Találatok a Leverkusen címkére

Találatok száma: 134

Wirtz ezúttal is betalált, néggyel nyert Glasgow-ban a Leverkusen

2021-09-30 17:16:36

A német Bayer Leverkusen 4–0-ra legyőzte idegenben a skót Celticet a labdarúgó Európa-liga G-csoportjában, amelyben a Ferencváros is szerepel. A vendégek góljait Piero Hincapié, Florian Wirtz, Lucas Alario és Amine Adli szerezték.

élő közvetítés onlive! Skócia Leverkusen G-csoport FTC

Bundesliga: Haaland duplázott, a Dortmund legyűrte az Union Berlint

2021-09-19 17:03:35

Normal 0 21 false false false HU X-NONE X-NONE A Borussia Dortmund 4–2-es sikert aratott az Union Berlin felett, a Wolfsburg 1–1-es döntetlent játszott az Eintracht Frankfurttal, míg Bayer Leverkusen a Ferencváros elleni, csütörtöki El-sikerét követő első mérkőzésén, emberhátrányban 3–1-re legyőzte a VfB Stuttgartot a német labdarúgó Bundesliga 5. fordulójában.

Leverkusen Florian Wirtz Wolfsburg VfB Stuttgart Bayer Leverkusen Robert Andrich

El: Azt hittem, hogy nem veszik el a gólomat – Vécsei

2021-09-16 21:01:13

Mint ismert, a labdarúgó Európa-liga 1. fordulójában a Ferencváros 2–1-re kikapott a Leverkusentől. A mérkőzés után Vécsei Bálint, a gólszerző Ryan Mmaee és Dibusz Dénes értékelte a látottakat.

Vécsei Bálint Ryan Mmaee Leverkusen Ferencváros Európa-liga Dibusz Dénes

El, G-csoport: egy góllal kapott ki Leverkusenben az FTC, hétgólos őrület Sevillában

2021-09-16 16:42:01

A magyar bajnok Ferencváros vezetett, végül azonban 2–1-re kikapott a Leverkusen otthonában a labdarúgó Európa-liga G-csoportjában, míg a kvartett másik mérkőzésén a Betis 4–3-ra legyőzte a Celticet.

Leverkusen G-csoport Ferenváros FTC Európa-liga Celtic

PL: az Everton a Leverkusentől szerződtetett szélsőt – hivatalos

2021-07-22 17:12:03

A Premier League-ben szereplő Everton hivatalos honlapján jelentette be, hogy szerződtette a 25 éves angol szélsőt, Demarai Grayt a Leverkusentől.

Premier League Leverkusen Everton Demarai Gray

Bundesliga: Bailey csúcsformában, a Leverkusen esélyt sem adott a Kölnnek

2021-04-17 19:00:18

Sorozatban kilencedik bajnokiját játszotta nyeretlenül a Köln, amely ezúttal a Bayer Leverkusen otthonában szenvedett 2–0-s vereséget a német labdarúgó Bundesliga 29. fordulójának szombat esti mérkőzésén.

Leverkusen Köln Bundesliga

Bundesliga: a Freiburg idegenben legyőzte a Leverkusent

2021-02-28 19:36:23

A német élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (Bundesliga) 23. fordulójának záró mérkőzésén a Freiburg idegenben 2–1-re legyőzte a Bayer Leverkusent.

német bajnokság légiósok Sallai Roland Leverkusen Freiburg Bundesliga

Bundesliga: rangadót nyert a Leipzig a Leverkusen ellen

2021-01-30 20:28:16

A német Bundesliga 19. fordulójában a második Leipzig a negyedik Leverkusent fogadta, és mivel minimális különbséggel győzött (1–0), hét pontra megközelítette az éllovas Bayern Münchent, ugyanakkor előnyt szerzett az üldözőivel szemben. A mérkőzésen Gulácsi Péter és Willi Orbán is játszott.

Willi Orbán RB Leipzig Leverkusen Gulácsi Péter

Rangadót nyert a Leipzig, üldözi a Bayernt

2021-01-30 18:04:06

közvetítés Willi Orbán RB Leipzig Leverkusen Gulácsi Péter

Videó: Neuer erre mozdulni sem tudott, hatalmas gólt kapott

2020-12-19 18:50:48

A Bayer Leverkusen a 14. percben megszerezte a vezetést a Bayern München elleni Bundesliga-mérkőzésen. A forduló rangadójának első gólját Patrik Schick szerezte, méghozzá nem is akárhogy: Manuel Neuer mozdulni sem tudott a lövésére. A mérkőzést ITT tudja élőben követni.

Patrik Schick Leverkusen Bundesliga Bayern München Bayer Leverkusen

Bundesliga: a Bayern nem bírt a Werderrel, a hajrában nyert a Leverkusen

2020-11-21 16:50:48

A német labdarúgó Bundesliga 8. fordulójában a Bayern München a Werder Bremennel, a Mönchengladbach az Augsburggal játszott 1–1-es döntetlent. A Leverkusen a Bielefeld otthonában nyert 2–1-re, a Schalke hazai pályán 2–0-ra kikapott a Wolfsburgtól, a Hoffenheim pedig 3–3-at játszott a Stuttgarttal.

Werder Bremen VfB Stuttgart Leverkusen Hoffenheim Bundesliga Arminia Bielefeld

Bundesliga: a Gladbach játékosa zseniális skorpiórúgással talált be – videó

2020-11-08 21:12:43

Mint beszámoltunk róla, a Bayer Leverkusen hétgólos rangadót nyert meg a Borussia Mönchengladbach ellen. Habár a Gladbach pont nélkül maradt, némi szépségtapasz, hogy Valentino Lazaro parádés skorpiórúgásos gólt szerzett a ráadásban!

videó német bajnokság Valentino Lazaro Leverkusen Borussia Mönchengladbach

Bundesliga: hatgólos meccset veszítettek el Sallaiék

2020-11-01 17:22:10

Sallai Roland csapata, a Freiburg hazai pályán 4–2-re kikapott a Bayer Leverkusentől a német labdarúgó Bundesliga 6. fordulónak vasárnapi játéknapján.

német foci Sallai Roland Leverkusen Freiburg Bundesliga

Sallaiék újabb veresége: Freiburgban is győzött a Leverkusen

2020-11-01 13:41:47

A német Bundesliga 6. fordulójában a Sallai Rolandot foglalkoztató Freiburg immár ötödik bajnoki mérkőzésén sem tudott nyerni: hazai pályán 4–2-re kikapott a Bayer Leverkusentől, amely így őrzi veretlenségét.

Havertz: verbális opció és felszállási engedély

2020-08-21 11:51:58

A koronavírus és a gazdasági világválság árnyékában sem szünetel az átigazolási időszak, s mint 2008 óta mindig, ezúttal is megkíséreljük ráncba szedni a topligák jöttek-mentekjeit. A negyedik hetet szokásainknak megfelelően Angliában kezdtük, majd Olaszországban folytattuk, hogy elérkezzünk Németországba.

olasz átigazolás német átigazolás nyári transzfersorozat angol átigazolás Rudi Völler Roma

Európa-liga: legyőzte a Leverkusent, elődöntős az Inter

2020-08-10 14:57:01

A labdarúgó Európa-liga negyeddöntőjében az Inter 2–1-re legyőzte a Bayer Leverkusent, így bejutott a legjobb négy közé.

Leverkusen Internazionale Inter Európa-liga El-negyeddöntő Bayer Leverkusen

15 perc őrület: legyőzte a Leverkusent, elődöntős az Inter

2020-08-10 14:49:32

A labdarúgó Európa-liga negyeddöntőjében az Inter 2–1-re legyőzte a Bayer Leverkusent, így bejutott a legjobb négy közé. Az olasz csapat az elődöntőben a Sahtar Doneck–Basel meccs továbbjutójával találkozik.

Bundesliga: a Schalke hiába vezetett, most sem győzött

2020-06-14 19:58:01

A 2020-ban hét bajnoki meccsét is elveszítő Schalke ebben a naptári évben másodszor, a májusi újraindulás óta először győzhetett volna a német Bundesligában, de hiába vezetett a második félidőben fél órán át, meg kellett elégednie a döntetlennel (1–1) a Leverkusen elleni mérkőzésen.

Schalke Leverkusen Kai Havertz Bundesliga

Bundesliga: az MU-drukker beszólt a Leverkusennek, nem kellett volna…

2020-02-12 13:14:46

Mint beszámoltunk róla, a német élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (Bundesliga) 21. fordulójának szombati rangadóján a Bayer Leverkusen hazai pályán 4–3-ra legyőzte a Borussia Dortmundot. A mérkőzés után egy Manchester United-drukker próbált meg odaszúrni egyet a német csapatnak, a leverkuseni klub Twitter-oldalának kezelője azonban gyorsan elintézte…

Twitter Premier League Manchester United Leverkusen Bundesliga Bayer Leverkusen

Bundesliga: Alario duplájával fontos Leverkusen-siker

2019-12-07 17:45:41

A Bayer Leverkusen 2–1-re legyőzte a Schalkét a német élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (Bundesliga) 14. fordulójában.