Találatok a Stuttgart címkére

Találatok száma: 398

Bundesliga: a Bayern nem bírt a Werderrel, a hajrában nyert a Leverkusen

2020-11-21 16:50:48

A német labdarúgó Bundesliga 8. fordulójában a Bayern München a Werder Bremennel, a Mönchengladbach az Augsburggal játszott 1–1-es döntetlent. A Leverkusen a Bielefeld otthonában nyert 2–1-re, a Schalke hazai pályán 2–0-ra kikapott a Wolfsburgtól, a Hoffenheim pedig 3–3-at játszott a Stuttgarttal.

Werder Bremen Stuttgart Leverkusen Hoffenheim Bundesliga Bielefeld

Bundesliga: a Leipzig háromgólos győzelmet aratott a Freiburg felett

2020-11-07 16:02:04

A német élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (Bundesliga) 7. fordulójának szombati játéknapján az RB Leipzig 3–0-ra legyőzte hazai pályán a Freiburgot. A mérkőzésen Gulácsi Péter, Willi Orbán és Sallai Roland is kezdőként lépett pályára. A Mainz és a Schalke nem bírt egymással, ahogyan a Stuttgart és a Frankfurt sem; az Union Berlin kiütötte ellenfelét, a Hertha könnyedén nyert idegenben.

Willi Orbán Union Berlin Stuttgart Schalke Sallai Roland RB Leipzig

Bundesliga: 287 nap, 22 bajnoki – a Schalke még mindig nem tud nyerni

2020-10-30 21:54:52

A Schalke zsinórban a 22. bajnokiján sem tudott győzni a német labdarúgó-élvonalban. A Ruhr-vidéki együttes ezúttal vezetett, de a második félidőben a VAR segítségével megítélt büntetőből egyenlített a Stuttgart, amely ezzel ki is harcolta az 1–1-es döntetlent a Bundesliga 6. fordulójának nyitó mérkőzésén.

német labdarúgás Stuttgart Schalke Bundesliga

Bundesliga: hiába vezetett az 1. percben, csak ikszelt a Stuttgart

2020-10-23 22:28:00

A VfB Stuttgart már az első percben vezetett, mégis 1–1-es döntetlenre végzett a vendég Kölnnel a német élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (Bundesliga) 5. fordulójában.

német labdarúgás Stuttgart Köln Bundesliga

Németország: 33 évesen befejezte a 10-szeres válogatott védő

2020-10-07 01:01:59

Bejelentette visszavonulását Christian Träsch tízszeres német válogatott labdarúgó – olvasható a Bilden.

visszavonulás német válogatott német foci Wolfsburg Stuttgart Németország

Férfi kézi: A Bundesligában nem a túlélésre játszanak  – Faluvégi

2020-10-03 10:45:40

A 18 helyett immár 20 csapattal rajtolt el a német élvonalbeli férfi kézilabda-bajnokság, amely nemcsak az októberi kezdés és befejezés, hanem a négy kieső miatt is érdekes lesz.

férfi kézilabda Bundesliga férfi kézilabda Széles Ákos Stuttgart Faluvégi Rudolf

Bundesliga: menesztették Szalaiék edzőjét a botrányhét után

2020-09-28 12:25:24

A botrányosan alakult hét betetőzéseként az FSV Mainz együttese hétvégén 4–1-es vereséget szenvedett hazai pályán az újonc Stuttgarttól a német élvonalbeli labdarúgó-bajnokságban (Bundesliga). A találkozót követően vasárnap válságértekezletet tartottak a klubnál, írta a Bild, a megbeszélés eredményeként pedig a tíz hónapja kinevezett vezetőedző, Achim Beierlorzer szerződésének felbontása mellett döntöttek. A szakvezető távozását hétfőn a klub is megerősítette.

Szalai Ádám Stuttgart Mainz Achim Beierlozer

BUNDESLIGA 2020–2021 – SORSOLÁS, EREDMÉNYEK, TABELLA

2020-09-22 12:31:32

2020. szeptember 18. és 2021. május 22. között rendezik meg a német élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (Bundesliga) 58. idényét. A mezőnyt tizennyolc csapat alkotja, a bajnoki címvédő a Bayern München, a Bundesliga 2-ből az Arminia Bielefeld és a Vfb Stuttgart jutott fel. Az első négy helyezett a Bajnokok Ligája főtáblájára kerül, míg az ötödik helyezett – akárcsak az német Kupa győztese – az Európa-liga csoportkörébe. Az utolsó két helyezett kiesik, a 16. helyezett osztályzót vív a másodosztály harmadik helyezettjével. A német bajnokság mérkőzései idehaza a Sport Tv csatornáin láthatók.

Wolfsburg Werder Bremen Union Berlin Stuttgart Schalke RB Leipzig

Videó: tökéletes gólpassz után be is talált Sallai az idénynyitón

2020-09-19 15:50:39

A Freiburg már az új Bundesliga-idény 8. percében megszerezte a vezetést a VfB Stuttgart ellen, miután Sallai Roland tökéletes beadását Nils Petersen gólra váltotta. A 26. percben Sallai be is talált: lesipuskás módon duplázta meg csapata előnyét. A mérkőzést ITT lehet élőben követni.

légiósok Stuttgart Sallai Roland Freiburg Bundesliga

Német Kupa: hetet vágott negyedosztályú ellenfelének a Leverkusen

2020-09-13 17:30:24

A Bayer Leverkusen hetet vágott a negyedosztályú Eintracht Norderstedtnek a labdarúgó Német Kupa vasárnapi játéknapján, és továbbjutott a 2. fordulóba, a legjobb 32 közé. Az első osztályú csapatok közül a VfB Stuttgart csupán egy góllal verte meg a Hansa Rostockot, míg a Hoffenheim tizenegyespárbajra kényszerült negyedosztályú ellenfele ellen. Sallai Roland csapata, a Freiburg is továbbjutott, a magyar válogatott támadó bő 20 percet játszott.

Stuttgart Német Kupa Hoffenheim Freiburg Bayer Leverkusen

Liverpool: három góllal nyertek a Bundesliga újonca ellen

2020-08-22 19:51:38

Első nyári felkészülési mérkőzésén a Premier League-győztes Liverpool labdarúgócsapata Roberto Firmino, Naby Keita és Rhian Brewster góljával 3–0-ra megverte a Bundesliga-újonc VfB Stuttgartot az ausztriai Kitzbühelben.

felkészülési mérkőzés felkészülés Tottenham Stuttgart Liverpool

Arsenal: a 22 éves görög védő a Stuttgartban folytatja

2020-07-16 13:23:33

A VfB Stuttgart a hivatalos honlapján jelentette be, hogy egy évre kölcsönvette az Arsenal görög védőjét, Konsztandinosz Mavropanoszt.

nemzetközi átigazolás angol átigazolás Stuttgart Premier League Konsztantinosz Mavropanosz Bundesliga

Németország: Hamburg-dráma, gyakorlatilag feljutott a Stuttgart

2020-06-21 17:43:00

Borzalmasan zárult a Hamburg számára a német másodosztályú labdarúgó-bajnokság (2. Bundesliga) 33. fordulója, hiszen a nagy rivális Stuttgart 6–0-ra nyert Nürnbergben, míg a HSV hiába szerzett vezetést Heidenheimben a második félidő elején, a házigazda egy 95. perces góllal nyerni tudott.

Stuttgart Németország Hamburg HSV Bundesliga 2. Bundesliga

Videó: 11 méter, üres kapu – nem lett belőle gól a német másodosztályban…

2020-06-07 17:01:08

A német másodosztályú labdarúgó-bajnokság (2. Bundesliga) 30. fordulójának vasárnapi játéknapján, a VfB Stuttgart–Osnabrück mérkőzés 40. percében óriási helyzet maradt ki: egy remekül felépített támadás végén a vendégek csatára, Benjamin Girth 11 méterről nem tudta az üres kapuba passzolni a labdát, a jobb oldali kapufát találta el…

német labdarúgás VfB Stuttgart Stuttgart Osnabrück Bundesliga 2. Benjamin Girth

Bundesliga 2.: könnyedén nyert a Stuttgart, megszenvedett a HSV

2020-05-31 16:52:29

A német másodosztályú labdarúgó-bajnokság vasárnapi meccsein a 2–4. helyezett csapatok esélyesként léptek pályára, mindegyikük győzött is, igaz, a Hamburg a vártnál talán nehezebben.

Stuttgart Hamburg Bundesliga 2.

Eurofutball: nem bírt egymással az első két helyezett, bukott a 3.

2020-05-24 17:42:47

A német másodosztályú labdarúgó-bajnokság (2. Bundesliga) 27. fordulójában gól nélküli döntetlent játszott egymással a tabella első két helyezettje, a Bielefeld és a Hamburg.

Stuttgart Hamburg Bundesliga 2. Bundesliga Arminia Bielefeld

Bundesliga 2.: drámai végjáték, minden meccs a hajrában dőlt el

2020-05-17 16:03:57

Vasárnap további négy mérkőzéssel folytatódott a német másodosztályú labdarúgó-bajnokság is. Zárt kapus találkozók lévén nézőkből volt hiány, izgalomból azonban nem, ugyanis minden meccs a hajrában dőlt el.

német foci Stuttgart Németország Hamburg Bundesliga 2. Arminia Bielefeld

Videó: amikor Szabics gólt rúgott az MU-nak a BL-ben!

2020-04-26 19:14:15

A koronavírus megbénította a sportvilágot – mit lehet ilyenkor tenni? Irány az archívum! Most Szabics Imre pályafutásának egyik legszebb estéjére emlékezünk!

videó archívum VfB Stuttgart Szabics Imre Stuttgart Manchester United

„Negyedosztályú tehetség, élvonalbeli agy” – mondta magáról Jürgen Klopp

2020-02-25 17:06:27

Negyedosztályú tehetség, élvonalbeli agy – így lehetne összefoglalni a Liverpool menedzserének játékos-pályafutását. A Nemzeti Sport szombati melléklete, a Hosszabbítás első oldalán indított új sorozatunk a magával ragadó személyiségű német szakember életörténetét mutatja be. Az első részben gyerekkoráról és játékos-pályafutásáról írunk.

Stuttgart NS Hosszabbítás Mainz Liverpool Jürgen Klopp Eintracht Frankfurt

Német Kupa: negyedosztályú csapat a negyeddöntőben

2020-02-05 21:02:14

A Bayer Leverkusen bejutott a Német Kupa legjobb nyolc csapata közé, mivel 2–1-re legyőzte a másodosztályban szereplő Stuttgartot.