Találatok a Barcika címkére

Találatok száma: 104

NB II: gólzáporos meccsen ikszelt az MTK, kikapott a Szpari

2022-11-27 14:43:43

A labdarúgó NB II 18. fordulójában az MTK fordulatos meccsen csak egy pontot szerzett Kazincbarcikán. Az újonc Mosonmagyaróvár Siófokon, a Csákvár a Nyíregyháza vendégeként, a kiesés ellen küzdő Budafok pedig Soroksáron tudott nyerni.

labdarúgó NB II Nyíregyháza NB II MTK Csákvár Barcika

Döntetlennel ért véget az MTK barcikai vendégjátéka

2022-11-25 22:17:29

A labdarúgó NB II 18. fordulójában a fordulót megelőzően 16., vagyis osztályozós helyen álló Kazincbarcika a negyedik MTK-t fogadta. A borsodiak hamar kétgólos előnyre tettek szert, de a fővárosi együttes fordítani tudott. A hajrában azonban egyenlítettek a hazaiak, így az MTK egy ponttal utazhat haza Kazincbarcikáról (3–3).

élő közvetítés labdarúgó NB II NB II MTK Kazincbarcika Barcika

Hosszú idő után nyert újra hazai pályán a Gyirmót

2022-11-12 17:22:40

A labdarúgó NB II 17. fordulójában a játéknap előtt ötödik helyen tanyázó Gyirmót a 15. Kazincbarcikát látta vendégül. A hazaiak három gólt is szereztek, a vendégek pedig még büntetőből sem tudtak betalálni.

élő közvetítés labdarúgó NB II NB II Kazincbarcika Gyirmót Barcika

NB II: Gajdos duplájával győzött a Szeged Kazincbarcikán

2022-11-09 17:50:52

A labdarúgó NB II 16. fordulójában a Szeged Gajdos duplájával 2–0-ra nyert az újonc Kazincbarcika otthonában.

labdarúgó NB II Szeged NB II Kazincbarcika Barcika 16. forduló

Tovább tart a PMFC veretlenségi sorozata

2022-11-04 19:16:26

A labdarúgó NB II 15. fordulójában a játéknap előtt 12. helyezett Kazincbarcika a listavezető Pécsi MFC-t fogadta. A találkozón hiába szerzett vezetést a pécsi együttes, végül csak egy ponttal távozhatott a kék-sárgáktól.

élő közvetítés labdarúgó NB II Pécs PMFC NB II Kazincbarcika

A hajrában mentett pontot az Ajka a Kazincbarcika ellen

2022-10-29 11:35:23

A labdarúgó NB II 14. fordulójában a játéknap előtt a 14. helyen tanyázó Ajka a 11. helyezett Kazincbarcikát fogadta. A vendégek szereztek vezetést, de a hazaiak a hajrában egyenlítettek, így 1–1-gyel zárult a mérkőzés, azaz egyik csapat sem volt képes megszakítani a nyeretlenségi sorozatát.

élő közvetítés labdarúgó NB II NB II Kazincbarcika Barcika Ajka

Továbbra is hibátlan hazai pályán a Kazincbarcika

2022-09-02 12:19:57

A labdarúgó NB II 7. fordulójában a Kazincbarcika a Csákvárt fogadta. Pálinkás Gergő és Süttő Attila góljával már az első játékrészben kialakult a végeredmény. A borsodiak ezzel hazai pályán továbbra is hibátlanok, és őrzik dobogós helyezésüket.

élő közvetítés labdarúgó NB II NB II Kazincbarcika Csákvár Barcika

NB II: hajrágóllal nyerte meg a DVTK a borsodi rangadót

2022-08-28 20:43:35

A labdarúgó NB II 6. fordulójának esti programjában a Diósgyőr hazai pályán Koman Vladimir hajrágóljával győzte le a Kazincbarcikát, a végére tíz főre fogyatkozó Gyirmót 1–0-ra nyert Kozármislenyben, az ETO pedig esélyeshez méltóan két góllal múlta felül a Tiszakécskét.

labdarúgó NB II 6. forduló NB II Kazincbarcika Gyirmót ETO Diósgyőr

A Barcika nyerte az újoncok csatáját Mosonmagyaróváron

2022-08-15 21:46:53

A labdarúgó NB II 4. fordulójában az újoncok összecsapásán a forduló előtt 12. helyezett Mosonmagyaróvár a forduló előtt kilencedik Kazincbarcikát fogadta. A Barcika gyorsan vezetést szerzett a negyedik percben, és az Óvár hiába tudott egalizálni bombagóllal, Takács Tamás az első félidő hosszabbításában megszerezte a Barcika második gólját, kialakítva az 1–2-es végeredményt.

élő közvetítés Óvár labdarúgó NB II NB II Mosonmagyaróvár Kazincbarcika

Továbbra is várat magára az első budafoki győzelem

2022-08-13 14:35:39

A labdarúgó NB II 3. fordulójában az újonc Kazincbarcika a Budafokot fogadta. A borsodiak korán vezetést szereztek Kállai góljával, az előnyt Pálinkás duplázta meg a hajrában. A Budafok erejéből csak szépítésre futotta, a 2–1-es vereség azt jelenti, hogy a fővárosi csapat továbbra is nyeretlen.

élő közvetítés élő eredménykövetés labdarúgó NB II NB II 3. forduló NB II Kazincbarcika

Két fejes gól döntött Kazincbarcikán

2022-07-27 12:48:10

A labdarúgó NB II 1. fordulójában az újonc Kazincbarcika a legutóbbi bajnokságban a még éppen bennmaradást jelentő 17. helyet megcsípő Dorogot fogadta. A borsodiak Szemere Balázs és Ur László góljával kétgólos sikert arattak.

élő közvetítés labdarúgó NB II NB II Kazincbarcika Dorog Barcika

Zsinórban ötödször is győzött a Szeged-Csanád GA

2021-05-13 18:32:12

A labdarúgó NB II 38. fordulójában a Szeged-Csanád GA a már kiesett Kazincbarcikát fogadta. Az első félidőben remekül és gólerősen játszó hazaiak két találatot szereztek, és ezt az előnyt a második félidőben megőrizték.

labdarúgás Szeged NB II 38. forduló Kazincbarcika Barcika

Kiesett a Kazincbarcika, továbbra is versenyben a feljutásért a Gyirmót

2021-05-07 17:03:08

A labdarúgó NB II 37. fordulójában a 18. helyezett Kazincbarcika a harmadik Gyirmót FC Győrt látta vendégül. A hazaiak a bennmaradásért, a vendégek a feljutásért harcoltak a mai találkozón, amelyen két tizenegyes döntött a Gyirmót javára.

élő közvetítés NB II 37. forduló NB II Kazincbarcika Gyirmót Barcika

Nyert, és tovább tapad a Vasasra a DVSC

2021-04-24 10:11:28

A labdarúgó NB II 34. fordulójában a DVSC az utolsó előtti helyen álló, kiesés elől menekülő Kazincbarcikát fogadta, és 3–1-es győzelmet aratott.

élő közvetítés NB II Loki Kazincbarcika Debreceni VSC DVSC

A ráadásban mentett pontot a Haladás a Kazincbarcika ellen

2021-04-09 22:37:30

A labdarúgó NB II 32. fordulójában a játéknap előtt  8. helyezett Haladás a 18. Kazincbarcikát látta vendégül. Parázs meccset, nagy csatát hozott a mérkőzés. A hazaiak szereztek vezetést, majd fordítottak a vendégek, végül a Haladás a hosszabbításban Bosnjak furcsa, de nagy góljával pontot mentett.

élő közvetítés labdarúgó NB II NB II Kazincbarcika Haladás Barcika

Döntetlennel zárult a barcikai kiesési helyosztó

2021-04-06 19:00:18

A labdarúgó NB II 31. fordulójában a játéknap előtt 18. helyen álló Kazincbarcika az utolsó előtti Szentlőrincet fogadta. Bár a hazaiak megszerezték a vezetést, a mérkőzés utolsó perceiben megérdemelten egyenlített ki a Baranya megyei együttes Nagy Barnabás távoli góljával.

élő közvetítés Szentlőrinc NB II Kazincbarcika Barcika 31. forduló

A Gyirmót megállította az Ajkát, a Loki és a Pécs magabiztosan hozta a kötelezőt

2021-04-04 14:47:35

A pénteki Szeged–Vasas (0–1) találkozó után kilenc mérkőzés maradt vasárnapra a labdarúgó NB II 30. fordulójából.  A Debreceni VSC hazai pályán két góllal verte a Soroksárt, és ezzel megerősítette helyét a táblázat élén. Háromgólos győzelmet aratott a Békéscsaba, a Csákvár és a Pécs, utóbbi idegenben nyert a Siófok ellen. Gól nélküli döntetlennel ért véget a Szolnok és a Kaposvár Tisza-parti csatája. Egy ponttal debütált Szentlőrincen az ETO kispadján az új vezetőedző, Dobos Barna.

labdarúgó NB II eredménykövető Szolnok Szentlőrinc Soroksár Siófok

Hosszú idő után nyert a Kazincbarcika

2021-03-07 10:21:25

A labdarúgó NB II 28. fordulójában az utolsó előtti Kazincbarcika a sereghajtó Debreceni EAC-ot látta vendégül. A borsodiak az edzőváltást követően hosszú idő után újra győzelemnek örülhettek.

élő közvetítés labdarúgó NB II NB II Kazincbarcika Debreceni EAC DEAC

NB II: fölényesen nyert az ETO és a Szpari, ikszelt a Gyirmót

2021-03-03 16:02:24

Fölényes győzelmet aratott az ETO és a Nyíregyháza a labdarúgó NB II 27. fordulójának délutáni mérkőzésein. A győriek a Kazincbarcikát, a szabolcsiak a Békéscsabát verték meg három góllal. Meglepetésre az eddig hibátlan Gyirmót csak döntetlenre volt képes a sereghajtó Debreceni EAC otthonában. A Soroksár hátrányból szerzett három pontot a vendég Szentlőrinc ellen, nem hozott gólt a Pécs és a Haladás baranyai ütközete.

Szpari Szentlőrinc Soroksár Pécs Nyíregyháza NB II

A cserék döntöttek Kazincbarcikán, nyert a Nyíregyháza

2021-02-26 15:30:59

A labdarúgó NB II 26. fordulójában a kiesés ellen küzdő Kazincbarcika a Nyíregyházát látta vendégül. A második félidőben a vendégek két gólt szereztek, ennek köszönhetően három ponttal utazhatnak haza a borsodiaktól.