TALÁLATOK A(Z) tenisz CÍMKÉRE

214 találat
Tenisz
2024.07.16. 15:41

Tenisz: nem állt távol Stollár Fanny a továbbjutástól, ám ő is búcsúzott az első körben a Római-parton

Döntő szettben, két óra után szenvedett vereséget az első kiemelt orosz Diana Snajdertől.
tenisz
budapesti tenisztorna
Stollár Fanny
Tenisz
2024.07.02. 19:30

Wimbledon: Udvardy Panna két játszmában kikapott Anna Kalinszkajától az első fordulóban

A selejtezőből érkező magyar játékos az első játszma közepéig igen biztató játékot nyújtott, ám tartósan nem tudta szorossá tenni az összecsapást.
Wimbledon
tenisz
Udvardy Panna
Tenisz
2024.07.02. 17:17

Wimbledon: 30 éve nem történt ilyen, az első körben kiesett a címvédő

A cseh Markéta Vondrousová bő egy óra alatt kapott ki a 21 éves spanyol Jessica Bouzastól.
Wimbledon
tenisz
Markéta Vondrousová
Tenisz
2024.07.02. 16:11

Wimbledon: Gálfi Dalma két sima játszmában legyőzte az egyiptomi Serifet

Udvardy Panna veresége után Gálfi Dalma mindössze három játékot engedélyezett ellenfelének.
Wimbledon
tenisz
Gálfi Dalma
Tenisz
2024.07.01. 11:55

Wimbledon: Marozsán Strufftól Fucsovics Berrettinitől kapott ki négy szettben az első fordulóban

Marozsán Fábian és Fucsovics Márton számára is csupán egy mérkőzés jutott az idei füves pályás Grand Slam-tornán.

A felszabadult játék adhat esélyt Wimbledonban Udvardy Pannának

Világranglista-134. játékosunk a selejtezőben végig jól szervált, és bizakodva várja a mérkőzését a kitűnő Anna Kalinszkajával szemben.
Wimbledon
tenisz
Tenisz
2024.06.29. 18:14

Wimbledon: chilei, amerikai és két orosz siker a felvezető tornákon

A mallorcai férfitornán a chilei Alejandro Tabilo ünnepelhetett, aki a döntőben 76 perc alatt, 6:3, 6:4-re győzte le az osztrák Sebastian Ofnert.
Wimbledon
tenisz
Eastbourne
Tenisz
2024.06.29. 14:33

Ilyen van? Djokovicsot három hete műtötték, mégis pályára lép Wimbledonban

„Itt van a sebészem, aki egészen biztos, hogy az elmúlt időszak MVP-je.”
Wimbledon
tenisz
Novak Djokovics
Tenisz
2024.06.27. 17:40

Tenisz: győzelmével Gálfi Dalma is főtáblás Wimbledonban

Udvardy Panna után a másik versenyben lévő női teniszezőnk is sikerrel vette a selejtező jelentette akadályt.