Még több NB I
Az ETO Petrással és Megyerivel is szerződést hosszabbított
Debrecenből került 19 éves belső védő a ZTE-hez
Az FTC 30 fős kerettel utazott el az ausztriai edzőtáborba
Népszerű cikkek
A francia másodosztályból igazolt védőt a Ferencváros – hivatalos
Efraín Juárez előbb meccselt, majd éneklésre készült az ETO edzőtáborában
A Fradi fölényes győzelmet aratott Borbély Balázs első meccsén
Az elöző 90 percben ennyien voltunk a -on
22 739
Köszönjük!

Labdarúgó NB I
2016.07.17. 20:40
NB I: Kondás Elemér elégedetlen a sok debreceni hiba miatt
Kondás Elemér, a DVSC-Teva vezetőedzője nem volt elégedett csapata Paks elleni teljesítményével, mert érzése szerint az túl sokat hibázott az 1–1-gyel végződő meccsen, Csertői Aurél szerint az összkép alapján reális a döntetlen.

Labdarúgó NB I
2016.07.17. 19:55
NB I: a DVTK idegenben nyert a Vidi ellen – 1998 óta először
A Diósgyőr kiváló csapatjátékot mutatva 2–1-re legyőzte Felcsúton a Videotont. A hazai csapat hiába szerzett vezetést, hiába voltak nagy lehetőségei, nem bírt a rendkívül szervezett vendégekkel, így vereséggel kezdte a szezont. A meccs krónikájához hozzátartozik, hogy a diósgyőri Lázárt kiállították, a duplázó Bognár pedig tizenegyest hibázott.

Labdarúgó NB I
2016.07.17. 18:42
Újpest: Vignjevics elárulta, reaktiválja-e Kabát Pétert
Mint ismert, a labdarúgó NB I-ben szereplő Újpestet átigazolási embargóval sújtotta a Nemzetközi Labdarúgó-szövetség (FIFA), így felvetődött annak a lehetősége, hogy a visszavonulását korábban bejelentő Kabát Péter visszatér. Nebojsa Vignjevics azonban lehűtötte a kedélyeket.
1759
/
5300





























