Találatok a Kazincbarcika címkére

Találatok száma: 489

NB II: szorosabb kapcsolat, Barcikán folytatja a DVTK támadója

2021-01-21 00:30:15

Normal 0 21 false false false MicrosoftInternetExplorer4 A 20 éves DVTK-játékos, Korbély Kristóf a tavaszi szezonban a labdarúgó NB II-ben szereplő Kazincbarcika együttesében futballozik kölcsönben – számolt be róla a klub honlapja.

magyar átigazolás labdarúgó NB II NB II átigazolás NB II NB I Korbély Kristóf

Felkészülés: Ádám Martin hat gólt szerzett Bognár György volt csapata ellen

2021-01-13 13:55:44

Az NB I-re készülő Paksi FC szerdán 8–0-ra legyőzte a másodosztályú Budaörsöt Telkiben, majd 4–3-ra kikapott a Nyíregyháza Spartacustól. A Kisvárda idei első mérkőzésén két góllal nyert a Kazincbarcika ellen, a Zalaegerszeg nem bírt a Siófokkal.

Ádám Martin felkészülés ZTE Siófok Paks NB II

NB II: TÉLI ÁTIGAZOLÁSOK, 2020-2021

2021-01-11 14:24:59

Az élvonalhoz hasonlóan a labdarúgó NB II-ben is január 15-től február 14-ig tart hivatalosan a téli átigazolási időszak, de már eddig is több új játékost bejelentettek a klubok. Kövesse nyomon a téli változásokat folyamatosan frissülő cikkünkben!

magyar átigazolás labdarúgó NB II Vasas Szolnok Szentlőrinc Szeged

Férfi röpi Extraliga: nyert Debrecenben a Kazincbarcika

2020-12-19 19:02:14

A Vegyész RC Kazincbarcika 3:0-ra győzött a nyeretlenül sereghajtó Debrecen otthonában a férfi röplabda Extraliga alapszakaszának szombati mérkőzésén.

férfi röplabda Extraliga Kazincbarcika Debrecen

Menetelő Loki, remeklő Pécs, felzárkózó Vasas – NB II-es értékelés

2020-12-17 13:01:53

Véget ért a labdarúgó NB II 2020–2021-es kiírásának őszi szezonja, sőt már két, tavaszról előrehozott fordulót is lejátszottak a csapatok. A Nemzeti Sport Online szokás szerint értékeli az őszt; a várakozásoknak megfelelően vezeti a bajnokságot a Loki, s többen pozitív meglepetést szereztek szereplésükkel, mégpedig a feljutó helyen álló PMFC, illetve a Budaörs. A rosszul rajtoló Vasas Schindler Szabolcs irányításával „megérkezett" a dobogósok mögé, így reális esélye van a feljutásra. Az újoncok közül a kiváló Pécs mellett elfogadhatóan teljesített a Szentlőrinc, míg a DEAC helyzete már-már reménytelen.

labdarúgó NB II Vasas Szolnok Szentlőrinc Szeged Soroksár

NB II: kinevezték a Kazincbarcika új vezetőedzőjét – hivatalos

2020-12-17 09:42:53

A labdarúgó NB II-ben szereplő Kazincbarcika a hivatalos honlapján jelentette be, hogy Pacsi Bálint lett a csapat új vezetőedzője.

Pacsi Bálint NB II Kazincbarcika

NB II: nyert a Barcika az Ajka ellen, ikszelt a Csákvár Szegeden

2020-12-13 18:39:34

Több mint kéthónapos szünet után tudott újra nyerni a Kazincbarcika, a borsodi csapat az Ajkát győzte le 1–0-ra a labdarúgó NB II 21. fordulójában. A másik kora esti találkozón a Szeged-Csanád gól nélküli döntetlenre végzett a vendég Csákvárral.

Szeged NB II Kazincbarcika Csákvár Barcika Ajka

Hosszú idő után győzött újra a Kazincbarcika

2020-12-12 17:13:45

A labdarúgó NB II 21. fordulójában a játéknap előtt 18. Kazincbarcika a 12. Ajkát fogadta. A borsodiak célja mindenképpen a győzelem megszerzése volt, amelyet Kelemen Marko 59. percben elért góljának köszönhetően még úgy is sikerült begyűjteniük, hogy közben egy tizenegyest is elhibáztak.

élő közvetítés labdarúgó NB II NB II Kazincbarcika Barcika Ajka

NB II: nagyot fordított a hajrában a Vasas, s győzött Barcikán

2020-12-06 18:54:00

A labdarúgó NB II 20. fordulójában a Vasas a hajrában szerzett gólokkal fordított és győzött 2–1-re a Kazincbarcika vendégeként.

Vasas NB II Kazincbarcika

Dráma a végjátékban: a Vasas öt perc alatt fordított és szerezte meg a győzelmet

2020-12-06 00:39:08

A labdarúgó NB II 20. fordulójában a 18., kieső helyen álló Kazincbarcika a 4. helyezett Vasast fogadta. Bár a borsodiak a 60. percben megszerezték a vezetést, a Vasas az utolsó öt percben fordított és három ponttal távozott Kazincbarcikáról.

élő közvetítés Vasas NB II Kazincbarcika 20. forduló

Egy mesternégyes mellett hét tripla, otthon parádézó Loki – NB II-es őszi legek

2020-11-30 22:10:14

Túl vagyunk az első körön a labdarúgó NB II-ben, a csapatok tizenkilenc mérkőzést lejátszottak az idényből (elvileg mindegyik együttes megmérkőzött a 19 ellenfelével, de a koronavírus-járvány miatt néhány meccset nem rendeztek meg, ezeken játék nélkül kapta meg a három pontot a vétlen fél – a szerk.), így érdemes öszegzést készíteni. A Nemzeti Sport Online többek között megvizsgálta, hogy az ősszel melyik csapat szerezte, illetve kapta a legtöbb gólt, melyiknek van a leghosszabb veretlenségi és nyeretlenségi sorozata, melyik áll a hazai és az idegenbeli tabella élén, emellett megnéztük, hogy mely játékosok szerezték a legtöbb gólt, hány mesternégyes és mesterhármas született, ki a legfiatalabb és a legidősebb gólszerző, illetve kik azok, akiket a legtöbbször kellett sárga és piros lappal fegyelmezni.

labdarúgó NB II góllövőlista Urbin Péter Szolnok Szentlőrinc Siófok

NB II: a gyenge szereplés miatt elköszöntek Vitelkitől Barcikán

2020-12-01 11:53:04

Normal 0 21 false false false MicrosoftInternetExplorer4 Az elmúlt időszak eredménytelensége miatt a labdarúgó NB II-ben szereplő Kazincbarcika a mai napon közös megegyezéssel szerződést bontott Vitelki Zoltán vezetőedzővel – számolt be róla a klub honlapja.

labdarúgó NB II edzőváltás Vitelki Zoltán NB II Kazincbarcika

NB II: otthon kapott ki a Szpari és a Barcika, pontot mentett a Csákvár

2020-11-29 18:57:48

A labdarúgó NB II 19. fordulójában otthon kapott ki a Nyíregyháza és a Kazincbarcika is, míg a Csákvár kétgólos hátrányból mentett pontot a Szolnok ellen.

Szolnok Szeged Nyíregyháza NB II Kazincbarcika Csákvár

Megszerezte negyedik idegenbeli győzelmét a Szeged

2020-11-29 02:01:05

A labdarúgó NB II 19. fordulójában a játéknap előtt 16. helyezett Kazincbarcika a 14. Szegedet látta vendégül. A borsodiak, bár nem játszottak rosszul, ismét vereséget szenvedtek. A Szeged-Csanád GA Grumics Miroszláv gólja révén már az első félidőben beállította a végeredményt.

élő közvetítés Szeged-Csanád Szeged NB II Kazincbarcika 19. forduló

NB II: idegenben parádézott az ETO, tovább menetel a Loki és a Vasas

2020-11-25 19:26:22

Ismét négy gólt szerezve, ezúttal Szegeden aratott kiütéses győzelmet az ETO a labdarúgó NB II 18. fordulójában. A papírfomának megfelelően nyert a Vasas a Nyíregyháza, a DVSC a Szentlőrinc, a Gyirmót a Kazinbarcika, a Pécs pedig a DEAC ellen, bár ez utóbbi meccsen csaknem pontot szerzett a sereghajtó.

eredménykövetés Vasas Szpari Szentlőrinc Szeged Pécs

Két vereség után ismét nyerni tudott a Gyirmót

2020-11-25 00:07:35

A labdarúgó NB II 18. fordulójában a játéknap előtt ötödik Gyirmót a 16. helyezett, öt meccse nyeretlen Kazincbarcikát fogadta. A hazaiak a második félidőben nem sok teret adtak a vendégeknek, így otthon tartották a három pontot.

élő közvetítés NB II Kazincbarcika Gyirmót FC Győr Gyirmót 18. forduló

NB II: csak ikszelt Csákváron a Loki, Nyíregyházán nyert a Szeged

2020-11-22 18:58:56

A labdarúgó NB II 17. fordulójában a listavezető DVSC 1–1-es döntetlent ért el a Csákvár otthonában. A Kazincbarcika nem bírt a Szolnokkal, míg a Szeged Nyíregyházáról távozott győzelemmel.

Szolnok Szeged Nyíregyháza NB II Kazincbarcika DVSC

A Szolnok tíz emberrel is egy pontot szerzett Kazincbarcikán

2020-11-22 00:09:46

A labdarúgó NB II 17. fordulójában a játéknap előtt 15. Kazincbarcika a nyolcadik helyezett Szolnokot látta vendégül. A találkozó 1–1-es végeredménye már az első félidőben kialakult.

élő közvetítés labdarúgó NB II Szolnok NB II Kazincbarcika 17. forduló

Koronavírus: Dzurják József megküzdött a kórral, és legyőzte

2020-11-10 16:18:20

Dzurják József heteken át küzdött a koronavírus-fertőzéssel, de volt elég ereje ahhoz, hogy legyőzze ezt a bajt is.

koronavírus Kazincbarcika Dzurják József

NB II: a Csákvárt is legyőzte a Budaörs, kikapott az ETO Szolnokon

2020-11-08 14:50:45

Mind a három találkozón hazai siker született a labdarúgó NB II 16. fordulójának kora délutáni programjában. Sorrendben hetedik győzelmét aratta a Budaörs, amely ezzel megszakította a Csákvár hármas nyerési sorozatát. A Siófok egy sima hármassal küldte haza a Kazincbarcikát, Waltner Róbertnek ez az első diadala a Balaton-partiak vezetőedzőjeként. A Szolnok a hajrában harcolta ki a három pontot az ETO ellen.