A thaiföldinél egy ismert, de nem gyakori szövődmény lépett fel – szerencsére azóta elhagyhatta az intenzív osztályt.

Verstappen már Szingapúrban kétszeres bajnok lehet

A holland a monzai siker után már 116 pontos előnnyel vezet Leclerc előtt.

Több tapasztalatra és jobb munkára lenne szükség – Binotto az FIA-ról

Sokakat kiborított az Olasz Nagydíj befutója, Verstappent viszont nem zavarták újabb győzelmének körülményei.

Russell: Verstappen tizenöt kör után vezetni fog

„Nem igazán foglalkozunk Maxszal vagy azzal, hogy mit csinál, hiszen úgy is előttünk fog végezni.”

Albon kórházba került, De Vries debütál Monzában

Vakbélgyulladás miatt kell Albonnak kihagynia a monzai versenyhétvége hátralévő részét.

Verstappen nem aggódik a Ferrari tempója miatt

A holland legjobb esetben a hatodik helyről rajtolhat vasárnap, de úgy érzi, remek esélyei lehetnek.

Mégsem jön létre a Porsche–Red Bull házasság – hivatalos

Az új szabályváltoztatások miatt viszont az F1 továbbra is vonzó a német autógyártónak.

Verstappen a favorit a Ferrari hazai nagydíján

Leclerc a zandvoortinál nehezebb hétvégére számít Olaszországban.

Hamiltont a rajtrács végére sorolják az Olasz Nagydíjon

A hétszeres világbajnok mellett egyelőre Bottas büntetése biztos, ám másokra is hátrasorolás várhat.

Horner szerint nehéz lenne elveszítenie a vb-t a Red Bullnak

Az osztrák istálló hét futammal az idény vége előtt 135 pontos előnnyel vezet a Ferrari előtt.

Verstappen megállíthatatlan – nemzetközi sajtóvisszhang

Max Verstappan győzelme mellett Lewis Hamilton rémálma és a Ferrari újabb dobogója is a címlapokra került.

Russell: Csapatként ennél jobb eredményt érdemeltünk volna

Leclerc szerint nehéz helyzetbe kerültek a bajnokságban a Mercedes „feltámadásával”.

Verstappen Monzában is nyert, és újabb lépést tett második vb-címe felé

A Ferrari taktikai elképzelése nem volt rossz, ám Leclerc csak második lett a safety car mögött véget érő futamon.

Leclerc-nél nem volt gyorsabb Monzában; De Vries a top 10-ből rajtolhat

A monacói mellől Russell várhatja a rajtot, míg mögüle Norris rugaszkodhat neki vasárnap.

Verstappen tört az élre Monzában; Albont De Vries váltotta

A holland 347 ezreddel előzte meg Leclerc-t, míg a harmadik Pérez lemaradása 6 tized volt a 3. edzésen.

Verstappen beékelődött a Ferrarik közé Monzában

A leggyorsabbnak Sainz bizonyult, a spanyol 143 ezreddel előzte meg a hollandot, míg Leclerc további 5 századdal maradt el a 2. edzésen.

A Ferrari kettőse kezdett az élen hazai pályán, Verstappent megbüntették

Leclerc 77 ezreddel előzte meg a csapattársát, míg a harmadik Russell hátránya 279 ezred volt az 1. edzésen Monzában.

Jól taktikázott a Mercedes, de Verstappen behúzta a hazai futamgyőzelmét

Idén először volt nagy esélye a Mercedesnek a győzelemre, de csak a 2. hely jött össze Russellnek.

Robbantott az időmérő végén hazai pályán – Verstappen a pole-ban

Bár eddig a Ferrari tűnt erősebbnek Zandvoortban, Verstappen nagy kört rakott össze a Q3 végén.

F1, 2022 ADATBANK

A vb állása, bemutatók, tesztidőpontok, versenynaptár, büntetőpontok, a világbajnokok listája.

Zseni, aki csak a pályán tudta, hol a határ – Nelson Piquet 70 éves

A háromszoros világbajnok brazil autóversenyző nyerte 1986-ban az első Magyar Nagydíjat.

Örökké szeretik a Hungaroringet – öt pilóta, akinek áttörést hozott a Magyar Nagydíj

Itt nyert először Damon Hill, Fernando Alonso, Jenson Button, Heikki Kovalainen és Esteban Ocon.

Hamilton-mágia és emlékezetes elsők – számokban a Magyar Nagydíj

A két fő esélyes, Verstappen és Leclerc még nem nyert a Hungaroringen.

Keresztül-kasul Amerikán – térképen az USA összes versenyhelyszíne

Most, hogy amerikai kézbe került az F1 irányítása, pályára kerülhet a futam – rögtön többre is.

Hódító úton a monacói kis herceg – 15 év után vele érhet csúcsra a Ferrari

Charles Leclerc eséllyel pályázik rá, hogy ő legyen a maranellóiak 10. egyéni világbajnoka.

Ébredezik a legenda – a Ferrari hosszú idő után újra a legjobbak között van

A patinás maranellói istálló legutóbb 2007-ben nyert egyéni, 2008-ban pedig konstruktőri vb-t.