Találatok a Hyundai címkére

Találatok száma: 93

WTCR: Michelisz negyedik a spanyolországi időmérőn

2021-07-10 17:43:02

Frédéric Vervisch szerezte meg a pole pozíciót a túraautó-világkupa (WTCR) spanyolországi versenyhétvégéjének időmérőjén. Mögötte Thed Björk és Gilles Magnus érkezett, míg Michelisz Norbert a negyedik rajthelyet kaparintotta meg. A másik két magyar versenyző közül Boldizs Bence 18. lett, míg Tassi Attila mért kört sem tudott futni a Honda meghibásodása miatt.

Zengő Motorsport WTCR Tassi Attila Michelisz Norbert Hyundai Honda

WTCR: fölényben az Audi; Michelisz ötödik lett Spanyolországban

2021-07-10 13:43:44

A túraautó-világkupa (WTCR) spanyolországi versenyhétvégéjének első szabadedzésén még Tom Coronel, míg a  másodikon Nathanaël Berthon bizonyult a leggyorsabbnak. A mieink közül Michelisz Norbert az ötödik, Tassi Attila a tizennyolcadik, míg Boldizs Bence huszadik lett az utóbbi trénigen.

WTCR: Tassi először nyert; Michelisz dobogón Portugáliában!

2021-06-27 15:46:51

Tassi Attila aratott győzelmet a túraautó-világkupa (WTCR) portugáliai versenyhétvégéjének második futamán Estorilban. Mögötte Jean-Karl Vernay futott be, míg a dobogó harmadik fokára Michelisz Norbert állhatott fel. A másik magyar pilóta, Boldizs Bence tizenkilencedik lett.

WTCR: Ehrlacher nyert; Tassi hetedik, Micheliszt kiütötték Portugáliában

2021-06-27 12:50:18

Yann Ehrlacher aratott győzelmet a túraautó-világkupa (WTCR) portugáliai versenyhétvégéjének fordított rajtrácsos futamán. Mögötte Yvan Muller és Santiago Urrutia végzett, a mieink közül Tassi Attila hetedik, Boldizs Bence tizennyolcadik, míg Michelisz Norbert huszadik lett.

WTCR: Guerrieri a pole-ban; Tassi ötödik, Michelisz hatodik Estorilban

2021-06-26 15:31:21

Esteban Guerrieri bizonyult a leggyorsabbnak a túraautó-világkupa (WTCR) portugáliai versenyhétvégéjének időmérőjén. Mögötte Tiago Monteiro, illetve Néstor Girolami következett, míg a mieink közül Tassi Attila ötödik, Michelisz Norbert hatodik, Boldizs Bence huszonkettedik lett.

Zengő Motorsport WTCR Tassi Attila Michelisz Norbert Hyundai Boldizs Bence

WTCR: Urrutia és Björk kezdett az élen; Michelisz top 10-ben Portugáliában

2021-06-26 12:26:29

Az első szabadedzésen Santiago Urrutia, míg a másodikon Thed Björk bizonyult a leggyorsabbnak a túraautó-világkupa (WTCR) portugáliai versenyhétvégéjén Estorilban. A mieink közül az előbbi tréningen Tassi Attila, míg az utóbbin Michelisz Norbert zárt a legjobban.

Zengő Motorsport WTCR Michelisz Norbert Hyundai Boldizs Bence

WTCR: Girolamié a pole, Michelisz nyolcadik a „zöld pokolban”

2021-06-04 14:11:45

Néstor Girolami szerezte meg a pole pozíciót a túraautó-világkupa (WTCR) 2021-es idényének nyitányán a Nürburgring Nordschleiflén. Mögötte Jean-Karl Vernay és Esteban Guerrieri következett, míg Michelisz Norbert a nyolcadik, Tassi Attila a tizenharmadik rajthelyet sajátította ki. A Zengő Motorsport pilótái közül Rob Huff zárt a legelőkelőbb helyen, a brit 18. lett, míg a harmadik magyar induló, Boldizs Bence a 21. pozícióban végzett.

WTCR Tassi Attila Nordschleife Michelisz Norbert Hyundai

WTCR: Michelisz harmadik, Tassi kilencedik a vizes Nordschleifén

2021-06-03 16:18:03

Az első szabadedzésen még a címvédő Yann Ehrlacher bizonyult a leggyorsabbnak a túraautó-világkupa (WTCR) 2021-es idényének nyitó hétvégéjén a Nordschleifén, estére azonban megérkezett az eső, és jócskán felborult a száraz pályán kialakult sorrend. Az élre Frédéric Vervisch állt Luca Engstler és Michelisz Norbert előtt, míg a többi magyar versenyző közül Tassi Attila a 9., a Zengő Motorsporttal induló Boldizs Bence a 21. lett a 19 órakor kezdődő gyakorláson.

Zengő Motorsport WTCR Nordschleife Michelisz Norbert Hyundai Boldizs Bence

WTCR: női versenyző csatlakozik a mezőnyhöz – hivatalos

2021-04-19 11:22:32

Idén összesen hat Hyundait láthatunk a túraautó-világkupa (WTCR) mezőnyében. Jessica és Andreas Bäckman a Target Competition-istálló színeiben indul a 2021-es idényben, a 23 éves hölgy ráadásul ezzel a sorozat történetének legelső női versenyzője lesz.

Andreas Bäckman Hyundai Jessica Bäckman WTCR

WTCR: Michelisz Norbert a Hyundai kötelékében folytatja!

2021-04-12 10:09:01

Most érzi magát jó korban, most motivált, s mivel a csapat is elszántan küzd azért, hogy visszakerüljön a csúcsra, a megállapodás szempontjából a többi részletkérdés volt. A túraautó világkupa 2019-es magyar győztese éhes a sikerre!

WTCR Michelisz Norbert Hyundai

WTCR: a Hyundai egyik versenyzője biztosan nem indul idén

2021-02-03 14:16:00

Egy ideig nem indul túraautó-versenyeken Nicky Catsburg, aki 2019-ben és a 2020-as idény elején Michelisz Norbert márkatársa volt a Hyundainál. A holland pilóta elárulta, hogy miért döntött a szünet mellett.

WTCR Nicky Catsburg Hyundai

WTCR: Urrutia nyert; Michelisz hetedik az idényzáró versenyen

2020-11-15 15:19:29

Santiago Urrutia nyert a túraautó-világkupa (WTCR) 2020-as idényének záró versenyén Spanyolországban. Mögötte Yann Ehrlacher és Jean-Karl Vernay zárt. A magyarok közül Michelisz hetedik, Tassi Attila csapatutasítás után tizenegyedik, Boldizs Bence tizenhetedik, míg Kismarty-Lechner Gábor tizenkilencedik lett.

Zengő Motorsport WTCR Tassi Attila Michelisz Norbert Kismarty-Lechner Gábor Hyundai

WTCR: Ehrlacher világkupagyőztes; újra dobogón a Zengő Motorsport

2020-11-15 13:43:19

Yvan Muller aratott győzelmet a túraautó-világkupa (WTCR) záró versenyhétvégéjének fordított rajtrácsos futamán, míg mögötte Jean-Karl Vernay és a Zengő Motorsportot erősítő Mikel Azcona zárt. Yann Ehrlacher hatodikként szelte át a célvonalat,  amivel bebiztosította a világkupa-győzelmét, míg a magyarok közül Michelisz Norbert az ötödik, Tassi Attila a nyolcadik, Kismarty-Lechner Gábor a tizennegyedik lett, így mind a hárman pontot szereztek. Boldizs Bence kiesett.

Yann Ehrlacher WTCR Tassi Attila Michelisz Norbert Kismarty-Lechner Gábor Hyundai

WTCR: látványos elengedés a győzelemért; Tassi pontot szerzett

2020-11-15 09:21:02

Esteban Guerrieri nyert a túraautó-világkupa (WTCR) záró hétvégéjének első versenyén Spanyolországban, miután az utolsó körben elengedte csapattársa, Néstor Girolami. Harmadikként Gilles Magnus szelte át a célvonalat, míg a Zengő Motorsporttal induló Mikel Azcona az ötödik lett. A magyarok közül Tassi Attila a 10., Michelisz Norbert a 16., Boldizs Bence a 17. lett, míg Kismarty-Lechner Gábor nem tudta befejezni a futamot.

WTCR Tassi Attila Michelisz Norbert Kismarty-Lechner Gábor Hyundai Honda

WTCR: a Zengő Motorsport nyert; Tassi és Michelisz is pontszerző

2020-11-01 12:23:53

A Zengő Motorsport spanyol versenyzője, Mikel Azcona aratott győzelmet a túraautó-világkupa (WTCR) spanyolországi versenyhétvégéjének második futamán. Mögötte Yvan Muller és Santiago Urrutia szelte át a célvonalat, míg a magyar versenyzők közül Tassi Attila a tizennegyedik, Michelisz Norbert a tizenötödik helyen futott be. Kismarty-Lechner Gábor kiesett, Boldizs Bence pedig el sem tudott rajtolni Aragóniában.

Zengő Motorsport WTCR Tassi Attila Mikel Azcona Michelisz Norbert Kismarty-Lechner Gábor

WTCR: Vernay nyert; Michelisz, Boldizs és Tassi is pontot szerzett

2020-11-01 09:13:47

Jean-Karl Vernay aratott győzelmet a túraautó-világkupa (WTCR) spanyolországi versenyhétvégéjének első futamán. Mögötte Santiago Urrita és Gilles Magnus végzett, míg a magyar versenyzők közül Michelisz Nobert a hatodik, Boldizs Bence a kilencedik, Tassi Attila a tizenötödik, Kismarty-Lechner Gábor pedig a tizenhatodik helyen végzett.

WTCR: háromból két versenyen magyar pilóta indulhat a pole-ból

2020-10-31 13:19:32

Bár a Q3-nak nem volt magyar résztvevője a túraautó-világkupa (WTCR) spanyolországi versenyhétvégéje időmérőjén, a másik két szakasz olyan jól alakult Michelisz Norbert és Boldizs Bence számára, hogy az előbbi az első, az utóbbi pedig a második futamnak vághat neki az első rajtkockából. A záró versenyen Jean-Karl Vernay indulhat a pole pozícióból.

WTCR: Magnus maradt az élen, továbbra is Boldizs a leggyorsabb magyar

2020-10-31 10:39:49

A túraautó-világkupa (WTCR) spanyolországi versenyhétvégéjének második szabadedzését is Gilles Magnus zárta az élen. Az Audi belga pilótája mögött Nathanaël Berthon és a bajnoki éllovas, Yann Ehrlacher következett, míg Michelisz Norbert a 13. lett. A magyar versenyzők közül a 11. helyen végző Boldizs Bence volt a leggyorsabb.

WTCR: Magnus az élen, Michelisz top 10-en kívül Spanyolországban

2020-10-31 07:53:23

Gilles Magnus bizonyult a leggyorsabbnak a túraautó-világkupa (WTCR) spanyolországi versenyhétvégéjének első szabadedzésén. Mögötte Nathanaël Berthon és Santiago Urrutia zárt, míg a magyar versenyzők közül Boldizs Bence a tizenharmadik, Michelisz Norbert a tizenötödik, Tassi Attila a tizenkilencedik, míg Kismarty-Lechner Gábor a huszadik helyen végzett.

WTCR: Michelisz sajnálja a hétvégét, Boldizs a rajtokra feküdne rá

2020-10-18 20:11:35

Bár a dobogón nem láthattunk magyar versenyzőt ünnepelni a túraautó-világkupa (WTCR) hazai hétvégéjén, mind a négy honfitársunk szerzett legalább néhány pontot Mogyoródon. Boldizs Bence ezen felül először indulhatott a rajtrács legelejéről, míg Tassi Attila mindhárom futamot az első tízben zárta. Jöjjenek a magyar pilóták nyilatkozatai egyenesen a Hungaroringről!