
Bajnokok Ligája
2026.05.31. 16:46
David Beckham is illusztris társaságból figyelte a BL-döntőt
Az angol labdarúgás ikonja a Rolling Stones énekesével, Mick Jaggerrel, a Jóbarátok sztárjával, David Schwimmerrel és a meccs előtti show-t szállító The Killers frontemberével összefutott a Puskás Aréna VIP-jében.
Még több BL
Viktor Gyökeres teljesítményét kritizálta az angolok legendája
Az Adidas az F50 játékosait, Kvaracheliát és Dembélét ünnepli Budapest egén
„Joker” sem hagyhatta ki a budapesti BL-döntőt
Népszerű cikkek
BL-döntő: az Arsenalon gúnyolódva népszerűsíti stadiontúráját a Chelsea
BL-döntő: az ünneplés helyett Gabrielt vigasztaló Marquinhos elárulta, mit mondott honfitársának
Legszebb öröm a káröröm? Élvezik az Arsenal BL-döntős vereségét a riválisok
Az elöző 90 percben ennyien voltunk a -on
12 991
Köszönjük!

Bajnokok Ligája
2016.04.14. 08:44
BL: Jordi Alba így reagált arra, hogy a Barca nem kapott 11-est
A címvédő FC Barcelona idegenben 2–0-s vereséget szenvedett az Atlético Madridtól a Bajnokok Ligája negyeddöntőjének visszavágóján, ezzel 3–2-es összesítéssel elbúcsúzott a sorozattól. A katalánok a hosszabbításban számon kértek egy elmaradt tizenegyest Nicola Rizzoli játékvezetőtől, de Jordi Alba úgy véli, nem az olasz bíróban kell keresniük a hibát a kiesés miatt.

Bajnokok Ligája
2016.04.13. 22:57
Videó: íme, a bizonyíték, büntető járt volna a Barcának! De…
Az Atlético Madrid–Barcelona labdarúgó BL-negyeddöntő visszavágóján 2–0-s hazai vezetésnél (3–2-es összesítésbeli Atlético-előnynél) a 91. percben Gabi kezezett a tizenhatoson belül. A játékvezető hibázott, mert büntető helyett csak szabadrúgást ítélt a Barca javára. Más kérdés, hogy a lövést megeresztő Andrés Iniestának nem biztos, hogy helye lett volna a pályán, mert Antoine Griezmann büntetője előtt kezezett, és az az eset alighanem pirosat ért volna…

Bajnokok Ligája
2016.04.13. 16:51
Videó: az Atlético-védő beijesztett, az operatőr bevette
Javában zajlanak a televíziós közvetítéshez szükséges munkálatok a szerda esti Atlético Madrid–FC Barcelona labdarúgó Bajnokok Ligája-negyeddöntő visszavágója előtt a Vicente Calderón Stadionban. Az egyik pókkamerát éppen a madridiak edzésén próbálgatták, Filipe Luís pedig úgy gondolta, egy kicsit ráijeszt a rendezőkre.
567
/
1289






























