Találatok a Cagliari címkére

Találatok száma: 349

Serie A: újabb mérkőzést kipipálhat – legyűrte a Cagliarit az Inter

2021-04-11 13:53:22

Az olasz élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (Serie A) 30. fordulójának vasárnapi nyitó mérkőzésén az éllovas Internazionale legyőzte otthon a Cagliarit.

olasz labdarúgás olasz foci labdarúgás Serie A Matteo Darmian Internazionale

Tenisz: négy meccslabdát hárított Musetti, és 8 közé jutott

2021-04-08 20:29:18

Az olasz Lorenzo Musetti négy meccslabdát hárítva jutott be a negyeddöntőbe csütörtökön a Cagliariban zajló, 409 ezer euró (148 millió forint) összdíjazású salakpályás férfi tenisztornán.

Marbella Cagliari ATP

Serie A: CR7 bő 20 perc alatt triplázott a Cagliari ellen, győzött a Juve

2021-03-14 19:58:47

Cristiano Ronaldo ellenállhatatlanul futballozott az olasz élvonalbeli labdarúgó-bajnokság 27. fordulójának vasárnap kora esti mérkőzésének első félidejében, s gyakorlatilag 22 perc alatt megnyerte a Juventusnak a Cagliari elleni meccset, hiszen a 10. és a 32. perc között klasszikus mesterhármast szerzett.

olasz foci Serie A Juventus Cristiano Ronaldo Cagliari

Videó: C. Ronaldo bő fél óra alatt mesterhármasig jutott

2021-03-14 18:58:21

Cristiano Ronaldo ellenállhatatlanul futballozott a Cagliari–Juventus Serie A-mérkőzés első félidejében. A portugál klasszis a 32. percre szinte egymaga háromgólos előnyhöz juttatta a Juvét: az első találatot fejjel vitte be, majd a saját maga által kiharcolt tizenegyest jobb lábbal értékesítette, és később ballal is betalált.

videó Serie A Juventus Cristiano Ronaldo Cagliari

Serie A: menesztették a Cagliari vezetőedzőjét

2021-02-22 15:05:53

Felbontották Eusebio Di Francescónak, az olasz labdarúgó-bajnokságban kieső helyen álló Cagliari vezetőedzőjének szerződését – írja az MTI.

olasz labdarúgás Serie A Eusebio Di Francesco Cagliari

Serie A: hét meccs után ismét nyerni tudott a Torino

2021-02-19 17:44:20

Normal 0 21 false false false HU X-NONE X-NONE A Torino 1–0-ra nyert a Cagliari otthonában, a Fiorentina pedig hazai pályán 3–0-ra legyőzte a Speziát az olasz élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (Serie A) 23. fordulójának pénteki játéknapján.

Torino Spezia Serie A Fiorentina Cagliari

Serie A: az Atalanta a végére hagyta a döntést Szardínián

2021-02-14 16:37:17

Az Atalanta 1–0-ra győzött a Cagliari vendégeként, míg a Sampdoria otthon 2–1-re nyert a Fiorentina ellen az olasz labdarúgó-bajnokság (Serie A) 22. fordulójában vasárnap.

olasz foci Serie A Sampdoria Luis Muriel Fiorentina Fabio Quagliarella

Serie A: a Juventus kölcsönadta ötszörös bajnok védőjét

2021-02-01 20:42:04

A Juventus kölcsönadta a szintén az olasz élvonalban szereplő Cagliarinak az ötszörös bajnok Daniele Ruganit. A hétszeres válogatott bekk az idény végéig futballozhat majd a szardíniaiaknál.

nemzetközi átigazolás Serie A Juventus Daniele Rugani Cagliari

Serie A: a Napoli kikapott; nyert a Lazio és a Sampdoria

2021-01-24 16:14:33

Az olasz élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (Serie A) 19. fordulójának vasárnapi játéknapján a Napoli 3–1-re kikapott a Hellas Verona vendégeként, míg a Genoa hazai pályán 1–0-ra legyőzte a Cagliarit. A Sassuolo hiába szerzett vezetést a Lazio vendégeként, a római együttes fordított, és otthon tartotta a három pontot (2–1). A Sampdoria idegenben győzte le a Parmát (0–2).

olasz labdarúgás olasz bajnokság Verona Serie A Sassuolo Napoli

Serie A: hiába áll kieső helyen a Cagliari, hosszabbított edzőjével

2021-01-24 22:15:00

Az olasz labdarúgó-bajnokságban kieső helyen álló Cagliari meghosszabbította Eusebio Di Francesco vezetőedző szerződését. A szardíniai klub honlapjának vasárnapi híradása szerint a szakvezető új megállapodása 2023. június 30-ig szól – közölte a Magyar Távirati Iroda.

olasz foci Serie A Eusebio Di Francesco Cagliari

Serie A: Ibrahimovic duplájával győzött a Milan Cagliariban

2021-01-18 22:47:53

Az olasz élvonalbeli labdarúgó-bajnokság 18. fordulójának hétfő esti mérkőzésén a listavezető AC Milan Zlatan Ibrahimovic két góljával 2–0-ra győzött a Cagliari otthonában. Utóbbi csapat immár 11 bajnoki óta nyeretlen.

olasz foci Zlatan Ibrahimovic Serie A Cagliari AC Milan

Serie A: ketten megfertőződtek a koronavírussal a Milannál, nem játszhatnak

2021-01-17 12:07:29

Az olasz élvonalbeli bajnokságban (Serie A) listavezető AC Milannak két labdarúgója megfertőződött a koronavírussal.

olasz labdarúgás olasz foci labdarúgás koronavírus Theo Hernández Serie A

Serie A: nyert, és felzárkózott a középmezőnyre a Fiorentina

2021-01-10 19:26:26

Az olasz élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (Serie A) vasárnap kora esti mérkőzésén a Fiorentina hazai pályán 1–0-ra legyőzte a Cagliarit.

olasz labdarúgás olasz foci labdarúgás Serie A Fiorentina Dusan Vlahics

Serie A: továbbra sem megy a Cagliarinak, a Benevento elvitte a pontokat

2021-01-06 15:24:29

Az olasz élvonal 16. fordulójának szerdai első meccsén a Benevento 2–1-re győzött a mérkőzést emberhátrányban befejező Cagliari otthonában, amely immár sorozatban harmadik vereségét szenvedte el, egyben zsinórban a kilencedik nyeretlen bajnokiját játszotta.

olasz foci Serie A Cagliari Benevento

Serie A: a Cagliari harmadszor is megszerezte Nainggolant

2021-01-01 12:15:48

Szeretné újra átélni a játék örömét Radja Nainggolan, a Cagliari korábbi belga válogatott labdarúgója – számolt be a Magyar Távirati Iroda.

olasz labdarúgás Serie A Radja Nainggolan Inter Cagliari

Serie A: a Roma nyert; a Napoli csak ikszelt a Torinóval

2020-12-23 20:48:29

Az AS Roma 3–2-re legyőzte a Cagliarit az olasz élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (Serie A) 14. fordulójában. A Napoli hazai pályán meglepetésre csak ikszelt a Torinóval.

olasz foci benevento Udinese Torino Spezia Serie A

Serie A: ismét botlott a Milan, nem bírt az utolsó előtti Genoával

2020-12-16 21:46:02

A Milan nagy meglepetésre nem bírt, és 2–2-es döntetlent játszott a Genoával az olasz élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (Serie A) 12. fordulójában.

olasz foci genoa Spezia Serie A Sassuolo Sampdoria

Serie A: a hajrában fordítva nyert az Inter a Cagliari otthonában

2020-12-13 14:31:52

Az Inter 3–1-es idegenbeli győzelmet aratott vasárnap a Cagliari felett az olasz élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (Serie A) 11. fordulójában.

Serie A Inter Cagliari

Serie A: döntetlent játszott a Verona és a Cagliari

2020-12-06 14:23:28

A Hellas Verona hazai pályán 1–1-es döntetlent játszott a Cagliarival az olasz élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (Serie A) 10. fordulójában. A találkozón a veronaiak szereztek vezetést, majd a második félidő elején tudott egyenlíteni a vendégcsapat.

olasz labdarúgás Verona Serie A Cagliari

Serie A: C. Ronaldo öt perc alatt elintézte a Cagliarit

2020-11-21 20:33:14

A Juventus 2–0-ra legyőzte a Cagliarit az olasz élvonalbeli labdarúgó-bajnokság 8. fordulójában.