H. Á. 2022.07.14 10:49 Frissítve: 2022.08.17 21:50

EKL-SELEJTEZŐ, ADATBANK 2022–23

Az Európa-konferencialiga selejtezősorozatának menetrendje, eredményei egy helyen.


EURÓPA-KONFERENCIALIGA 2022–2023
RÁJÁTSZÁS, ELSŐ MÉRKŐZÉS
MAGYAR ÉRDEKELTSÉG (FŐ ÁG)

1. FC Köln (német)–MOL FEHÉRVÁR FC

BAJNOKI ÁG
Maribor (szlovén)–CFR (romániai)
RFS (lett)–Linfield (északír)
Lech Poznan (lengyel)–Dudelange (luxemburgi)
Skupi (északmacedón)–KF Ballkani (koszovói)
Zrinjski Mostar (bosnyák)–Slovan Bratislava (szlovák)

FŐ ÁG
Djurgarden (svéd)–APOEL Nicosia (ciprusi) 3–0
Molde FK (norvég)Wolfsberger AC (osztrák)
FCSB (román)–Sligo Rovers (ír)
APOEL Nicosia (ciprusi)–Djurgardens IF (svéd)
Villarreal (spanyol)–Hajduk Split (horvát)
Fiorentina (olasz)–Twente (holland)
Universitatea Craiova (román)–Hapoel Beer Seva (izraeli)
Maccabi Tel-Aviv (izraeli)–Nice (francia)
Partizan Beograd (szerb)–Hamrun Spartans (máltai)
Istanbul Basaksehir (török)–Royal Antwerp (belga)
AZ Alkmaar (holland)–Gil Vicente (portugál)
Slovácko (cseh)–AIK (svéd)
Young Boys (svájci)–Anderlecht (belga)
West Ham United (angol)–Viborg (dán) 
CSZKA Szófia (bolgár)–Basel (svájci)
FC Vaduz (liechtensteini)–Rapid Wien (osztrák)
Raków Czestochowa (lengyel)–Slavia Praha (cseh)

Az Ekl selejtezőjének rájátszásában 22 párharcot (ötöt a bajnoki ágon, 17-et a főágon) bonyolítanak le. Az Európa-konferencialiga 32 csapatos főtábláján ott lesz még tíz vesztes az Európa-liga playoffjából.

A Bajnokok Ligája-rájátszás sorsolásáról itt olvashat!
Az Európa-liga rájátszásáról pedig itt!

EURÓPA-KONFERENCIALIGA 2022–2023
SELEJTEZŐ, 3. FORDULÓ

3. FORDULÓ
FŐ ÁG
 1. mérk.
2. mérk.
Össz.
Mol Fehérvár FC–Petrocub Hincesti (moldovai)
5–0
2–1
7–1
Molde FK (norvég)–Kisvárda FC3–0
1–2
4–2
Sepsi OSK (romániai)–Djurgardens IF (svéd)1–3 1–3
2–6
DAC (szlovákiai)–FCSB (román)
0–10–1
0–2
Hajduk Split (horvát)–Vitória Guimaraes (portugál) 3–1
0–1
3–2
APOEL Nicosia (ciprusi)–Kizilzsar (kazah)
1–0 0–0
1–0
Spartak Trnava (szlovákiai)–Raków Czestochowa (lengyel)0–2 0–1
0–3
KuPS (finn)–Young Boys (svájci) 0–2 0–3
0–5
AIK (svéd)–FK Skëndija (északmacedón)   1–1 1–1
2–1 – 11-esekkel
Paide Linnameeskond (észt)–Anderlecht (belga)
0–2 0–30–5
Lilleström (norvég)–Royal Antwerp (belga)1–3 0–21–5
Viking Stavanger (norvég)–Sligo Rovers (ír) 5–1 0–1
5–2
Viborg (dán)–B36 Tórshavn (feröeri)3–0
2–15–1
CSZKA Szófia (bolgár)–St. Patrick's Athletic (ír)  0–1 2–0
2–1
Breidablik (izlandi)–Istanbul Basaksehir (török)1–3 0–3
1–6
Dundee United (skót)–AZ Alkmaar (holland) 1–0 0–7
1–7
Zorja Luhansz (ukrán)–U.Craiova (román)1–0 0–3
1–3
Neftci (azeri)–Rapid Wien (osztrák)2–1 0–2
2–3
FC Vaduz (liechtensteini)–Konyaspor (török)1–1 4–2
5–3
Riga FC (lett)–Gil Vicente (portugál)
1–10–41–5
Lugano (svájci)–Hapoel Beer Seva (izraeli)0–2 1–3
1–5
Wolfsberger AC (osztrák)–Gzira United (máltai)0–0
4–04–0
Hamrun Spartans (máltai)–Levszki Szófia (bolgár)  0–1 2–1
3–2 – 11-esekkel
Maccabi Tel-Aviv (izraeli)–Arisz (görög) 2–0 1–2
3–2
Csukaricski (szerb)–Twente (holland)1–3 1–4
2–7
Slavia Praha (cseh)–Panathinaikosz (görög) 2–0 1–1
3–1
Bröndby (dán)–Basel (svájci)
1–0 1–2
2–3 – 11-esekkel
BAJNOKI ÁG
Víkingur Reykjavík (izlandi)–Lech Poznan (lengyel)1–0
1–4 2–4
RFS (lett)–Hibernians FC (máltai)1–1
3–14–2
KF Ballkani (koszovói)–KÍ (feröeri) 3–21–2
4–5 – 11-esekkel
Zrinjski Mostar (bosnyák)–Tobol (kazah)1–0
1–1
2–1
Sahtyor Szoligorszk (fehérorosz)–CFR (romániai)0–0
0–1
0–1

2. FORDULÓ
FŐ ÁG
  JÚLIUS 20–21.
JÚLIUS 26–28.
MOL FEHÉRVÁR FC–Qabala (azeri)4–1
1–2
Kajrat Almati (kazah)–KISVÁRDA FC
0–1
 0–1
 Vitória Guimaraes (portugál)–PUSKÁS AKADÉMIA FC
3–0
 0–0
 Gzira United (máltai)–Radnicski Nis (szerb)
2–2
3–3 – 11-esekkel 3–1
 Arisz Limassol (ciprusi)–Neftci (azeri)
2–0
3–0
Zira FK (azeri)–Maccabi Tel-Aviv (izraeli)
0–3
0–0
Sepsi OSK (romániai)–Olimpija Ljubljana (szlovén)3–1 
 0–2 – 11-esekkel 2–4
Breidablik (izlandi)–Buducsnoszt
Podgorica (montenegrói)
2–0
1–2
Víkingur (feröeri)–DAC (szlovákiai)0–2
0–2
Koper (szlovén)–FC Vaduz (liechtensteini)
0–1
1–1
Petrocub Hincesti (moldovai)–KF Laci (albán)0–0
4–1
Vorszkla Poltava (ukrán)–AIK (svéd)3–2
0–2 – h. u.
Arisz (görög)–Gomel (fehérorosz)5–1
2–1
 Velez Mostar (bosnyák)–Hamrun Spartans (máltai)
0–1
0–1
Vllaznia (albán)–Universitatea Craiova (román)
1–1
0–3
Kizilzsar (kazah)–NK Osijek (horvát)
1–2
2–0
St. Patrick's Athletic (ír)–Mura (szlovén)
1–1
0–0 – 11-esekkel 6–5
Pogon Szczecin (lengyel)–Bröndby (dán)
1–1
0–4
B36 Tórshavn (feröeri)–Tre Fiori (San Marinó-i)1–0
0–0
Racing Union (luxemburgi)–Csukaricski (szerb)
1–4
0–4
Valmiera (lett)–FK Skëndija (északmacedón)
1–2
1–3
Botev Plovdiv (bolgár)–APOEL Nicosia (ciprusi)
0–0
0–2
Szaburtalo Tbiliszi (grúz)–FCSB (román)
1–0
2–4
Ararat (örmény)–Paide Linnameeskond (észt)
0–0
0–0 – 11-esekkel 5–3
FK Liepaja (lett)–Young Boys (svájci)
0–1
0–3
St Joseph's FC (gibraltári)–Slavia Praha (cseh)
0–4
0–7
AZ (holland)–Tuzla City (bosnyák) 1–0
4–0
MFK Ruzomberok (szlovákiai)–Riga FC (lett)0–3
1–2
Levszki Szófia (bolgár)–PAOK (görög)
2–0
1–1
Raków Czestochowa (lengyel)–FK Asztana (kazah)
5–0
1–0
CSZKA Szófia (bolgár)–Makedonija GP Szkopje (északmacedón)
0–0
4–0
Rapid Wien (osztrák)–Lechia Gdansk (lengyel)0–0
2–1
Spartak Trnava (szlovákiai)–Newtown (walesi)
4–1
2–1
Motherwell (skót)–Sligo Rovers (ír)
0–1
0–2
FC Basel (svájci)–Crusaders Belfast (északír)
2–01–1
KuPS (finn)–Milsami Orhei (moldovai)
2–2
 4–1
Istanbul Basaksehir (török)–Maccabi Netanya (izraeli)
1–1
1–0
Hapoel Beer Seva (izraeli)–Dinamo Minszk (fehérorosz)2–1
1–0
BATE Boriszov (fehérorosz)–Konyaspor (török)
0–3
2–0
SJK (finn)–Lilleström (norvég)
0–1
2–5
FK Suduva (litván)–Viborg (dán)
0–1
0–1
Molde FK (norvég)–Elfsborg (svéd)
4–1
2–1
Royal Antwerp (belga)–KF Drita (koszovó)
0–0
2–0
NK Rijeka (horvát)–Djurgardens IF (svéd)
1–2
0–2
Sparta Praha (cseh)–Viking Stavanger (norvég)
0–01–2
 BAJNOKI ÁG
  JÚLIUS 21.
JÚLIUS 26–28.
 Sahtyor Szoligorszk (fehérorosz)
erőnyerő
 RFS (lett)
erőnyerő
La Fiorita (San Marinó-i)–KF Ballkani (koszovói)
0–4
0–6
Víkingur Reykjavík (izlandi)–The New Saints (walesi)   
2–0
0–0
Szutjeszka Niksics (montenegrói)–KÍ (feröeri)
0–0
0–1
Hibernians FC (máltai)–Levadia Tallinn (észt)
3–2
1–1
KF Tirana (albán)–Zrinjski Mostar (bosnyák)
0–1
2–3
Lech Poznan (lengyel)–Dinamo Batumi (grúz)
5–01–1
CFR (romániai)–Inder Club d'Escaldes (andorrai) 
3–01–1
Tobol (kazah)–Lincoln Red Imps (gibraltári)
2–0
1–0
1. FORDULÓ
 JÚLIUS 6–7.
JÚLIUS 12–14.
Flora Tallinn (észt)–SJK (finn) 
1–02–4 – h. u.
Továbbjutott: az SJK, 4–3-as összesítéssel
 Alaskert (örmény)–Hamrun Spartans (máltai)
1–0 4–1
 Továbbjutott: a Hamrun Spartans, 4–2-es összesítéssel  
Inter Turku (finn)–KF Drita (koszovó)
1–00–3
 Lechia Gdansk (lengyel)–Akademija Pandev (északmacedón)
4–12–1
Továbbjutott: a Lechia Gdansk, 6–2-es összesítéssel
Dinamo Tbiliszi (grúz)–Paide Linnameeskond (észt)
2–32–1
Továbbjutott: az Paide Linnameeskond, 4–4-es összesítéssel, 11-esekkel
Panevezys (litván)–Milsami Orhei (moldovai)
0–00–2
Továbbjutott: a Milsami Orhei, 4–0-s összesítéssel
KF Laci (albán)–Iszkra Danilovgrad (montenegrói) 0–01–0
 Továbbjutott: a KF Laci, 1–0-s összesítéssel  
SC Gjilani (koszovói)–FK Liepaja (lett) 
1–01–3
 Továbbjutott: a Liepaja, 3–2-es összesítéssel
 Sfantul Gheorghe (moldovai)–NS Mura (szlovén)
1–21–2
Továbbjutott: a Mura, 4–2-es összesítéssel
 KuPS (finn)–Dila Gori (grúz)
2–00–0
Továbbjutott: a KuPS, 2–0-s összesítéssel
 MFK Ruzomberok (szlovákiai)–Kauno Zalgiris (litván)2–00–0
Továbbjutott: az MFK Ruzomberok, 2–0-s összesítéssel
Buducsnoszt Podgorica (montenegrói)–KF Llapi (koszovói)
2–02–2
Továbbjutott: a Buducsnoszt, 4–2-es összesítéssel
Gzira United (máltai)–Atletic Club d'Escaldes (andorrai)
1–11–0 – h. u.
Továbbjutott: a Gzira, 2–1-s összesítéssel
Borac Banja Luka (bosnyák)–B36 Tórshavn (feröeri)
2–01–3 – h. u
Továbbjutott: a B36 Tórshavn, 3–3-as összesítéssel, 11-esekkel
Olimpija Ljubljana (szlovén)–Differdange (luxemburgi)
1–12–1
Továbbjutott: az Olimpija Ljubljana, 3–2-es összesítéssel
Larne (északír)–St Joseph's FC (gibraltári)
0–00–1
 Továbbjutott: a St Joseph's FC, 1–0-s összesítéssel  
UE Santa Coloma (andorrai)–Breidablik (izlandi)
0–11–4
 Továbbjutott: a Breidablik, 5–1-es összesítéssel  
DAC 1904 (szlovákiai)–Cliftonville (északír)
2–13–0
Továbbjutott: a Dunaszerdahely, 5–1-es összesítéssel
  
Víkingur (feröeri)–Europa FC (gibraltári)
1–02–1
Továbbjutott: a Víkingur, 3–1-es összesítéssel
Bala Town (walesi)–Sligo Rovers (ír)
1–2 1–0
 Továbbjutott: a Sligor Rovers, 1–1-es összesítéssel, 11-esekkel  
Fola Esch (luxemburgi)–Tre Fiori (San Marinó-i) 
0–11–3
 Továbbjutott: a Tre Fiori, 4–1-es összesítéssel  
Dinamo Minszk (fehérorosz)–FK Decsics Tuzi (montenegrói)
1–12–1
 Továbbjutott: a Dinamo Minszk, 3–2-es összesítéssel  
Tre Penne (San Marinó-i)–Tuzla City (bosnyák)
0–20–6
Továbbjutott: a Tuzla City, 8–0-s összesítéssel
Szaburtalo Tbiliszi (grúz)–Partizani (albán)
0–11–0
Továbbjutott: a Szaburtalo Tbiliszi, 1–1-es összesítéssel, 11-esekkel   
FK Skëndija (északmacedón)–Ararat Jereván (örmény)
2–02–2
Továbbjutott: a Shkëndija, 4–2-es összesítéssel
Floriana (máltai)–Petrocub Hincesti (moldovai)
0–00–1
Továbbjutott: a Petrocub Hincesti, 1–0-s összesítéssel
Pogon Szczecin (lengyel)–KR (izlandi)
4–10–1
Továbbjutott: a Pogon Szczecin, 4–2-es összesítéssel
HB Tórshavn (feöreri)–Newtown (walesi)
1–01–2
Továbbjutott: a Newtown, 2–2-es összesítéssel, 11-esekkel
FCB Magpies (gibraltári)–Crusaders Belfast (északír)
2–11–3
 Továbbjutott: a Crusaders, 4–3-as összesítéssel  
 Derry City (ír)–Riga FC (lett)0–20–2
Továbbjutott: a Riga, 4–0-s összesítéssel
2022.08.13 23:30:21

Európa-liga MALONYAI PÉTER

NS-VÉLEMÉNY. A nap jelszava a fenntarthatóság.

2022.08.11 20:12:08

Európa-liga NSO

Remekül kezdett Török László legénysége, Asani duplázott, a második félidőben azonban csak a norvégok szereztek gólt.

2022.08.11 18:48:47

Európa-liga DUDUCZ TIBOR (összefoglaló), HARMATH ÁKOS (percről percre)

A dunaszerdahelyiek két 1–0-s vereséggel búcsúztak a nemzetközi kupaporondtól – Kalmár Zsolt nélkül.