Találatok a Sevilla címkére

Találatok száma: 1382

La Liga: őrült mérkőzésen nyert a Sevilla Vigóban

2021-04-12 22:54:29

A spanyol élvonal 30. fordulójának záró mérkőzésén a Sevilla hátrányból fordítva, hét gólt hozó mérkőzésen 4–3-ra győzött a Celta Vigo otthonában.

spanyol foci Sevilla La Liga Celta Vigo

La Liga: a kihagyott 11-es is belefért, a Sevilla legyőzte az Atléticót

2021-04-04 22:52:20

A spanyol élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (La Liga) 29. fordulójának vasárnapi játéknapján a Sevilla hazai pályán 1–0-ra legyőzte a listavezető Atlético Madridot, esélyt teremtve, hogy kiélezett legyen a bajnokság hajrája.

spanyol labdarúgás spanyol bajnokság Sevilla La Liga Atlético Madrid

La Liga: az Elche elleni sikerével megerősítette negyedik helyét a Sevilla

2021-03-17 21:31:31

A spanyol élvonalbeli labdarúgó-bajnokság 2. fordulójából elhalasztott mérkőzésének pótlásán szerda este a Sevilla 2–0-ra legyőzte az Elchét, és ezzel megerősítette a táblázaton elfoglalt 4. helyét.

Sevilla La Liga Elche

La Liga: Jusszef en-Nesziri döntötte el a sevillai derbit

2021-03-14 13:15:07

A spanyol élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (La Liga) 27. fordulójában a Sevilla 1–0-ra legyőzte a Real Betist a városi rangadón. A vasárnapi játéknapon nem bírt egymással a Celta Vigo és az Athletic Bilbao (0–0), a Granada hazai pályán 1–0-ra legyőzte a Real Sociedadot, míg a Villarreal az Eibar otthonában nyert 3–1-re.

spanyol labdarúgás Villarreal Sevilla Real Sociedad La Liga Granada

BL: Haalandnak elég volt 14 meccs ahhoz, amihez Messinek 40 kellett

2021-03-10 10:40:26

A Borussia Dortmund és az FC Porto jutott be első két csapatként a labdarúgó Bajnokok Ligája negyeddöntőjébe. A német együttes az újabb rekordokat felállító Erling Haaland vezérletével a Sevillát búcsúztatta a legjobb tizenhat között, míg a portugál csapat a Juventus ellen ért el óriási bravúrt. Az olasz együttes története során először esett ki a nyolcaddöntőben két egymást követő esztendőben.

Sevilla Porto Juventus Erling Haaland Cristiano Ronaldo Borussia Dortmund

BL: Belőttem a büntetőt, amikor nem csalt – Haaland a továbbjutás után

2021-03-09 23:35:52

Mint ismert, a Borussia Dortmund 2–2-es döntetlent játszott a Sevilla ellen hazai pályán kedden a Bajnokok Ligája nyolcaddöntőjének visszavágóján, így 5–4-es összesítéssel bejutott a negyeddöntőbe. A mérkőzés után a két gólt szerző Erling Haaland is értékelt.

Sevilla Erling Haaland Borussia Dortmund BL-nyolcaddöntő

BL: Haaland ismét duplázott, BVB-továbbjutás a Sevilla ellen

2021-03-09 22:24:52

A labdarúgó Bajnokok Ligája nyolcaddöntőjének visszavágóján a Borussia Dortmund 2–2-es döntetlent játszott a Sevillával, így 5–4-es összesítéssel a német csapat jutott tovább.

Sevilla Borussia Dortmund BL-nyolcaddöntő BL

Haaland ismét duplázott, a Dortmund továbbjutott a negyeddöntőbe

2021-03-09 20:30:25

BL: Moratával és CR-rel kezd a Juve, Haalanddal a BVB

2021-03-09 19:38:51

Megvannak a kezdőcsapatok a labdarúgó Bajnokok Ligája nyolcaddöntőjében rendezendő Juventus–Porto és Borussia Dortmund–Sevilla párharc visszavágójára.

kezdőcsapatok Sevilla Porto Juventus Borussia Dortmund Bajnokok Ligája

BL: CR és Haaland lehet az esti párharcok kulcsszereplője

2021-03-09 11:12:42

A Bajnokok Ligája nyolcaddöntőjének első visszavágóin a Juventus 2–1-es hátrányból hazai pályán küzd meg a továbbjutásért az FC Portóval, míg a Borussia Dortmund kényelmes, 3–2-es előnyből várhatja a Sevilla elleni meccset. Beharangozó.

BL: a Barca ismét csodát tenne; a Juve képes lesz arra, amire tavaly nem?

2021-03-08 18:10:12

Kedden folytatódnak a labdarúgó Bajnokok Ligája 2020–2021-es kiírásának nyolcaddöntős mérkőzései a visszavágókkal. Az FC Barcelonának 4–1-es hátrányból kellene felállnia a PSG ellen, a Liverpool és az RB Leipzig újra Budapesten mérkőzik meg egymással. A Chelsea 2014 után juthat be ismét a negyeddöntőbe, míg a Juventus hasonló helyzetben van, mint tavaly.

Sevilla Real Madrid RB Leipzig Porto PSG Manchester City

Videó: rég láttuk Messit annyira örülni, mint Piqué gólja után

2021-03-04 15:53:43

Nem csoda, hogy Barcelonában nagyon örültek szerda este a spanyol Király-kupa döntőjébe jutásnak. A katalán klub az utóbbi időben nehéz időszakon ment keresztül, amelynek egyik legfőbb „tünete” a csapat legnagyobb sztárja, Lionel Messi távozási szándékának bejelentése volt. Az argentin zseni végül maradt, de a nyári mizéria előtt és után is sokszor látszott rajta, nincs túl sok kedve a futballhoz ilyen körülmények között. Azonban az utóbbi időben ismét növekvő lelkesedéssel játszik Messi, és ez a szerda esti bravúros fordítás során is megmutatkozott: Gerard Piqué 94. perces egyenlítő góljánál a csapatkapitány úgy ugrált örömében, mint egy kisgyerek. Egy biztos, rég láttuk ennyire örülni!

videó Sevilla Lionel Messi Király-kupa Barcelona

Barcelona: Edzőként ennél többet nem kérhetek – Koeman

2021-03-04 10:45:18

Ronald Koeman az FC Barcelona vezetőedzőjeként megélt eddigi legszebb napjaként tekint 2021. március 3-ára, szerdára, amikor csapata kétgólos hátrányát ledolgozva megfordította a Sevilla elleni párharcot a spanyol Király-kupa elődöntőjében, ezzel bejutott a sorozat április 17-i fináléjába.

spanyol labdarúgás Sevilla Ronald Koeman Király-kupa Gerard Piqué Barcelona

Király-kupa: helyretette a Barca a Sevillát a továbbjutás után

2021-03-04 09:30:57

Mint ismert, az FC Barcelona hazai pályán hosszabbítás után 3–0-ra legyőzte a Sevillát a spanyol Király-kupa elődöntőjének visszavágóján és bejutott a fináléba. A mérkőzés után a katalán klub a Twitter-oldalán élcelődött legyőzött ellenfelével.

spanyol labdarúgás spanyol foci labdarúgás Sevilla Király-kupa Barcelona

Király-kupa: hosszabbítás után döntős a Barcelona

2021-03-03 22:00:28

A spanyol Király-kupa elődöntőjének második mérkőzésén a Barcelona hosszabbítás után 3–0-ra legyőzte a Sevillát, így bejutott a fináléba.

spanyol labdarúgás Sevilla Király-kupa Barcelona

Felállt a kétgólos hátrányból, kupadöntőbe jutott a Barca!

2021-03-03 20:07:12

Ledolgozta idegenben összeszedett kétgólos hátrányát, és hazai pályán hosszabbítás után 3–0-ra legyőzte a Barcelona a Sevillát a spanyol Király-kupa elődöntőjének visszavágóján. Ezzel a katalánok bejutottak a döntőbe.

spanyol labdarúgás Sevilla Ousmane Dembélé Martin Braithwaite Király-kupa Gerard Piqué

La Liga: irtó fontos győzelmet aratott a Barcelona Sevillában

2021-02-27 18:13:10

A spanyol labdarúgó-bajnokság 25. fordulójában rangadónak ígérkezett a 4. helyen álló Sevilla és a 3. Barcelona összecsapása, de a nagy küzdelem elmaradt, a Barcelona lényegében rendkívül könnyen nyerte meg a találkozót 2–0-ra, és tovább harcol a bajnoki címért.

Sevilla La Liga Barcelona

Rangadónak indult, sima Barca-győzelem lett belőle Sevillában

2021-02-27 15:08:40

közvetítés Sevilla La Liga Barcelona

La Liga: simán győzött a Sevilla az Osasuna vendégeként

2021-02-22 22:59:23

A spanyol labdarúgó-élvonal (La Liga) 24. fordulójának utolsó mérkőzésén a Sevilla mindkét félidőben egy-egy gólt szerezve 2–0-ra győzött az Osasuna otthonában. Ezzel egyrészt immár sorozatban hatodik bajnokiján nyert, másrészt a Barcelonát megelőzve felugrott a harmadik helyre.

spanyol foci Sevilla Osasuna La Liga

BL: Nem egyszerű a korán kapott gólra reagálni – Pirlo

2021-02-17 23:18:18

Mint ismert, a labdarúgó Bajnokok Ligája nyolcaddöntőjének első meccsein az FC Porto hazai pályán 2–1-re legyőzte a Juventust, a Borussia Dortmund pedig 3–2-re nyert a Sevilla otthonában. A mérkőzéseket követően így értékeltek az edzők.