Találatok a Wimbledon címkére

Találatok száma: 844

Tenisz: nyomkövetővel ellenőrizték Wimbledonban a szabályok betartását

2021-07-15 08:58:43

Nem csupán a sportolókra vonatkoztak a szigorú londoni előírások, amelyek célja a minimalizált kockázati környezet megteremtése volt.

női tenisz férfi tenisz Wimbledon

Tenisz: Djokovics még akár öt GS-tornát is nyerhet – McEnroe

2021-07-12 10:01:41

John McEnroe szerint a vasárnap Wimbledonban diadalmaskodó Novak Djokovics képes még öt Grand Slam-tornát is megnyerni.

Wimbledon Novak Djokovics John McEnroe

Wimbledon: Skupski és Krawczyk a vegyes páros bajnok

2021-07-11 21:07:27

A brit Neal Skupski és amerikai Desirae Krawczyk nyerte meg vasárnap a wimbledoni teniszbajnokság vegyes páros versenyét.

vegyes páros Wimbledon Neal Skupski Desirae Krawczyk

Wimbledon: Federer és Nadal miatt vagyok ma itt – Djokovics

2021-07-11 20:08:12

Amint arról beszámoltunk, a világelső Novak Djokovics négy játszmában legyőzte Matteo Berrettinit az angol nemzetközi teniszbajnokság döntőjében, s ezzel hatszor nyerte meg a tornát, s összességében 20. GS-tornagyőzelménél jár, amivel beérte Rafael Nadalt és Roger Federert a vonatkozó örökranglista élén. A döntő résztvevői a finálé után még a pályán beszéltek a találkozóról.

tenisz Wimbledon Novak Djokovics Matteo Berrettini

Wimbledon: Federer máris gratulált Djokovicsnak a győzelemhez

2021-07-11 19:20:57

Mint arról beszámoltunk, a világelső Novak Djokovics négy játszmában legyőzte Matteo Berrettinit az angol nemzetközi teniszbajnokság döntőjében, ezzel hatodszor nyerte meg a tornát, s összességében 20. GS-torna-győzelménél jár, amivel beérte Rafael Nadalt és Roger Federert a vonatkozó örökranglista élén. Utóbbi percekkel a siker után gratulált is a szerbnek.

tenisz férfi tenisz Wimbledon Novak Djokovics Matteo Berrettini

Wimbledon: Djokovicsnak megvan a 20. GS-torna-diadala

2021-07-11 18:36:23

A 34 éves szerb világelső, Novak Djokovics három és fél óra alatt, szetthátrányból legyőzte a Grand Slam-tornán első alkalommal döntős olasz Matteo Berrettinit az angol nemzetközi teniszbajnokság férfi egyesének döntőjében, amivel a szerb az Australian Open és a Roland Garros után az idei harmadik Grand Slam-tornát is megnyerte – egyben 20. Grand Slam-torna-győzelmét aratta, amivel beérte Rafael Nadalt és Roger Federert a vonatkozó örökranglista élén.

Újra Djokovics lett Wimbledon ura, neki is megvan a huszadik!

2021-07-11 14:07:09

tenisz férfi tenisz Wimbledon 2021 Wimbledon Novak Djokovics Matteo Berrettini

Wimbledon: horvát győzelem férfi párosban

2021-07-11 00:33:05

A horvát Nikola Mektic, Mate Pavic duó nyerte meg a wimbledoni teniszbajnokság férfi páros versenyét szombaton – írja az MTI.

Wimbledon Nikola Mektic Mate Pavic Marcel Granollers Horacio Zeballos

Wimbledon: belga, tajvani siker a női párosok versenyében

2021-07-10 21:18:00

A belga Elise Mertens és a tajvani Hszieh Szu-vej kettőse nyerte meg a wimbledoni teniszbajnokság női páros versenyét, mivel a szombati döntőben három szettben legyőzte az orosz Jelena Vesznyina, Veronyika Kugyermetova duót – számolt be róla az MTI.

tenisz Wimbledon Hszie Szu-vej Elise Mertens

A világelső Barty három szettben nyert Plísková ellen, ő Wimbledon bajnoka

2021-07-10 14:17:51

A világelső ausztrál, Ashleigh Barty nyerte meg a wimbledoni teniszbajnokság női egyes versenyét azzal, hogy a szombati fináléban 6:3, 6:7 (4–7), 6:3-ra legyőzte a nyolcadik kiemelt cseh Karolína Plískovát.

női tenisz Wimbledon WTA Karolína Plísková Grand Slam Ashleigh Barty

Wimbledon: Novak Djokovics hetedszer jutott be a döntőbe

2021-07-09 20:32:19

Novak Djokovics három szoros játszmában, 7:6, 7:5, 7:5-re legyőzte az élete első Grand Slam-elődöntőjében pályára lépő kanadai Denis Shapovalovot a wimbledoni nemzetközi teniszbajnokságon, így 2011 óta hetedszer jutott be a füves pályás GS-torna fináléjába.

tenisz Wimbledon Novak Djokovics Denis Shapovalov

Wimbledon: Hurkacz legyőzésével Berrettini az első döntős

2021-07-09 17:30:06

Matteo Berrettini négy játszmában, 6:3, 6:0, 6:7, 6:4-re legyőzte a Danyiil Medvegyevet és Roger Federert is kiejtő lengyel Hubert Hurkaczot a wimbledoni nemzetközi teniszbajnokság férfi egyesének elődöntőjében, ezzel első olaszként döntőbe jutott a füves pályás Grand Slam-tornán. Ellenfele a vasárnapi fináléban a címvédő és világelső Novak Djokovics lesz.

tenisz Wimbledon Matteo Berrettini Hubert Hurkacz

Tenisz: néhány év múlva nem lesz játékosunk a Grand Slam-tornák végjátékában?

2021-07-08 22:51:20

Fucsovics Márton és Babos Tímea teljesítményének hála a legnagyobb versenyek második hetében általában van ki(k)nek szurkolnunk, ám az utánuk tátongó szakadék néhány év múlva azt eredményezheti, hogy főtáblás indulónk sem lesz.

tenisz Wimbledon Fucsovics Márton Babos Tímea

Tenisz: Becker Fucsovics kedvesét dicsérte, botrány lett belőle

2021-07-08 22:32:01

A legendás német Boris Becker nagyon csinosnak nevezte Fucsovics Márton párját, a BBC megvédte a kritizálókkal szemben.

Wimbledon Fucsovics Márton Boris Becker

Wimbledon: Karolína Plísková másodszor jutott döntőbe GS-tornán

2021-07-08 18:28:25

Karolína Plísková lesz Ashleigh Barty ellenfele a wimbledoni teniszbajnokság női versenyének szombati fináléjában, mivel az elődöntőben három szettben legyőzte a második kiemelt Arina Szabalenkát.

Wimbledon Karolina Plisková Arina Szabalenka

Wimbledon: Ashleigh Barty lett az első női döntős

2021-07-08 16:53:21

A világelső ausztrál Ashleigh Barty két szettben nyert a 2018-as győztes német Angelique Kerber ellen a wimbledoni teniszbajnokság női versenyének csütörtöki első elődöntőjében.

Wimbledon Ashleigh Barty

Fucsovics: I needed some time to realize what fairy tale I’d gotten into

2021-07-08 16:06:43

Márton Fucsovics says he didn't play very well against the world's number 1 player, Novak Djokovic of Serbia. Although the crowd rooted for him, he has no reason to overrate himself.

Wimbledon Fucsovics Márton

Wimbledon: Nem tudom, hogy utoljára játszottam-e itt – Federer

2021-07-08 08:52:11

A nyolcszoros bajnok Roger Federer csalódottan és nagyon fáradtan értékelt azután, hogy három játszmában, 6:3, 7:6, 6:0-ra kikapott a lengyel Hubert Hurkacztól a wimbledoni nemzetközi teniszbajnokság negyeddöntőjében. A 40. életévét a jövő hónapban betöltő svájci klasszis a mérkőzés utáni sajtótájékoztatón egyelőre nem tudta megmondani, hogy versenyzik-e még valaha az All England Clubban.

tenisz Wimbledon Roger Federer Hubert Hurkacz

Kép: Djokovics magyarul kommentelt Fucsovics posztjához

2021-07-07 22:15:11

Mint arról beszámoltunk, Fucsovics Márton három szettben vereséget szenvedett a világelső Novak Djokovicstól a wimbledoni negyeddöntőben. A meccsük után pedig a szerb klasszis Instagramon üzent magyar ellenfelének.

tenisz kép fotó Wimbledon Novak Djokovics Instagram

Wimbledon: Kellett némi idő, mire levágtam, milyen mesébe keveredtem – Fucsovics