Találatok a UTE címkére

Találatok száma: 357

Jégkorong: Melyik az Újpest igazi arca? Kiss Dániel megválaszolta

2022-09-29 23:04:12

Az Újpest már az első harmadban mattolta a DEAC-ot a jégkorong Erste Liga csütörtöki játéknapján. Kiss Dániel a 4–0 ellenére sem nevezné tökéletesnek a játékrészt, legfeljebb az első cserét. A harmadik harmad miatt pedig még hiányérzete is van a rutinos hátvédnek. Melyik a lilák igazi arca? Erre rajta kívül Kovács Alex is választ ad videónkban.

Újpest jégkorong UTE Kovács Alex Kiss Dániel Erste Liga

Jégkorong: Mit mondott Fodor Szabolcs 0–2 után? Nagy Gergő elárulta!

2022-09-18 23:16:53

Hiába vezetett a 3. percben már 2–0-ra az UTE az FTC elleni hokiderbin, a hazai jégen játszó zöld-fehérek az időkérést követően még az első harmadban megfordították a meccset. Mit mondott Fodor Szabolcs vezetőedző a játékosoknak? Nagy Gergő elárulta az NSO Tv-nek, míg Kiss Patrik arról beszélt, mit kell tenniük a liláknak a vezetés birtokában, ha azt a mérkőzés végéig meg akarják tartani.

Újpest jégkorong hokiderbi UTE Nagy Gergő Kiss Patrik

Újpest: Az UTE a magyar sport szerves része – Gyulay Zsolt

2022-09-17 13:18:47

Gyulay Zsolt, a Magyar Olimpiai Bizottság (MOB) elnöke az Újpesti Torna Egylet (UTE) centenáriumi emléktábla-avató ünnepségén, szombaton úgy fogalmazott, a klub a magyar sport szerves része – írja az MTI.

Újpest UTE Gyulay Zsolt

Duatlon: az UTE nyerte a vegyes váltó ob-t

2022-04-24 16:19:21

Az UTE Merida nyerte a duatlon vegyes váltó országos bajnokságot vasárnap Balatonbogláron – írja a Magyar Távirati Iroda.

duatlon UTE

Újpest: az UTE szerint a futballklub nem hajtotta végre a jogerős bírósági ítéletet a címerügyben

2022-04-12 13:16:31

Mint ismert, január 26-án az Újpesti Torna Egylet (UTE) a hivatalos oldalán jelentette be, hogy a Kúria döntése értelmében az Újpest FC-nek vissza kell állítania a régi címerét. Ez azonban azóta sem történt meg, a jogerős bírósági ítélet ellenére – írja az UTE közleménye.

Újpest FC Újpest címervita UTE

Erste Liga: 11 gólos meccsen nyert a DEAC, kiesett az UTE

2022-03-11 20:04:16

A DEAC 7–4-re legyőzte otthon az Újpestet a jégkorong Erste Liga negyeddöntőjének hatodik mérkőzésén, ezzel 4–2-re megnyerte az egyik csapat negyedik győzelméig tartó párharcot. A debreceni együttes a címvédő és alapszakaszgyőztes Csíkszeredával találkozik majd az elődöntőben.

jégkorong UTE Erste Liga DEAC

Erste Liga: megvan a negyedik győzelem, elődöntős az FTC

2022-03-09 21:34:20

4–1-es összesítéssel bejutott az elődöntőbe a Ferencváros, miután szerdán Kóger Dániel vezérletével 4–1-re legyőzte a DVTK Jegesmedvéket. A játéknap másik meccsén az Újpest 2–1-re nyert a DEAC ellen, és összesítésben 3–2-re szépített.

jégkorong UTE FTC-Telekom Erste Liga DVTK Jegesmedvék DEAC

Női röplabda: ötszettes csata után továbbra is veretlen az éllovas

2022-02-18 19:47:46

Két női röplabda Extraliga-mérkőzést játszottak le pénteken. A forduló rangadóját a továbbra is veretlenül éllovas Swietelsky-Békéscsaba nyerte, de nagy csatában, csak öt szett után a Szent Benedek otthonában. A másik találkozón az 1. MCM-Diamant Kaposvár három szoros játszmában győzte le az UTE-t.

női röplabda Extraliga női röplabda UTE Szent Benedek RA Kaposvár röplabda Békéscsaba röplabda

Női röplabda: Újpesten folytatta jó sorozatát a Szent Benedek

2022-02-11 21:45:53

A Magyar Kupában döntős Szent Benedek RA 3:0-ra nyert az Újpest otthonában a női röplabda Extraliga alapszakaszának pénteki mérkőzésén.

Újpest röplabda röplabda női röplabda Extraliga női röplabda UTE Szent Benedek RA

Erste Liga: a Csíkszereda 8 gólt ütött, az FTC nehezen nyert

2022-02-06 17:57:13

Az éllovas Csíkszereda gólokban gazdag mérkőzésen 8–3-ra nyert a Gyergyó ellen a jégkorong Erste Liga alapszakaszának vasárnapi játéknapján. Az FTC idegenben, az Újpest, a MAC és a Debreceni EAC hazai jégen aratott sikerrel tudta le a játéknapot.

UTE MAC HKB Újbuda FTC-Telekom Erste Liga Csíkszereda

Erste Liga: negyedszer is legyőzte az Újpest a MAC-ot

2022-01-16 20:35:07

A hazai bázisú nemzetközi jégkorongbajnokság (Erste Liga) vasárnapi lejátszott két mérkőzésén elsőként a DEAC egy egygólos meccsen begyűjtötte a három pontot a Győr otthonában, majd az Újpest a mesterhármasig jutó Sam Coatta vezetésével kétszer is hátrányból felállva nyert a MAC vendégeként – ezzel a bajnokságban negyedszer is legyőzve az újbudaiakat.

Újpest jégkorong UTE MAC Újbuda Győri ETO Erste Liga

A Budapesti Honvéd lett 2021 legeredményesebb egyesülete

2022-01-10 08:20:05

A 2021-es esztendő eredményei alapján a Budapesti Honvéd Sportegyesület lett a legjobb klub a Sportegyesületek Országos Szövetségének pontszámítása alapján. A tokiói játékokon az olimpiai pontok hatvan százalékát a piros-fehérek versenyzői szállították, az egyesület az elmúlt három évtized legsikeresebb olimpiáját élhette meg. A BHSE szárnyalásáról Gergely István ügyvezető elnököt kérdeztük.

Vasas SC UTE Milák Kristóf MTK Budapest Lőrincz Viktor Lőrincz Tamás

Erste Liga: a hosszabbításban húzta be a derbit az Újpest

2022-01-02 17:36:15

Az Újpest a hosszabbításban múlta felül (3–2) a címvédő Ferencvárost, míg a Győr 4–3-ra legyőzte a Dunaújvárosi Acélbikákat, a DVTK pedig egy szinte megnyert meccset bukott el a DEAC ellen a jégkorong Erste Liga újévi játéknapján, vasárnap.

Újpest jégkorong jégkorong UTE Ferencváros jégkorong FTC-Telekom FTC jégkorong

Rangsor: a BHSE lett 2021 legeredményesebb sportegyesülete

2022-01-02 11:43:12

A Budapesti Honvéd Sportegyesület lett a legeredményesebb a hazai sportegyesületek rangsorában 2021-ben – adta hírül az MTI.

UTE SOSZ FTC BHSE

Erste Liga: magabiztos sikerrel zárta az évet az UTE

2021-12-30 18:58:36

A Csíkszereda 7–2-re kiütötte a Gyergyót, míg az Újpest magabiztos, 3–0-s győzelmet aratott a MAC Újbuda felett a jégkorong Erste Liga idei utolsó játéknapján.

Újpest jégkorong jégkorong UTE MAC Újbuda Gyergyói HK Erste Liga

Erste Liga: hosszabbítás után nyert Debrecenben az Újpest

2021-12-26 21:30:04

Az Újpest hosszabbítás után 6–5-re nyert a Debrecen vendégeként a jégkorong Erste Liga alapszakaszának vasárnapi mérkőzésén.

Női röplabda MK: elődöntős a Szent Benedek RA

2021-12-17 19:26:10

A Szent Benedek RA története során először bejutott az MVM női röplabda Magyar Kupa elődöntőjébe – írja a Magyar Távirati Iroda.

röplabda női röplabda női röpi MK UTE Szent Benedek RA

Erste Liga: brassói és csíkszeredai siker vasárnap

2021-12-12 18:24:43

A hatodik helyen álló Brasov Wolves hazai pályán 3–1-re legyőzte a tabellán második UTE-t a jégkorong Erste Liga vasárnapi játéknapján, amelyen az SC Csíkszereda 7–2-re nyert a Dunaújvárosi Acélbikák ellen.