„Hamilton totális diadala” – nemzetközi sajtóvisszhang

Marca: Az autósport egyik történelmi figurája újfent letette a névjegyét

Hamilton elérzékenyült, Verstappen szerint már ő a valaha volt legjobb

Vettel úgy érzi, hogy ha a Ferrarinál hallgattak volna rá, akkor a győzelemért is harcba szállhattak volna.

A hétszeres bajnok hét titka

A Mercedes zsinórban hét F1-es konstruktőri vb-címet nyert, rávilágítunk a siker hátterére.

Videó: Vettel elsőként ment oda gratulálni Hamiltonnak

A négyszeres világbajnok útja a hétszeres világbajnok autójához vezetett a leintést követően.

Megszületett a döntés Stroll ügyében – hivatalos

A kanadait a sárga zászlós jelzés figyelmen kívül hagyása miatt idézték be a sportfelügyelők.

A pole pozíciós Strollt is beidézték a sportfelügyelők

A kanadai mellett többek között a harmadik Pérezt, valamint Hamiltont, Bottast és Norrist vizsgálják.

Érthetetlen pénzpocsékolás – Hamilton kiakadt a változásokon

Megosztja a mezőnyt az isztambuli versenypálya új aszfaltrétege – néhányan lehetőségként tekintenek rá.

Nyolc koronavírus-fertőzöttet szűrtek ki a Török Nagydíj előtt

Az FIA dokumentumából nem derül ki, hogy pilóta is van-e a pozitív tesztet adók között.

Sao Paulo 2025-ig a versenynaptárban marad

A kedden közölt 2021-es, előzetes versenynaptárban a Brazil Nagydíj november 14-én szerepel.

Hamilton beállítja Schumacher bajnoki rekordját, és visszavonul?

A brit akár már a most hétvégi Török Nagydíjon bebiztosíthatja a hetedik címét, amivel utolérné a német legendát.

A Ferrari csapatfőnöke nem utazott el Törökországba

Inkább az Olaszországban készülő fejlesztésekre koncentrál Mattia Binotto.

Főnöke szerint Hamilton nem vonul vissza az idény végén

A Mercedes Formula–1-es istálló csapatfőnöke, Toto Wolff nem számít arra, hogy Lewis Hamilton a mostani idény végén befejezi a karrierjét.

Hamilton nyert a kaotikus Török GP-n – immár hétszeres világbajnok

Izgalmakból kicsit sem volt hiány Isztambulban: Bottas csak a 14. lett, Vettel idén először a dobogón.

Stroll szerezte meg a pole pozíciót az őrült isztambuli időmérőn

A pályafutása első rajtelsőségét jegyző kanadai mögött Verstappen és Pérez zárt • Hamilton a 6., Bottas a 9. pozícióból indulhat.

Leszakadt az ég Isztambulban – Verstappen maradt az élen a „jégpályán”

Estek-keltek a versenyzők: Hamilton mért kört sem futott, pedig a folytatásban is hasonló körülményekre lehet számítani.

A második isztambuli szabadedzésen is Verstappen az élen

A 2011-es köridőket délután csak megközelíteni tudták a rendkívül csúszós aszfaltrétegen.

A Red Bullnak csúszott a legjobban az isztambuli „korcsolyapálya”

Verstappen leggyorsabb köre tíz másodperccel elmaradt a 2011-es pole pozíciós időtől.

Hamilton kezére játszottak a dolgok Imolában – a Mercedes hetedszer is világbajnok

Bottas sérült autóval ért célba a 2. helyen • Verstappen kiesése miatt járt a pályán a safety car.

Továbbra is veretlen a Mercedes – Bottasé a pole Imolában

A német gárda első sorát Hamilton tette teljessé, míg a harmadik Verstappen lett Gasly előtt.

F1, 2020, ADATBANK

Bemutatók, tesztidőpontok, versenynaptár, büntetőpontok, a világbajnokok listája.

Botladozó lovacska – a Ferrari tíz legpocsékabb szezonja

Futamgyőzelem nélkül, kiszorulva a top háromból: nem 2020 a maranellóiak egyetlen rossz éve.

Schumacher vs. Hamilton: Két uralkodó, egy trón

Infografikában mutatjuk be a Formula–1 két rekordhalmozó klasszisának pályafutását.

Csak a halált nem győzte le – ötven éve hunyt el Jochen Rindt Monzában

Tudta, hogy a Lotusban ülve az életével játszik, de másképp nem lehetett világbajnok.

Elhunyt Sir Stirling Moss, a legnagyobb, aki soha nem lett F1-bajnok

A négyszeres vb-második egykori autóversenyző hosszan tartó betegség után, 90 évesen hunyt el.

Ma lenne 60 éves – Ayrton Sennára emlékezünk

Az autóban félelmet nem ismerő versenyző, azon kívül érzékeny, de határozott karakter volt.

A triumvirátus, amely kirobbantotta a vörös forradalmat

A tökéletes sikergépezetté váló Ferrari dominanciája példa nélküli volt a sportágban.

Ecclestone kezébe vette az irányítást, és az F1 elindult a profizmus útján

Elég annyi: ez volt az az évtized, amelyben Lauda, Prost, Mansell, Piquet, Senna versengett a bajnoki címekért…