Nemzetisport.hu 2010.07.23 14:54 Frissítve: 2015.03.29 01:14

NB II, KELETI CSOPORT, 2010–2011 ŐSZ, EREDMÉNYEK ÉS TABELLA

Rangadóval kezdődött a labdarúgó NB II Keleti csoportja: a REAC a DVTK-t fogadta a Budai II László Stadionban az 1. fordulóban. Tekintse meg a másodosztályú bajnokság eredményeit, tabelláit és menetrendjét. A tavaszi menetrendet ide kattintva tekinthetik meg!

A Nyugati csoport eredményeit itt tekintheti meg.

 

 A KELETI CSOPORT ÁLLÁSA
1. Nyíregyháza Spartacus 15 11 3 1 38–7 +31  36
2. Mezőkövesd-Zsóry 15 9 3 3 24–10 +14  30
3. DVTK 15 9 2 4 30–16 +14  29
4. Dunakanyar-Vác 15 9 2 4 24–14 +10  29
5. MTK Budapest II 15 7 5 3 22–16 +6  26
6. Kazincbarcikai SC 15 6 4 5 20–25 –5  22
7. Békéscsaba 1912 15 5 7 3 27–21 +6  22
8. Újpest FC II 15 6 1 8 20–29 –9  19
9. Vecsési FC 15 5 4 6 16–14 +2  19
10. REAC 15 5 4 6 16–18 –2  19
11. Makó FC 15 5 3 7 17–23 –6  18
12. Orosháza FC 15 4 5 6 19–26 –7  17
13. Bőcs KSC 15 4 3 8 19–30 –11  15
14. DVSC-DEAC 15 3 4 8 20–29 –9  13
15. Hajdúböszörményi TE 15 3 4 8 14–23 –9  13
16. Ceglédi VSE 15 1 2 12 11–36 –25  5

 

NB II, KELETI CSOPORT – AZ ŐSZI MENETREND
1. forduló Kezdési időpont  
  08.14. szombat 15.30  Békéscsaba 1912–Újpest FC II 5–1
  08.15. vasárnap 19.00 REAC–DVTK 2–2
  08.14. szombat 17.30 Orosháza FC–Vecsés FC 2–2
  08.14. szombat 17.30 Cegléd–Bőcs KSC 1–2
  08.15. vasárnap 17.30 Mezőkövesd-Zsóry–DVSC-DEAC 1–0
  08.14. szombat 17.30 Hajdúböszörmény–Nyíregyháza Spartacus 1–1
  08.14. szombat 17.30 Kazincbarcika–Makó 2–1
  08.15. vasárnap 17.30 MTK Budapest II–Dunakanyar-Vác 2–1
     
2. forduló Kezdési időpont  
  08.21. szombat 17.30 Dunakanyar-Vác–Kazincbarcika 1–3
  08.22. vasárnap 17.30 Makó–Hajdúböszörmény 3–1
  08.21. szombat 17.30 Nyíregyháza Spartacus–Mezőkövesd-Zsóry 2–1
  08.22. vasárnap 17.30 DVSC-DEAC–Cegléd 1–1
  08.22. vasárnap 17.30 Bőcs KSC–Orosháza FC 1–2
  08.21. szombat 17.30 Vecsés FC–REAC 4–1
  08.21. szombat 17.30 DVTK–Békéscsaba 1912 0–2
  08.22. vasárnap 17.30 Újpest FC II–MTK Budapest II 2–1
     
3. forduló Kezdési időpont  
  08.28. szombat 17.30 Békéscsaba 1912–Vecsés FC 0–0
  08.29. vasárnap 19.00 REAC–Bőcs KSC 2–0
  08.28. szombat 17.30 Orosháza FC–DVSC-DEAC 4–1
  08.28. szombat 17.30 Cegléd–Nyíregyháza Spartacus 0–4
  08.29. vasárnap 17.30 Mezőkövesd-Zsóry–Makó 1–1
  08.28. szombat 17.30 Hajdúböszörmény–Dunakanyar-Vác 1–2
  08.28. szombat 17.30 Kazincbarcika–MTK Budapest II 2–2
  08.29. vasárnap 17.30 Újpest FC II–DVTK 1–4
     
4. forduló Kezdési időpont  
  09.04. szombat 16.30 Kazincbarcika–Újpest FC II 1–3
  09.05. vasárnap 16.30 MTK Budapest II–Hajdúböszörmény 1–1
  09.04. szombat 16.30 Dunakanyar-Vác–Mezőkövesd-Zsóry 0–0
  09.05. vasárnap 16.30 Makó–Cegléd 0–1
  09.04. szombat 16.30 Nyíregyháza Spartacus–Orosháza FC 5–1
  09.04. szombat 16.30 DVSC-DEAC–REAC 0–1
  09.05. vasárnap 16.30 Bőcs KSC–Békéscsaba 1912 1–1
  09.04. szombat 16.30 Vecsés FC–DVTK 0–1
     
     
5. forduló Kezdési időpont  
  09.11. szombat 15.00 Békéscsaba 1912–DVSC-DEAC 3–3
  09.14. kedd 18.00 REAC–Nyíregyháza Spartacus 0–0
  09.11. szombat 16.30 Orosháza FC–Makó 1–1
  09.11. szombat 16.30 Cegléd–Dunakanyar-Vác 0–3
  09.11. szombat 16.30 Mezőkövesd-Zsóry–MTK Budapest II 0–1
  09.11. szombat 16.30 Hajdúböszörmény–Kazincbarcika 0–0
  09.11. szombat 16.30 DVTK–Bőcs KSC 1–2
  09.12. vasárnap 16.30 Újpest FC II–Vecsés FC 2–0
     
6. forduló Kezdési időpont  
  09.18. szombat 16.00 Hajdúböszörmény–Újpest FC II 1–3
  09.18. szombat 16.00 Kazincbarcika–Mezőkövesd-Zsóry 0–3
  09.17. péntek 16.00 MTK Budapest II–Cegléd 1–0
  09.18. szombat 16.00 Dunakanyar-Vác–Orosháza FC 2–2
  09.19. vasárnap 16.00 Makó–REAC 3–2
  09.18. szombat 16.00 Nyíregyháza Spartacus–Békéscsaba 1912 2–1
  09.19. vasárnap 16.00 DVTK–DVSC-DEAC 6–1
  10.13. szerda 15.00 Bőcs KSC–Vecsés FC 1–1
     
     
7. forduló Kezdési időpont  
  09.25. szombat 16.00 Békéscsaba 1912–Makó 0–0
  09.25. szombat 18.00 REAC–Dunakanyar-Vác 0–1
  09.25. szombat 16.00 Orosháza FC–MTK Budapest II 1–1
  09.25. szombat 16.00 Cegléd–Kazincbarcika 2–4
  09.26. vasárnap 16.00 Mezőkövesd-Zsóry–Hajdúböszörmény 1–0
  09.25. szombat 16.00 Vecsés FC–DVSC-DEAC 1–0
  09.25. szombat 16.00 DVTK–Nyíregyháza Spartacus 2–1
  09.26. vasárnap 16.00 Újpest FC II–Bőcs KSC 0–4
     
8. forduló Kezdési időpont  
  10.02. szombat 15.00 Mezőkövesd-Zsóry–Újpest FC II 1–0
  10.02. szombat 15.00 Hajdúböszörmény–Cegléd 4–1
  10.02. szombat 15.00 Kazincbarcika–Orosháza FC 2–1
  10.03. vasárnap 15.00 MTK Budapest II–REAC 1–0
  10.02. szombat 15.00 Dunakanyar-Vác–Békéscsaba 1912 3–0
  10.03. vasárnap 15.00 Makó–DVTK 2–0
  10.02. szombat 15.00 Nyíregyháza Spartacus–Vecsés FC 1–1
  10.03. vasárnap 15.00 DVSC-DEAC–Bőcs KSC 2–4
     
9. forduló Kezdési időpont  
  10.09. szombat 15.00 Békéscsaba 1912–MTK Budapest II 1–4
  10.09. szombat 17.00 REAC–Kazincbarcika 0–1
  10.09. szombat 15.00 Orosháza FC–Hajdúböszörmény 0–1
  10.09. szombat 15.00 Cegléd–Mezőkövesd-Zsóry 0–1
  10.10. vasárnap 15.00 Nyíregyháza Spartacus–Bőcs KSC 3–0
  10.09. szombat 15.00 Vecsés FC–Makó 1–0
  10.09. szombat 15.00 DVTK–Dunakanyar-Vác 3–1
  10.09. szombat 15.00 Újpest FC II–DVSC-DEAC 1–2
     
10. forduló Kezdési időpont  
  10.16. szombat 14.30 Cegléd–Újpest FC II 1–3
  10.17. vasárnap 14.30 Mezőkövesd-Zsóry–Orosháza FC 2–0
  10.16. szombat 14.30 Hajdúböszörmény–REAC 0–1
  10.16. szombat 14.30 Kazincbarcika–Békéscsaba 1912 0–3
  10.17. vasárnap 14.30 MTK Budapest II–DVTK 0–0
  10.16. szombat 14.30 Dunakanyar-Vác–Vecsés FC 1–0
  10.17. vasárnap 14.30 Makó–Bőcs KSC 2–0
  10.16. szombat 14.30 Nyíregyháza Spartacus–DVSC-DEAC 1–0
     
11. forduló Kezdési időpont  
  10.23. szombat 14.30 Békéscsaba 1912–Hajdúböszörmény 1–1
  10.23. szombat 16.00 REAC–Mezőkövesd-Zsóry 1–1
  10.23. szombat 14.30 Orosháza FC–Cegléd 2–0
  10.24. vasárnap 14.30 DVSC-DEAC–Makó 1–0
  10.24. vasárnap 14.30 Bőcs KSC–Dunakanyar-Vác 1–3
  10.23. szombat 14.30 Vecsés FC–MTK Budapest II 0–1
  10.23. szombat 16.00 DVTK–Kazincbarcika 1–0
  10.24. vasárnap 14.00 Újpest FC II–Nyíregyháza Spartacus 0–2
     
12. forduló Kezdési időpont  
  10.30. szombat 14.30 Orosháza FC–Újpest FC II 2–0
  10.30. szombat 14.30 Cegléd–REAC 0–2
  10.31. vasárnap 13.30 Mezőkövesd-Zsóry–Békéscsaba 1912 1–2
  10.30. szombat 14.30 Hajdúböszörmény–DVTK 1–2
  10.30. szombat 14.30 Kazincbarcika–Vecsés FC 1–0
  10.31. vasárnap 13.30 MTK Budapest II–Bőcs KSC 4–1
  10.30. szombat 14.30 Dunakanyar-Vác–DVSC-DEAC 2–0
  10.31. vasárnap 13.30 Makó–Nyíregyháza Spartacus 0–7
     
13. forduló Kezdési időpont  
  11.06. szombat 13.30 Békéscsaba 1912–Cegléd 4–4
  11.06. szombat 16.00 REAC–Orosháza FC 2–0
  11.06. szombat 13.30 Nyíregyháza Spartacus–Dunakanyar-Vác 2–0
  11.07. vasárnap 13.30 DVSC-DEAC–MTK Budapest II 1–1
  11.07. vasárnap 13.30 Bőcs KSC–Kazincbarcika 1–1
  11.06. szombat 13.30 Vecsés FC–Hajdúböszörmény 2–0
  11.06. szombat 13.30 DVTK–Mezőkövesd-Zsóry 1–3
  11.07. vasárnap 13.30 Újpest FC II–Makó 2–1
     
14. forduló Kezdési időpont  
  11.13. szombat 16.00 REAC–Újpest FC II 2–2
  11.13. szombat 13.30 Orosháza FC–Békéscsaba 1912 1–1
  11.13. szombat 13.30 Cegléd–DVTK 0–2
  11.14. vasárnap 13.30 Mezőkövesd-Zsóry–Vecsés FC 3–1
  11.13. szombat 13.30 Hajdúböszörmény–Bőcs KSC 2–0
  11.13. szombat 13.30 Kazincbarcika–DVSC-DEAC 3–3
  11.14. vasárnap 13.30 MTK Budapest II–Nyíregyháza Spartacus 0–3
  11.13. szombat 13.30 Dunakanyar-Vác–Makó 2–0
     
15. forduló Kezdési időpont  
  11.20. szombat 13.00 Békéscsaba 1912–REAC 3–0
  11.21. vasárnap 13.00 Makó–MTK Budapest II 3–2
  11.20. szombat 13.00 Nyíregyháza Spartacus–Kazincbarcika 4–0
  11.21. vasárnap 13.00 DVSC-DEAC–Hajdúböszörmény 5–0
  11.21. vasárnap 13.00 Bőcs KSC–Mezőkövesd-Zsóry 1–5
  11.20. szombat 13.00 Vecsés FC–Cegléd 3–0
  11.20. szombat 13.00 DVTK–Orosháza FC 5–0
  11.21. vasárnap 13.00 Újpest FC II–Dunakanyar-Vác 0–2

A tavaszi menetrendet ide kattintva tekinthetik meg!

 

2021.11.29 15:16:52

Labdarúgó NB II PÓR KÁROLY

Csilus Tamás góljával győztek a szombathelyiek, ezzel a 3. helyre léptek előre a tabellán.

2021.11.27 22:54:52

Labdarúgó NB II F. B., P. Gy.

Hétgólos meccsen verte a Csákvár a Soroksárt • A Kécske Szolnokon szerzett értékes pontot • Négy nyeretlen bajnoki után győzött a Szpari.

2021.11.27 19:36:58

Labdarúgó NB II GAJDÁCS PÁL

Bár mindkét csapat sokat tett azért, hogy begyötörje a győztes gólt, meg kellett elégedniük az egy-egy ponttal.

2021.11.27 19:36:58

Labdarúgó NB II KVANDUK BENCE

A foghíjas PMFC nem tudta végig tartani a Dorogot, így hazai pályán 2–1-es vereséget szenvedett.

2021.11.28 00:38:00

Labdarúgó NB II BERECZ CSABA

Horváth Zoltán és Könyves Norbert már az első félidőben betalált, ezzel el is dőlt a három pont sorsa.