Találatok a Augsburg címkére

Találatok száma: 309

Videó: dráma – Neuer fejesét védte az Augsburg kapusa a 95. percben

2022-09-17 18:19:12

Mint ismert, a német élvonalbeli labdarúgó-bajnokság 7. fordulójában a Bayern München 1–0-ra kikapott az Augsburgtól idegenben. A 95. percben Manuel Neuer is felfutott az utolsó szöglethez, s Joshua Kimmich beadása után fejelni is tudott a német válogatott kapus, de Rafal Gikiewicz óriási bravúrral védte a próbálkozást. Videó!

német bajnokság Manuel Neuer Bundesliga Augsburg

Bundesliga: óriási meglepetés, az Augsburg legyőzte a Bayernt

2022-09-17 17:11:58

A német élvonalbeli labdarúgó-bajnokság 7. fordulójában a Bayern München 1–0-ra kikapott az Augsburgtól idegenben. A Borussia Dortmund egy góllal jobbnak bizonyult a Schalkénál, a Bayer Leverkusen hazai pályán játszott 1–1-es döntetlent a Werder Bremennel. Az Eintracht Frankfurt Stuttgartban győzött 3–1-re.

Werder Bremen Schalke Borussia Dortmund Bayern München Bayer Leverkusen Augsburg

Bundesliga: Demirovic góljával nyert az Augsburg Brémában

2022-09-09 21:59:00

A német élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (Bundesliga) 6. fordulójának nyitó mérkőzésén az Augsburg 1–0-ra legyőzte a Werder Brement.

Werder Bremen Ermedin Demirovic Bundesliga Augsburg

Bundesliga: az idényben először nyert a Hertha

2022-09-04 16:19:14

A Hertha BSC 2–0-ra nyert Augsburgban a német labdarúgó Bundesliga 5. fordulójának vasárnapi játéknapján.

Hertha Bundesliga Augsburg

Bundesliga: katasztrofális rajt után bravúros Augsburg-siker

2022-08-13 16:10:59

Sokáig minden mérkőzés döntetlenre állt a német élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (Bundesliga) 2. fordulójának szombat délutáni programjában, de a hajrában született gólokkal két helyszínen is győzelmet ünnepelhetett az egyik csapat: az Augsburg meglepetésre 2–1-re nyert Leverkusenben, a Hoffenheim kétgólos hátrányból múlta felül 3–2-re a Bochumot.

Werder Bremen Hoffenheim Bundesliga Bayer Leverkusen Augsburg

Bundesliga: Sallaiék négy gólt, Schäferék hármat vágtak

2022-08-06 15:44:22

Az Union Berlin hazai pályán 3–1-re legyőzte a Herthát a német labdarúgó-bajnokság (Bundesliga) 1. fordulójának szombat délutáni fővárosi derbijén, és magabiztos sikerrel kezdte az évadot Sallai Roland csapata is: a Freiburg 4–0-ra nyert az Augsburg vendégeként. Sallai kezdett, a 76. percbeli lecseréléséig volt a pályán, míg Schäfer András csereként húsz percet játszott az Unionban.

Wolfsburg Werder Bremen Union Berlin Sallai Roland Mainz Hoffenheim

Bundesliga: sima címvédést várnak a szurkolók

2022-08-04 13:56:31

A Bayern München címvédését várja a német szurkolók többsége a labdarúgó Bundesliga pénteken rajtoló 2022–2023-as idénye előtt – derül ki egy felmérésből.

Werder Bremen RB Leipzig Hertha Eintracht Frankfurt Bundesliga Borussia Mönchengladbach

Németország: Enrico Maassen lett az Augsburg edzője

2022-06-08 18:48:47

Enrico Maaßent nevezték ki a német labdarúgó-élvonalban szereplő Augsburg vezetőedzőjének – tájékoztatott az MTI.

Enrico Maassen Augsburg

Bundesliga: a Leipzig sima győzelemmel búcsúzott a hazai közönségtől

2022-05-08 21:29:15

A német Bundesliga 33. fordulójában az RB Leipzig az Augsburgot fogadta. A vendégek röviddel a meccs előtt tudták meg, hogy jövőre is az első osztályban szerepelhetnek, és lendületes játékkal ráijesztettek Gulácsiékra. A 40. perctől kezdve azonban már csak egy csapat volt a pályán, méghozzá a Lipcse, amely Christopher Nkunku remek játékával 4–0-s győzelmet aratott.

RB Leipzig Bundesliga Augsburg

Négy góllal nyert a Lipcse, közel a BL-indulás lehetősége

2022-05-08 18:43:28

közvetítés RB Leipzig Bundesliga Augsburg

Bundesliga: az Augsburg simán megverte a Bochumot

2022-04-24 17:06:22

A német élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (Bundesliga) 31. fordulójában az Augsburg 2–0-ra legyőzte idegenben a Bochumot.

Bundesliga Bochum Augsburg

Videó: Magath félrelökte a mágnestáblát, s ő maga magyarázta el a taktikát Dárdainak

2022-04-19 12:15:29

Mint ismert, a Hertha BSC szombaton, a német Bundesliga 30. fordulójában 1–0-ra legyőzte az Augsburgot, ezzel elmozdult a kiesőzónából. A találkozó 92. percében beállni készülődő Dárdai Mártont Felix Magath és segítője, a berliniek támadójátékáért felelős excsatár, Vedad Ibisevic igyekezett eligazítani: a német szakember szemmel láthatóan nem igényelte a feladathoz a mágnestáblát, hiszen félrelökte azt, s ő maga adta át a taktikai utasításokat. Videó!

német labdarúgás német foci német bajnokság Hertha Felix Magath Dárdai Márton

Bundesliga: a Bayern a hajrában verte a hősiesen küzdő Augsburgot

2022-04-09 16:02:37

A Bayern München 1–0-ra legyőzte az Augsburgot a német labdarúgó Bundesliga 29. fordulójában. A többi kora délutáni mérkőzésen a Köln kétgólos hátrányból fordított, a Wolfsburg kiütötte az Arminia Bielefeldet, míg a sereghajtó Fürth simán kikapott a Mönchengladbachtól.

Wolfsburg Mönchengladbach Mainz Köln Greuther Fürth Bundesliga

Bundesliga: tovább menekül az Augsburg, most a Mainz bánta

2022-04-06 20:17:12

Az Augsburg szerdán hazai pályán 2–1-re nyert a Mainz ellen a német első osztályú labdarúgó-bajnokság (Bundesliga) 26. fordulójából elhalasztott mérkőzésen.

német foci Mainz Bundesliga Augsburg

Bundesliga: lenullázta a Wolfsburgot az Augsburg

2022-04-03 17:39:37

Az Augsburg könnyed, 3–0-s diadalt aratott a Wolfsburg felett a német labdarúgó-bajnokság (Bundesliga) 28. fordulójának vasárnapi játéknapján, ezzel a vendégek sorozatban harmadszor kaptak ki. Este a Mönchengladbach hazai pályán döntetlent játszott a Mainzot fogadva.

német bajnokság Wolfsburg Bundesliga Augsburg

Bundesliga: kilenc nyeretlen bajnoki után győzött ismét a Hertha

2022-03-19 16:05:51

A Hertha BSC kilenc nyeretlen bajnokit követően 3–0-ra legyőzte otthon a Hoffenheimet a német élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (Bundesliga) 27. fordulójának szombati játéknapján. Sallai Rolandék gól nélküli döntetlent játszottak a Fürth vendégeként, a Mainz kiütötte (4–0) a Bielefeldet.

VfB Stuttgart Mainz Hoffenheim Hertha Fürth Freiburg

Bundesliga: nyert és előzött Bielefeldben az Augsburg

2022-03-04 22:04:43

Az Augsburg idegenben 1–0-ra nyert az Arminia Bielefeld ellen a német élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (Bundesliga) 25. fordulójának nyitó találkozóján.

német labdarúgás labdarúgás Bundesliga Augsburg Arminia Bielefeld

Bundesliga: a Dortmund vezetett, de nem nyert Augsburgban

2022-02-27 19:34:29

A német élvonalbeli labdarúgó-bajnokság 24. fordulójában a Borussia Dortmund sokáig vezetett, de nem tudott győzni Augsburgban.

Bundeliga Borussia Dortmund Augsburg

Bundesliga: az Augsburg értékes pontot szerzett a Frankfurt ellen

2022-01-16 17:29:56

A labdarúgó német Bundesliga 19. fordulójában az Augsburg 1–1-es döntetlent játszott az Eintracht Frankfurttal.

Eintracht Frankfurt Bundesliga Augsburg

Bundesliga: Sallaiék kétgólos előnyből nem tudtak nyerni

2022-01-08 16:35:41

A Freiburg hazai pályán 2–2-es döntetlent játszott a Bielefelddel a német labdarúgó Bundesliga 18. fordulójának szombati játéknapján.