CS. M. 2021.07.06 13:39 Frissítve: 2021.09.20 16:36

NB II 2021–2022, MENETREND, EREDMÉNYEK, TABELLA

A Magyar Labdarúgó-szövetség (MLSZ) elkészítette az NB II 2021–2022-es idényének menetrendjét. Az NB I-ből kiesett Diósgyőr és Budafok a Csákvár és a III. Kerületi TVE ellen kezd, míg a Vasas az Ajka ellen lép pályára az első fordulóban.

 


 AZ ÁLLÁS
  1. Szombathelyi Haladás 8 5 3   9–  2   +7 18
  2. Vasas FC 8 5 2 1 17–  8   +9 17
  3. Kecskeméti TE 8 5 2 1 16–  8   +8 17
  4. Nyíregyháza Spartacus 8 5 2 1 19–12   +7 17
  5. Diósgyőri VTK 8 4 3 1 14–  9   +5 15
  6. Dorogi FC 8 4 1 3   9–10   –1 13
  7. Szentlőrinc SE 8 2 6 11–  7   +4 12
  8. Budafoki MTE 8 3 2 3 14–10   +4 11
  9. Szeged-Csanád Grosics Akadémia 8 3 2 3 10–  6   +4 11
10. Szolnoki MÁV FC 7 3 2 2 12–13   –1 11
11. ETO FC Győr 8 2 5 1 13–10   +3 11
12. Pécsi MFC 8 2 3 3   7–  9   –2   9
13. Soroksár SC 8 2 3 3 13–17   –4   9
14. BFC Siófok 8 1 6 1   8–  8     0   9
15. FC Ajka 8 2 2 4   7–12   –5   8
16. Budaörs 8 1 3 4 10–18   –8   6
17. FC Csákvár 7 1 2 4   6–10   –4   5
18. III. Kerületi TVE 8 1 2 5   5–16 –11   5
19. Békéscsaba 1912 Előre 8 3 5   9–15   –6   3
20. Tiszakécske 8 2 6   8–17   –9   2

LABDARÚGÓ NB II
1. FORDULÓ
Augusztus 1.
III. Kerületi TVE–Budafoki MTE 0–4
Nyíregyháza Spartacus FC–Dorogi FC 3–2
Aqvital FC Csákvár–Diósgyőri VTK 0–1
WKW ETO FC Győr–Tiszakécskei LC 1–0
Szolnoki MÁV FC–Szentlőrinc 1–1
Kecskeméti TE–Budaörs 2–3
BFC Siófok–Soroksár FC 0–0
Vasas FC–FC Ajka 2–1
Békéscsaba 1912 Előre–Szeged-Csanád Grosics Akadémia 0–1

Augusztus 2.
Pécsi MFC–Szombathelyi Haladás 0–1

2. FORDULÓ
Augusztus 8.
Kecskemét–Soroksár 5–2
Budaörs–Szolnok 2–3
Szentlőrinc–PMFC 1–1
Dorog–Békéscsaba 2–1
Szombathelyi Haladás–ETO FC Győr 1–1
Tiszakécske–Nyíregyháza 1–4
Ajka–Siófok 1–1
Szeged-Csanád Grosics Akadémia–III. Kerületi TVE 3–0
Budafok–Aqvital FC Csákvár 1–2
Augusztus 9.
DVTK–Vasas 2–1

3. FORDULÓ
Augusztus 15.
Budafok–Szeged-Csanád Grosics Akadémia 1–1
III. Kerületi TVE–Dorog 1–2
Nyíregyháza–Szombathelyi Haladás 0–0
Békéscsaba–Tiszakécske 2–2
ETO FC Győr–Szentlőrinc 1–1
PMFC–Budaörs 1–1
Szolnok–Soroksár 3–1
Kecskemét–Ajka 3–1
Siófok–DVTK 1–1
Vasas–Aqvital FC Csákvár 2–1

4. FORDULÓ
Augusztus 18.
Aqvital FC Csákvár–Siófok 0–0
Soroksár–PMFC 1–1
Budaörs–ETO FC Győr 1–4
Szentlőrinc–Nyíregyháza 2–2
Dorog–Szeged-Csanád Grosics Akadémia 1–0
DVTK–Kecskemét 1–1
Ajka–Szolnok 1–1
Szombathelyi Haladás–Békéscsaba 3–1
Tiszakécske–III. Kerületi TVE 1–2
Vasas–Budafok 3–1

5. FORDULÓ
Augusztus 22.
III. Kerületi TVE–Szombathelyi Haladás 0–0
Budafok–Dorog 2–0
Nyíregyháza–Budaörs 3–1
Békéscsaba–Szentlőrinc 1–1
ETO FC Győr–Soroksár 2–2
PMFC–Ajka 2–0
Kecskemét–Aqvital FC Csákvár 2–0
Siófok–Vasas 2–2
Szeged-Csanád Grosics Akadémia–Tiszakécske 1–1
Augusztus 23.
Szolnok–DVTK 2–0

6. FORDULÓ
Augusztus 29.

DVTK–PMFC 3–0
Soroksár–Nyíregyháza 2–3
Budaörs–Békéscsaba 1–1
Szentlőrinc–III. Kerületi TVE 4–1
Siófok–Budafok 1–1
Vasas–Kecskemét 1–1
Ajka–ETO FC Győr 1–0
Szombathelyi Haladás–Szeged-Csanád Grosics Akadémia 1–0
Tiszakécske–Dorog 1–2
Október 20.
17.30:
Aqvital FC Csákvár–Szolnok

7. FORDULÓ
Szeptember 12.
III. Kerületi TVE–Budaörs 0–0
Nyíregyháza–Ajka 2–0
Dorog–Szombathelyi Haladás 0–2
Budafok–Tiszakécske 4–2
PMFC–Aqvital FC Csákvár 2–1
Szolnok–Vasas 0–5
Kecskemét–Siófok 1–0
Békéscsaba–Soroksár 2–3
Szeged-Csanád Grosics Akadémia–Szentlőrinc 0–1
ETO FC Győr–DVTK 2–2

8. FORDULÓ
Szeptember 15.
Soroksár–III. Kerületi TVE 3–2
Budaörs–Szeged-Csanád Grosics Akadémia 1–4
Szentlőrinc–Dorog 0–0
Vasas–PMFC 1–0
Kecskemét–Budafok 1–0
Siófok–Szolnok 3–2
Aqvital FC Csákvár–ETO FC Győr 2–2
DVTK–Nyíregyháza 4–2
Ajka–Békéscsaba 2–1
Szombathelyi Haladás–Tiszakécske 1–0

9. FORDULÓ
Szeptember 26.
16.00: III. Kerületi TVE–Ajka
16.00: Nyíregyháza–Aqvital FC Csákvár
16.00: Dorog–Budaörs
17.00: Békéscsaba–DVTK
17.00: PMFC–Siófok
17.00: Szolnok–Kecskemét
17.00: Tiszakécske˜–Szentlőrinc
17.00: Szeged-Csanád Grosics Akadémia–Soroksár
17.00: Budafok–Szombathelyi Haladás
19.30: ETO FC Győr–Vasas (Tv: M4 Sport)

10. FORDULÓ
Szeptember 29.
16.00: Budaörs–Tiszakécske
16.00: Szentlőrinc–Szombathelyi Haladás
17.00: Vasas–Nyíregyháza (Tv: M4 Sport)
18.00: Szolnok–Budafok
18.00: Kecskemét–PMFC
18.00: Siófok–ETO FC Győr
18.00: Aqvital FC Csákvár–Békéscsaba
18.00: DTVK–III. Kerületi TVE
18.00: Ajka–Szeged-Csanád Grosics Akadémia
18.00: Soroksár–Dorog

11. FORDULÓ
Október 3.
15.00:
III. Kerületi TVE–Aqvital FC Csákvár
15.00: Dorog˜–Ajka
15.00: Budafok–Szentlőrinc
17.00: Békéscsaba–Vasas
17.00: ETO FC Győr–Kecskemét
17.00: PMFC–Szolnok
17.00: Szombathelyi Haladás–Budaörs
17.00: Tiszakécske–Soroksár
17.00: Szeged-Csanád Grosics Akadémia–DVTK
Október 4.
20.00: Nyíregyháza–Siófok (Tv: M4 Sport)

12. FORDULÓ
Október 17.

13.00: Kecskemét–Nyíregyháza
13.00: Siófok–Békéscsaba
13.00: Soroksár–Szombathelyi Haladás
13.00: Budaörs–Szentlőrinc
17.00: Aqvital FC Csákvár–Szeged-Csanád Grosics Akadémia
17.00: DVTK–Dorog
17.00: Ajka–Tiszakécske
17.00: PMFC–Budafok
17.00: Szolnok–ETO FC Győr
Október 18.
17.00: Vasas–III. Kerületi TVE (Tv: M4 Sport)

13. FORDULÓ
Október 24.

13.00: III. Kerületi TVE–Siófok
13.00: Nyíregyháza–Szolnok
13.00: ETO FC Győr–PMFC
13.00: Szentlőrinc–Soroksár
13.00: Tiszakécske–DVTK
13.00: Dorog–Aqvital FC Csákvár
13.00: Budafok–Budaörs
17.00: Békéscsaba–Kecskemét
17.00: Szeged-Csanád Grosics Akadémia–Vasas
17.00: Szombathelyi Haladás–Ajka

14. FORDULÓ
Október 31.
13.00: Kecskemét–III. Kerületi TVE
13.00: Siófok–Szeged-Csanád Grosics Akadémia
13.00: Soroksár–Budaörs
17.00: ETO FC Győr–Budafok
17.00: PMFC–Nyíregyháza
17.00: Szolnok–Békéscsaba
17.00: Vasas–Dorog
17.00: Aqvital FC Csákvár–Tiszakécske
17.00: Ajka–Szentlőrinc
November 1.
20.00: DVTK–Szombathelyi Haladás (Tv: M4 Sport)

15. FORDULÓ
November 7.
13.00: III. Kerületi TVE–Szolnok
13.00: Budafok–Soroksár
13.00: Nyíregyháza–ETO FC Győr
13.00: Budaörs–Ajka
13.00: Szentlőrinc–DVTK
13.00: Tiszakécske–Vasas
13.00: Dorog–Siófok
17.00: Szeged-Csanád Grosics Akadémia–Kecskemét
17.00: Szombathelyi Haladás–Aqvital FC Csákvár
19.30: Békéscsaba–PMFC (Tv: M4 Sport)

16. FORDULÓ
November 21.

13.00: Nyíregyháza–Budafok
13.00: ETO FC Győr–Békéscsaba
13.00: Szolnok–Szeged-Csanád Grosics Akadémia
13.00: Kecskemét–Dorog
13.00: Siófok–Tiszakécske
17.00: Vasas–Szombathelyi Haladás
17.00: Aqvital FC Csákvár–Szentlőrinc
17.00: DVTK–Budaörs
17.00: Ajka–Soroksár 
17.00: PMFC–III. Kerületi TVE

17. FORDULÓ
November 24.

13.00: III. Kerületi TVE–ETO FC Győr
13.00: Soroksár–DVTK
13.00: Budaörs–Aqvital FC Csákvár
13.00: Szentlőrinc–Vasas
13.00: Dorog–Szolnok
18.00: Szombathelyi Haladás–Siófok 
18.00: Békéscsaba–Nyíregyháza
18.00: Tiszakécske–Kecskemét
18.00: Szeged-Csanád Grosics Akadémia–PMFC
18.00: Budafok–Ajka

18. FORDULÓ
November 28.

13.00: Nyíregyháza–III. Kerületi TVE
13.00: Szolnok–Tiszakécske
13.00: Kecskemét–Szombathelyi Haladás
13.00: Siófok–Szentlőrinc
17.00: ETO FC Győr–Szeged-Csanád Grosics Akadémia
17.00: PMFC–Dorog
17.00: Békéscsaba–Budafok
17.00: Vasas–Budaörs
17.00: Aqvital FC Csákvár–Soroksár
17.00: DVTK–Ajka

19. FORDULÓ
December 5. 

13.00: III. Kerületi TVE–Békéscsaba
13.00: Soroksár–Vasas
13.00: Budaörs–Siófok
13.00: Szentlőrinc–Kecskemét
13.00: Tiszakécske–PMFC
13.00: Dorog–ETO FC Győr
17.00: Szeged-Csanád Grosics Akadémia–Nyíregyháza
17.00: Budafok–DVTK
17.00: Szombathelyi Haladás–Szolnok
17.00: Ajka–Aqvital FC Csákvár

20. FORDULÓ
December 12. 
13.00: Budafok–III. Kerületi TVE
13.00: Dorog–Nyíregyháza
13.00: Tiszakécske–ETO FC Győr
13.00: Szentlőrinc–Szolnok
13.00: Budaörs–Kecskemét
13.00: Soroksár–Siófok
17.00: Ajka–Vasas
17.00: DVTK–Aqvital FC Csákvár
17.00: Szeged-Csanád Grosics Akadémia–Békéscsaba
17.00: Szombathelyi HaladásPMFC

21. FORDULÓ
2022. január 30.
Vasas–DVTK
Siófok–Ajka
Kecskemét–Soroksár
Szolnok–Budaörs
PMFC–Szentlőrinc
ETO FC Győr–Szombathelyi Haladás
Nyíregyháza–Tiszakécske 
Békéscsaba–Dorog
III. Kerületi TVE–Szeged-Csanád Grosics Akadémia
Aqvital FC Csákvár–Budafok

22. FORDULÓ
Február 6.

Dorog–III. Kerületi TVE
Tiszakécske–Békéscsaba
Szombathelyi Haladás–Nyíregyháza
Szentlőrinc–ETO FC Győr
Budaörs–PMFC
Soroksár–Szolnok
Ajka–Kecskemét
DVTK–Siófok
Aqvital FC Csákvár–Vasas
Szeged-Csanád Grosics Akadémia–Budafok

23. FORDULÓ
Február 13.

Budafok–Vasas
Siófok–Aqvital FC Csákvár
Kecskemét–DTVK
Szolnok–Ajka
PMFC–Soroksár
ETO FC Győr–Budaörs
Nyíregyháza–Szentlőrinc
Békéscsaba–Szombathelyi Haladás
III. Kerületi TVE–Tiszakécske
Szeged-Csanád Grosics Akadémia–Dorog

24. FORDULÓ
Február 20.
Szombathelyi Haladás–III. Kerületi TVE
Szentlőrinc–Békéscsaba
Budaörs–Nyíregyháza
Soroksár–ETO FC Győr
Ajka–PMFC
DVTK–Szolnok
Aqvital FC Csákvár–Kecskemét
Vasas–Siófok
Tiszakécske–Szeged-Csanád Grosics Akadémia
Dorog–Budafok

25. FORDULÓ
Február 27.

Budafok–Siófok
Kecskemét–Vasas
Szolnok–Aqvital FC Csákvár
PMFC–DVTK
ETO FC Győr–Ajka
Nyíregyháza–Soroksár
Békéscsaba–Budaörs
III. Kerületi TVE–Szentlőrinc
Szeged-Csanád Grosics AkadémiaSzombathelyi Haladás
Dorog–Tiszakécske

26. FORDULÓ
Március 6.

Budaörs–III. Kerületi TVE
Soroksár–Békéscsaba
Ajka–Nyíregyháza
DTVK–ETO FC Győr
Aqvital FC Csákvár–PMFC
Vasas–Szolnok
Siófok–Kecskemét
Szombathelyi Haladás–Dorog
Szentlőrinc–Szeged-Csanád Grosics Akadémia
Tiszakécske–Budafok

27. FORDULÓ
Március 13.
Budafok–Kecskemét
Szolnok–Siófok
PMFC–Vasas
Győr–Aqvital FC Csákvár
Nyíregyháza–DVTK
Békéscsaba–Ajka
III. Kerületi TVE–Soroksár
Szeged-Csanád Grosics Akadémia–Budaörs
Dorog–Szentlőrinc
Tiszakécske–Szombathelyi Haladás

28. FORDULÓ
Március 16.

AjkaIII. Kerületi TVE
DVTK–Békéscsaba
Aqvital FC Csákvár–Nyíregyháza
Vasas–ETO FC Győr
Siófok–PMFC
Kecskemét–Szolnok
Szentlőrinc–Tiszakécske˜
Budaörs–Dorog
Soroksár–Szeged-Csanád Grosics Akadémia
Szombathelyi Haladás–Budafok

29. FORDULÓ
Március 20.

Budafok–Szolnok
PMFC–Kecskemét
ETO FC Győr–Siófok
Nyíregyháza–Vasas
Békéscsaba–Aqvital FC Csákvár
III. Kerületi TVE–DTVK
Szeged-Csanád Grosics Akadémia–Ajka
Dorog–Soroksár
Tiszakécske–Budaörs
Szombathelyi Haladás–Szentlőrinc

30. FORDULÓ
Április 3.

Aqvital FC Csákvár–III. Kerületi TVE
Vasas–Békéscsaba
Siófok–Nyíregyháza
Kecskemét–ETO FC Győr
Szolnok–PMFC
Budaörs–Szombathelyi Haladás
Soroksár–Tiszakécske
Ajka–Dorog˜
DVTK–Szeged-Csanád Grosics Akadémia
Szentlőrinc–Budafok

31. FORDULÓ
Április 6.

Budafok–PMFC
ETO FC Győr–Szolnok
Nyíregyháza–Kecskemét
Békéscsaba–Siófok
III. Kerületi TVE–Vasas
Szeged-Csanád Grosics Akadémia–Aqvital FC Csákvár
Dorog–DVTK
Tiszakécske–Ajka
Szombathelyi Haladás–Soroksár
Szentlőrinc–Budaörs

32. FORDULÓ
Április 10.

Siófok–III. Kerületi TVE
Kecskemét–Békéscsaba
Szolnok–Nyíregyháza
PMFC–ETO FC Győr
Soroksár–Szentlőrinc
Ajka–Szombathelyi Haladás
DVTK–Tiszakécske
Aqvital FC Csákvár–Dorog
Vasas–Szeged-Csanád Grosics Akadémia
Budaörs–Budafok

33. FORDULÓ
Április 17.

Budafok–ETO FC Győr
Nyíregyháza–PMFC
Békéscsaba–Szolnok
III. Kerületi TVE–Kecskemét–
Szeged-Csanád Grosics Akadémia–Siófok
Dorog–Vasas
Tiszakécske–Aqvital FC Csákvár
Szombathelyi Haladás–DVTK
Szentlőric–Ajka
Budaörs–Soroksár

34. FORDULÓ
Április 24.

Szolnok–III. Kerületi TVE
PMFC–Békéscsaba
ETO FC Győr–Nyíregyháza
Ajka–Budaörs
DVTK–Szentlőrinc
Aqvital FC Csákvár–Szombathelyi Haladás
Vasas–Tiszakécske
Siófok0–Dorog
Kecskemét–Szeged-Csanád Grosics Akadémia
Soroksár–Budafok      

35. FORDULÓ
Május 1.

Budafok–Nyíregyháza
Békéscsaba–ETO FC Győr
III. Kerületi TVE–PMFC
Szeged-Csanád Grosics Akadémia–Szolnok
Dorog–Kecskemét
Tiszakécske–Siófok
Szombathelyi Haladás–Vasas
Szentlőrinc–Aqvital FC Csákvár
Budaörs–DVTK
Soroksár–Ajka

36. FORDULÓ
Május 8.

ETO FC Győr–III. Kerületi TVE
Nyíregyháza–Békéscsaba
DVTK–Soroksár
Aqvital FC Csákvár–Budaörs
Vasas–Szentlőrinc
Siófok–Szombathelyi Haladás
Kecskemét–Tiszakécske
Szolnok–Dorog
PMFC–Szeged-Csanád Grosics Akadémia
Ajka–Budafok

37. FORDULÓ
Május 15.

Budafok–Békéscsaba
III. Kerületi TVE–Nyíregyháza
Szeged-Csanád Grosics Akadémia–ETO FC Győr
Dorog–PMFC
Tiszakécske–Szolnok
Szombathelyi Haladás–Kecskemét
Szentlőrinc–Siófok
Budaörs–Vasas
Soroksár–Aqvital FC Csákvár
Ajka–DVTK  

38. FORDULÓ
Május 22.

Békéscsaba–III. Kerületi TVE
Aqvital FC Csákvár–Ajka
Vasas–Soroksár
Siófok–Budaörs
Kecskemét–Szentlőrinc
Szolnok–Szombathelyi Haladás–
PMFC–Tiszakécske
ETO FC Győr–Dorog
Nyíregyháza–Szeged-Csanád Grosics Akadémia
DVTK–Budafok

2021.09.13 18:34:39

Labdarúgó NB II NYITRAY ANDRÁS

A KTE Tóth Dániel 75. percben szerzett találatával győzött.

2021.09.15 00:06:00

Labdarúgó NB II VÖRÖS SÁNDOR

A siófokiak gyorsan kétgólos előnybe kerültek, majd a szolnokiak egyenlítettek, ám a csereként pályára lépő Elek Bence a hajrában eldöntötte a három pont sorsát.

2021.09.15 00:15:33

Labdarúgó NB II GELEI JÓZSEF

Az átaludt első félidő után a Csákvár megfordította az állást, mégsem tudta otthon tartani a három pontot az ETO ellen.

2021.09.15 00:28:07

Labdarúgó NB II BERECZ CSABA

Kétszer is egyenlített a Nyíregyháza, de a hajrában a diósgyőriek kerekedtek felül.

2021.09.15 00:49:26

Labdarúgó NB II HORVÁTH GÁBOR

Izgalmas mérkőzésen szerezte meg a három pontot a bakonyi együttes a Békéscsaba ellen.