Találatok a Qarabag címkére

Találatok száma: 106

BL: cseh, izraeli és portugál csapattal bővült a csoportkör

2022-08-23 22:20:00

A Viktoria Plzen a Qarabag, a Benfica a Dinamo Kijev, míg a Maccabi Haifa a Crvena zvezda elleni párharcot nyerte meg a labdarúgó Bajnokok Ligája-selejtező rájátszásában, tehát mind a három együttes a főtáblára, a csoportkörbe jutott.

Viktoria Plzen Qarabag Maccabi Haifa Dinamo Kijev Crvena zvezda Benfica

BL: két góllal nyert a Benfica, a Maccabi Haifa is előnyben

2022-08-17 20:31:57

Gól nélküli döntetlennel ért véget a Qarabag és a Viktoria Plzen első találkozója a labdarúgó Bajnokok Ligája-selejtező rájátszásában. A játéknap másik két meccsén a Benfica idegenben kétgólos előnyt harcolt ki a Dinamo Kijev ellen, míg a Maccabi Haifa odahaza 3–2-re megverte a Crvena zvezdát.

Viktoria Plzen Qarabag Bajnokok Ligája BL

BL: Nagy pofont kaptunk a Qarabagtól – Dibusz Dénes

2022-08-10 20:56:07

A Ferencváros bravúrt bravúrra halmozó kapusa, Dibusz Dénes szerint a Qarabag ellen hiányzott a kellő magabiztosság a Fradi-játékosokból, akiknek látniuk kell a BL-szinttől őket elválasztó hiányosságokat, ugyanakkor bízik benne, hogy az Európa-ligára készen áll az együttes.

Shamrock Rovers Qarabag Fradi Ferencváros FTC Európa-liga

UCL: Theoretically, we were fully ready, but in reality, we weren’t – Cherchesov

2022-08-09 22:48:51

Ferencváros lost 3-1 at home to Qarabag of Azerbaijan in the second leg of round 3 in the Champions League qualifiers and were eliminated from the series. The Hungarian champions will continue their battle for the Europa League qualification. Here's how the head coaches evaluated the match.

Sztanyiszlav Csercseszov Qarabag Ferencváros FTC

BL: ennyit ér a Qarabagnak az FTC elleni továbbjutás – lapszemle

2022-08-10 08:52:13

Mint beszámoltunk róla, az azeri bajnok Qarabag kedden este 3–1-re legyőzte Budapesten a Ferencvárost, így bejutott a Bajnokok Ligája playoffkörébe. A találkozó után az azeri sajtó tényszerűen számolt be a találkozóról, megszólalt a meccset a helyszínen megnéző klubelnök, Tahir Gozal is, és arról is írnak, mennyit ér a zöld-fehérek elleni továbbjutás.

Qarabag Fradi Ferencváros FTC Bajnokok Ligája Azerbajdzsán

BL: A jobb csapattól kaptunk ki – Kubatov Gábor a kiesés után

2022-08-10 09:46:45

Mint ismert, a Ferencváros labdarúgócsapata 3–1-re kikapott a Qarabagtól a Groupama Arénában, így 4–2-es összesítéssel kiesett a Bajnokok Ligája selejtezőjéből. A mérkőzés után az FTC elnöke, Kubatov Gábor a hivatalos Facebook-oldalán reagált.

Qarabag Kubatov Gábor Ferencváros Bajnokok Ligája BL-selejtező

BL: Elméletben teljesen készen álltunk, gyakorlatban nem – Csercseszov

A Ferencvárosi hazai pályán 3–1-re kikapott az azeri Qarabagtól a labdarúgó Bajnokok Ligája-selejtező harmadik körének visszavágóján, így kiesett a sorozatból. A magyar bajnok az Európa-ligába-jutásért folytatja. A találkozó után így értékeltek a vezetőedzők.

Sztanyiszlav Csercseszov Qurban Qurbanov Qarabag Fradi Ferencváros FTC

FTC: Nem állunk készen a BL csoportkörére – Dibusz Dénes

2022-08-09 22:52:08

Amint arról beszámoltunk, a Ferencváros hazai pályán 3–1-es vereséget szenvedett az azeri Qarabagtól a Bajnokok Ligája-selejtező harmadik fordulójának visszavágóján, így elbúcsúzott a sorozattól, és az Európa-liga csoportköréért játszhat majd – az ír Shamrock Rovers ellen. Az azeri bajnok elleni vereséget követően Vécsei Bálint és Dibusz Dénes értékelte a találkozót.

Qarabag Ferencváros FTC Bajnokok Ligája BL-selejtező BL

A BL-álmok vége: a Ferencváros kikapott odahaza a Qarabagtól

2022-08-09 19:31:31

Qarabag Fradi Ferencváros FTC Bajnokok Ligája BL-selejtező

BL: két-két változás az FTC és a Qarabag kezdőcsapatában

2022-08-09 17:33:32

A Ferencvárosi TC kedd este 20 órakor a Groupama Arénában fogadja az azeri Qarabagot a labdarúgó Bajnokok Ligája-selejtező harmadik körének visszavágóján. Íme, a kezdőcsapatok.

Qarabag Groupama Aréna Ferencváros Budapest Bajnokok Ligája BL

BL: kétmilliárdos meccs vár a Ferencvárosra

2022-08-08 23:33:24

A bokasérüléséből visszatérő Ryan Mmaee ott lesz a ferencvárosi kispadon a Qarabag elleni visszavágón; Sztanyiszlav Csercseszov vezetőedző tudja, hogy csapatának a játék minden egyes elemében fejlődnie kell a továbbjutáshoz, ugyanakkor reméli, együttese teljesítménye ezúttal is jobb lesz a párharc második mérkőzésén.

Sztanyiszlav Csercseszov Fradi FTC Qarabag Ferencváros

BL: a négy hiányzóból csak ketten térnek vissza a Qarabagba a Fradi ellen

2022-08-08 19:15:25

Kedd este 20 órától rendezik meg a Ferencváros–Qarabag párharc visszavágóját a labdarúgó Bajnokok Ligája harmadik selejtezőkörében. Az FTC után az azeri csapat is megtartotta a mérkőzést felvezető sajtótájékoztatóját.

labdarúgás Qurban Qurbanov Qarabag Fradi Ferencváros FTC

BL: Szurkoljatok sportszerűen, a Fradihoz méltó módon! – Dibusz

2022-08-08 19:05:09

Kedden lép pályára a Ferencváros a labdarúgó Bajnokok Ligája selejtezőjének 3. fordulójában, a visszavágón a Qarabag ellen. A zöld-fehérek kapusa, Dibusz Dénes videóban üzent a szurkolóknak a klub Facebook-oldalán.

Qarabag Fradi Ferencváros FTC Dibusz Dénes Bajnokok Ligája

BL: Bízunk abban, hogy Ryan Mmaee kedden már a segítségünkre lehet – Csercseszov

2022-08-08 13:27:58

Kedd este 20 órától rendezik meg a Ferencvárosi TC–Qarabag párharc visszavágóját a labdarúgó Bajnokok Ligája harmadik selejtezőkörében. A mérkőzést megelőző sajtótájékoztatón Sztanyiszlav Csercseszov vezetőedző és Vécsei Bálint válaszolt az újságírók kérdéseire.

labdarúgás Vécsei Bálint Sztanyiszlav Csercseszov Qarabag Fradi Ferencváros

BL: tíz játékosát is pihentette a Qarabag az FTC elleni visszavágóra

2022-08-06 19:34:54

Jövő hét kedd 20 órától rendezik meg a Ferencvárosi TC–Qarabag párharc visszavágóját a labdarúgó Bajnokok Ligája harmadik selejtezőkörében. Az azeri összecsapás és a budapesti találkozó között bajnoki mérkőzést játszott az FTC ellenfele, és könnyedén győzött.

labdarúgás Qarabag Fradi Ferencváros FTC Bajnokok Ligája

FTC: Kubatov igazat ad az UEFA-nak a büntetés miatt

2022-08-06 11:21:33

Amint arról már korábban beszámoltunk, az Európai Labdarúgó-szövetség megbüntette a Ferencvárost a Slovan Bratislava elleni BL-selejtezős párharc mérkőzésein tapasztaltak miatt. A magyar bajnoki címvédő elnöke az Origónak adott nyilatkozatában kijelentette, egyetért az UEFA büntetésével, emellett elítélte csapata nem megfelelően viselkedő szurkolóit.

Qarabag Kubatov Gábor Fradi Ferencváros FTC

BL: Jobbak vagyunk a Qarabagnál! – Eldar Civic

2022-08-06 08:54:40

A Bajnokok Ligája selejtezőjében meggyűlt a baja a Qarabag gyors támadóival, hol talpon maradva, hol becsúszva, hol felugorva kellett szerelnie. Eldar Civic biztos pont a Ferencváros védelmében, s most elárulta, mivel ütik el az időt az utazások alkalmával.

Qarabag Ferencváros FTC Eldar Civic

FTC: „Nem vagyok híve annak, hogy a dolgok elé menjünk” – Csercseszov a hosszabbításról

2022-08-05 16:14:16

Sztanyiszlav Csercseszov, a Ferencváros vezetőedzője a Qarabag elleni labdarúgó BL-selejtező (1–1) után hosszú interjút adott az orosz matchtv.ru-nak – az „Egyetlen magyar futballkifejezést sem tanultam meg, elég az angol és a német” című írást az ulloi129.hu blog szemlézte, ebből idézünk.

Sztanyiszlav Csercseszov Qarabag NB I Ferencváros FTC BL-selejtező

BL: A főtábla a cél, úgyhogy muszáj nyerni – Botka Endre

2022-08-04 22:24:38

Mint beszámoltunk róla, nem mindennapi körülmények között kellett helytállnia a Ferencvárosnak Bakiban, a bejáratoknál jókedvűen grillező árusok irányából füstfelhő lepte el a pályát. Botka Endre szerint nem rossz eredmény az 1–1, a visszavágón legyőzhető a Qarabag.

Qarabag Ferencváros FTC Botka Endre Bajnokok Ligája BL

Videó: Szerencsére jó helyen voltam – Franck Boli a góljáról

2022-08-04 13:18:27

Mint beszámoltunk róla, a Ferencváros 1–1-et játszott idegenben az azeri Qarabag együttesével a labdarúgó Bajnokok Ligája 3. selejtezőkörének első mérkőzésén. A lefújás után a zöld-fehérek vezető gólját szerző Franck Boli értékelte a meccset, valamint beszélt a góljáról is.