Még több NB I
A portugál Filipe Celikkaya lett a ZTE vezetőedzője – hivatalos
Az Újpest bejelentette Szappanos Péter szerződtetését
Ferencváros: új szerződést kötött az elefántcsontparti középpályás – hivatalos
Népszerű cikkek
A ZTE edzőjelöltje Amorim időszakában dolgozott a Sportingnál – NS-infó
Hétfőn sorsolnak az új idényre a labdarúgó NB I-ben
A Slavia Prahától érkezett támadó az Újpesthez – hivatalos
Az elöző 90 percben ennyien voltunk a -on
20 329
Köszönjük!

Labdarúgó NB I
2007.07.11. 12:25
Szombathely: három élvonalbeli csapat a hétvégi, 1. Király-kupán
Király Gábornak, a válogatott és az angol Burnley kapusának kérésére 1. Király-kupa néven rendezik meg a hét végén a hagyományos szombathelyi tornát, amelyen az Újpest, a Vasas, a Kaposvári Rákóczi és az NB II Nyugati csoportjában ezüstérmet szerző Haladás méri össze tudását a több mint egy méter magas vándorserlegért.

Labdarúgó NB I
2007.07.11. 12:25
REAC: hét góllal nyertek a palotaiak, Polonkainak fia született
Edzőmeccset játszott a REAC Abaújszántón: a kék-sárgák labdarúgó csapata a nagy érdeklődés mellett megrendezett barátságos mérkőzésen Torma Gábor és Nagy Tamás két-két, valamint Nyerges Krisztián, Varga Zoltán és Polonkai Attila találatával 7–0-ra győztek.

Labdarúgó NB I
2007.07.11. 12:25
Diósgyőr: vízum miatt késnek a kiszemelt afrikai légiósok
A miskolci szurkolók már nagyon várják azokat az afrikai futballistákat, akiket Sallói István ügyvezető áprilisi, kameruni „túráján” szemelt ki, a légiósok azonban formai okok miatt egyelőre még mindig nem érkeztek meg.
4451
/
5300

























