Találatok a Cremonese címkére

Találatok száma: 21

Serie A: a fiatalok remekeltek, az Empoli legyőzte a Cremonesét

2022-11-11 21:10:52

Idénybeli nyolcadik vereségét szenvedte el az olasz élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (Serie A) 15. fordulójának nyitó mérkőzésén a Cremonese: az újonc ezúttal az Empoli otthonában maradt pont nélkül (2–0).

Serie A Empoli Cremonese

Serie A: kimaradtak a helyzetek, a Milan az újonc ellen botlott

2022-11-08 20:56:51

Gól nélküli döntetlent játszott az olasz élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (Serie A) 14. fordulójának kedd esti mérkőzésén a címvédő Milan: a piros-feketék a kiesés ellen küzdő Cremonese otthonában hullajtottak értékes pontokat.

Serie A Cremonese AC Milan

Serie A: egy góllal nyert az Empoli, a hajrában mentett pontot a Cremonese

2022-11-05 15:08:00

Az olasz élvonalbeli labdarúgó bajnokság (Serie A) 13. fordulójának szombati játéknapjának kezdetén az Empoli a Sassuolót, míg a Salernitana a Cremonesét fogadta. Az Empoli egygólos győzelmet aratott, a Cremonese egy tizenegyest követően a hajrában rabolt pontot.

olasz labdarúgás labdarúgás Seria A Sassuolo Salernitana Empoli

Serie A: a hajrában tört borsot a Samp a 11-est hibázó hazaiak orra alá

2022-10-24 16:09:03

Az olasz élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (Serie A) 11. fordulójában a Sampdoria 1–0-ra legyőzte a Cremonését. A Sassuolo hazai pályán hátrányból nyert a Hellas Verona ellen 2–1-re.

Serie A Sassuolo Sampdoria Hellas Verona Cremonese

Olasz Kupa: továbbjutott a Bologna, a Sampdoria és a Cremonese is

2022-10-20 21:25:36

A labdarúgó Olasz Kupában a legjobb 16 közé jutásért három mérkőzést játszottak csütörtökön. Nagy nehezen továbbjutott az élvonalbeli Cremonese és a Sampdoria is, míg a két első osztályú csapat párharcát a Bologna nyerte.

olasz labdarúgás olasz foci labdarúgás Sampdoria Olasz Kupa Modena

Serie A: a Bolognát is legyőzte a Napoli; ikszelt a Lazio és az Udinese

2022-10-16 16:35:46

A Lazio az Udinesével 0–0-s, míg a Spezia a Cremonesével 2–2-es döntetlent játszott, a Napoli pedig 3–2-re legyőzte a Bolognát az olasz labdarúgó Serie A 10. fordulójának vasárnapi játéknapján.

Udinese Spezia Serie A Lazio Cremonese

Serie A: magabiztosan győzött Cremonában a Napoli, így vezeti a tabellát

2022-10-09 20:02:10

A forduló előtt listavezető Napoli a Cremonese otthonába látogatott a Serie A 9. fordulójában, ahol végül simán nyert és megőrizte veretlenségét.

olasz foci Seria A Napoli Cremonese

Serie A: Di Maríát kiállították – az eddig nyeretlen Monza legyőzte a Juventust

2022-09-18 16:24:03

Az olasz élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (Serie A) 7. fordulójának vasárnapi játéknapján az újonc Monza vendégeként vereséget szenvedett a Juventus, míg a Lazio idegenben négygólos győzelmet aratott a Cremonese ellen.

olasz labdarúgás olasz foci labdarúgás Serie A Monza Lazio

Serie A: meglepetés – az Atalanta csak ikszelt hazai pályán

2022-09-11 14:23:42

Az olasz élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (Serie A) 6. fordulójában az Atalanta 1–1-es döntetlent játszott a Cremonesével.

Serie A Cremonese Atalanta

Serie A: a kaput sem találta el, de megszerezte első pontját a Cremonese

2022-09-04 13:53:59

A Cremonese 0–0-s döntetlent játszott a Sassuolóval az olasz élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (Serie A) 5. fordulójának vasárnapi játéknapján.

Serie A Sassuolo Cremonese

Serie A: a Roma és az Inter is simán győzött otthon

2022-08-30 22:42:13

Az olasz élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (Serie A) 4. fordulójában a Roma 3–0-ra legyőzte otthon a Monzát, míg az Internazionale 3–1-ra nyert hazai környezetben a Cremonese ellen.

Serie A Roma Pau Nicolo Barella Monza Internazionale

Serie A: egygólos győzelemmel kívánt jobbulást a Roma; ikszelt a Juventus

2022-08-22 20:58:05

Az olasz élvonalbeli labdarúgó-bajnokság 2. fordulójában az AS Roma Chris Smalling 65. percben fejelt góljával 1–0-ra legyőzte a Cremonesét. Késő este a Juventus csak lesgólig jutott a Sampdoria otthonában, gól nélkül zártak a felek.

Serie A Georginio Wijnaldum Cremonese AS Roma

Serie A: kezdésként kiállították a kapusát, de fordított a Lazio

2022-08-14 17:54:11

A Lazio hazai pályán 2–1-re legyőzte a Bolognát az olasz élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (Serie A) 1. fordulójának vasárnapi játéknapján, míg az első osztályba 26 év után visszatérő Cremonese, bár közel volt a bravúros pontszerzéshez, a 95. percben esett öngóllal 3–2-re kikapott a Fiorentina vendégeként.

Serie A Lazio Fiorentina Cremonese Bologna

Olasz Kupa: a Modena kiejtette a Sassuolót

2022-08-08 20:02:42

Már a negyedik élvonalbeli (Serie A) csapat búcsúzott a 64 között a labdarúgó Olasz Kupában, miután a Sassuolo a másodosztályú Modenától kapott ki idegenben 3–2-re.

olasz foci Ternana Sassuolo Modena Cremonese Bologna

Serie B: Nagy Ádámék playoffot játszanak az élvonalba jutásért

2022-05-06 21:16:28

A Nagy Ádámot is foglalkoztató Pisa 2–1-re nyert a Frosinone vendégeként az olasz labdarúgó-másodosztály (Serie B) utolsó, 38. fordulójában, így rájátszást vívhat az élvonalba jutásért.

olasz labdarúgás Serie B Pisa Nagy Ádám Lecce Cremonese

Olasz Kupa: könnyedén került a nyolc közé a címvédő Lazio

2020-01-14 19:40:03

Az Olasz Kupa nyolcaddöntőjében a címvédő Lazio magabiztos játékkal 4–0-ra legyőzte a másodosztályú Cremonesét, és bejutott a legjobb nyolc közé, ahol a Napoli ellen lép pályára.

Olasz Kupa Lazio Cremonese

Videó: Novothny közelről gyötörte be 4. bajnoki gólját

2015-02-07 19:06:46

Az olasz harmadosztályú labdarúgó-bajnokság A-csoportjának 24. fordulójában a Südtirol 3–1-re legyőzte a Cremonesét hazai pályán. A házigazdák második találatát Novothny Soma szerezte, akinek ez volt már a negyedik gólja a szezonban.

olasz labdarúgás légiósok Südtirol Olaszország Novothny Soma Cremonese

Honvéd: olasz harmadosztályú csapattól jön erősítés - sajtóhír

2014-01-25 17:26:22

Az olasz átigazolásokra szakosodott portál, a tuttomercatoweb.com információi szerint hamarosan újabb játékost szerződtet Olaszországból a Budapest Honvéd labdarúgócsapata.

nemzetközi átigazolás magyar átigazolás NB I Cremonese Budapest Honvéd

Honvéd: Olaszországból jöhet U20-as válogatott szélső

2013-01-07 15:48:01

Olasz sajtóinformációk szerint a harmadosztályú Cremonesétől érkezhet támadó a Budapest Honvéd labdarúgócsapatához.

labdarúgás Olaszország Leandro Martínez Cremonese Budapest Honvéd magyar átigazolás

Olaszország: újabb elismerő szavak a magyar kapusnak

2012-11-20 11:31:35

Ahogy a Lecce elleni bajnoki (2–2) után, úgy a Cremonese elleni találkozót követően is dicsérték Kovácsik Ádámot, az olasz harmadosztályú labdarúgó-bajnokságban szereplő Pavia kapusát. A magyar légióst ezúttal a cremonai mérkőzés egyetlen, mindent eldöntő gólját szerző Giovanni La Camera méltatta.