Még több NB I
Fél évre felfüggesztették az Újpest új stadionjának engedélyezési eljárását
Nyolc NB I-es csapat készül külföldi edzőtáborban – íme, a nyári felkészülési program klubonként
Nyíregyháza: többen is hiányoznak az edzőtáborba utazó keretből
Népszerű cikkek
NS-infó: együttműködés jöhet a ZTE és a Nafta között – Zalaegerszegről érkezhet edző, játékos is
Megérkezett Zalaegerszegre az új vezetőedző, Filipe Celikkaya, a Fraditól pedig csatár érkezik – NS-infó
NB I: Paks–Fradi, Vasas–ETO és Kisvárda–Honvéd az 1. fordulóban – sorsolt az MLSZ
Az elöző 90 percben ennyien voltunk a -on
15 309
Köszönjük!

Labdarúgó NB I
2007.09.28. 00:01
Labdarúgás: félkarú támógatóval az utánpótlásért, már 18 városban
Nem mindennapi találmánnyal rukkolt elő a helyi utánpótlás csapat sorsáért aggódó két hajdúszoboszlói foci drukker. Csendes Gábor és Márton Lajos megalkották az „adománygyűjtő automatát” vagy - ahogyan maguk között nevezik - a „félkarú támogatót”.

Labdarúgó NB I
2007.09.27. 21:17
UEFA Pro-licenc: két év múlva az élvonalban is kötelező lesz
A 2009/2010-es szezontól csak olyan edző ülhet le a kispadra az európai labdarúgó-bajnokságok élvonalában, aki rendelkezik a kontinentális szövetség (UEFA) Pro-licencével - többek között erről döntöttek a futballszövetségek szakmai igazgatóinak és edzőképzést irányító szakembereinek londoni tanácskozásán.

Labdarúgó NB I
2007.09.27. 20:48
Kispest: látógatóban a csapat, Honvéd-nap a gimnáziumban
Különös nap volt csütörtökön a kispesti Deák Ferenc Gimnáziumban: a Budapest Honvéd első csapata látogatta meg a diákokat. A gimnázium tornaterme dugig telt, minden tanuló ott várta és nagy ovációval fogadta a megérkező futballistákat. Név szerint Bárányos Zsoltot, Berdó Balázst, Debreceni Andrást, Hercegfalvi Zoltánt, Ivancsics Gellértet, Koós Gábort, Palásthy Norbertet, Tóth Balázst, Tóth Ivánt, Tóth Mihályt, Vincze Gábort és Vincze Zoltánt.

Labdarúgó NB I
2007.09.27. 16:47
Magyar labdarúgás: elveszhet az FC Tatabánya NB-I-es licence
Nem szavazta meg az FC Tatabánya stadionjában a villanyvilágítás megvalósítását a város képviselőtestülete, a 130 milliós beruházásra félretett pénzt a többi sportlétesítmény felújítására fordítják - erről csütörtök este döntött Tatabánya közgyűlése.
4432
/
5301

























