Ness Hungary NB II: kikapott a Fradi és az Újpest második csapata

2010.11.21. 15:36
A labdarúgó Ness Hungary NB II 15. fordulójában a Ferencváros, az Újpest és az MTK második csapata is vereséget szenvedett.

NESS HUNGARY NB II, 15. FORDULÓ
KELETI CSOPORT
BŐCS KSC–MEZŐKÖVESD SE 1–5 (1–2)
Tiszaújváros, 500 néző. Vezette: Farkas T. (Berettyán, Horváth R.)
BŐCS: Szabó Á. – Sipos T., Rubint, Molnár Zs., Ur – Katona A. (Tóth K., a szünetben), Müller Zs. – Hajdu Zs. (Zsarnai, 79.) Jeremiás, Enescu (Nyírcsák, 76.) – Etogo. Vezetőedző: Zsiga Gyula
MEZŐKÖVESD: Szántai (Ficsor, 81.) – Nagy P., Vámosi, Elek N., Éles – Haburcsák (Török S., 68.), Kaszás, Hegedűs T., Bogdány – Szabó V., Husanik (Kovács B., 64.). Vezetőedző: Huszák Géza
Gólszerző: Jeremiás (1–0) a 14., Bogdány (1–1) a 15., Husanik (1–2) a 44., Bogdány (1–3) az 54., Vámosi (1–4) a 61., Szabó V. (1–5) a 78. percben
Kiállítva: Sipos T. (a második sárga lap után) a 22. percben
Zsiga Gyula: – Számomra nem maradt más, mint hogy gratuláljak a remekül teljesítő vendégcsapatnak. Ez a mérkőzés egyébként már a huszonkettedik percben eldőlt.
Huszák Géza: – Az összkép alapján teljesen megérdemelt a győzelmünk, igaz, ellenfelünk már a mérkőzés elején emberhátrányba került. A kiállítást viszont ki kellett kényszerítenünk, mert a bal oldalon kétszer is remek támadást vezettünk.

ÚJPEST FC B–DUNAKANYAR-VÁC 0–2 (0–1)
Szusza Ferenc Stadion, 200 néző. Vezette: Radványi (Márkus T., Pápai)
ÚJPEST B: Esterházy – Litauszki, Dvorschák, Rubus, Banai – Urbányi K. (Hibo, a szünetben), Hullám (Bán Zs., 65.) – Magos, Bognár I. (Széki, 79.), Lázár B. – Sitku. Edző: Szlezák Zoltán
VÁC: Sztankó – Króner M., Páles, Tányéros Á., Juhász – Rusvay, Farkas P., Albert Á. 6, Petre (Rábold, a szünetben) – Rob (Fekete L., 81.), Palásthy N. (Surányi, 92.). Vezetőedző: Szabados György
Gólszerző: Albert Á. (0–1) a 17., Rábold (0–2) a 64. percben
Szlezák Zoltán: – A játék képe alapján megérdemelten nyert a Vác. Az egész őszi teljesítményünket végigkísérte, hogy beadásból kaptunk gólokat.
Szabados György: – A bajnokság elején mélyebben voltunk mint az Apenta, de az őszi idény végére felszín közelbe kerültünk.

MAKÓI FC–MTK II 3–2 (2–1)
Makó, 300 néző. Vezette: Erdős (Gyarmati II T., Kovács II G.)
MAKÓ: Czirbus – Rakonczai, Béres R., Tóth I., Krucsó – Magyar, Puskás Cs., Nagy A. (Bakos T., 58.) – Fülöp T. (Kószó, 77.) – Csamangó (Kulacsik, 80.), Varga R. Vezetőedző: Kolozsvári János
MTK II: Groppioni – Hajdú S., Kelemen, Zámbó, Ódé – Gál A., Macura (Kákonyi, 61.) – Nikházi – Csiki (Skriba, 80.), Molnár M. (Szentgyörgyi, 80.), Pál Sz. Vezetőedző: Pölöskei Gábor
Gólszerző: Varga R. (1–0) a 8., Nagy A. (2–0) a 18., Csiki (2–1) a 37., Magyar (3–1) a 60., Nikházi (3–2) a 86. percben
Kolozsvári János: – Az utóbbi öt forduló tapasztalatai alapján kijelenthetem, hogy nem mindig a jobbik csapat nyer.
Pöloskei Gábor: – Ezt a mérkőzést egyértelműen a levegőben veszítettük el.

DVSC-DEAC–HAJDÚBÖSZÖRMÉNYI TE 5–0 (2–0)
Debrecen, 1000 néző: Vezette: Takács J. (L. Tóth, Kulcsár J.)
DEAC: Verpecz – Ludánszki B., Kardos N., Máté P., Szűcs I. – Csorba, Spitzmüller, Lucas, Korhut (Angyal 75.) – Szilágyi P. (Ferenczi J. 68.), Tóth L. (Sigér 64.)
Edző: Kondás Elemér
HAJDÚBÖSZÖRMÉNY: Bákonyi – Király L., Póti, Szilágyi K. (Kádár L., 50.), Hortó (Tóth T. 78.) – Bogdanovics, Kiss L., Bellon, Lovas – Nagy D., Urbin (Simtchatcha, 68.)
Vezetőedző: Lajos Ferenc
Gólszerző: Szilágyi P. (1–0) a 4., Csorba (2–0) a 41., Csorba (3–0) a 70., Csorba (4–0) a 83., Csorba (5–0) a 84. percben.
Kondás Elemér: – Végig irányítottuk a megyei rangadót, és a helyzeteinket is jó százalékkal értékesítettük, így megérdemelt győzelemmel zártuk az őszi idényt.
Lajos Ferenc: – Kivégzett minket a Debrecen, az eredmény önmagáért beszél…

NYUGATI CSOPORT
FERENCVÁROS II–FC AJKA 0–1 (0–1)
Albert-stadion, 150 néző. Vezette: Barna (Kis Z., Iványi I.)
FTC II: Mester – Tóth A., Tutorics, Fülöp N., Sváb – Vass M. – Fitos (Bölcsföldi, 73.), Tóth B., Jakimovszki (Papp M., 79.), Kulcsár D. – Nyilasi B. (Gárdos, 67.). Edző: Lipcsei Péter
AJKA: Jánosa – Sallér, Subicz (Péter, 65.), Pákai, Gunther – Manganelli, Pothárn – Gaál B. (Kottán K., 60.), Szabó L. (Major, 89.), Hegyi – Mihalecz P. Vezetőedző: Artner Tamás
Gólszerző: Mihalecz P. (0–1) a 30. percben
Lipcsei Péter: – A futball igaztalansága, hogy nem nyertünk. Végig irányítottuk a játékot, ellenfelünk azonban két helyzetéből egyet kihasznált.
Artner Tamás: – Nagyon jó ellenféllel szemben nagyszerű győzelmet arattunk. Az ajkai labdarúgás legjobb idényét zártuk.