nemzetisport.hu
2016.01.30 14:49 Frissítve: 2016.06.05 20:43

NB III, KÖZÉPCSOPORT, 2015–2016

 

 

A VÉGEREDMÉNY 
1. HR-RENT KOZÁRMISLENY 32 25 6 1 81–15 81
2. SZEOL SC 32 19 6 7 54–25 63
3. FC DABAS 32 13 12 7 52–34 51
4. BUDAFOKI MTE-ÚJBUDA FC 32 14 8 10 47–34 50
5. PÉNZÜGYŐR SE 32 12 10 10 36–30 46
6. KOMLÓI BÁNYÁSZ 32 14 7 11 33–34 45
7. DUNAHARASZTI MTK 32 12 9 11 38–42 45
8. SZENTLŐRINC SE 32 13 5 14 40–44 44
9. PAKSI FC II. 32 11 9 12 53–54 42
10. BUDAPEST HONVÉD-MFA II. 32 11 7 14 50–46 40
11. ESMTK 32 11 6 15 32–40 39
12. MONORI SE 32 11 6 15 34–43 39
13. VÁRFÜRDŐ-GYULAI TERMÁL FC 32 9 9 14 40–56 36
14. BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE II. 32 10 5 17 37–50 35
15. HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC 32 8 9 15 31–45 33
16. SZEKSZÁRDI UFC 32 8 6 18 26–55 30
17. BÖLCSKEI SE 32 7 8 17 32–69 29
 A Komlótol 4 pontot levontak.

NB III, KÖZÉPCSOPORT – A TAVASZI MENETREND

18. FORDULÓ – FEBRUÁR 13–14.
Szombat
Pénzügyőr–Gyulai Termál 3–1
Monor–Dunaharaszti MTK 0–2
Vasárnap
Bp. Honvéd-MFA–Szentlőrinc 5–1
Békéscsaba II–Hódmezővásárhely 1–1
Március 9., szerda
Paks II–ESMTK 2–0
Bölcske–Szekszárdi UFC 0–4
Március 16., szerda
Komlói Bányász–Kozármisleny 0–1
Budafoki MTE-Újbuda–FC Dabas 1–2
Szabadnapos: SZEOL

19. FORDULÓ – FEBRUÁR 20–21.
Szombati mérkőzések
Kozármisleny–Bölcske 9–0
Gyulai Termál–SZEOL 0–1
Szentlőrinc–Pénzügyőr 1–0
Vasárnapi mérkőzések
Dunaharaszti MTK–Budafoki MTE-Újbuda 0–0
ESMTK–Monor 1–0
FC Dabas–Komlói Bányász 0–1
Hódmezővásárhely–Paks II 3–2
Szekszárdi UFC–Bp. Honvéd-MFA 1–1
Szabadnapos: Békéscsaba II

20. FORDULÓ – FEBRUÁR 27–28.
Szombat
Budafoki MTE-Újbuda–ESMTK 0–0
Pénzügyőr–Szekszárd 1–0
Monor–Hódmezővásárhely 0–0
Komlói Bányász–Dunaharaszti MTK 2–1
Bölcske–FC Dabas 1–1
SZEOL–Szentlőrinc 1–2
Vasárnap
Bp. Honvéd-MFA–Kozármisleny 1–2
Paks II–Békéscsaba II 0–2
Szabadnapos: Gyulai Termál

21. FORDULÓ – MÁRCIUS 5–6.
Szombat
Szekszárdi UFC–SZEOL 0–4
Kozármisleny–Pénzügyőr 2–0
Vasárnap
Békéscsaba II–Gyulai Termál 4–2
FC Dabas–Bp. Honvéd-MFA 1–1
Dunaharaszti MTK–Bölcske 1–1
ESMTK–Komlói Bányász 0–0
Hódmezővásárhely–Budafoki MTE-Újbuda 0–4
Paks II–Monor 5–2
Szabadnapos: Szentlőrinc

22. FORDULÓ – MÁRCIUS 12–13.
Szombat
Pénzügyőr–FC Dabas 0–0
Komlói Bányász–Hódmezővásárhely 1–0
Bölcske–ESMTK 1–1
SZEOL–Kozármisleny 1–0
Gyulai Termál–Szentlőrinc 1–3
Vasárnap
Bp. Honvéd-MFA–Dunaharaszti MTK 1–0
Budafoki MTE-Újbuda–Paks II 2–2
Monor–Békéscsaba II 1–0
Szabadnapos: Szekszárdi UFC

23. FORDULÓ – MÁRCIUS 19–20.
Szombat
Szekszárdi UFC–Gyulai Termál 1–3
Monor–Budafoki MTE-Újbuda 0–2
Vasárnap
Békéscsaba II–Szentlőrinc 3–2
FC Dabas–SZEOL 0–0
Dunaharaszti MTK–Pénzügyőr 0–1
ESMTK–Bp. Honvéd-MFA 1–1
Hódmezővásárhely–Bölcske 0–1
Paks II–Komlói Bányász 2–3
Szabadnapos: Kozármisleny

24. FORDULÓ – MÁRCIUS 26–27.
Szombat
Pénzügyőr–ESMTK 0–1
SZEOL–Dunaharaszti MTK 2–1
Gyulai Termál–Kozármisleny 1–4
Szentlőrinc–Szekszárdi UFC 0–1
Komlói Bányász–Monor 2–1
Vasárnap
Budafoki MTE-Újbuda–Békéscsaba II 2–1
Bölcske–Paks II 1–1
Hódmezővásárhely–Bp. Honvéd-MFA 3–2
Szabadnapos: FC Dabas

25. FORDULÓ – ÁPRILIS 2–3.
Szombat
Budafoki MTE-Újbuda–Komlói Bányász 2–1
Kozármisleny–Szentlőrinc 2–0
Monor–Bölcske 1–0
Vasárnap
Békéscsaba II–Szekszárdi UFC 3–1
FC Dabas–Gyulai Termál 2–2
ESMTK–SZEOL 0–2
Hódmezővásárhely–Pénzügyőr 1–1
Paks II–Bp. Honvéd-MFA 1–0
Szabadnapos: Dunaharaszti MTK

26. FORDULÓ – ÁPRILIS 9–10.
Szombat
Gyulai Termál–Dunaharaszti MTK 2–2
Szentlőrinc–FC Dabas 2–1
Szekszárdi UFC–Kozármisleny 0–1
Bölcske–Budafoki MTE-Újbuda 1–4
Vasárnap
Bp. Honvéd-MFA–Monor 3–4
Pénzügyőr–Paks II 1–1
Komlói Bányász–Békéscsaba II 1–0
Hódmezővásárhely–SZEOL 0–0
Szabadnapos: ESMTK

27. FORDULÓ – ÁPRILIS 16–17.
Szombat
Monor–Pénzügyőr 2–0
Komlói Bányász–Bölcske 1–1
Vasárnap
Békéscsaba II–Kozármisleny 1–1
FC Dabas–Szekszárdi UFC 2–1
Dunaharaszti MTK–Szentlőrinc 1–0
ESMTK–Gyulai Termál 5–0
Paks II–SZEOL 5–1
Budafoki MTE-Újbuda–Bp. Honvéd-MFA 0–2
Szabadnapos: Hódmezővásárhely

28. FORDULÓ – ÁPRILIS 23–24.
Szombat
Pénzügyőr–Budafoki MTE-Újbuda 1–3
Szentlőrinc–ESMTK 3–0
Szekszárdi UFC–Dunaharaszti MTK 1–0
SZEOL–Monor 1–0
Vasárnap
Bp. Honvéd-MFA–Komlói Bányász 3–0
Kozármisleny–FC Dabas 3–0
Bölcske–Békéscsaba II 1–1
Hódmezővásárhely–Gyulai Termál 4–0
Szabadnapos: Paks II

29. FORDULÓ – ÁPRILIS 30.–MÁJUS 1.
Szombat
Budafoki MTE-Újbuda–SZEOL 0–0
Komlói Bányász–Pénzügyőr 0–0
Vasárnap
Békéscsaba II–FC Dabas 1–3
Dunaharaszti MTK–Kozármisleny 0–5
ESMTK–Szekszárdi UFC 1–1
Hódmezővásárhely–Szentlőrinc 2–1
Paks II–Gyulai Termál 0–1
Bölcske–Bp. Honvéd-MFA 0–1
Szabadnapos: Monor

30. FORDULÓ – MÁJUS 8.
Vasárnap
Pénzügyőr–Bölcske 3–1
Kozármisleny–ESMTK 5–1
SZEOL–Komlói Bányász 4–0
Gyulai Termál–Monor 1–1
Bp. Honvéd-MFA–Békéscsaba II 1–2
FC Dabas–Dunaharaszti MTK 2–1
Szentlőrinc–Paks II 1–3
Hódmezővásárhely–Szekszárdi UFC 0–0
Szabadnapos: Budafoki MTE-Újbuda

31. FORDULÓ – MÁJUS 14–15.
Péntek
Bp. Honvéd-MFA–Pénzügyőr 0–1
Szombat
Budafoki MTE-Újbuda–Gyulai Termál 4–0
Monor–Szentlőrinc 0–1
ESMTK–FC Dabas 0–1
Vasárnap
Békéscsaba II–Dunaharaszti MTK 3–3
Hódmezővásárhely–Kozármisleny 0–1
Paks II–Szekszárdi UFC 1–0
Bölcske–SZEOL 1–3
Szabadnapos: Komlói Bányász

32. FORDULÓ – MÁJUS 21–22.
Szombat
Gyulai Termál–Komlói Bányász 1–1
Szentlőrinc–Budafoki MTE-Újbuda 1–1
Szekszárdi UFC–Monor 3–1
Vasárnap
Pénzügyőr–Békéscsaba II 0–0
Dunaharaszti MTK–ESMTK 1–3
SZEOL–Bp. Honvéd-MFA 3–0
Kozármisleny–Paks II 2–2
Hódmezővásárhely–FC Dabas 0–0
Szabadnapos: Bölcske

33. FORDULÓ – MÁJUS 29.
Budafoki MTE-Újbuda–Szekszárdi UFC 1–1
Pénzügyőr–SZEOL 0–3
Békéscsaba II–ESMTK 0–1
Hódmezővásárhely–Dunaharaszti MTK 1–1
Paks II–FC Dabas 2–1
Monor–Kozármisleny 1–1
Komlói Bányász–Szentlőrinc 0–2
Bölcske–Gyulai Termál 2–1
Szabadnapos: Bp. Honvéd-MFA

34. FORDULÓ – JÚNIUS 5.
Gyulai Termál–Bp. Honvéd-MFA 3–3
Szentlőrinc–Bölcske 1–0
Szekszárdi UFC–Komlói Bányász 1–0
Kozármisleny–Budafoki MTE-Újbuda 1–0
FC Dabas–Monor 2–1
Dunaharaszti MTK–Paks II 1–0
Hódmezővásárhely–ESMTK 3–1
Békéscsaba II–SZEOL 1–0
Szabadnapos: Pénzügyőr

 A Középcsoport őszi végeredménye
1. HR-RENT KOZÁRMISLENY 16 13 3 0 41–7 42
2.
DUNAHARASZTI MTK 16 9 4 3 23–18 31
3.
SZEOL SC 16 9 3 4 28–15 30
4.
KOMLÓI BÁNYÁSZ 16 8 3 5 20–15 27
5.
FC DABAS 16 7 6 3 34–17 27
6.
PÉNZÜGYŐR SE 16 7 5 4 24–14 26
7.
VÁRFÜRDŐ-GYULAI TERMÁL FC 16 7 4 5 21–16 25
8.
MONORI SE 16 7 3 6 19–19 24
9.
BUDAFOKI MTE-ÚJBUDA FC 16 7 2 7 21–21 23
10.
BUDAPEST HONVÉD-MFA II. 16 6 3 7 25–23 21
11.
ESMTK 16 6 1 9 16–20 19
12.
SZENTLŐRINC SE 16 5 4 7 19–23 19
13.
BÖLCSKEI SE 16 5 2 9 20–36 17
14.
PAKSI FC II. 16 4 5 7 24–33 17
15.
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE II. 16 4 0 12 14–30 12
16.
HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC 16 3 2 11 13–29 11
17.
SZEKSZÁRDI UFC 16 3 2 11 10–36 11


AZ NB III KÖZÉPCSOPORTJÁNAK ŐSZI SORSOLÁSA ÉS EREDMÉNYEI

 
MÚLTIDÉZŐ
A KÖZÉPCSOPORT 2014–2015-ÖS IDÉNYE

1. FORDULÓ – AUGUSZTUS 1-2.
Szombat
Kozármisleny–Komlói Bányász 1–0
Szekszárdi UFC–Bölcske 1–2
Gyulai Termál–Pénzügyőr 1–1
Vasárnap
Szentlőrinc–Bp. Honvéd-MFA 1–3
Hódmezővásárhely–Békéscsaba II 3–2
ESMTK–Paks II 2–2
Dunaharaszti MTK–Monor 0–1
FC Dabas–Budafoki MTE-Újbuda 0–1
Szabadnapos: SZEOL

2. FORDULÓ – AUGUSZTUS 7-9.
Péntek
Budafoki MTE-Újbuda–Dunaharaszti MTK 2–3
Szombat
Bölcske–Kozármisleny 2–2
Monor–ESMTK 1–0
Komlói Bányász–FC Dabas 2–1
SZEOL–Gyulai Termál 1–1
Vasárnap
Pénzügyőr–Szentlőrinc 1–1
Paks II–Hódmezővásárhely 3–1
Bp. Honvéd-MFA–Szekszárdi UFC 1–0
Szabadnapos: Békéscsaba II

3. FORDULÓ – AUGUSZTUS 15-16.
Szombat
Szekszárdi UFC–Pénzügyőr 1–4
Szentlőrinc–SZEOL 0–1
Vasárnap
Hódmezővásárhely–Monor 2–0
ESMTK–Budafoki MTE-Újbuda 1–0
Dunaharaszti MTK–Komlói Bányász 2–0
FC Dabas–Bölcske 5–0
Kozármisleny–Bp. Honvéd-MFA 3–0
Békéscsaba II–Paks II 3–2
Szabadnapos: Gyulai Termál 

4. FORDULÓ – AUGUSZTUS 21-23.
Péntek
Pénzügyőr–Kozármisleny 0–2
Budafoki MTE-Újbuda–Hódmezővásárhely 3–2
Szombat
SZEOL–Szekszárdi UFC 1–0
Bölcske–Dunaharaszti MTK 3–4
Komlói Bányász–ESMTK 1–0
Vasárnap
Bp. Honvéd-MFA–FC Dabas 3–3
Gyulai Termál–Békéscsaba II 2–0
Monor–Paks II 4–2
Szabadnapos: Szentlőrinc

5. FORDULÓ – AUGUSZTUS 29-30.
Szombat
Kozármisleny–SZEOL 2–1
Szentlőrinc–Gyulai Termál 0–2
Vasárnap
FC Dabas–Pénzügyőr 2–0
Paks II–Budafoki MTE-Újbuda 3–0
Békéscsaba II–Monor 0–3
Hódmezővásárhely–Komlói Bányász 1–5
ESMTK–Bölcske 2–0
Dunaharaszti MTK–Bp. Honvéd-MFA 2–1
Szabadnapos: Szekszárdi UFC

6. FORDULÓ – SZEPTEMBER 5-6.
Szombat
SZEOL–FC Dabas 2–2
Pénzügyőr–Dunaharaszti MTK  3–0
Bölcske–Hódmezővásárhely 0–1
Vasárnap
Bp. Honvéd-MFA–ESMTK 2–1
Szentlőrinc–Békéscsaba II 2–1
Gyulai Termál–Szekszárdi UFC 2–0
Komlói Bányász–Paks II 2–0
Budafoki MTE-Újbuda–Monor 2–0
Szabadnapos: Kozármisleny

7. FORDULÓ – SZEPTEMBER 12-13.
Szombat
Kozármisleny–Gyulai Termál 5–1
Szekszárdi UFC–Szentlőrinc 0–5
Monor–Komlói Bányász 1–0
Vasárnap
Paks II–Bölcske 3–0
Békéscsaba II–Budafoki MTE-Újbuda 0–1
Bp. Honvéd-MFA–Hódmezővásárhely 3–0
ESMTK–Pénzügyőr 0–3
Dunaharaszti MTK–SZEOL 0–3
Szabadnapos: FC Dabas

8. FORDULÓ – SZEPTEMBER 18-20.
Péntek
Szentlőrinc–Kozármisleny 0–3
Szombat
Gyulai Termál–FC Dabas 1–1
SZEOL–ESMTK 0–1
Pénzügyőr–Hódmezővásárhely 1–0
Bölcske–Monor 0–2
Komlói Bányász–Budafoki MTE-Újbuda 0–2
Vasárnap
Szekszárdi UFC–Békéscsaba II 0–1
Bp. Honvéd-MFA–Paks II 1–2
Szabadnapos: Dunaharaszti MTK

9. FORDULÓ – SZEPTEMBER 26-27.
Szombat
Kozármisleny–Szekszárdi UFC 7–0
Budafoki MTE-Újbuda–Bölcske 6–2
SZEOL–Hódmezővásárhely 2–1
Vasárnap
Monor–Bp. Honvéd-MFA 2–2
Paks II–Pénzügyőr 0–0
Békéscsaba II–Komlói Bányász 1–2
Dunaharaszti MTK–Gyulai Termál 1–1
FC Dabas–Szentlőrinc 1–1
Szabadnapos: ESMTK

10. FORDULÓ – OKTÓBER 3-4.
Szombat
Szekszárdi UFC–FC Dabas 1–6
Szentlőrinc–Dunaharaszti MTK 0–2
Pénzügyőr–Monor 2–2
Bölcske–Komlói Bányász 0–0
Vasárnap
Bp. Honvéd-MFA–Budafoki MTE-Újbuda 1–1
Kozármisleny–Békéscsaba II 2–0
Gyulai Termál–ESMTK 2–0
SZEOL–Paks II 7–1
Szabadnapos: Hódmezővásárhely

11. FORDULÓ – OKTÓBER 10.
Szombat
Komlói Bányász–Bp. Honvéd-MFA 1–0
Budafoki MTE-Újbuda–Pénzügyőr 2–1
Monor–SZEOL 0–1
Békéscsaba II–Bölcske 3–1
Gyulai Termál–Hódmezővásárhely 1–0
ESMTK–Szentlőrinc 0–1
Dunaharaszti MTK–Szekszárdi UFC 2–1
FC Dabas–Kozármisleny 1–1
Szabadnapos: Paks II

12. FORDULÓ – OKTÓBER 17-18.
Szombat
Kozármisleny–Dunaharaszti MTK 1–1
Szekszárdi UFC–ESMTK 0–3
Szentlőrinc–Hódmezővásárhely 2–1
SZEOL–Budafoki MTE-Újbuda 2–0
Vasárnap
Bp. Honvéd-MFA–Bölcske 2–3
FC Dabas–Békéscsaba II 1–0
Gyulai Termál–Paks II 3–0
Október 28.
Pénzügyőr–Komlói Bányász 1–1
Szabadnapos: Monor 

13. FORDULÓ – OKTÓBER 24-25.
Szombat
Bölcske–Pénzügyőr 2–1
Komlói Bányász–SZEOL 2–2
Monor–Gyulai Termál 2–1
Vasárnap
Paks II–Szentlőrinc 1–1
Békéscsaba II–Bp. Honvéd-MFA 2–1
Szekszárdi UFC–Hódmezővásárhely 0–0
ESMTK–Kozármisleny 0–1
Dunaharaszti MTK–FC Dabas 2–1
Szabadnapos: Budafoki MTE-Újbuda

14. FORDULÓ – OKTÓBER 31.-NOVEMBER 1.
Szombat
Kozármisleny–Hódmezővásárhely 3–0
Szentlőrinc–Monor 1–1
Gyulai Termál–Budafoki MTE-Újbuda 3–1
SZEOL–Bölcske 3–0
Vasárnap
Pénzügyőr–Bp. Honvéd-MFA 1–0
Szekszárdi UFC–Paks II 3–2
Dunaharaszti MTK–Békéscsaba II 2–0
FC Dabas–ESMTK 4–0
Szabadnapos: Komlói Bányász

15. FORDULÓ – NOVEMBER 7-8.
Szombat
Komlói Bányász–Gyulai Termál 1–0
Budafoki MTE-Újbuda–Szentlőrinc 0–2
Monor–Szekszárdi UFC 0–1
Vasárnap
Paks II–Kozármisleny 1–4
Békéscsaba II–Pénzügyőr 0–4
FC Dabas–Hódmezővásárhely 2–1
ESMTK–Dunaharaszti MTK 1–2
Bp. Honvéd-MFA–SZEOL 4–1
Szabadnapos: Bölcske

16. FORDULÓ – NOVEMBER 14-15.
Szombat
Kozármisleny–Monor 3–0
Szekszárdi UFC–Budafoki MTE-Újbuda 0–0
Szentlőrinc–Komlói Bányász 1–3
Gyulai Termál–Bölcske 0–2
SZEOL–Pénzügyőr 0–1
Vasárnap
ESMTK–Békéscsaba II 3–1
Dunaharaszti MTK–Hódmezővásárhely 0–0
FC Dabas–Paks II 2–2
Szabadnapos: Bp. Honvéd-MFA

17. FORDULÓ – NOVEMBER 21-22.
Szombat
Bölcske–Szentlőrinc 3–1
Komlói Bányász–Szekszárdi UFC 0–2
Budafoki MTE-Újbuda–Kozármisleny 0–1
Monor–FC Dabas 0–2
Vasárnap
Bp. Honvéd-MFA–Gyulai Termál 1–0
Paks II–Dunaharaszti MTK 0–0
SZEOL–Békéscsaba II 1–0
ESMTK–Hódmezővásárhely 2–0
Szabadnapos: Pénzügyőr

 

2022.11.27 00:09:25

Labdarúgó NB II nemzetisport.hu

Második győzelmét aratta Klausz László irányításával az újonc, egyre nehezebb helyzetben a lila-fehérek.

2022.11.26 23:51:55

Labdarúgó NB II nemzetisport.hu

Az Ajka kapufát lőtt és büntetőt is hibázott, a Dorog azonban így is rászolgált volna az egy pontra.

2022.11.27 00:00:37

Labdarúgó NB II nemzetisport.hu

Úgy tűnt, akkor egyenlített a Szentlőrinc a megyei rivális Pécs ellen, amikor már nem lehet rá válaszolni, de a PMFC tudott.

2022.11.27 00:52:25

Labdarúgó NB II nemzetisport.hu

Már a félidőben 5–2 volt az állás, a hazaiaktól Derekas és Molnár Rajmund is duplázott.

2022.11.27 00:58:03

Labdarúgó NB II nemzetisport.hu

Sorozatban negyedszer győztek a miskolciak, és már kilenc forduló óta veretlenek.