Találatok a Nice címkére

Találatok száma: 326

PSG: 10 millió eurót fizetnek Pochettino utódjáért – sajtóhír

2022-06-20 22:33:13

A francia L'Équipe információi szerint közel a megegyezés Christophe Galtier és a Paris Saint-Germain között, a Nice vezetőedzője nagyjából 10 millió euró fejében vált klubot. A PSG-t jelenleg irányító Mauricio Pochettino távozását csütörtökön jelenthetik be Párizsban.

PSG Nice Mauricio Pochettino Christophe Galtier

Nice: az elhunyt Salát pocskondiázták a szurkolók – az edző kiosztotta őket

2022-05-12 10:41:20

Sajnálatos esemény történt a szerdai Nice–Saint-Étienne (4–2) francia bajnokin: a hazai drukkerek egy része feltehetőleg még nem tudta megemészteni a Nantes ellen 1–0-ra elbukott, múlt hét szombati kupadöntőt, ezért az egyik rigmusban a Nantes korábbi játékosát, a 2019-ben halálos repülőgép-balesetet szenvedő Emiliano Salát sértegették. A mérkőzést követően a nizzaiak vezetőedzője, Christophe Galtier keményen kiosztotta a gyalázkodó szurkolókat.

francia labdarúgás francia foci francia bajnokság Saint-Étienne Nice Nantes

Ligue 1: kétgólos hátrányból fordítva győzött a Nice

2022-05-11 21:08:26

Hatgólos mérkőzésen a Nice 4–2-re legyőzte a Saint-Étienne-t a francia élvonalbeli labdarúgó-bajnokság 36. fordulójában.

Saint-Étienne Nice Ligue 1

Francia Kupa: 20 év után újra az európai porondon a Nantes!

2022-05-07 22:12:26

A Nantes 1–0-ra legyőzte a Nice-t a labdarúgó Francia Kupa szombat este Saint-Denis-ben megrendezett döntőjében, ezzel története során negyedszer elhódította a serleget, és húsz év után visszatér az európai kupaporondra.

Nice Nantes Francia Kupa

Ligue 1: a Monaco sikere a Nice ellen; a címvédő kikapott a Reimstől

2022-04-20 20:37:53

A francia labdarúgó-bajnokság (Ligue 1) 33. fordulójában a Monaco fontos sikert aratott a Nice bánatára, míg a Reims, a Clermont és a Lorient is az utolsó percekben csikarta ki a győzelmet.

francia labdarúgás francia foci francia bajnokság Saint-Étienne Nice Monaco

Ligue 1: hatot vágott a Lyon a Bordeaux-nak

2022-04-17 15:10:26

A francia labdarúgó-bajnokság (Ligue 1) 32. fordulójának vasárnapi játéknapján a Lyon 6–1-re kiütötte a Bordeaux-t, a Nice a hajrában harcolta ki a győzelmet a Lorient ellen, további négy összecsapás pedig döntetlennel zárult.

francia labdarúgás francia foci francia bajnokság Nice Lorient Ligue 1

Ligue 1: a sikerszériának vége, de így is előzött a Rennes

2022-04-02 17:17:13

Vezetett a Nice a Rennes ellen, de 1–1-re végződött a francia élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (Ligue 1) 30. fordulójának szombati rangadója.

Rennes Nice Lille Ligue 1 Bordeaux

Ligue 1: bő félidőnyi emberhátrányban ikszelt a Nice Montpellier-ben

2022-03-12 19:12:45

A francia élvonal 28. fordulójában a bajnoki tabella második helyén álló Nice gól nélküli döntetlent játszott a Montpellier vendégeként, úgy, hogy Dante kiállítása miatt a 35. perctől emberhátrányban játszott, ráadásul a hazaiak kihagytak egy büntetőt is.

Nice Montpellier Ligue 1

Ligue 1: a végén csattant az ostor, a PSG kikapott Nizzában

2022-03-05 21:58:28

A PSG 1–0-ra kikapott a Nice-től a francia élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (Ligue 1) 27. fordulójának szombati játéknapján.

PSG Nice Ligue 1 Lens Brest

Francia Kupa: az elődöntőig tartott a Versailles tündérmeséje

2022-03-01 23:07:09

A Francia Kupa 2021–2022-es kiírásának első elődöntőjében a 16 között a PSG-t búcsúztató Nice a második félidőben szerzett góljaival kiejtette a negyedosztályú FC Versailles-t, ezzel 1997 után újra döntőbe került.

Nice Francia Kupa FC Versailles

Ligue 1: két vereség után ismét nyert a Nice

2022-02-20 14:51:42

A Nice hazai pályán 1–0-s sikert ért el az Angers ellen vasárnap, a francia első osztályú labdarúgó-bajnokság (Ligue 1) 25. fordulójában, így két vesztes mérkőzés után sikerült újra nyernie.

francia foci Nice Angers

Ligue 1: ismét kikapott a Nice, ezúttal Lyonban

2022-02-12 22:53:40

A francia élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (Ligue 1) 24. fordulójának szombat késő esti mérkőzésén a Lyon hazai pályán 2–0-ra legyőzte a Nice-t.

labdarúgás francia labdarúgás francia foci Olympique Lyon Nice Lyon

Francia Kupa: Kluivert remekelt, a Nice leiskolázta az OM-et

2022-02-09 16:37:41

Tizenegyesek döntöttek a labdarúgó Francia Kupa negyeddöntőjébe jutó kiscsapatok csatájában szerda este: a Versailles a szétlövésben hibátlan maradt, legyőzte a szintén negyedik ligás Bergerac legénységét, és bejutott a legjobb négy közé. A késő esti mérkőzésen a Nice nagyon magabiztosan, 4–1-re legyőzte az Olympique Marseille-t, és szintén bejutott az elődöntőbe.

Olympique Marseille Nice Marseille Justin Kluivert Francia Kupa

Ligue 1: ötöt vágott a Reims; otthon kapott ki a Nice

2022-02-06 15:14:56

A Reims 5–0-ra legyőzte a Bordeaux-t, míg a Nice otthon szenvedett vereséget a Clermont-tól a francia élvonalbeli labdarúgó-bajnokságban (Ligue 1) 23. fordulójának vasárnapi játéknapján.

labdarúgás francia foci Strasbourg Nice Metz Ligue 1

Videó: a sok hibával játszó Messit nem kímélik a kupakudarc után

2022-02-02 13:33:50

Mint ismert, gól nélküli döntetlent követően a PSG tizenegyesekkel kikapott a Nice-től hétfőn hazai pályán, így nem jutott be a legjobb nyolc közé a labdarúgó Francia Kupában. A sérüléséből visszatérő Lionel Messi ezúttal végigjátszotta a meccset, de a játékhiány érződött rajta. Több hibája is volt, erre pedig egy Twitterre felkerült videó fel is hívta a figyelmet.

videó labdarúgás francia labdarúgás francia foci Paris Saint-Germain PSG

Francia Kupa: kölcsönadott kapusa kiejtette a PSG-t!

2022-01-31 21:28:02

Gól nélküli döntetlent követően a PSG tizenegyesekkel kikapott a Nice-től hazai pályán, így nem jutott be a legjobb nyolc közé a labdarúgó Francia Kupában. A hétfő késő esti meccs hőse a PSG kikölcsönzött lengyel kapusa, Marcin Bulka volt.

PSG Nice Marcin Bulka Francia Kupa

Ligue 1: 0–2-ről felállt a Monaco, aztán jött a ráadás

2022-01-23 14:29:52

A francia élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (Ligue 1) 22. fordulójának vasárnap kora esti mérkőzésén a Montpellier 3–2-re legyőzte a kétgólos hátrányból még egyenlítő Monacót. A megtizedelt Metz jól tartotta magát, mégis kikapott otthon a Nice-től, amely így visszakapaszkodott a második helyre. A Bordeaux és a Nantes is négy gólt szerezve nyert, míg a Clermont meglepetésre fordított a Rennes ellen.

francia labdarúgás francia foci francia bajnokság Nice Nantes Metz

Ligue 1: négy bajnoki után kapott ki ismét a Nantes

2022-01-14 23:00:51

A Nice 2–1-re legyőzte a Nantes-t a francia élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (Ligue 1) 21. fordulójában.

francia labdarúgás francia foci Nice Nantes Ligue 1

Ligue 1: emberhátrányban nyert a Nice, ezzel már második

2022-01-09 13:16:45

A Nice 3–0-ra legyőzte a Brestet, a Clermont 75 percen át emberhátrányban futballozva szerzett pontot a Reims ellen, míg a Strasbourg nyert Metzben a francia élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (Ligue 1) 20. fordulójának vasárnapi játéknapján.

Nice Ligue 1 Brest

Francia Kupa: ötödosztályú csapat győzte le az élvonal 9.-jét

2021-12-19 13:57:15

Az élvonalbeli csapatok közül a Metz negyed-, az Angers ötödosztályú együttessel szemben búcsúzott a labdarúgó Francia Kupa főtáblájának harmadik fordulójában. Tíz gólt szerezve jutott tovább a Bordeaux, és nyert a Marseille, a Monaco, valamint a Nice is.