Találatok a Brest címkére

Találatok száma: 92

Női kézi BL: a Vipers legyőzte a döntőben a Brestet

2021-05-30 19:33:36

A női kézilabda Bajnokok Ligája döntőjében a norvég Vipers Kristiansand kiváló teljesítménnyel, magabiztosan nyert a francia Brest Bretagne ellen az ellenállhatatlan Henny Reistad vezérletével. A Győri ETO végzett a harmadik, a CSZKA Moszkva a negyedik helyen.

Női kézi BL: Így is büszke vagyok arra, amit elértem – Görbicz

2021-05-29 18:25:11

Mint beszámoltunk róla, a Győri ETO hetesekkel kikapott a Bresttől a női kézilabda Bajnokok Ligája elődöntőjében, így a budapesti final fouron vasárnap a bronzmeccsen léphet pályára. Görbicz Anita elérzékenyülve beszélt a Sport Tv-nek a lefújás után. Silje Solberg pedig kijelentette, nem szeretne érem nélkül hazamenni, így fel kell állniuk a vasárnapi bronzmeccsre.

női kézilabda Bajnokok Ligája női kézilabda BL női kézilabda női kézi BL final four Stine Oftedal Silje Solberg

Női kézi BL: „Mindannyian hibáztunk, csapatként veszítettünk”

2021-05-29 18:01:12

Drámai mérkőzésen, hétméterespárbajban maradt alul a Győri Audi ETO KC a Bresttel szemben a női kézilabda Bajnokok Ligája elődöntőjében. A találkozó után a könnyeivel küszködő Fodor Csenge értékelt az NSO Tv-nek.

női kézilabda Bajnokok Ligája női kézilabda BL női kézilabda női kézi BL final four női kézi BL Győri Audi ETO KC

Női kézi BL: a Brest hetesekkel győzte le az ETO-t az elődöntőben

2021-05-29 14:58:47

A női kézilabda Bajnokok Ligája négyes döntőjének szombati játéknapján a Brest a 20–20-as rendes játékidő, majd a szintén döntetlennel záruló kétszer öt perces hosszabbítás után hétméteresekkel 4–2-re legyőzte a Győri Audi ETO KC-t az elődöntőben, így a francia együttes bejutott a vasárnapi fináléba, melyben a Vipers Kristiansand–CSZKA Moszkva meccs győztesével találkozik.

Ezúttal dönteni kellett: a Brest hetesekkel legyőzte az ETO-t a BL-elődöntőben

2021-05-29 14:19:41

A női kézilabda Bajnokok Ligája négyes döntőjének szombati játéknapján a francia Brest a 20–20-as rendes játékidő, majd a szintén döntetlennel záruló kétszer öt perces hosszabbítás után hétméteresekkel 4–2-re legyőzte a Győri Audi ETO KC-t az elődöntőben, így bejutott a vasárnapi fináléba, melyben a CSZKA Moszkvát legyőző Vipers Kristiansanddal találkozik.

Női kézi BL: A legjobb kézilabdát játsszuk, amióta a Brestnél vagyok – Ana Gros

2021-05-29 09:24:45

Május 29-én és 30-án, a budapesti Papp László Sportarénában rendezik meg a női kézilabda Bajnokok Ligája négyes döntőjét. A szombati elődöntőben a Brest vár a Győri Audi ETO-ra, a francia csapat sztárja, Ana Gros szerint az utóbbi időben játsszák a legjobb kézilabdát.

Női kézi: nagyot fordítva bajnok a Brest; elbukott a Rosztov

2021-05-23 23:42:24

Idegenben lőtt több góllal a Brest nyerte meg a francia női kézilabda bajnokságot, míg az oroszoknál a Rosztov-Dont megelőző CSZKA Moszkva örülhetett.

női kézilabda Rosztov-Don Metz kézilabda CSZKA Moszkva kézilabda Brest

Ligue 1: hiába nyert a PSG, tíz év után újra bajnok a Lille

2021-05-23 22:54:33

A francia élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (Ligue 1) 38., egyben utolsó fordulójában a Paris Saint-Germain hiába győzött 2–0-ra a Brest otthonában, az Angers vendégeként 2–1-es győzelmet arató Lille zárt a tabella élén, így 10 év várakozás után újra bajnoki címet ünnepelhet.

francia labdarúgás francia bajnokság Paris Saint-Germain PSG Olympique Marseille Metz

Női kézi BL: portugál páros vezeti a győriek elődöntőjét

2021-05-18 12:48:09

A portugál Marta Sá, Vania Sá páros vezeti a Győri ETO és a francia Brest női kézilabda Bajnokok Ligája-elődöntőjét május 29-én Budapesten.

női kézilabda BL női kézi BL Győri Audi ETO KC Brest

Ligue 1: közelebb került a BL-selejtezőhöz a Monaco

2021-05-09 17:04:39

Parádés meccsen brillírozott a Nice a francia első osztályú labdarúgó-bajnokságban vasárnap: noha 1–2-es állásnál, az 52. percben emberhátrányba került, fordított, és 3–2-re legyőzte a Brestet. A délutáni programban a Monaco, a Saint-Étienne, az Angers, a Nimes és a Montpellier is nyert.

francia labdarúgás francia foci Strasbourg Saint-Étienne Nimes Nice

Ligue 1: a PSG a megsérülő Mbappé vezérletével nyert Metzben

2021-04-24 14:41:30

A PSG 3–1-re nyert a Metz otthonában a francia élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (Ligue 1) 24. fordulójában.

St.-Étienne PSG Ligue 1 Kylian Mbappé Brest

Női kézi BL: megvan, mikor játszik a Győr az elődöntőben

2021-04-14 16:33:28

Az Európai Kézilabda-szövetség (EHF) a hivatalos oldalán bejelentette, hogy a női Bajnokok Ligája budapesti négyes döntőjében a Győri Audi ETO–Brest összecsapással kezdődik a program.

női kézilabda Bajnokok Ligája final four női kézilabda Bajnokok Ligája kézilabda Vipers Kristiansand Győri Audi ETO KC EHF

Női kézi BL: Győr–Brest és Vipers–CSZKA az elődöntőben

2021-04-13 17:31:45

Az Európai Kézilabda-szövetség a Sport Televízió stúdiójában kisorsolta a női Bajnokok Ligája budapesti négyes döntőjének párosítását: Győri ETO–Brest és Vipers Kristiansand–CSZKA Moszkva meccset rendeznek az elődöntőben.

női kézilabda Bajnokok Ligája női kézilabda BL női kézilabda Vipers Kristiansand Győri Audi ETO KC CSZKA Moszkva

Női kézi BL: íme, a final four meccseinek kezdési időpontjai

2021-04-12 12:54:49

Az Európa Kézilabda-szövetség a hivatalos honlapján tette közzé a női Bajnokok Ligája négyes döntő mérkőzéseinek kezdési időpontjait.

női kézilabda Bajnokok Ligája női kézilabda BL női kézilabda női kézi BL final four női kézi BL Vipers Kristiansand

Női kézi BL: Ez a négy együttes mutatta a legjobb formát – Skaliczki

2021-04-12 09:37:08

Az újabb Bajnokok Ligája négyes döntős szereplésével rekordot javító címvédő Győri Audi ETO KC női kézilabdacsapata eddig szépen halad az általa jól kikövezett úton története hatodik aranyérme felé.

Női kézilabda BL: a Vipers hét góllal legyőzte a Rosztov-Dont

2021-04-10 15:30:00

A női kézilabda Bajnokok Ligája negyeddöntőjében, a párharc első felvonásán a norvég Vipers Kristiansand pályaválasztóként 34–27 legyőzte az orosz Rosztov-Dont Oroszországban. A francia házi rangadó visszavágója döntetlennel zárult (26–26), így a Brest jutott be elsőként a budapesti négyes döntőbe.

női kézilabda Bajnokok Ligája női kézilabda BL női kézilabda női kézi BL Vipers Kristiansand Rosztov-Don

Női kézi: súlyos sérülés, a francia átlövő lemarad az olimpiáról

2021-04-05 13:28:31

Aissatou Kouyaté, a francia Besancon női kézilabdacsapatának jobbátlövője súlyosan megsérült a Chambray Touraine elleni bajnoki mérkőzésen, és mint az az MR-vizsgálat után kiderült, a tokiói olimpiát is ki kell hagynia – számolt be róla a francia L’Équipe.

olimpia francia női kézilabda-válogatott Tokió 2020 Női kézilabda Brest Besancon

Női kézilabda BL: fölényes Brest-siker a francia rangadón

2021-04-04 17:35:50

A női kézilabda Bajnokok Ligája negyeddöntőjében, a párharc első felvonásán a Brest hazai pályán 34–24-re nyert a Metz ellen, így nagy lépést tett a budapesti négyes döntő felé.

női kézilabda Bajnokok Ligája női kézilabda BL női kézilabda női kézi BL Metz kézilabda Brest

Női kézi BL: a Vipers megfordította a párharcot Grooték ellen

2021-03-14 18:34:19

A Vipers Kristiansand 30–26-ra legyőzte az Odensét a női kézilabda Bajnokok Ligája-nyolcaddöntő visszavágóján, ezzel kiharcolta a továbbjutást.

női kézilabda BL női kézilabda női kézi BL Vipers Kristiansand Rosztov-Don Podravka Koprivnica