Találatok a rali címkére

Találatok száma: 518

Rali: Az Európa-bajnoki bemutatkozást áttesszük jövőre – Vincze Ferenc

2022-07-27 10:29:34

Bár az eredeti tervek szerint már az idén bemutatkozott volna a rali Európa-bajnokság (ERC) mezőnyében, Vincze Ferenc, a 2019-es abszolút magyar bajnok versenyző mégis úgy döntött, hogy ebben az évben csak a hazai versenysorozatra, és pályafutása második összetett győzelmének megszerzésére koncentrál  – írja az MTI.

rali ob rali Vincze Ferenc

Székesfehérvár–Veszprém rali: Östberg nyert és átvette a vezetést

2022-07-24 17:46:56

Normal 0 21 false false false HU X-NONE X-NONE Mads Östberg az idei negyedik futamgyőzelmét aratta a Székesfehérvár–Veszrpém ralin – a murvás futamon aratott elsőségért másfélszeres pont járt, így a WRC2 korábbi világbajnoka egy ponttal átvette a vezetést az összetettben. Normal 0 21 false false false HU X-NONE X-NONE

rali Mads Östberg

Rali: idén is közösen rendez futamot Székesfehérvár és Veszprém

2022-07-19 21:02:05

Idén is közösen rendez ralifutamot Székesfehérvár és Veszprém péntektől vasárnapig, az országos bajnokság ötödik viadala lesz – írja az MTI. Normal 0 21 false false false HU X-NONE X-NONE

rali

Észt rali: Rovanperä megállíthatatlan, az éllovas újabb győzelme

2022-07-17 15:28:18

Az összetettben vezető finn Kalle Rovanperä győzelmével zárult az Észt-rali, a világbajnoki sorozat hetedik versenye.

Észt rali rali Kalle Rovanperä

Szafari rali: az éllovas Rovanperä győzött Kenyában

2022-06-26 15:24:39

Az összetettben vezető finn Kalle Rovanperä nyerte meg a Szafari ralit, a világbajnoki sorozat hatodik versenyét – írja az MTI.

szafari-rali rali

Szardínia-rali: Tänak több mint egy év után nyert ismét

2022-06-05 16:02:06

Ott Tänak nyerte meg a Szardínia-ralit, a világbajnoki sorozat ötödik versenyét.

rali

Dunakanyar rali: Velenczei nagy csatában nyert

2022-05-29 19:36:30

Velenczei Ádám nyerte meg a Dunakanyar ralit. Az összetettben Vincze Ferenc vette át a vezetést.

rali Vánsza Zsolt Velenczei Ádám Dunakanyar rali

Rali-vb: Rovanperä harmadik alkalommal nyert az idényben

2022-05-22 17:18:29

A világbajnoki pontversenyben élen álló finn Kalle Rovanperä nyerte a Portugál ralit, a világbajnoki sorozat negyedik versenyét – közölte az MTI.

rali-vb rali Kalle Rovanperä

Technikai sportok: EnduroGP vb-futam és raliverseny Zalában

2022-05-20 10:38:41

Augusztus első hétvégéjén motoros EnduroGP világbajnoki futamot és raliversenyt szervez Zalaegerszegen a HUMDA Magyar Autó-Motorsport és Zöld Mobilitás-fejlesztési Ügynökség Zrt., amely a kétnapos rendezvény keretében a közlekedésbiztonságra is nagy hangsúlyt fektet.

rali enduro HUMDA

Rali: Mindig is tudtam sárban improvizálni – Bútor Róbert

2022-04-26 16:47:45

A Bútor Róbert, Tagai Róbert kettős hibátlan teljesítménnyel nyerte meg a hétvégi horvát ralivilágbajnoki futamot az RC4-es kategóriában, vagyis a kétkerékhajtásúak között. S hogy minek köszönhette a fölényes sikerét? Annak, hogy zseniálisan alkalmazkodott a kaotikus időjárási körülményekhez: a ködhöz, az esőhöz, a sárhoz.

rali Bútor Róbert

Rali: Bútor és László is kategóriagyőztes a horvát vb-futamon

2022-04-24 17:36:37

A Bútor Róbert, Tagai Róbert kettős kategóriagyőzelmet (RC4) aratott a rali-világbajnokság programjában idén először szereplő horvát versenyen. Az abszolútban Kalle Rovanperä 4.3 másodperccel győzött Ott Tänak előtt.

rali-vb rali Bútor Róbert

Rali-vb: Rovanperä aratott diadalt Horvátországban

2022-04-24 16:14:02

A világbajnoki pontversenyben élen álló finn Kalle Rovanperä nyerte meg a Horvát ralit, a világbajnoki sorozat harmadik versenyét – közölte az MTI.

Rali Kalle Rovanperä

Boldogkő rali: Östberg duplázott – eddig hibátlan

2022-04-23 20:47:24

Kettőből két futamgyőzelemnél tart a norvég Mads Östberg a magyar bajnokságban. A WRC2 tavalyelőtti világbajnoka mellett ezúttal is Vincze Ferenc és Velencze Ádám állhatott a dobogóra.

rali Mads Östberg Boldogkő rali

Rali-vb: Bútor vezet a horvátországi futam első napján

2022-04-22 20:46:52

Köd és eső nehezítette a versenyzők dolgát a rali világbajnokság horvát futamának első napján, amelyen 8 gyorsasági szakaszt teljesített a mezőny. Magyar szempontból a legérdekesebb hír (azon felül, hogy rengeteg a magyar néző a helyszínen), hogy a Bútor Róbert, Tagai Róbert páros (Peugeot 208 Rally4) több mint egy perccel vezet a kategóriájában (RC4)!

rali-vb rali Tagai Róbert Peugeot Bútor Róbert

Rali ob: Östberg rátenne még egy lapáttal – győzni megy Boldogkőre

2022-04-22 16:36:58

A bajnoki címvédő Hadik András nem indul, a tavalyelőtti WRC2-világbajnok Mads Östberg viszont harcba száll a pontokért a hétvégi Boldogkő ralin, az országos bajnokság második viadalán.

rali ob rali egyéb autó-motor Mads Östberg Hadik András

Rali: Bútor Róbert a horvát vb-futamra hangol

2022-04-20 17:39:30

A Bútor Róbert, Tagai Róbert kettős az elmúlt két napban, a pályabejárás során már „belekóstolt” a hétvégi horvát világbajnoki futam szakaszaiba, és ezzel egyidőben el is kezdte felkötni a gatyáját. Emberpróbáló kihívás előtt áll a páros, amely a Rally4-es kategóriában méreti meg magát.

rali Tagai Róbert Bútor Róbert

Rali: Portugáliában újra versenyautóba ül Sébastien Loeb

2022-04-19 11:58:25

A május 19. és 22. között sorra kerülő Portugál-ralin ismét versenyautóba ül a kilencszeres világbajnok Sébastien Loeb – számolt róla be az MTI.

rali Sébastien Loeb Portugál-rali

Rali: Östberg a Salgó ralin megtanulta Vincze nevét

2022-03-26 18:55:47

A kilenc gyorsasági szakasz közül négyen a leggyorsabb volt, és megnyerte az idénynyitó Salgó ralit a WRC2 kategória tavalyelőtti világbajnoka, Mads Östberg. A második helyen az egy év kihagyás után visszatérő, 2019-es magyar bajnok Vincze Ferenc végzett.

rali ob rali Vincze Ferenc Salgó rali Mads Östberg

Rali ob: Östberg a bajnoki címért jött vissza

2022-03-25 14:00:23

A WRC2 tavalyelőtti világbajnoka, Mads Östberg új navigátorral, a svéd Patrik Barthtal várja a magyar bajnoki rajtot. A norvég pilótának ez lesz a második szezonja nálunk, a pályák nagy részét már ismeri, és a célja nem lehet más, mint a bajnoki cím.

rali ob rali Mads Östberg

Rali: A legfontosabb a kiegyensúlyozott teljesítmény – Hadik András

2022-03-22 23:27:50

Harmincadik idényét kezdi a raliban, de mit sem veszített lendületéből Hadik András és Kertész Krisztián. A bajnoki címvédő páros a hétvégi Salgó ralin is a győzelemért száll harcba.