Találatok a Elche címkére

Találatok száma: 209

La Liga: Myrto Uzuniék ikszeltek, kiestek az élvonalból

2022-05-22 19:09:10

A Granada a spanyol első osztályú labdarúgó-bajnokság 16. helyéről vágott neki vasárnap a La Liga utolsó, 38. fordulójának, amelyben 0–0-s döntetlenre futotta erejéből az Espanyol ellen. Az FTC korábbi játékosát, Myrto Uzunit is foglalkoztató klub ezzel az eredménnyel kiesett az élvonalból, mivel a Mallorca és a Cádiz is győzött, és megelőzte.

spanyol foci Myrto Uzuni Mallorca La Liga Granada Getafe

La Liga: történelmet írt a horvát csatár, de így sem nyert az Osasuna

2022-05-01 15:02:36

Az Osasuna 1–1-es döntetlent játszott idegenben az Elchével a spanyol élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (La Liga) 34. fordulójának vasárnapi játéknapján.

Osasuna La Liga Elche

La Liga: a Betis és a Valencia is vereséggel hangolt a kupadöntőre

2022-04-19 16:41:29

A Mallorca hazai pályán legyőzte (2–1) a sereghajtó Alavést a spanyol élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (La Liga) 33. fordulójában, s a kiesőzónából a 16. helyre ugrott. A Betis hazai pályán kapott ki az Elchétől, a Villarreal nyert a Valencia ellen.

spanyol labdarúgás Villarreal Valencia Real Betis Mallorca La Liga

La Liga: a Getafe csak megnehezítette a Bayern-verő Villarreal dolgát

2022-04-16 14:44:00

Az Elche 3–0-ra legyőzte a Mallorcát, az Alavés 1–0-ra nyert otthon a Rayo Vallecano ellen, míg a Valencia 2–1-re kikapott hazai pályán az Osasunától a spanyol élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (La Liga) 32. fordulójának szombati játéknapján. A Villarreal remek kezdésének köszönhetően elvitte a három pontot a Getafe otthonából.

Valencia Rayo Vallecano Osasuna Mallorca La Liga Elche

La Liga: Isak betalált 11-esből, mégis az ellenfél jöhetett – videó

2022-04-11 13:20:53

Egészen bizarr jelenetsornak lehettünk szemtanúi vasárnap, az Elche–Real Sociedad spanyol bajnoki első félidejében: Alexander Isak tizenegyesből egyenlíthetett volna, a kapuba is talált, azonban Cuadra Fernández játékvezető nemcsak hogy nem adta meg a gólt, még a csatár kapott sárga lapot, és az Elche jöhetett szabadrúgással.

spanyol labdarúgás spanyol foci spanyol bajnokság Real Sociedad La Liga Elche

La Liga: Isak büntetőt rontott, de a Sociedad így is nyert

2022-04-10 15:40:40

Végig közelebb állt a győzelem megszerzéséhez a spanyol labdarúgó-bajnokság (La Liga) 31. fordulójában az Osasuna, de csak az utolsó percekben sikerült döntenie a sereghajtó Alavés ellen, míg a Real Sociedad 0–1-ről felállva fordított és nyert Elchében.

spanyol labdarúgás spanyol foci spanyol bajnokság Wu Lei Real Sociedad Osasuna

La Liga: Uzuniék 0–2-ről felállva ikszeltek

2022-04-03 15:57:37

Az Athletic Bilbao az Elchét, a Betis az Osasunát győzte le a spanyol élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (La Liga) 30. fordulójának vasárnapi játéknapján.

spanyol labdarúgás spanyol foci spanyol bajnokság Osas La Liga Elche

La Liga: megúszta a Valencia kapusa…; Uzuniék újra kikaptak

2022-03-12 17:09:41

Myrto Uzuni együttese, a Granada 1–0-ra kikapott hazai pályán az Elchétől a spanyol labdarúgó-bajnokság (La Liga) 28. fordulójában. A Valencia gól nélküli döntetlent játszott idegenben a Getaféval, a Villarreal 1–0-ra nyert otthon a Celta Vigo ellen.

Villarreal Valencia Myrto Uzuni La Liga Granada Elche

La Liga: sorozatban harmadik bajnokiját is megnyerte a Barca

2022-03-06 18:14:41

Az Elche az első félidő végén még sokkolta a Barcelonát, de a katalán együttes fordított, és 2–1-re legyőzte ellenfelét a spanyol élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (La Liga) 27. fordulójában.

spanyol labdarúgás spanyol foci La Liga FC Barcelona Elche

A csereemberek döntöttek – hátrányból nyert a Barcelona az Elche ellen

2022-03-06 16:05:57

La Liga: fölényes győzelemmel folytatta jó sorozatát a Levante

2022-02-25 22:56:28

Magabiztos, 3–0-s győzelmet aratott a Levante az Elche felett a spanyol élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (La Liga) 26. fordulójában.

spanyol labdarúgás spanyol foci Levante La Liga Elche

La Liga: sorozatban negyedszer sem nyert a Rayo Vallecano

2022-02-18 22:56:20

Az Elche hazai pályán 2–1-re nyert a Rayo Vallecano ellen a spanyol élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (La Liga) 25. fordulójában, ezzel két pontra megközelítette a tabellán madridi riválisát.

spanyol labdarúgás Rayo Vallecano La Liga Elche

La Liga: három döntetlen után újra nyert a Sevilla

2022-02-11 15:53:27

A Sevilla 2–0-ra legyőzte hazai pályán az Elchét a spanyol labdarúgó-bajnokság (La Liga) 24. fordulójának pénteki nyitó mérkőzésén.

Sevilla La Liga Elche

La Liga: fontos meccsen kapott ki a Cádiz Mallorcán

2022-02-05 18:52:50

A Cádiz a Mallorca, az Alavés pedig az Elche otthonában szenvedett vereséget a spanyol élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (La Liga) 23. fordulójának szombati játéknapján.

Mallorca La Liga Elche Cádiz Alavés

La Liga: döntetlent játszott hazai pályán a Real Madrid

2022-01-23 18:16:28

A spanyol labdarúgó-bajnokság (La Liga)  22. fordulójában a listavezető Real Madrid a 15. Elchét fogadta, egyértelmű győzelmi reményekkel, de a végén örülnie kellett még a döntetlennek is.

Real Madrid La Liga Elche

Majdnem bukott hazai pályán a Real Madrid az Elche ellen

2022-01-23 13:51:34

A spanyol labdarúgó-bajnokság (La Liga) 22. fordulójában a listavezető Real Madrid a 15. Elchét fogadta, egyértelmű győzelmi reményekkel, de a végén örülnie kellett még a döntetlennek is.

közvetítés Real Madrid La Liga Elche

Király-kupa: „Nagyon rossz vagy” – Marcelo megsértette a bírót, hosszabb eltiltás várhat rá

2022-01-21 13:19:59

Mint ismert, a spanyol Király-kupa nyolcaddöntőjében a Real Madrid a hosszabbítás után, emberhátrányban 2–1-re legyőzte idegenben az Elchét, így bejutott a legjobb nyolc közé. A 102. percben egy hazai kontra végén Marcelo buktatta(?) a gólhelyzetben kilépő Tete Morentét, amiért piros lapot kapott. Az As szerint a brazil szélső, mielőtt lement volna a pályáról, megsértette a játékvezetőt, ezért hosszabb eltiltásra számíthat.

spanyol labdarúgás spanyol foci spanyol Király-kupa piros lap nyolcaddöntő labdarúgás

Király-kupa: a Real hosszabbítás után jutott tovább Elchében

2022-01-20 20:10:53

A spanyol Király-kupa nyolcaddöntőjében a Real Madrid a hosszabbítás után, emberhátrányban 2–1-re legyőzte idegenben az Elchét, így bejutott a legjobb nyolc közé.

spanyol labdarúgás spanyol foci spanyol Király-kupa nyolcaddöntő labdarúgás Real Madrid

A Real emberhátrányban, a hosszabbítás hajrájában fordított Elchében a Király-kupában

2022-01-20 17:53:44

élő közvetítés tudósítás spanyol labdarúgás spanyol foci spanyol Király-kupa onlive!

La Liga: az Elche 1–0-ra legyőzte a Villarrealt

2022-01-16 15:45:43

Az Elche hazai pályán 1–0-ra legyőzte a Villarrealt vasárnap, a spanyol első osztályú labdarúgó-bajnokság (La Liga) 21. fordulójában.