Találatok a Barcika címkére

Találatok száma: 77

NB II: nyert a Barcika az Ajka ellen, ikszelt a Csákvár Szegeden

2020-12-13 18:39:34

Több mint kéthónapos szünet után tudott újra nyerni a Kazincbarcika, a borsodi csapat az Ajkát győzte le 1–0-ra a labdarúgó NB II 21. fordulójában. A másik kora esti találkozón a Szeged-Csanád gól nélküli döntetlenre végzett a vendég Csákvárral.

Szeged NB II Kazincbarcika Csákvár Barcika Ajka

Hosszú idő után győzött újra a Kazincbarcika

2020-12-12 17:13:45

A labdarúgó NB II 21. fordulójában a játéknap előtt 18. Kazincbarcika a 12. Ajkát fogadta. A borsodiak célja mindenképpen a győzelem megszerzése volt, amelyet Kelemen Marko 59. percben elért góljának köszönhetően még úgy is sikerült begyűjteniük, hogy közben egy tizenegyest is elhibáztak.

élő közvetítés labdarúgó NB II NB II Kazincbarcika Barcika Ajka

NB II: idegenben parádézott az ETO, tovább menetel a Loki és a Vasas

2020-11-25 19:26:22

Ismét négy gólt szerezve, ezúttal Szegeden aratott kiütéses győzelmet az ETO a labdarúgó NB II 18. fordulójában. A papírfomának megfelelően nyert a Vasas a Nyíregyháza, a DVSC a Szentlőrinc, a Gyirmót a Kazinbarcika, a Pécs pedig a DEAC ellen, bár ez utóbbi meccsen csaknem pontot szerzett a sereghajtó.

eredménykövetés Vasas Szpari Szentlőrinc Szeged Pécs

Csak ikszelt a Loki Csákváron, Dorogon nyert a Vasas – ez történt az NB II-ben

2020-11-21 18:47:57

A 17. fordulóval folytatódott vasárnap a labdarúgó NB II küzdelemsorozata. A listavezető DVSC 1–1-es döntetlent ért el a Csákvár otthonában, míg a második Budaörs egy késői góllal alulmaradt a Szentlőrinc vendégeként, Kozármislenyben. A Vasas magabiztosan gyűjtötte be a három pontot Dorogon, és már csak három pontra van a feljutást érő második helytől. A Kazincbarcika nem bírt a Szolnokkal, a Szeged pedig Nyíregyházáról távozott győzelemmel. Zárásként este Győrben városi derbit rendeztek, amelyen az ETO fölényesen győzte le a Gyirmótot.

eredménykövetés Vasas Szpari Szolnok Szentlőrinc Szeged

Simán nyert a Vasas, négyet vágott a Hali, hármat lőtt a Pécs

2020-11-07 00:02:04

Kilenc mérkőzést rendeznek vasárnap a labdarúgó NB II 16. fordulójában, miután a koronavírus-járvány sújtotta Békéscsaba el sem utazott Debrecenbe, és az MLSZ játék nélkül a Lokinak adta a három pontot. A második Budaörs a jó formába lendült Csákvárt is legyőzte Tatabányán, a harmadik Gyirmót viszont hazai pályán 1–0-ra kikapott a Nyíregyházától. A Haladás 4–0-ra kiütötte az újonc Szentlőrincet, a Pécs idegenben három góllal verte meg az Ajkát, a Vasas bő negyedóra alatt lerendezte otthon a Soroksárt a Nem bírt a tartalékos Szeged hazai pályán az edzőváltáson átesett Doroggal, a Kaposvár a hosszabbításban lőtt góllal tudta csak megverni a végére tíz főre fogyatkozó, sereghajtó DEAC-ot. AZ ETO egy ráadásban kapott góllal veszített Szolnokon, a Siófok egy sima hármast rúgott a Barcikának.

élő eredménykövető Vasas Szpari Szolnok Szentlőrinc Soroksár

NB II: a Csákvárt is legyőzte a Budaörs, kikapott az ETO Szolnokon

2020-11-08 14:50:45

Mind a három találkozón hazai siker született a labdarúgó NB II 16. fordulójának kora délutáni programjában. Sorrendben hetedik győzelmét aratta a Budaörs, amely ezzel megszakította a Csákvár hármas nyerési sorozatát. A Siófok egy sima hármassal küldte haza a Kazincbarcikát, Waltner Róbertnek ez az első diadala a Balaton-partiak vezetőedzőjeként. A Szolnok a hajrában harcolta ki a három pontot az ETO ellen.

labdarúgó NB II Szolnok Siófok NB II Kazincbarcika ETO

Megvan a Siófok első győzelme az új edzővel

2020-11-07 11:41:28

Közel két hónap után nyert újra saját közönsége előtt a BFC Siófok, amely a labdarúgó NB II 16. fordulójában, Waltner Róbert első hazai mérkőzésén 3–0-ra győzött a Kolorcity Kazincbarcika SC ellen. A borsodiak sorozatban negyedik vereségüket szenvedték el.

élő közvetítés labdarúgó NB II Siófok NB II Kazincbarcika Barcika

NB II: hármat kapott a Hali Csákváron, Barcikán nyert a Loki, ikszelt a Vasas

2020-11-04 19:27:41

Megerősítette vezető helyét a DVSC a labdarúgó NB II-ben, miután a 15. fordulóban három góllal nyert Kazincbarcikán. Nem született gól a Vasas pécsi vendégjátékán, ugyancsak döntetlenre végzett a Szpari otthon a Szolnokkal, pedig a vendégek több mint 20 percet emberhátrányban játszottak. A Budaörs magabiztosan gyűjtötte be a három pontot a tartalékos Békéscsaba otthonában, a Kaposvár hazai pályán az Ajkát, a lendületbe jött Csákvár pedig a Haladást verte meg.

labdarúgó NB II Vasas Szpari Szolnok Pécs Nyíregyháza

NB II: ötöt vágott a Haladás, a Vasas megverte a Kaposvárt

2020-11-01 18:42:39

A Haladás öt góllal tömte ki a koronavírus-járvány miatt rendkívül tartalékos Békéscsabát, a Vasas Feczesin találatával gyűrte le a vendég Kaposvárt a labdarúgó NB II 14. fordulójának kora esti mérkőzésein. Sorozatban ötödik diadalát aratta a Budaörs, amely ezúttal Kazincbarcikán gyűjtötte be a három pontot, és tartja a második helyét. Az Ajka három góllal megverte a sereghajtó DEAC-ot, míg a Szolnok hátrányból fordított a vendég Dorog ellen. Megint kapott gól nélkül nyert az újonc Pécs, ezúttal Szegeden.

labdarúgó NB II Vasas Szolnok Szeged Pécs NB II

NB II: kétgólos hátrányból nyert a Budaörs, idegenben győzött a Soroksár és a Barcika

2020-10-18 16:07:39

Sűrűn estek a gólok a labdarúgó NB II 12. fordulójának délutáni mérkőzésein. A Budaörs kétgólos hátrányból felállva 3–2-re verte meg ideiglenes otthonában, Tatabányán a Nyíregyházát. A Soroksár fordulatos, ugyancsak ötgólos meccsen nyert Siófokon, és a Kazincbarcika is három pontot szerzett a Szentlőrinc vendégeként, Kozármislenyben.

labdarúgó NB II Szpari Szentlőrinc Soroksár Siófok Nyíregyháza

Korai góllal nyert a Kazincbarcika az újoncnál

2020-10-15 23:15:28

A labdarúgó NB II 12. fordulójában a kieső helyen álló Szentlőrinc a Kazincbarcikát fogadta. A vendégek hamar megszerezték a vezetést, és mivel a hazai támadók elpuskázták a helyzeteiket, ezt az előnyt a végéig meg is tartotta a borsodi együttes, amely sorrendben negyedik győzelmét aratta a második vonalban.

élő közvetítés labdarúgó NB II Szentlőrinc NB II Kazincbarcika Barcika

Vitelki Zoltán győzelemmel tért vissza Debrecenbe

2020-09-15 20:29:24

Oltean nagyszerű szabadrúgásgólt lőtt az első félidőben, a Kazincbarcika ezzel a találattal vitte el a nagyon fontos három pontot Debrecenből.

labdarúgó NB II közvetítés NB II Kazincbarcika DEAC Barcika

NB II: idegenben ütötte ki az ETO a Barcikát, otthon kapott ki a Szolnok

2020-09-13 18:56:49

Kiütéses, 5–0-s idegenbeli diadallal debütált az ETO kispadján Csató Sándor. A győriek Kazincbarcikáról vitték haza a három pontot. A Gyirmót fölényesen verte meg az újonc DEAC-ot, míg a Békéscsaba a megbízott szakmai vezető, Pásztor József irányításával a Nyíregyházánál bizonyult jobbnak. Meglepetésre Szolnokon tudott nyerni a Szeged, Csábi József együttesének 2020-ban tétmeccsen ez volt az első hazai veresége. Sorrendben ötödik meccsén őrizte meg kapuját a góltól az újonc Pécs, amely ezúttal Szombathelyen vendégszerepelt és gyűjtött be egy pontot.

labdarúgó NB II Szpari Szolnok Szeged Pécs PMFC

NB II: a Budaörs ötöt vágott Ajkán, három kiállítás a baranyai derbin

2020-08-30 20:38:32

A Budaörs fölényes ajkai győzelme volt a labdarúgó NB II 7. fordulójának legnagyobb meglepetése. A forduló előtt sereghajtó Szeged 0–1-es hátrányból felállva verte meg a Siófokot, a Pécs pedig úgy hozta a baranyai rangadót a Szentlőrinccel szemben, hogy közel fél órát tíz emberrel játszott. Három forduló után győzött ismét a Nyíregyháza, a Kaposvár pedig nem bírt otthon a Haladással, amely a hajrában büntetőt hibázott.

labdarúgó NB II Szpari Szentlőrinc Szeged Siófok Pécs

Először kapott ki a Loki és a Szpari, élen az Ajka, nyomában a Gyirmót

2020-08-22 22:13:32

A kora délután lejátszott Vasas–Szombathelyi Haladás (2–2) összecsapás után további kilenc találkozót rendeztek vasárnap a labdarúgó NB II 5. fordulójában. A játéknap rangadóján a Gyirmót 1–0-ra legyőzte a DVSC-t, és mivel az Ajka simán, 4–0-ra verte a Szentlőrincet, csere történt az élmezőnyben. Most az Ajka vezeti a tabellát 12 ponttal. Újabb vereséget szenvedett az ETO és a Szeged, így mindkét nagy múltú klub kieső helyet foglal el, a sereghajtó pozícióba pedig a Kaposváron ikszelő Csákvár csúszott vissza.

labdarúgó NB II eredménykövetés Szolnoki Roland Szolnok Szeged Pécs

NB II: először nyert a DEAC, a Szpari bánta, idegenben győzött a Barcika

2020-08-23 19:20:51

A labdarúgó NB II 5 . fordulójában megszerezte első pontjait az újonc Debreceni EAC, amely az eddig veretlen Nyíregyházát győzte le. Ugyancsak először diadalmaskodott ebben a szezonban a Kazincbarcika, amely a Soroksárt verte meg. Továbbra sem megy az ETO-nak, a győri csapat Dorogon maradt alul.

labdarúgó NB II Soroksár Nyíregyháza Szpari Kazincbarcika ETO Dorog

Soroksáron szerezte meg első őszi győzelmét a Kazincbarcika

2020-08-22 07:23:21

Normal 0 21 false false false HU X-NONE X-NONE Bár ment előre, hajtott a Soroksár az 5. fordulóban, nem boldogult a nagyon taktikusan és fegyelmezetten futballozó Kazincbarcikával, mely fővárosi sikerével megszerezte szezonbeli első győzelmét a labdarúgó NB II-ben.

labdarúgó NB II közvetítés Soroksár NB II Kazincbarcika Barcika

Megint nyert az Ajka, ezúttal a Kazincbarcika bánta

2020-08-04 13:20:05

Az FC Ajka 0–1-ről fordítva fektette két vállra (3–1) a hajrában Heil kiállítása miatt tíz főre olvadó Kazincbarcikát a labdarúgó NB II második fordulójában. Kis Károly együttese így két meccs után még nem vesztett pontot.

NB II: otthon vesztett pontot a Budafok, idegenben nyert a Barcika

2020-03-14 16:02:34

Egy pontot elvitt a kiesés ellen harcoló Tiszakécske a második helyen álló Budafok otthonából a labdarúgó NB II 28. fordulójában. A másik délutáni mérkőzésen a Kazincbarcika 1–0-ra győzött Balmazújvárosban, a Vác vendégeként.

labdarúgó NB II Vác Tiszakécske Kécske Kazincbarcika Budafok

Az MTK nyerte a dobogósok csatáját, menetel a Hali, ETO-siker Nyíregyházán

2020-03-14 06:45:00

Az MTK növelte előnyét közvetlen üldözőivel szemben a labdarúgó NB II 28. fordulójában, amelynek mérkőzéseit a március 15-i nemzeti ünnep miatt szombaton, a koronavírus-járvány következtében elrendelt intézkedések nyomán pedig zárt kapuk mögött rendezték meg. A kék-fehérek hazai pályán 3–1-re legyőzték a harmadik Vasast, amely először kapott ki a tavasszal. Mivel a Budafok otthon csak gól nélküli döntetlenre volt képes a kieső helyen álló Tiszakécske ellen, öt pontra nőtt a lemaradása a listavezető MTK-val szemben.