Találatok a Barcika címkére

Találatok száma: 93

Zsinórban ötödször is győzött a Szeged-Csanád GA

2021-05-13 18:32:12

A labdarúgó NB II 38. fordulójában a Szeged-Csanád GA a már kiesett Kazincbarcikát fogadta. Az első félidőben remekül és gólerősen játszó hazaiak két találatot szereztek, és ezt az előnyt a második félidőben megőrizték.

labdarúgás Szeged NB II 38. forduló Kazincbarcika Barcika

Kiesett a Kazincbarcika, továbbra is versenyben a feljutásért a Gyirmót

2021-05-07 17:03:08

A labdarúgó NB II 37. fordulójában a 18. helyezett Kazincbarcika a harmadik Gyirmót FC Győrt látta vendégül. A hazaiak a bennmaradásért, a vendégek a feljutásért harcoltak a mai találkozón, amelyen két tizenegyes döntött a Gyirmót javára.

élő közvetítés NB II 37. forduló NB II Kazincbarcika Gyirmót Barcika

Nyert, és tovább tapad a Vasasra a DVSC

2021-04-24 10:11:28

A labdarúgó NB II 34. fordulójában a DVSC az utolsó előtti helyen álló, kiesés elől menekülő Kazincbarcikát fogadta, és 3–1-es győzelmet aratott.

élő közvetítés NB II Loki Kazincbarcika Debreceni VSC DVSC

A ráadásban mentett pontot a Haladás a Kazincbarcika ellen

2021-04-09 22:37:30

A labdarúgó NB II 32. fordulójában a játéknap előtt  8. helyezett Haladás a 18. Kazincbarcikát látta vendégül. Parázs meccset, nagy csatát hozott a mérkőzés. A hazaiak szereztek vezetést, majd fordítottak a vendégek, végül a Haladás a hosszabbításban Bosnjak furcsa, de nagy góljával pontot mentett.

élő közvetítés labdarúgó NB II NB II Kazincbarcika Haladás Barcika

Döntetlennel zárult a barcikai kiesési helyosztó

2021-04-06 19:00:18

A labdarúgó NB II 31. fordulójában a játéknap előtt 18. helyen álló Kazincbarcika az utolsó előtti Szentlőrincet fogadta. Bár a hazaiak megszerezték a vezetést, a mérkőzés utolsó perceiben megérdemelten egyenlített ki a Baranya megyei együttes Nagy Barnabás távoli góljával.

élő közvetítés Szentlőrinc NB II Kazincbarcika Barcika 31. forduló

A Gyirmót megállította az Ajkát, a Loki és a Pécs magabiztosan hozta a kötelezőt

2021-04-04 14:47:35

A pénteki Szeged–Vasas (0–1) találkozó után kilenc mérkőzés maradt vasárnapra a labdarúgó NB II 30. fordulójából.  A Debreceni VSC hazai pályán két góllal verte a Soroksárt, és ezzel megerősítette helyét a táblázat élén. Háromgólos győzelmet aratott a Békéscsaba, a Csákvár és a Pécs, utóbbi idegenben nyert a Siófok ellen. Gól nélküli döntetlennel ért véget a Szolnok és a Kaposvár Tisza-parti csatája. Egy ponttal debütált Szentlőrincen az ETO kispadján az új vezetőedző, Dobos Barna.

labdarúgó NB II eredménykövető Szolnok Szentlőrinc Soroksár Siófok

Hosszú idő után nyert a Kazincbarcika

2021-03-07 10:21:25

A labdarúgó NB II 28. fordulójában az utolsó előtti Kazincbarcika a sereghajtó Debreceni EAC-ot látta vendégül. A borsodiak az edzőváltást követően hosszú idő után újra győzelemnek örülhettek.

élő közvetítés labdarúgó NB II NB II Kazincbarcika Debreceni EAC DEAC

NB II: fölényesen nyert az ETO és a Szpari, ikszelt a Gyirmót

2021-03-03 16:02:24

Fölényes győzelmet aratott az ETO és a Nyíregyháza a labdarúgó NB II 27. fordulójának délutáni mérkőzésein. A győriek a Kazincbarcikát, a szabolcsiak a Békéscsabát verték meg három góllal. Meglepetésre az eddig hibátlan Gyirmót csak döntetlenre volt képes a sereghajtó Debreceni EAC otthonában. A Soroksár hátrányból szerzett három pontot a vendég Szentlőrinc ellen, nem hozott gólt a Pécs és a Haladás baranyai ütközete.

Szpari Szentlőrinc Soroksár Pécs Nyíregyháza NB II

A cserék döntöttek Kazincbarcikán, nyert a Nyíregyháza

2021-02-26 15:30:59

A labdarúgó NB II 26. fordulójában a kiesés ellen küzdő Kazincbarcika a Nyíregyházát látta vendégül. A második félidőben a vendégek két gólt szereztek, ennek köszönhetően három ponttal utazhatnak haza a borsodiaktól.

élő közvetítés labdarúgó NB II Szpari Nyíregyháza NB II Kazincbarcika

NB II: vége a Szolnok sorozatának, továbbra is hibátlan tavasszal a Gyirmót

2021-02-21 15:22:16

A hazai csapatok domináltak a labdarúgó NB II 25. fordulójának vasárnap kora délután rendezett mérkőzésein, hiszen a vendégek a hét találkozón egyetlen gólt sem tudtak összehozni. A Gyirmót 2–0-ra verte meg a Siófokot, így 2021-ben még mindig hibátlan. Meglepetésre a sereghajtó DEAC ugyanilyen különbséggel győzött a Szolnoki MÁV ellen, amelynek ezzel megszakadt a 11 meccsen át tartó veretlenségi sorozata.

Szpari Szolnoki MÁV Szolnok Soroksár Siófok Pécs

Gól nélküli döntetlen a kiesés ellen harcolók meccsén

2021-02-20 20:59:07

A labdarúgó NB II 25. fordulójában a 15. Dorog a kieső helyen álló, igaz, egy meccsel kevesebbet játszó Kazincbarcikát látta vendégül Tatabányán. A találkozó kevés helyzetet és alacsony színvonalú játékot hozott. A kapuk alig-alig forogtak veszélyben a 90 perc során, így nem meglepő, hogy nem született gól a mérkőzésen.

élő közvetítés labdarúgó NB II NB II Kazincbarcika Dorog Barcika

NB II: a Gyirmót nyerte a rangadót; hatgólos meccs Pécsen

2021-02-07 15:19:42

Nagy Patrik duplájával a Gyirmót 2–0-ra megnyerte a Budaörs elleni rangadót a labdarúgó NB II 23. fordulójában. A Pécs gólzáporos meccsen 4–2-re megverte a Kazincbarcikát. A Siófok kiütéses diadalt aratott a DEAC otthonában, a Csákvár döntetlent játszott Ajkán, az ETO a hajrában kapott góllal maradt alul Soroksáron.

labdarúgó NB II labdarúgás Szpari Soroksár Pécs PMFC

Négyet vágott a Pécs, ötöt a Siófok, hárommal nyert a Vasas

2021-02-07 08:42:30

A szombati Szolnok–Debreceni VSC (2–1) mérkőzés után vasárnap kilenc meccsel folytatódott a labdarúgó NB II 23. fordulója. A Siófok ötöt vágott a DEAC vendégeként, míg a Pécs négy gólt szerezve győzte le a Barcikát. Az Ajka és a Békéscsaba is a ráadásban mentett pontot. Kihasználta nagy lehetőségét a Vasas, és miután simán megverte otthon a Szentlőrincet, hat pontra megközelítette az élen álló Lokit. A Haladás hamar hátrányba került Szegeden, a végén mégis három ponttal távozott.

élő eredménykövetés labdarúgó NB II labdarúgás Vasas Szpari Szentlőrinc

Visszalökte a PMFC a sírba a feltámadó Kazincbarcikát

2021-02-06 14:13:00

A labdarúgó NB II 23. fordulójában a harmadik Pécsi MFC a kiesés ellen harcoló Kolorcity Kazincbarcika SC-t látta vendégül. A pécsiek jól kezdték a találkozót, és már három góllal vezettek, majd a vendégek elkezdték a felzárkózást. Mielőtt azonban még igazán meleg lett volna a meccs a baranyaiaknak, jött Geiger, és lehűtötte a barcikai reményeket.

élő közvetítés labdarúgó NB II Pécs PMFC NB II Kazincbarcika

Pátkai góljával győzött a Vasas és feljutó helyen áll; fordított és nyert a Debrecen a Siófok ellen

2021-01-29 21:00:51

Héthetes szünet után folytatódtak vasárnap a küzdelmek a labdarúgó NB II-ben. A 22. fordulóban az éllovas Debreceni VSC Szécsi Márk duplájának köszönhetően fordított és nyert a Siófok ellen. A játéknap előtt második helyen álló Pécsi MFC 11 veretlen meccs után maradt alul, így át kellett adnia a feljutó helyet a Csákváron győztes Vasasnak. A Budaörs csak döntetlenre volt képes a Szolnok ellen, az Ajka hármat vágott Békéscsabán, a kiesési helyosztón a Dorog megverte a DEAC-ot. A Kazincbarcika–Kaposvár találkozón gól nem esett, két kiállítás azonban volt.

élő közvetítés eredménykövetés Vasas Szpari Szolnok Szentlőrinc

Pacsi Bálint döntetlennel debültált Kazincbarcikán

2021-01-30 18:56:10

A labdarúgó NB II 22. fordulójában a játéknap előtt éppen a vonal felett lévő, 17. Kazincbarcika a két hellyel és három ponttal előtte álló Kaposvári Rákóczit látta vendégül. A találkozón mindkét együttes előtt adódtak helyzetek, azonban gólra váltani egyik sem tudta azokat. A gól nélküli mérkőzésen két kiállítás is színesítette az eseményeket.

labdarúgó NB II közvetítés Rákóczi NB II Kazincbarcika Kaposvár

NB II: nyert a Barcika az Ajka ellen, ikszelt a Csákvár Szegeden

2020-12-13 18:39:34

Több mint kéthónapos szünet után tudott újra nyerni a Kazincbarcika, a borsodi csapat az Ajkát győzte le 1–0-ra a labdarúgó NB II 21. fordulójában. A másik kora esti találkozón a Szeged-Csanád gól nélküli döntetlenre végzett a vendég Csákvárral.

Szeged NB II Kazincbarcika Csákvár Barcika Ajka

Hosszú idő után győzött újra a Kazincbarcika

2020-12-12 17:13:45

A labdarúgó NB II 21. fordulójában a játéknap előtt 18. Kazincbarcika a 12. Ajkát fogadta. A borsodiak célja mindenképpen a győzelem megszerzése volt, amelyet Kelemen Marko 59. percben elért góljának köszönhetően még úgy is sikerült begyűjteniük, hogy közben egy tizenegyest is elhibáztak.

élő közvetítés labdarúgó NB II NB II Kazincbarcika Barcika Ajka

NB II: idegenben parádézott az ETO, tovább menetel a Loki és a Vasas

2020-11-25 19:26:22

Ismét négy gólt szerezve, ezúttal Szegeden aratott kiütéses győzelmet az ETO a labdarúgó NB II 18. fordulójában. A papírfomának megfelelően nyert a Vasas a Nyíregyháza, a DVSC a Szentlőrinc, a Gyirmót a Kazinbarcika, a Pécs pedig a DEAC ellen, bár ez utóbbi meccsen csaknem pontot szerzett a sereghajtó.

eredménykövetés Vasas Szpari Szentlőrinc Szeged Pécs

Csak ikszelt a Loki Csákváron, Dorogon nyert a Vasas – ez történt az NB II-ben

2020-11-21 18:47:57

A 17. fordulóval folytatódott vasárnap a labdarúgó NB II küzdelemsorozata. A listavezető DVSC 1–1-es döntetlent ért el a Csákvár otthonában, míg a második Budaörs egy késői góllal alulmaradt a Szentlőrinc vendégeként, Kozármislenyben. A Vasas magabiztosan gyűjtötte be a három pontot Dorogon, és már csak három pontra van a feljutást érő második helytől. A Kazincbarcika nem bírt a Szolnokkal, a Szeged pedig Nyíregyházáról távozott győzelemmel. Zárásként este Győrben városi derbit rendeztek, amelyen az ETO fölényesen győzte le a Gyirmótot.