Hamilton nyert Bahreinben, de Grosjean az igazi győztes – sajtóvisszhang

A nemzetközi sajtó a brit versenyző újabb győzelme helyett jobbára a francia súlyos balesetéről ír.

Keddig kórházban tartják Grosjeant; megvan, ki helyettesíti a hétvégén

„A kezelések, amelyek mindkét kézfejének hátsó részét érintik, jól haladnak" – olvasható a Haas közleményében.

Másodperceken és a halorendszeren múlt Grosjean élete a mentőorvos szerint

Ha a francia nem tudott volna önerőből kimászni az autójából, nem lett volna esély kimenteni őt...

Videó: „Rendben vagyok” – Grosjean üzent a kórházból

A hatalmasat ütköző Haas-pilóta égési sérülésekkel megúszta az elképesztő erejű becsapódást.

Brawn: A glória megmentette Grosjean életét

Ricciardo undorítónak és tiszteletlennek tartja azt, hogy folyamatosan visszajátszották Grosjean balesetét.

Óriási baleset, Grosjean kiugrott az égő autójából – videó, galéria

A Haas pilótája az első jelek szerint kisebb sérülésekkel megúszta a hatalmas becsapódást.

Hamilton már csak szórakozott; Vettel ravasz akar lenni, mint a róka

„Ha úgy gondolom, hogy mindent kihoztam az autóból, mégsem elég jó a köridő, az nagyon zavarbaejtő."

„Jobb, ha maradunk a mostani gumiknál” – össztűz zúdult a Pirellire

„Talán megért egy próbát, de remélem, hogy nem látjuk többé ezeket az abroncsokat.”

Közel Mick Schumacher bejelentése; leszakad az ég Bahreinben?

Az időjárás-előrejelzések szerint szombaton és vasárnap is eshet az eső a sivatagban.

Damon Hill szerint jár a lovagi cím Lewis Hamiltonnak

Lovagi címet az F1-es versenyzők közül eddig csak Moss, Brabham és Jackie Stewart kapott.

Hamilton csapattársaként kevesen nyernének – Sainz

Verstappen nemrég úgy nyilatkozott, a mezőny 90 százaléka nyerne a Mercedesszel, a spanyol szerint nem ilyen egyszerű a helyzet.

A rekorder „megalkotói” – bemutatjuk Lewis Hamilton legfőbb segítőit

Összeállítás azokról, akik nélkül a Mercedes brit versenyzője aligha lenne hétszeres világbajnok.

Grosjean brutális balesete után Hamilton nyert a drámai versenyen

A francia balesete után másfél órát állt a szahíri futam • Stroll fejre állt a Racing Pointtal, a 3. helyen haladó Pérez alatt kigyulladt az autó.

Hamilton az élen, a Ferrarik top 10-en kívül kezdtek Bahreinben

Az első hármast Bottas és Pérez egészítette ki Szahírban, ahol többször is szemerkélt az eső az edzés ideje alatt.

Hamilton nyert a kaotikus Török GP-n – immár hétszeres világbajnok

Izgalmakból kicsit sem volt hiány Isztambulban: Bottas csak a 14. lett, Vettel idén először a dobogón.

Stroll szerezte meg a pole pozíciót az őrült isztambuli időmérőn

A pályafutása első rajtelsőségét jegyző kanadai mögött Verstappen és Pérez zárt • Hamilton a 6., Bottas a 9. pozícióból indulhat.

Leszakadt az ég Isztambulban – Verstappen maradt az élen a „jégpályán”

Estek-keltek a versenyzők: Hamilton mért kört sem futott, pedig a folytatásban is hasonló körülményekre lehet számítani.

A második isztambuli szabadedzésen is Verstappen az élen

A 2011-es köridőket délután csak megközelíteni tudták a rendkívül csúszós aszfaltrétegen.

A Red Bullnak csúszott a legjobban az isztambuli „korcsolyapálya”

Verstappen leggyorsabb köre tíz másodperccel elmaradt a 2011-es pole pozíciós időtől.

F1, 2020, ADATBANK

Bemutatók, tesztidőpontok, versenynaptár, büntetőpontok, a világbajnokok listája.

Botladozó lovacska – a Ferrari tíz legpocsékabb szezonja

Futamgyőzelem nélkül, kiszorulva a top háromból: nem 2020 a maranellóiak egyetlen rossz éve.

Schumacher vs. Hamilton: Két uralkodó, egy trón

Infografikában mutatjuk be a Formula–1 két rekordhalmozó klasszisának pályafutását.

Csak a halált nem győzte le – ötven éve hunyt el Jochen Rindt Monzában

Tudta, hogy a Lotusban ülve az életével játszik, de másképp nem lehetett világbajnok.

Elhunyt Sir Stirling Moss, a legnagyobb, aki soha nem lett F1-bajnok

A négyszeres vb-második egykori autóversenyző hosszan tartó betegség után, 90 évesen hunyt el.

Ma lenne 60 éves – Ayrton Sennára emlékezünk

Az autóban félelmet nem ismerő versenyző, azon kívül érzékeny, de határozott karakter volt.

A triumvirátus, amely kirobbantotta a vörös forradalmat

A tökéletes sikergépezetté váló Ferrari dominanciája példa nélküli volt a sportágban.

Ecclestone kezébe vette az irányítást, és az F1 elindult a profizmus útján

Elég annyi: ez volt az az évtized, amelyben Lauda, Prost, Mansell, Piquet, Senna versengett a bajnoki címekért…