
Fotó: Balogh László
Az FTC-Telekom Waterpolo női vízilabdacsapata ötödikként zárta a szezont az európai szövetség (LEN) rangsorában.
A zöld-fehérek 2017-ben alapított női együttese története legjobb idényét produkálta, ugyanis a magyar bajnokságban és a kupában is diadalmaskodott, a Bajnokok Ligájában pedig döntős volt. A máltai fináléban drámai csatában, ötméteresekkel kapott ki a görög Olympiakosztól.
A rangsort éppen a görögök vezetik három spanyol együttes, a Sabadell, a tavalyi BL-győztes Sant Andreu és a Mataró előtt. A tizenötös listán még két magyar együttes szerepel, az UVSE nyolcadik, a Dunaújváros pedig tizedik.
Legfrissebb hírek

Nyéki Balázs: Látványosan jöttünk ki a nihilből
Vízilabda
2026.06.20. 11:48

Vízilabda: a vb-felkészülés hajrájában az U18-asok
Utánpótlássport
2026.06.18. 18:15

Nyéki Balázs: Nagyon fontossá tettük magunknak a bronzérmet
Vízilabda
2026.06.15. 13:59
Ezek is érdekelhetik





