nemzetisport.hu
2016.01.30 14:14 Frissítve: 2016.06.05 20:45

NB III, NYUGATI CSOPORT, 2015–2016

 

 A VÉGEREDMÉNY
1. FERENCVÁROSI TC II. 32 22 6 4 65–26 72
2. MOSONMAGYARÓVÁRI TE 1904 32 21 6 5 72–34 69
3. DOROGI FC 32 20 8 4 44–16 68
4. ETO FC GYŐR 32 16 9 7 60–33 57
5. TATABÁNYA FC 32 17 4 11 55–40 55
6. VIDEOTON FC II. 32 16 5 11 70–50 53
7. TARR ANDRÁSHIDA SC 32 14 8 10 49–38 50
8. BKV ELŐRE 32 13 8 11 49–39 47
9. MTK BUDAPEST II. 32 13 7 12 44–46 46
10. ÉRDI VSE 32 12 8 12 47–47 44
11. PUSKÁS AKADÉMIA FC II. 32 11 6 15 56–53 39
12. III. KER. TVE 32 11 6 15 47–55 39
13. DIÓSDI TC-SELECT 32 11 6 15 39–48 36
14. CSEPEL FC 32 7 5 20 27–71 26
15. CSORNAI SE 32 6 3 23 26–62 21
16. SÁRVÁR FC 32 4 8 20 28–76 20
17. BALATONFÜREDI FC 32 4 5 23 26–70 12
A Balatonfüredtől 5, a Diósdtól 1 pont levonva.

NB III, NYUGATI CSOPORT – A TAVASZI MENETREND

18. FORDULÓ – FEBRUÁR 13–14.
Szombat
Diósd–BKV Előre 2–1
Tatabánya–Sárvár 5–1
Csepel–III. Ker. TVE 0–0
Csorna–ETO FC Győr 1–2
Vasárnap
Mosonmagyaróvár–Puskás Akadémia II 6–2
Andráshida–Ferencváros II 1–2
Dorog–Videoton II 0–0
MTK II–Érd 2–2
Szabadnapos: Balatonfüred

19. FORDULÓ – FEBRUÁR 20–21.
Szombati mérkőzések
Sárvár–Csepel 0–2
Tatabánya–ETO FC Győr 1–2
Vasárnapi mérkőzések
Puskás Akadémia II–Diósd 1–2
III. Ker. TVE–MTK II 1–2
Videoton II–Csorna 2–0
Ferencváros II–Dorog 1–0
BKV Előre–Andráshida 0–0
Később játszották le
Érd–Balatonfüred 2–2
Szabadnapos: Mosonmagyaróvár

20. FORDULÓ – FEBRUÁR 27–28.
Szombat
Dorog–BKV Előre 1–1
Csepel–ETO FC Győr 0–4
Balatonfüred–III. Ker. TVE 1–2
Diósd–Mosonmagyaróvár 0–4
Vasárnap
Andráshida–Puskás Akadémia II 2–1
Csorna–Ferencváros II 1–1
Tatabánya–Videoton II 2–0
MTK II–Sárvár 2–2
Szabadnapos: Érd

21. FORDULÓ – MÁRCIUS 5–6.
Szombat
Mosonmagyaróvár–Érd 3–1
Sárvár–Balatonfüred 0–1
Diósd–Andráshida 2–3
Vasárnap
Puskás Akadémia II–Dorog 0–1
Videoton II–Csepel 4–2
Ferencváros II–Tatabánya 3–1
BKV Előre–Csorna 2–0
ETO FC Győr–MTK II 0–0
Szabadnapos: III. Ker. TVE

22. FORDULÓ – MÁRCIUS 12–13.
Szombat
Tatabánya–BKV Előre 0–1
Balatonfüred–ETO FC Győr 0–0
Érd–III. Ker. TVE 4–3
Dorog–Diósd 1–0
Vasárnap
Csepel–Ferencváros II 2–0

Csorna–Puskás Akadémia II 1–1
Andráshida–Mosonmagyaróvár 1–1
MTK II–Videoton II 4–1
Szabadnapos: Sárvár

23. FORDULÓ – MÁRCIUS 19–20.
Szombat
Mosonmagyaróvár–III. Ker. TVE 5–1
Sárvár–Érd 3–1
Diósd–Csorna 0–1
Vasárnap
Puskás Akadémia II–Tatabánya 0–2
Videoton II–Balatonfüred 1–1
Ferencváros II–MTK II 0–2
BKV Előre–Csepel 4–0
Andráshida–Dorog 0–0
Szabadnapos: ETO FC Győr

24. FORDULÓ – MÁRCIUS 26–27.
Szombat
Érd–ETO FC Győr 1–1
III. Ker. TVE–Sárvár 3–0
Csorna–Andráshida 0–2
Tatabánya–Diósd 1–0
Dorog–Mosonmagyaróvár 0–0
Vasárnap
MTK II–BKV Előre 2–0
Csepel–Puskás Akadémia II 0–2
Balatonfüred–Ferencváros II 0–2
Szabadnapos: Videoton II

25. FORDULÓ – ÁPRILIS 2–3.
Szombat
Mosonmagyaróvár–Sárvár 3–1
Diósd–Csepel 0–0
Dorog–Csorna 2–0
ETO FC Győr–III. Ker. TVE 2–2
Vasárnap
Puskás Akadémia II–MTK II 2–2
Videoton II–Érd 0–3
BKV Előre–Balatonfüred 1–1
Andráshida–Tatabánya 0–0
Szabadnapos: Ferencváros II

26. FORDULÓ – ÁPRILIS 9–10.
Szombat
Sárvár–ETO FC Győr 2–2
Tatabánya–Dorog 0–0
Csepel–Andráshida 0–4
Csorna–Mosonmagyaróvár 3–5
Vasárnap
MTK II–Diósd 0–0
Balatonfüred–Puskás Akadémia II 2–1
Érd–Ferencváros II 1–2
III. Ker. TVE–Videoton II 0–2
Szabadnapos: BKV Előre

27. FORDULÓ – ÁPRILIS 16–17.
Szombat
Mosonmagyaróvár–ETO FC Győr 0–0
Diósd–Balatonfüred 2–0
Dorog–Csepel 3–0
Csorna–Tatabánya 1–3
Vasárnap
Videoton II–Sárvár 4–0
Ferencváros II–III. Ker. TVE 1–0
BKV Előre–Érd 0–1
Andráshida–MTK II 1–2
Szabadnapos: Puskás Akadémia II

28. FORDULÓ – ÁPRILIS 23–24.
Szombat
III. Ker. TVE–BKV Előre 2–1
Csepel–Csorna 0–1
Balatonfüred–Andráshida 1–3
Tatabánya–Mosonmagyaróvár 2–0
Vasárnap
MTK II–Dorog 0–1
Érd–Puskás Akadémia II 1–1
Sárvár–Ferencváros II 1–1
ETO FC Győr–Videoton II 0–0 
Szabadnapos: Diósd

29. FORDULÓ – ÁPRILIS 30.–MÁJUS 1.
Szombat
Diósd–Érd 1–1
Dorog–Balatonfüred 5–0
Tatabánya–Csepel 3–1
Vasárnap
Puskás Akadémia II–III. Ker. TVE 3–2
Mosonmagyaróvár–Videoton II 3–2
Ferencváros II–ETO FC Győr 2–1
BKV Előre–Sárvár 5–0
Csorna–MTK II 3–1
Szabadnapos: Andráshida

30. FORDULÓ – MÁJUS 8.
Vasárnap
Balatonfüred–Csorna 0–1
Érd–Andráshida 1–1
III. Ker. TVE–Diósd 5–0
Csepel–Mosonmagyaróvár 0–5
MTK II–Tatabánya 1–2
Sárvár–Puskás Akadémia II 0–3
Videoton II–Ferencváros II 2–2
ETO FC Győr–BKV Előre 3–0
Szabadnapos: Dorog

31. FORDULÓ – MÁJUS 13–15.
Péntek
Andráshida–III. Ker. TVE 2–0
Szombat
Diósd–Sárvár 4–1
Dorog–Érd 3–1
Tatabánya–Balatonfüred 3–2
Vasárnap
Puskás Akadémia II–ETO FC Győr 1–2
Mosonmagyaróvár–Ferencváros II 1–0
BKV Előre–Videoton II 4–1
Csepel–MTK II 1–2
Szabadnapos: Csorna

32. FORDULÓ – MÁJUS 21–22.
Szombat
Balatonfüred–Csepel 0–1
Érd–Csorna 1–0
III. Ker. TVE–Dorog 0–3
Sárvár–Andráshida 1–0
ETO FC Győr–Diósd 1–0
Vasárnap
MTK II–Mosonmagyaróvár 1–2
Videoton II–Puskás Akadémia II 1–2
Ferencváros II–BKV Előre 2–0
Szabadnapos: Tatabánya

33. FORDULÓ – MÁJUS 29.
Puskás Akadémia II–Ferencváros II 1–2
MTK II–Balatonfüred 2–1
Csorna–III. Ker. TVE 1–2
Mosonmagyaróvár–BKV Előre 4–2
Diósd–Videoton II 2–2
Andráshida–ETO FC Győr 1–2
Dorog–Sárvár 2–0
Tatabánya–Érd 2–0
Szabadnapos: Csepel

34. FORDULÓ – JÚNIUS 5.
BKV Előre–Puskás Akadémia II 3–1
Érd–Csepel 2–1
III. Ker. TVE–Tatabánya 2–3
Sárvár–Csorna 1–2
ETO FC Győr–Dorog 1–2
Videoton II–Andráshida 2–3
Ferencváros II–Diósd 4–2
Balatonfüred–Mosonmagyaróvár 0–5
Szabadnapos: MTK II

 A Nyugati csoport őszi végeredménye
1. FERENCVÁROSI TC II. 16 12 3 1 40–10 39
2.
VIDEOTON FC II. 16 12 0 4 46–22 36
3.
DOROGI FC 16 10 3 3 20–12 33
4.
MOSONMAGYARÓVÁRI TE 1904 16 9 3 4 25–18 30
5.
ETO FC GYŐR 16 9 2 5 37–20 29
6.
BKV ELŐRE 16 7 5 4 24–19 26
7.
PUSKÁS AKADÉMIA FC II. 16 7 3 6 34–24 24
8.
TARR ANDRÁSHIDA SC 16 7 3 6 25–23 24
9.
ÉRDI VSE 16 7 2 7 24–22 23
10.
DIÓSDI TC-SELECT 16 7 2 7 22–22 23
11.
III. KER. TVE 16 6 4 6 22–25 22
12.
TATABÁNYA FC 16 6 2 8 25–26 20
13.
MTK BUDAPEST II. 16 6 2 8 19–27 20
14.
CSEPEL FC 16 4 3 9 17–37 15
15.
SÁRVÁR FC 16 2 5 9 15–36 11
16.
BALATONFÜREDI FC 16 2 1 13 14 7
17.
CSORNAI SE 16 1 1 14 10 4

 

NB III, NYUGATI CSOPORT – AZ ŐSZI IDÉNY SORSOLÁSA ÉS EREDMÉNYEI

 
MÚLTIDÉZŐ
A NYUGATI CSOPORT 2014–2015-ÖS IDÉNYE

1. FORDULÓ – AUGUSZTUS 1-2.
Szombat

Sárvár–Tatabánya 3–3
III. Ker. TVE–Csepel 0–0
ETO FC Győr–Csorna 3–0
Vasárnap
Puskás Akadémia II–Mosonmagyaróvár 3–3
BKV Előre–Diósd 1–2
Ferencváros II–Andráshida 3–1
Videoton II–Dorog 3–0
Érd–MTK II 3–0
Szabadnapos: Balatonfüred

2. FORDULÓ – AUGUSZTUS 8-9.
Szombat
Balatonfüred–Érd 0–3
Csepel–Sárvár 2–1
ETO FC Győr–Tatabánya 1–0
Vasárnap
MTK II–III. Ker. TVE 2–2
Csorna–Videoton II 2–3
Dorog–Ferencváros II 0–0
Diósd–Puskás Akadémia II 1–0
Andráshida–BKV Előre 1–1
Szabadnapos: Mosonmagyaróvár

3. FORDULÓ – AUGUSZTUS 15-16.
Szombat
III. Ker. TVE–Balatonfüred 2–0
Mosonmagyaróvár–Diósd 2–1
ETO FC Győr–Csepel 5–0
Vasárnap
Puskás Akadémia II–Andráshida 0–2
BKV Előre–Dorog 0–1
Ferencváros II–Csorna 2–0
Videoton II–Tatabánya 3–0
Sárvár–MTK II 1–2
Szabadnapos: Érd 

4. FORDULÓ – AUGUSZTUS 22-23.
Szombat
Érd–Mosonmagyaróvár 0–2
Balatonfüred–Sárvár 2–2
Csorna–BKV Előre 0–3
Vasárnap
Csepel–Videoton II 2–3
Tatabánya–Ferencváros II 0–3
Dorog–Puskás Akadémia II 1–4
MTK II–ETO FC Győr 1–1
Andráshida–Diósd 1–1
Szabadnapos: III. Ker. TVE

5. FORDULÓ – AUGUSZTUS 29-30.
Szombat
ETO FC Győr–Balatonfüred 3–1
III. Ker. TVE–Érd 1–4
Diósd–Dorog 1–2
Mosonmagyaróvár–Andráshida 2–1
Vasárnap
Videoton II–MTK II 1–4
Puskás Akadémia II–Csorna 3–1
BKV Előre–Tatabánya 1–0
Ferencváros II–Csepel 4–1
Szabadnapos: Sárvár

6. FORDULÓ – SZEPTEMBER 5-6.
Szombat
III. Ker. TVE–Mosonmagyaróvár 1–0
Érd–Sárvár 0–0
Csepel–BKV Előre 3–3
Csorna–Diósd 1–3
Dorog–Andráshida 2–0
Vasárnap
MTK II–Ferencváros II 0–2
Balatonfüred–Videoton II 2–4
Tatabánya–Puskás Akadémia II 0–4
Szabadnapos: ETO FC Győr

7. FORDULÓ – SZEPTEMBER 12-13.
Szombat
ETO FC Győr–Érd 2–2
Sárvár–III. Ker. TVE 0˜–4
Diósd–Tatabánya 2–0
Mosonmagyaróvár–Dorog 1–1
Vasárnap
Andráshida–Csorna 2–0
Puskás Akadémia II–Csepel 3–1
BKV Előre–MTK II 1–0
Ferencváros II–Balatonfüred 6–0
Szabadnapos: Videoton II

8. FORDULÓ – SZEPTEMBER 19-20.
Szombat
Sárvár–Mosonmagyaróvár 2–1
III. Ker. TVE–ETO FC Győr 0–2
Balatonfüred–BKV Előre 2–0
Csepel–Diósd 0–1
Tatabánya–Andráshida 3–3
Csorna–Dorog 0–4
Vasárnap
MTK II–Puskás Akadémia II 0–2
Érd–Videoton II 0–4
Szabadnapos: Ferencváros II

9. FORDULÓ – SZEPTEMBER 26-27.
Szombat
ETO FC Győr–Sárvár 6–0
Dorog–Tatabánya 1–0
Mosonmagyaróvár–Csorna 1–0
Vasárnap
Diósd–MTK II 1–2
Andráshida–Csepel 6–0
Puskás Akadémia II–Balatonfüred 6–1
Ferencváros II–Érd 3–1
Videoton II–III. Ker. TVE 5–2
Szabadnapos: BKV Előre

10. FORDULÓ – OKTÓBER 3-4.
Péntek
ETO FC Győr–Mosonmagyaróvár 3–1
Szombat
Érd–BKV Előre 3–2
Balatonfüred–Diósd 1–3
Csepel–Dorog 2–0
Tatabánya–Csorna 3–1
Vasárnap
MTK II–Andráshida 1–3
Sárvár–Videoton II 0–5
III. Ker. TVE–Ferencváros II 2–2
Szabadnapos: Puskás Akadémia II

11. FORDULÓ – OKTÓBER 10.
Szombat
Csorna–Csepel 1–1
Dorog–MTK II 1–0
Mosonmagyaróvár–Tatabánya 2–1
Andráshida–Balatonfüred 1–0
Puskás Akadémia II–Érd 1–4
BKV Előre–III. Ker. TVE 2–1
Ferencváros II–Sárvár 2–0
Videoton II–ETO FC Győr 4–2
Szabadnapos: Diósd

12. FORDULÓ – OKTÓBER 17-18.
Szombat
Sárvár–BKV Előre 1–2
Érd–Diósd 2–0
Balatonfüred–Dorog 0–1
Vasárnap
ETO FC Győr–Ferencváros II 0–4
III. Ker. TVE–Puskás Akadémia II 1–0
Videoton II–Mosonmagyaróvár 1–2
MTK II–Csorna 1–0
Október 28.
Csepel–Tatabánya 0–4
Szabadnapos: Andráshida

13. FORDULÓ – OKTÓBER 24-25.
Szombat
Csorna–Balatonfüred 4–2
Diósd–III. Ker. TVE 3–0
Mosonmagyaróvár–Csepel 4–1
Vasárnap
Tatabánya–MTK II 4–1
Andráshida–Érd 2–1
Puskás Akadémia II–Sárvár 2–2
BKV Előre–ETO FC Győr 2–0
Ferencváros II–Videoton II 2–1
Szabadnapos: Dorog

14. FORDULÓ – OKTÓBER 31.-NOVEMBER 1.
Szombat
Sárvár–Diósd 0–0
III. Ker. TVE–Andráshida 2–0
Érd–Dorog 0–1
Balatonfüred–Tatabánya 0–1
Vasárnap
ETO FC Győr–Puskás Akadémia II 1–4
MTK II–Csepel 2–1
Ferencváros II–Mosonmagyaróvár 0–1
Videoton II–BKV Előre 2–3
Szabadnapos: Csorna

15. FORDULÓ – NOVEMBER 7-8.
Szombat
Csepel–Balatonfüred 1–0
Dorog–III. Ker. TVE 1–1
Diósd–ETO FC Győr 0–3
Vasárnap
Csorna–Érd 0–1
Mosonmagyaróvár–MTK II 1–3
Puskás Akadémia II–Videoton II 0–2
BKV Előre–Ferencváros II 1–1
Andráshida–Sárvár 2–0
Szabadnapos: Tatabánya

16. FORDULÓ – NOVEMBER 14-15.
Szombat
ETO FC Győr–Andráshida 5–0
Sárvár–Dorog 0–3
III. Ker. TVE–Csorna 2–0
Érd–Tatabánya 0–2
Vasárnap
Balatonfüred–MTK II 3–0
BKV Előre–Mosonmagyaróvár 0–0
Ferencváros II–Puskás Akadémia II 2–0
Videoton II–Diósd 3–1
Szabadnapos: Csepel

17. FORDULÓ – NOVEMBER 21-22.
Szombat
Dorog–ETO FC Győr 1–0
Puskás Akadémia II–BKV Előre 2–2
Mosonmagyaróvár–Balatonfüred 2–0
Tatabánya–III. Ker. TVE 4–1
Vasárnap
Csorna–Sárvár 0–3
Diósd–Ferencváros II 2–4
Andráshida–Videoton II 0–2
Csepel–Érd 2–0
Szabadnapos: MTK II

2022.12.04 02:08:06

Labdarúgó NB II nemzetisport.hu

Négy gólt szerezve győzte le a Balaton-partiakat az újonc.

2022.12.04 02:15:03

Labdarúgó NB II nemzetisport.hu

A Tisza-parti csapat már a meccs elején büntetőt hibázott, majd nem tudta megőrizni az előnyét.

2022.12.03 17:34:17

Labdarúgó NB II nemzetisport.hu

A Szeged nem bírt a Szparival, így öt mérkőzés is 1–1-gyel végződött a 19. fordulóban.

2022.12.01 08:39:00

Labdarúgó NB II nemzetisport.hu

Horváth Dávid vezetőedző irányítása alatt hatodik mérkőzésén maradt veretlen a fővárosi kék-fehér csapat.

2022.12.01 08:39:00

Labdarúgó NB II nemzetisport.hu

Már a találkozó elején előnybe került a házigazda, a végjátékban válaszoltak a vendégek.