Találatok a DVSC címkére

Találatok száma: 4350

NB I: A teljesítményt tekintve megfelelő volt a játékunk – Oenning

2021-10-18 08:19:19

A labdarúgó NB I 9. fordulójában két mérkőzést játszottak vasárnap. Lássuk, hogyan értékeltek a szakvezetők a Kisvárda–Újpest (0–0) és a Mezőkövesd–Debrecen (1–0) mérkőzés után.

Újpest Toldi Gábor Supka Attila NB I Michael Oenning Mezőkövesd

Micsoda kezdés: Supka első kövesdi mérkőzésén megverték a Debrecent!

2021-10-17 12:57:46

A labdarúgó NB I 9. fordulójának záró mérkőzésén az immár Supka Attila vezette Mezőkövesd hazai pályán 1–0-ra legyőzte a Debreceni VSC-t.

onlive! közvetítés Supka Attila NB I 9. forduló NB I Mezőkövesd

NB I: többhetes kihagyás vár a DVSC sérült kapusára

2021-10-04 10:37:57

Többhetes kihagyás vár Tomás Kosickyre, a Debreceni VSC kapusára, aki csapata szombati bajnoki mérkőzésen szenvedett sérülést.

magyar labdarúgás magyar foci magyar bajnokság labdarúgó NB I Tomás Kosicky NB I

NB I: emberhátrányban ikszelt a Debrecen a Fehérvárral

2021-10-02 18:20:50

A Debreceni VSC hazai pályán 1–1-re végzett a Mol Fehérvárral a labdarúgó NB I 8. fordulójában. A Loki Dzsudzsák Balázs második sárga lapos kiállítása miatt több mint egy félidőt emberhátrányban játszott.

labdarúgó NB I Vidi Mol Fehérvár FC Loki Fehérvár Debreceni VSC

Labdarúgás: Dzsudzsákot az NB I-ben először, összesen hatodszor állították ki – videó

2021-10-02 21:11:32

A DVSC csapatkapitányát, Dzsudzsák Balázst második sárga lapja után, a 41. percben kiállította Vad II István a Mol Fehérvár ellen a labdarúgó NB I 8. fordulójában – a magyar bajnokságban ez volt az első kiállítása a 108-szoros magyar válogatott középpályásnak, pályafutása során pedig a hatodik.

Nikolics Nemanja Mol Fehérvár FC Dzsudzsák Balázs Debrecen DVSC

Őrült mérkőzésen, 10 emberrel játszott döntetlent a Loki a Vidivel

2021-10-02 13:18:16

DVSC: Az volt a célom, hogy Amerikában maradjak – Németh

2021-09-29 14:47:58

Mint arról beszámoltunk, a labdarúgó NB I-ben szereplő Debreceni VSC szerződtette a 37-szeres magyar válogatott Németh Krisztiánt, aki legutóbb az MLS-ben szereplő Columbus Crew-ban futballozott. A debreceniek hivatalos oldala ezúttal egy hosszabb interjút tett közzé friss igazolásával.

Németh Krisztián Debreceni VSC Debrecen DVSC

Ugrai Roland: Balaton helyett edzés Shane Tusuppal

2021-09-29 08:25:07

A Loki játékosa, Ugrai Roland vezeti az NB I-es góllövőlistát, és visszaverekedné magát a válogatottba.

Ugrai Roland Shane Tusup NB I DVSC

NB I: „Mindegy, hogy az FTC-t, a Puskást vagy a DVSC-t győzzük-e le”

2021-09-27 08:45:22

A Kisvárda vasárnap 0–1-ről fordított a DVSC ellen és továbbra is hárompontos előnnyel vezeti a labdarúgó OTP Bank Ligát. Lássuk, hogyan értékelték a mérkőzést a vezetőedzők!

Toldi Gábor NB I Kisvárda Joao Janeiro Debrecen DVSC

NB I: kilenc hónap után újra van csapata Németh Krisztiánnak

2021-09-23 13:58:04

A labdarúgó NB I-ben szereplő Debreceni VSC szerződtette a 37-szeres válogatott, 2016-ban Eb-résztvevő Németh Krisztiánt, aki legutóbb az MLS-ben szereplő Columbus Crew-ban futballozott.

labdarúgó NB I Németh Krisztián NB I átigazolás NB I DVSC

MK: simán nyert a címvédő Újpest és a Fehérvár is; kilencet vágott a Paks

2021-09-18 15:21:45

Az NB I-ben szereplő MTK Budapest 7–0-ra legyőzte az NB III-as Sényő-Carnifex FC-t a labdarúgó Magyar Kupa 3. fordulójában, szombaton. A többi élvonalbeli csapat közül a Paks 9–1-re nyert Gyömrőn, a ZTE néggyel győzött Vácon, a Kisvárda kettővel múlta felül a DEAC-ot, épp úgy, ahogy a Mezőkövesd a Komárom VSE-t, míg a DVSC csupán egy góllal nyert a Veszprém ellen. A címvédő Újpest 3–0-ra győzött a Tiszakécske vendégeként, a Mol  Fehérvár FC 6–2-re múlta felül az SC Sopront.

Újpest ZTE Paks NB I Mol Fehérvár FC Mezőkövesd

NB I: Csertői szerint az első félidőben jobbak voltak a Lokinál

2021-09-11 12:22:38

A válogatott szünet után, pénteken a DVSC–Gyirmót (5–0) mérkőzéssel rajtolt a labdarúgó OTP Bank Liga 6. fordulója. Lássuk, hogyan értékelték a meccset a vezetőedzők!

NB I Gyirmót Debrecen DVSC Csertői Aurél

NB I: a Debrecen kiütötte a Gyirmótot a forduló nyitányán

2021-09-10 20:52:22

A labdarúgó NB I 6. fordulójának nyitó mérkőzésén a Debreceni VSC gól nélküli első félidő után 5–0-ra kiütötte a Gyirmót FC Győrt az újoncok összecsapásán.

NB I Loki Labdarúgó NB I Gyirmót Debrecen DVSC

Gálázott a Loki, szünet után ötöt rúgott a Gyirmótnak

2021-09-10 17:15:03

élő közvetítés NB I Labdarúgó NB I Gyirmót Debrecen DVSC

NB I: nem áprilisi tréfa, Kispesten Rossival nyert a Honvéd legutóbb a Fradi ellen

2021-09-10 09:00:44

Kéthetes szünet után négynapos fordulóval folytatódik a labdarúgó NB I. A hatodik kör péntek este a két újonc, a Debrecen és a Gyirmót cívisvárosi csatájával indul. Szombat délután a Honvéd először fogadja az új Bozsik Arénában a bajnok Ferencvárost, amely a régi kispesti létesítményben utoljára négy éve, éppen április 1-jén szenvedett vereséget az akkor Marco Rossi által irányított dél-pesti riválistól. A Paks a hozzá hasonlóan hétpontos MTK-t látja vendégül, a mezőny egyetlen veretlen csapata, a Mol Fehérvár Mezőkövesdre látogat, majd vasárnap az éllovas Kisvárda a második helyezett Puskás Akadémia vendége lesz. Hétfő este a sereghajtó Újpest első őszi győzelmére hajt a ZTE ellen.

érdekességek Újpest labdarúgó NB I 6. forduló labdarúgó NB I Zalaegerszeg ZTE

Felkészülés: a DVSC megverte a katari U-válogatottat

2021-09-03 19:12:56

A Budapest Honvéd mellett  a Mezőkövesd, a Kisvárda és a Debrecen is edzőmérkőzést játszott pénteken, kihasználva a válogatott mérkőzések miatti válogatott szünetet. A Várda hazai pályán 2–1-es sikert ért el az ukrán Verezs Rivnye ellen, a DVSC szintén hazai pályán 1–0-ra nyert a katari U23-as válogatott ellen. A Mezőkövesd viszont 1–0-ra kikapott az NB II-es DVTK-tól.

labdarúgó NB I Mezőkövesd Kisvárda DVSC

NB I, NYÁRI ÁTIGAZOLÁSOK, 2021–2022

2021-05-11 22:41:10

Június 15-ől augusztus 31-ig tartott az átigazolási időszak a labdarúgó NB I-ben. A legtöbb új szerzemény, Mezőkövesdre érkezett, de a Zalaegerszeg sem sokkal maradt el. Tekintse át az élvonalbeli csapatoknál történt változásokat!

Újpest magyar átigazolás ZTE Puskás Akadémia Paks NB I

NB I: Rúgatnám stábtagokkal is a tizenegyeseket, de nem mehetünk fel a pályára – Stöger

2021-08-28 20:49:36

A Ferencváros hazai pályán 4–2-re megverte a Debreceni VSC-t a labdarúgó NB I 5. fordulójában. A találkozó után így értékeltek a vezetőedzők.

labdarúgó NB I Toldi Gábor Peter Stöger NB I 5. forduló NB I Fradi

Nem ment Dzsudzsákéknak, négy gólt szerezve nyert a Ferencváros

2021-08-28 14:33:19

A Ferencváros hazai pályán 4–2-re megverte a Debreceni VSC-t a labdarúgó NB I 5. fordulójában.