Még több NB I
NB I: francia igazolás a Fradinál, magyar válogatottak Újpesten – piaci körkép
Ezzel a kerettel készül az Újpest Ausztriában
NB I: hosszabbított az Újpest saját nevelésű játékosa – hivatalos
Népszerű cikkek
A Puskás Akadémia középpályása a Csíkszeredánál folytatja – hivatalos
Kubatov Gábor: Ha a Fradinak ez lenne az érdeke, hátrébb tudnék lépni
Botka Endre: Borbély Balázs csapatot próbál kialakítani, ami eddig picit a háttérbe szorult
Az elöző 90 percben ennyien voltunk a -on
15 822
Köszönjük!

Labdarúgó NB I
2007.11.22. 12:10
Honvéd: szavazott az önkormányzat, a klubé a stadion
E heti ülésén a kispesti önkormányzat megszavazta a Bozsik-stadion átadását a Honvéd család részére. Mint ismert, a kerület múlt év végén kérte meg a magyar államtól a sportlétesítmény tulajdonjogát, s a kormány tavaszi döntése alapján Kispest önkormányzata nevében Gajda Péter polgármester szeptemberben vehette át a stadiont a Sportfólió Kht.-tól és a Kincstári Vagyoni Igazgatóságtól.

Labdarúgó NB I
2007.11.21. 12:16
Diósgyőr: Sebők Vilmos már megegyezett, de még kivár
Válogatott játékossal erősítheti meg játékosállományát a Diósgyőr, hiszen az élvonalbeli labdarúgó-bajnokságban 14 fordulót követően 13 ponttal a 14. helyen álló együttes klubvezetői tulajdonképpen már minden lényeges kérdésben megegyeztek Sebők Vilmossal (képünkön).

Labdarúgó NB I
2007.11.20. 12:29
Diósgyőr: a Szeviép Zrt. szerepvállalásáról is beszélgettek
Miskolc önkormányzatának több vezetőjét, valamint helyi vállalkozókat látott vendégül a napokban a DVTK-Borsodi többségi tulajdonosa, Baranyi Sándor. Az összejövetelen a Szeviép Zrt. szerepvállalásáról, a klub jelenlegi helyzetéről és jövőképéről beszélgettek a jelenlévők.
4423
/
5301

























