
FC Ajka–DEAC 3–0
Vasas FC–Kaposvári Rákóczi FC 1–0
Szeged-Csanád Grosics Akadémia–PMFC 0–1
Gyirmót FC Győr–Soroksár 1–0
Szolnoki MÁV FC–Dorogi FC 3–2
Szombathelyi Haladás–Békéscsaba 1912 Előre 5–0
DVSC–ETO FC Győr 3–0

15. FORDULÓ
November 4.
Soroksár–Szeged-Csanád Grosics Akadémia – elmaradt, a meccset 3–0-val a Soroksárnak írta jóvá az MLSZ.
Dorogi FC–Gyirmót FC Győr 0–1
DEAC–Szentlőrinc 1–0
ETO FC Győr–BFC Siófok 2–1
PMFC–Vasas FC 0–0
Kaposvári Rákóczi FC–FC Ajka 3–1
Aqvital FC Csákvár–Szombathelyi Haladás 3–1
Békéscsaba 1912 Előre–Budaörs 0–2
Kazincbarcika SC–DVSC 0–3
Nyíregyháza Spartacus–Szolnoki MÁV FC 1–1

16. FORDULÓ
November 8.
Szolnoki MÁV FC–ETO FC Győr 2–1 
BFC Siófok–Kazincbarcika SC 3–0
Budaörs–Aqvital FC Csákvár 3–1
Kaposvári Rákóczi FC–DEAC 2–1
FC Ajka–PMFC 0–3
Vasas FC–Soroksár 3–1
Szeged-Csanád Grosics Akadémia–Dorogi FC 1–1
Szombathelyi Haladás–Szentlőrinc 4–0
Gyirmót FC Győr–Nyíregyháza Spartacus 0–1
DVSC–Békéscsaba 1912 Előre 3–0 – játék nélkül

17. FORDULÓ
November 22.
Soroksár–FC Ajka 2–2
Szentlőrinc–Budaörs 1–0
Békéscsaba 1912 Előre–BFC Siófok 0–1
Dorogi FC–Vasas FC 0–2
DEAC–Szombathelyi Haladás 0–1
PMFC–Kaposvári Rákóczi FC  – elmaradt, a meccset 3–0-val a PMFC-nek írta jóvá az MLSZ.
Aqvital FC Csákvár–DVSC 1–1
Kazincbarcika SC–Szolnoki MÁV FC 1–1
ETO FC Győr–Gyirmót FC Győr 4–1
Nyíregyháza Spartacus–Szeged-Csanád Grosics Akadémia 0–2

18. FORDULÓ
November 25.
Szolnoki MÁV FC–Békéscsaba 1912 Előre 0–0
BFC Siófok–Aqvital FC Csákvár 2–1
Budaörs–Szombathelyi Haladás 4–0
PMFC–DEAC 2–1
Kaposvári Rákóczi FC–Soroksár 0–4
FC Ajka–Dorogi FC 2–0
Vasas FC–Nyíregyháza Spartacus 1–0
Szeged-Csanád Grosics Akadémia–ETO FC Győr 0–4
Gyirmót FC Győr–Kazincbarcika SC 2–1
DVSC–Szentlőrinc 4–1

19. FORDULÓ
November 29.
Soroksár–PMFC 2–2
Szentlőrinc–BFC Siófok 1–0
Békéscsaba 1912 Előre–Gyirmót FC Győr 0–1
ETO FC Győr–Vasas FC 0–1
Dorogi FC–Kaposvári Rákóczi FC 3–0
DEAC–Budaörs 2–3
Szombathelyi Haladás–DVSC 0–0
Aqvital FC Csákvár–Szolnoki MÁV FC 2–2
Kazincbarcika SC–Szeged-Csanád Grosics Akadémia 0–1
Nyíregyháza Spartacus–FC Ajka 1–2

20. FORDULÓ
December 6.

Debreceni EAC–Soroksár 1–0
Dorogi FC–Pécsi MFC 0–4
ETO FC Győr–FC Ajka 3–1
Békéscsaba 1912 Előre–Szeged-Csanád Grosics Akadémia 4–1
Szentlőrinc–Szolnoki MÁV FC 0–0
Nyíregyháza Spartacus–Kaposvári Rákóczi FC 1–1
Kazincbarcika SC–Vasas FC 1–2
Aqvital FC Csákvár–Gyirmót FC Győr 2–1
Budaörs–Debreceni VSC 3–4
December 7.
Szombathelyi Haladás–BFC Siófok 2–0

21. FORDULÓ
December 13.

BFC Siófok–Budaörs 2–1
Szolnoki MÁV FC–Szombathelyi Haladás 2–0
Soroksár–Dorogi FC 2–0
Gyirmót FC Győr–Szentlőrinc 1–2
DVSC–DEAC 4–1
Kaposvári Rákóczi FC–ETO FC Győr 2–1
Szeged-Csanád Grosics Akadémia–Aqvital FC Csákvár 0–0
Kazincbarcika SC–FC Ajka 1–0
Vasas FC–Békéscsaba 1912 Előre 2–3
December 14.
PMFC–Nyíregyháza Spartacus 0–0

22. FORDULÓ
Január 31.
Nyíregyháza Spartacus–Soroksár 0–0
Békéscsaba 1912 Előre–FC Ajka 0–3
Aqvital FC Csákvár–Vasas FC 2–3
Szentlőrinc–Szeged-Csanád Grosics Akadémia 2–1
Budaörs–Szolnoki MÁV FC 0–0
Dorogi FC–Debreceni EAC 2–1
Kazincbarcika SC–Kaposvári Rákóczi FC 0–0
Szombathelyi Haladás–Gyirmót FC Győr 1–2
Debreceni VSC–BFC Siófok 2–1
ETO FC Győr–Pécsi MFC 2–1

23. FORDULÓ
Február 6.

Szolnoki MÁV FC–DVSC 2–1
Február 7.
DEAC–BFC Siófok 1–5
FC Ajka–Aqvital FC Csákvár 2–2
Gyirmót FC Győr–Budaörs 2–0
PMFC–Kazincbarcika SC 4–2
Soroksár–ETO FC Győr 1–0
Dorogi FC–Nyíregyháza Spartacus 1–0
Kaposvári Rákóczi FC–Békéscsaba 1912 Előre 1–1
Szeged-Csanád Grosics Akadémia–Szombathelyi Haladás 1–2
Vasas FC–Szentlőrinc 3–0

24. FORDULÓ
Február 14.

Békéscsaba 1912 Előre–PMFC 1–1
Aqvital FC Csákvár–Kaposvári Rákóczi FC 2–0
Budaörs–Szeged-Csanád Grosics Akadémia 1–1
BFC Siófok–Szolnoki MÁV FC 0–1
ETO FC Győr–Dorogi FC 1–1
Nyíregyháza Spartacus–DEAC 2–0
Szombathelyi Haladás–Vasas FC 0–0
Február 15.
DVSC–Gyirmót FC Győr 0–2
Március 10.
Szentlőrinc–FC Ajka 0–1
Kazincbarcika SC–Soroksár 0–2

25. FORDULÓ
Február 21.

DEAC–Szolnoki MÁV FC 2–0
PMFC–Aqvital FC Csákvár 1–0
Soroksár–Békéscsaba 1912 Előre 2–0
Dorogi FC–Kazincbarcika SC 0–0
Nyíregyháza Spartacus–ETO FC Győr 1–0
Gyirmót FC Győr–BFC Siófok 2–0
FC Ajka–Szombathelyi Haladás 1–0
Szeged-Csanád Grosics Akadémia–DVSC 0–5
Kaposvári Rákóczi FC–Szentlőrinc 3–1
Vasas FC–Budaörs 3–1

26. FORDULÓ
Február 28.

Aqvital FC Csákvár–Soroksár 3–0
Szentlőrinc–PMFC 0–0
Budaörs–FC Ajka 2–7
BFC Siófok–Szeged-Csanád Grosics Akadémia 2–3
Kazincbarcika SC–Nyíregyháza Spartacus 0–2
Szolnoki MÁV FC–Gyirmót FC Győr 1–2
Békéscsaba 1912 Előre–Dorogi FC 1–1
ETO FC Győr–DEAC 1–0
Szombathelyi Haladás–Kaposvári Rákóczi FC 4–0
DVSC–Vasas FC 1–2

27. FORDULÓ
Március 3.
DEAC–Gyirmót FC Győr 1–1
PMFC–Szombathelyi Haladás 0–0
Soroksár–Szentlőrinc 2–1
Dorogi FC–Aqvital FC Csákvár 1–1
Nyíregyháza Spartacus–Békéscsaba 1912 Előre 4–1
ETO FC Győr–Kazincbarcika SC 3–0
Szeged-Csanád Grosics Akadémia–Szolnoki MÁV FC 3–2
Vasas FC–BFC Siófok 1–0
FC Ajka–DVSC 2–1
Kaposvári Rákóczi FC–Budaörs 1–1

28. FORDULÓ
Március 6.
DVSC–Kaposvári Rákóczi FC 2–0
Március 7. 
Budaörs–PMFC 0–1
BFC Siófok–FC Ajka 1–3
Szolnoki MÁV FC–Vasas FC 1–0
Gyirmót FC Győr–Szeged-Csanád Grosics Akadémia 0–0
Békéscsaba 1912 Előre–ETO FC Győr 1–0
Aqvital FC Csákvár–Nyíregyháza Spartacus 0–1
Szentlőrinc–Dorogi FC 2–0
Kazincbarcika SC–DEAC 3–1
Szombathelyi Haladás–Soroksár 1–0

29. FORDULÓ
Március 14.
PMFC–DVSC 0–2
DEAC–Szeged-Csanád Grosics Akadémia 1–2
Soroksár–Budaörs 5–4
Dorogi FC–Szombathelyi Haladás 0–0
Vasas FC–Gyirmót FC Győr 1–1
FC Ajka–Szolnoki MÁV FC 2–0
Kaposvári Rákóczi FC–BFC Siófok 1–1
Nyíregyháza Spartacus–Szentlőrinc 0–0
ETO FC Győr–Aqvital FC Csákvár 1–1
Kazincbarcika SC–Békéscsaba 1912 Előre 1–0

30. FORDULÓ
Április 2.
Szeged-Csanád Grosics Akadémia–Vasas FC 0–1
Április 4.

Budaörs–Dorogi FC 1–0
Gyirmót FC Győr–FC Ajka 1–0
Szentlőrinc–ETO FC Győr 0–0
DVSC–Soroksár 2–0
BFC Siófok–PMFC 1–4
Szolnoki MÁV FC–Kaposvári Rákóczi FC 0–0
Aqvital FC Csákvár–Kazincbarcika SC 4–1
Szombathelyi Haladás–Nyíregyháza Spartacus 0–0
Békéscsaba 1912 Előre–DEAC 3–0

31. FORDULÓ
Április 7.

DEAC–Vasas FC 0–1
Soroksár–BFC Siófok 0–0
Dorogi FC–DVSC, Tatabánya 2–0
FC Ajka–Szeged-Csanád Grosics Akadémia 2–2
Kaposvári Rákóczi FC–Gyirmót FC Győr 1–5
Nyíregyháza Spartacus–Budaörs 5–0
ETO FC Győr–Szombathelyi Haladás 3–0
Kazincbarcika SC–Szentlőrinc 1–1
Békéscsaba 1912 Előre–Aqvital FC Csákvár 1–1
PMFC–Szolnoki MÁV FC 2–1

32. FORDULÓ
Április 11.
DVSC–Nyíregyháza Spartacus 1–1
Gyirmót FC Győr–PMFC 3–3
Budaörs–ETO FC Győr 2–2
Szentlőrinc–Békéscsaba 1912 Előre 3–0
Szolnoki MÁV FC–Soroksár 3–0
Szeged-Csanád Grosics Akadémia–Kaposvári Rákóczi FC 2–0
Vasas FC–FC Ajka 2–1
Szombathelyi Haladás–Kazincbarcika SC 2–2
BFC Siófok–Dorogi FC 0–1
Aqvital FC Csákvár–DEAC 1–1

33. FORDULÓ
Április 18.

DEAC–FC Ajka 0–1
Kaposvári Rákóczi FC–Vasas FC 1–2
PMFC–Szeged-Csanád Grosics Akadémia 1–1
Soroksár–Gyirmót FC Győr 0–1
Dorogi FC–Szolnoki MÁV FC 1–1
Nyíregyháza Spartacus–BFC Siófok 1–2
Budaörs–Kazincbarcika SC 3–2
Békéscsaba 1912 Előre–Szombathelyi Haladás 1–2
Aqvital FC Csákvár–Szentlőrinc 1–2
ETO FC Győr–DVSC 2–4

34. FORDULÓ
Április 23.

Vasas FC–PMFC 3–0
Április 25.
Szeged-Csanád Grosics Akadémia–Soroksár 2–0
FC Ajka–Kaposvári Rákóczi FC 3–1
Szombathelyi Haladás–Aqvital FC Csákvár 0–1
Budaörs–Békéscsaba 1912 Előre 1–0
DVSC–Kazincbarcika SC 3–1
BFC Siófok–ETO FC Győr 2–2
Szolnoki MÁV FC–Nyíregyháza Spartacus 2–0
Gyirmót FC Győr–Dorogi FC 3–1
Szentlőrinc–DEAC 0–0

35. FORDULÓ
Április 28.

DEAC–Kaposvári Rákóczi FC 3–0
PMFC–FC Ajka 0–1
Soroksár–Vasas FC 2–2
Szentlőrinc–Szombathelyi Haladás 1–0
Dorogi FC–Szeged-Csanád Grosics Akadémia 2–3
Nyíregyháza Spartacus–Gyirmót FC Győr 0–1
ETO FC Győr–Szolnoki MÁV FC 2–3
Kazincbarcika SC–BFC Siófok 0–1
Békéscsaba 1912 Előre–DVSC 4–4
Aqvital FC Csákvár–Budaörs 0–2

36. FORDULÓ
Május 2.

DVSC–Aqvital FC Csákvár 4–2
FC Ajka–Soroksár 1–1
Kaposvári Rákóczi FC–PMFC 1–3
Budaörs–Szentlőrinc 1–0
BFC Siófok–Békéscsaba 1912 Előre 1–0
Szolnoki MÁV FC–Kazincbarcika SC 1–1
Szeged-Csanád Grosics Akadémia–Nyíregyháza Spartacus 3–1
Vasas FC–Dorogi FC 3–0
Szombathelyi Haladás–DEAC 2–2
Gyirmót FC Győr–ETO FC Győr 2–1

37. FORDULÓ
Május 9.

Békéscsaba–Szolnoki MÁV FC 3–2
Aqvital FC Csákvár–BFC Siófok 1–2
Debreceni EAC–Pécsi MFC 2–2
Dorogi FC–FC Ajka 0–1
ETO FC Győr–Szeged-Csanád GA 0–1
Szombathelyi Haladás–Budaörs 4–3
Kazincbarcika–Gyirmót FC Győr 1–2
Soroksár–Kaposvári Rákóczi FC 3–0
Szentlőrinc–Debreceni VSC 1–3
Nyíregyháza Spartacus–Vasas 2–0

38. FORDULÓ
Május 16.
PMFC–Soroksár 0–2
Siófok–Szentlőrinc 1–1
Szolnoki MÁV FC–Aqvital FC Csákvár 2–1
Szeged-Csanád Grosics Akadémia–Kazincbarcika SC 2–0
FC Ajka–Nyíregyháza Spartacus 0–1
Kaposvári Rákóczi FC–Dorogi FC 0–1
Budaörs–DEAC 1–1
Vasas FC–ETO FC Győr 3–0
DVSC–Szombathelyi Haladás 4–2
Gyirmót FC Győr–Békéscsaba 1912 Előre 4–0

2021.09.13 18:34:39

Labdarúgó NB II NYITRAY ANDRÁS

A KTE Tóth Dániel 75. percben szerzett találatával győzött.

2021.09.15 00:06:00

Labdarúgó NB II VÖRÖS SÁNDOR

A siófokiak gyorsan kétgólos előnybe kerültek, majd a szolnokiak egyenlítettek, ám a csereként pályára lépő Elek Bence a hajrában eldöntötte a három pont sorsát.

2021.09.15 00:15:33

Labdarúgó NB II GELEI JÓZSEF

Az átaludt első félidő után a Csákvár megfordította az állást, mégsem tudta otthon tartani a három pontot az ETO ellen.

2021.09.15 00:28:07

Labdarúgó NB II BERECZ CSABA

Kétszer is egyenlített a Nyíregyháza, de a hajrában a diósgyőriek kerekedtek felül.

2021.09.15 00:49:26

Labdarúgó NB II HORVÁTH GÁBOR

Izgalmas mérkőzésen szerezte meg a három pontot a bakonyi együttes a Békéscsaba ellen.