Találatok a Getafe címkére

Találatok száma: 495

Real Madrid: vereséggel felérő döntetlen a Getafe ellen

2021-04-18 20:28:46

A La Liga 33. fordulójában a címvédésre hajtó Real Madrid csak döntetlent játszott a Getafe otthonában, sőt a kiesés ellen harcoló hazaiak álltak közelebb a győzelemhez.

online! közvetítés Thibaut Courtois Real Madrid La Liga Getafe

La Liga: három meccsen két gól és két vendéggyőzelem

2021-04-10 20:49:34

Három meccsen összesen két gól született szombaton a spanyol élvonalbeli labdarúgó-bajnokság 30. fordulójában, amelyben a Levante és a Cádiz győzött.

Levante La Liga Getafe Eibar Cádiz Athletic Bilbao

La Liga: a Valencia és a Villarreal is egy góllal nyert

2021-03-21 16:01:42

A spanyol élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (La Liga) 28. fordulójának vasárnapi játéknapján a Valencia hazai pályán 2–1-re legyőzte a Granadát, a Villarreal szintén otthon nyert a Cádiz ellen (2–1), a Getafe pedig 1–1-es döntetlent játszott az Elchével.

Villarreal Valencia La Liga Granada Getafe Elche

La Liga: a Getafe otthonában botlott az Atlético Madrid

2021-03-13 18:05:26

A Getafe hazai pályán 0–0-s döntetlent játszott az Atlético Madriddal a spanyol élvonalbeli labdarúgó bajnokság (La Liga) 27. fordulójának szombati játéknapján.

La Liga Getafe Atlético Madrid

La Liga: hosszú idő után újra nyert a Cádiz és a Valladolid

2021-03-06 15:32:23

A spanyol élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (La Liga) 26. fordulójának szombati játéknapján a Real Valladolid a Getafét, az Elche a Sevillát győzte le 2–1-re, a Cádiz pedig 1–0-s sikert aratott az Eibar felett

spanyol bajnokság Valladolid Real Valladolid La Liga Getafe

La Liga: hat nyeretlen bajnoki után győzött először a Getafe

2021-02-27 23:17:55

A spanyol élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (La Liga) 25. fordulójának szombati játéknapján a Getafe 3–0-ra legyőzte a Valenciát, ezzel végett vetett a hat meccs óta tartó nyeretlenségi szériájának.

Valencia La Liga Getafe

La Liga: két tizenegyes kellett hozzá, de megint nyert a Betis

2021-02-19 21:16:36

A Betis 1–0-ra legyőzte hazai pályán a Getafét a spanyol labdarúgó-bajnokság (La Liga) 24. fordulójának nyitó mérkőzésén pénteken.

spanyol foci La Liga Getafe Borja Iglesias Betis

La Liga: tovább tart a jó forma, Isak gólja győzelmet ért

2021-02-14 15:39:55

A Real Sociedad 1–0-ra nyert a Getafe vendégeként a spanyol labdarúgó-bajnokság (La Liga) 23. fordulójában vasárnap. Az Osasuna ugyancsak 1–0-ra győzött a Király-kupa-elődöntős Levante otthonában.

spanyol foci Real Sociedad Osasuna Levante La Liga Getafe

La Liga: a Real Madrid hozta a kötelezőt a Getafe ellen

2021-02-09 22:48:12

A Real Madrid 2–0-ra legyőzte a Getafét a spanyol élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (La Liga) 1. fordulóból elhalasztott találkozóján.

Real Madrid La Liga Getafe

Hat perc elég volt, a Real Madrid legyőzte a Getafét

2021-02-09 20:17:05

La Liga: három kiállítás, három gól – Sevilla-siker a Getafe ellen

2021-02-06 22:14:29

A spanyol élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (La Liga) 22. fordulójának szombati játéknapján a Sevilla 3–0-ra nyert hazai pályán a Getafe ellen.

Sevilla La Liga Getafe

La Liga: temérdek szabálytalanság és nulla gól – a Getafe az Alavésszel ikszelt

2021-01-31 15:37:23

A spanyol élvonalbeli labdarúgó-bajnokság 21. fordulójának vasárnapi nyitó mérkőzésén a Getafe gól nélküli döntetlent játszott a kiesés ellen menekülő Deportivo Alavésszel.

spanyol labdarúgás spanyol foci labdarúgás La Liga Getafe Alavés

La Liga: a Bilbao egy ötössel küldte haza a Getafét

2021-01-25 18:26:59

Az Athletic Bilbao 5–1-re legyőzte a Getafét a spanyol élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (La Liga) 20. fordulójának záró mérkőzésén.

spanyol foci La Liga Getafe Athletic Bilbao

La Liga: a Getafe és a Betis is egy góllal győzött

2021-01-20 20:12:58

A spanyol élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (La Liga) 19. fordulójának szerdai játéknapján a Getafe 1–0-ra legyőzte hazai pályán az Huescát, a Betis 2–1-re nyert szintén otthon a Celta Vigo ellen, míg a Villarreal 2–2-t játszott a Granadával.

Real Sociedad Real Betis La Liga Király-kupa Huesca Getafe

La Liga: a Barca után a Realtól is kölcsönzött a Getafe

2021-01-08 18:30:43

A Getafe labdarúgócsapata az idény végéig kölcsönvette Kubo Takefuszát a Real Madridtól – számolt be róla a két fővárosi klub a hivatalos honlapján.

spanyol átigazolás nemzetközi átigazolás Villarreal Real Madrid Kubo Takefusza Getafe

Barcelona: kölcsönadták fiatal középpályásukat Madridba

2021-01-05 14:49:11

A Getafe az idény végéig kölcsönvette Carles Alenát az FC Barcelonától – adta hírül a két spanyol élvonalbeli futballklub a hivatalos honlapján.

spanyol átigazolás nemzetközi átigazolás La Liga Getafe Carles Alená Barcelona

Király-kupa: öt éve alapított csapat hintett ötöt a Celtának

2021-01-05 17:50:07

Hatalmas meglepetés a spanyol labdarúgó Király-kupa 3. fordulójában: a harmadosztályú Ibiza 5–2-re megverte hazai környezetben az élvonalbeli Celta Vigót. És alulmaradt harmadik ligás ellenfelével szemben a Getafe is…

spanyol foci Villarreal Sevilla Király-kupa Ibiza Getafe

La Liga: ismét Suárez – az Atlético győzelemmel zárta az évet

2020-12-30 20:00:47

Az Atlético Madrid 1–0-ra legyőzte a Getafét a spanyol élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (La Liga) 16. fordulójában.

spanyol foci La Liga Huesca Getafe Celta Vigo Atlético Madrid

La Liga: nem bírt egymással a Celta és a Getafe

2020-12-23 19:28:18

A spanyol élvonal 15. fordulójában 1–1-es döntetlent játszott a Celta Vigo a Getafe vendégeként: a vendégek hamar, a 7. percben vezetést szereztek Damien Suárez büntetőjével, a vendégek tíz perccel később egyenlítettek Iago Aspas góljával. Ezzel a Celta sorozatban ötödik bajnokiján maradt veretlen.

La Liga Getafe Celta Vigo

La Liga: Cádizban tört meg a Getafe nyeretlenségi szériája

2020-12-20 15:49:57

A Celta Vigo az Alavést, Granada pedig a Betist győzte le hazai pályán 2–0-ra, míg a Getafe a Cádiz vendégeként nyert 2–0-ra a spanyol élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (La Liga) 14. fordulójának vasárnapi játéknapján.