Találatok a BMTE címkére

Találatok száma: 50

Mátyus János döntetlennel mutatkozott be a Budafok élén

2022-08-26 12:30:19

A labdarúgó NB II 6. fordulója előtt sereghajtó Budafok hazai pályán, Mátyus János bemutatkozó mérkőzésén 1–1-es döntetlent játszott a Szentlőrinccel. A házigazda fél óra elteltével, Takács Ronald góljával szerzett vezetést, amire a baranyaiak Csörgő Raul révén az első félidő hosszabbításában válaszoltak, így már a szünet előtt kialakult a végeredmény.

élő közvetítés labdarúgó NB II forduló Szentlőrinc NB II 6. Budafok

Szokásos forgatókönyv a Hidegkutiban: vendég vezetés után sima MTK-győzelem

2022-08-20 08:17:14

A labdarúgó NB II 5. fordulójában a tabellát a játéknap előtt vezető MTK az utolsó helyen álló Budafokot látta vendégül. A vendégek Beke Péter gyors góljával meglepték a hazaiakat, de Bognár György együttese folytatta gólerős sorozatát és a szerdai Békéscsaba elleni győzelmet követően ismét négy gólt tudott szerezni. Az MTK legjobbja Kovács Mátyás volt, aki két góllal vette ki a részét a 4–1-es sikerből.

élő közvetítés labdarúgó NB II NB II MTK Budafok BMTE

Továbbra is várat magára az első budafoki győzelem

2022-08-13 14:35:39

A labdarúgó NB II 3. fordulójában az újonc Kazincbarcika a Budafokot fogadta. A borsodiak korán vezetést szereztek Kállai góljával, az előnyt Pálinkás duplázta meg a hajrában. A Budafok erejéből csak szépítésre futotta, a 2–1-es vereség azt jelenti, hogy a fővárosi csapat továbbra is nyeretlen.

élő közvetítés élő eredménykövetés labdarúgó NB II NB II 3. forduló NB II Kazincbarcika

NB II: Horvátországból szerződtetett kapust a Budafok

2022-07-10 08:06:56

A másodosztályú Budafoki MTE labdarúgócsapata szerződtette Gundel-Takács Bence kapust, aki az Újpesttel az NB I-ben is szóhoz jutott, legutóbb pedig a horvát NK Jarun Zagrebben szerepelt – adta hírül a BMTE honlapja.

átigazolás labdarúgó NB II NK Jarun Zagrab NB II Horvátország Gundel-Takács Bence

Otthon tartotta a három pontot a Budafok és bennmaradt a másodosztályban

2022-05-13 19:20:37

A labdarúgó NB II 37. fordulójában két egyaránt 39 pontos csapat találkozott egymással, a 14. helyen álló Budafok a 16. helyezett Békéscsabát fogadta. A hazaiak 2–0-ás sikert arattak, így a következő idényt is a másodosztályban kezdhetik meg, míg a Békéscsaba a III. Kerülettel vívhat döntő mérkőzést az utolsó játéknapon.

NB II Labdarúgó NB II 37. forduló Békéscsaba Budafoki MTE BMTE

Korán emberelőnybe került a Budafok az ETO ellen és magabiztosan nyerni tudott

2022-04-15 12:25:22

A labdarúgó NB II 33. fordulójának nyitó mérkőzésén a Budafoki MTE az ETO FC-t fogadta. Már a találkozó első perceiben megfogyatkoztak a vendégek és egy büntetőnek köszönhetően vezetést szerzett a Budafok. Ezt később tovább tudta növelni egy szépségdíjas találattal és otthon tartotta a három pontot.

élő közvetítés labdarúgó NB II 33. forduló NB II ETO Budafok BMTE

Nagyon fontos három pontot szerzett a Budafok Szentlőrincen

2022-04-02 08:11:05

A labdarúgó NB II 30. fordulójában a Szentlőrinc saját hibái miatt elvérzett a kiesés elől menekülő Budafoki MTE ellen, pedig igen korán, már a 22. percben vezetést tudott szerezni. 2–1-es győzelmének köszönhetően Csizmadia Csaba együttese ideiglenesen elmozdult a kieső helyekről.

élő közvetítés labdarúgó NB II Szentlőrinc NB II Budafok BMTE

Életben tartotta bennmaradási reményeit a Budafok

2022-03-18 18:45:21

A labdarúgó NB II 29. fordulójában a Budafok a 87. percben szerzett góllal odahaza 1–0-s győzelmet aratott a Szolnok felett.

2022-02-18 18:14:14

A lehetőségeivel jobban gazdálkodó Budafok alacsony színvonalú mérkőzésen két góllal nulla ellenében megverte idegenben  a gyengén futballozó Dorogot a labdarúgó NB II 24. fordulójában. A fővárosi csapat ezzel a sikerrel ellépett az utolsó helyről.

élő közvetítés labdarúgó NB II NB II Dorog Budafok BMTE

Sokba került a kimaradt tizenegyes a Vasasnak Budafokon

2022-02-11 13:00:29

A labdarúgó NB II 23. fordulójában Feczesin Róbert még tizenegyesből sem tudott a kapuba találni Budafokon, így hiába játszott nagy fölényben az angyalföldi gárda, csak egy pontot visz haza (0–0). A sereghajtó pozícióba süllyedő budafokiak ugyanakkor talán elkezdhetnek reménykedni, előbb-utóbb csak megszakad a hosszú ideje tartó rossz sorozatuk.

élő közvetítés élő eredménykövetés labdarúgó NB II Vasas NB II Kerület

NB II: magabiztosan nyert a Szeged a Budafok ellen

2022-02-04 21:15:13

A labdarúgó NB II 22. fordulójának nyitó mérkőzésén az ötödik helyen álló Szeged-Csanád a kieső pozícióban lévő Budafokot látta vendégül. A hazaiak az első félidőben vezettek, lőttek még két gólt, illetve kétszer a felső lécet is eltalálták (3–0).

élő közvetítés labdarúgó NB II Szeged-Csanád Szeged NB II Budafok

NB II: a Csákvár legyőzte a Budafokot az alsóházi helyosztón

2022-01-30 18:46:07

A labdarúgó NB II 21. fordulójának egyetlen vasárnap esti mérkőzésén a Csákvár hazai pályán 2–1-re legyőzte a Budafokot, amely így továbbra is nyeretlen Csizmadia Csaba vezetőedző érkezése óta.

labdarúgó NB II NB II Csákvár Budafok BMTE 21. forduló

Csákvári vereségével nagy bajban a Budafok

2022-01-29 12:39:13

A labdarúgó NB II 21. fordulójának vasárnap este irreális körülmények között, orkánerejű szélben megrendezett mérkőzésén a Csákvár hazai pályán 2–1-re legyőzte a Budafokot, amely így továbbra is nyeretlen Csizmadia Csaba vezetőedző érkezése óta.

élő közvetítés labdarúgó NB II NB II Csákvár Budafok BMTE

Fölényesen nyert a III. Kerületi TVE a budai alsóházi helyosztón

2021-12-11 15:30:11

A labdarúgó NB II 20. fordulójában a játéknap előtt 16. helyezett Budafoki MTE a mindössze két ponttal kevesebbet gyűjtő, utolsó előtti III. Ker. TVE-t látta vendégül, és az óbudai gárda 3–0-s győzelmet aratott.

élő közvetítés labdarúgó NB II elő eredménykövető NB II III. Ker. TVE Budafok

Nem bírt egymással a Budafok és az Ajka

2021-11-23 15:49:30

Továbbra is nyeretlen Csizmadia Csaba irányításával a Budafok a labdarúgó NB II-ben. A tavaly még az élvonalban szereplő fővárosiak ezúttal az Ajkát látták vendégül, és a szünet után Dragóner Filip fejesével hátrányba kerültek, de Kovács Dávid hét perccel később büntetőből egyenlített, megmentve egy pontot a hazaiaknak.

élő közvetítés labdarúgó NB II NB II Budafok BMTE Ajka

Fordított és nyert a PMFC a ráérős Budafok ellen

2021-10-16 15:45:52

A labdarúgó NB II 12. fordulójában a Pécs a közvetlen rivális Budafokot fogadta. Bár büntetőből a vendégek szereztek vezetést, a Pécs három góllal válaszolt és legyőzte a tavaly még első osztályban szereplő ellenfelét.

élő közvetítés labdarúgó NB II Pécsi MFC Pécs PMFC NB II

Budafokon hagyta veretlenségét a Szentlőrinc

2021-10-01 18:56:39

A labdarúgó NB II 11. fordulójában László Dávid lezárta a Budafok hosszas góltalansági sorozatát, majd a fordulás után Ihrig-Farkas Sebestyén is betalált a Szentlőrinc kapujába. A baranyaiak a folytatásban szépítettek, ám egyenlíteni már nem tudtak, így első vereségüket szenvedték el a bajnokságban.

Hetedik meccsén maradt már veretlen a Budafokot legyőző Kecskemét

2021-09-13 18:34:39

A labdarúgó NB II 8. fordulójában a negyedik helyezett újonc Kecskeméti TE a hetedik Budafoki MTE-t látta vendégül. A kecskemétiek hőse megint a csereként beálló Tóth Dániel volt, aki újra győztes gólt lőtt, így 1–0-ra nyert a KTE.

élő közvetítés labdarúgó NB II NB II Kecskemét KTE Budafok

Nem volt kérdéses a budafoki győzelem

2021-09-11 20:39:15

A labdarúgó NB II 7. fordulójában a Budafok mindkét félidőben produkált egy remek fél órát, ami elegendő is volt a magabiztos győzelméhez a Tiszakécske ellen. Új játékosai, Szabó Levente és Kalmár Benedek is góllal mutatkozott be a hazai közönségnek.