Még több NB I
DVSC: Diósgyőrből és Békéscsabáról is érkezett új szerzemény
Edző megy Zalaegerszegről Lendvára, játékosok is mehetnek – hivatalos
Távozott a DVSC-től és részt vesz a szerződés nélküli profik csapatkereső táborában
Népszerű cikkek
Bejelentette Markgráf Ákos érkezését az Újpest
Az ETO Petrással és Megyerivel is szerződést hosszabbított
Debrecenből került 19 éves belső védő a ZTE-hez
Az elöző 90 percben ennyien voltunk a -on
13 909
Köszönjük!

Labdarúgó NB I
2016.06.10. 14:00
DVTK: a saját nevelésű támadó születésnapján hosszabbított
A labdarúgó NB I-ben szereplő DVTK a hivatalos honlapján jelentette be, hogy saját nevelésű középpályása, a 19. születésnapját éppen ma ünneplő Ternován Patrik három évvel meghosszabbította szerződését a klubbal.

Labdarúgó NB I
2016.06.10. 09:14
MTK: három edzőmeccset játszanak Ausztriában
A labdarúgó NB I-ben szereplő MTK már két hete megkezdte a felkészülést a 2016–2017-es szezonra, amelyet június 12-től Ausztriában folytat. A kék-fehérek egy hét alatt három felkészülési mérkőzést is játszanak – számolt be róla a klub hivatalosa honlapja, az mtkbudapest.hu.

Labdarúgó NB I
2016.06.09. 10:50
FTC: Nem futok senki után – Jova Levente
Elkezdte a felkészülést a Ferencváros labdarúgócsapata az NB I következő szezonjára. Az első edzés előtt orvosi vizsgálaton vettek részt a játékosok. A Fradi Médiának Busai Attila, Jova Levente, Nagy Dominik és Florian Trinks beszélt arról, hogyan töltötte az alapozást megelőző heteket.

Labdarúgó NB I
2016.06.09. 09:56
DVTK: Novothny elbúcsúzott társaitól, hazai és külföldi ajánlatai vannak
A 2015–2016-os idényt a DVTK labdarúgócsapatánál töltő Novothny Soma a Nemzeti Sport Online információi szerint elbúcsúzott társaitól. Az SSC Napoli támadója a dvtk.eu információi szerint szerdán a klubházban egyeztetett, míg a diósgyőriek kerete megkezdte a felkészülést az új idényre.
1784
/
5301


























